Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

xendroov

X dragon pharma vs magnus pharma fiyat tablosu hk.

Önerilen İletiler

xendroov    50

Selam, nasılsınız?

Bir akrabam var ve kendisi geçen sene makedonya'da IFBB Diamond Cup Champ ve Overall Champ oldu. İlaç tedarik ediyor.
Elinde bir çok marka var da önerdiği iki marka şunlar;

• Dragon Pharma
  • Magnus Pharma

Bu iki markadan hangisini önerirsiniz, forumdaki bazı konuları da okudum; Dragon Pharma'nın İzmir ürünü olabileceğini söyleyenler var, dolu olduğunu ama ödem problemi yaşattığını söyleyenler var. Dragon Pharma'nın fiyat tablosu bu şekilde ve fiyatlardan 5$ düşeceğini söyledi.

image.png.bd843e4c37f1ae0f8dc6d5e8e42537c3.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

SPECTRE    948
gönderildi (düzenlendi)

Markaya güveniyorsan çok takılma o mu bu mu veya pahalı mı ucuz mu diye.

Ama unutma en kolay akraba, dostlar kandırır çünkü onlar arada güven engeli olmadığını bililerle yakınlıklarından dolayı.

tarihinde SPECTRE tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xendroov    50

Markaya güveniyorum veya güvenmiyorum diyemem.
Eğer bu markaları kullanan varsa veyahut deneyim(acı, tatlı) yaşamış birileri varsa bu markalar hakkında geri dönüş almak.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
novacaineibo    15

sana baya yüksek fiyat çekmişler ustam 😅 çalışır ama ütopik fiyatlandırma sonuçta underground bir ürün ve bunun underground olduğunu herkes biliyor maliyetleri belli bir flakon ürünün masrafı belli yani ne diyeyim bu fiyatlara ugl lab ilaçlar satılıyor (la pharma,Odin bandında ürünler) magnusun fiyatları da aşşağı yukarı aynı 3 flakon fiyatına 1 flakon satıcaklar sana güzel dostum dikkat et böyle kötü niyetli insanlardan korun güvenilir bir tedarikçi bul eğer bulamazsan eczaneden Abdi İbrahim pharma sustanon rima kürü yap

IMG-20240628-WA0022.jpg

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xendroov    50
novacaineibo, 2 saat önce yazdı:

sana baya yüksek fiyat çekmişler ustam 😅 çalışır ama ütopik fiyatlandırma sonuçta underground bir ürün ve bunun underground olduğunu herkes biliyor maliyetleri belli bir flakon ürünün masrafı belli yani ne diyeyim bu fiyatlara ugl lab ilaçlar satılıyor (la pharma,Odin bandında ürünler) magnusun fiyatları da aşşağı yukarı aynı 3 flakon fiyatına 1 flakon satıcaklar sana güzel dostum dikkat et böyle kötü niyetli insanlardan korun güvenilir bir tedarikçi bul eğer bulamazsan eczaneden Abdi İbrahim pharma sustanon rima kürü yap

Aktif olarak 600mg rimobolan, 500mg sustanon kullanıyorum fakat rimobolonu devam ettirirken trenbolone eklemek gibi bir planım var kür içerisine.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crosfredy    299

X-dragon pharma ilk defa gördüm fiyatları da makul geldi içeriği nasıl merak ettim TR deki dragon pharma ile arasındaki fark nedir? Şekil olarak da benziyor logosu falan 

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
novacaineibo    15
crosfredy, 6 saat önce yazdı:

X-dragon pharma ilk defa gördüm fiyatları da makul geldi içeriği nasıl merak ettim TR deki dragon pharma ile arasındaki fark nedir? Şekil olarak da benziyor logosu falan 

Bahsettiğin Instagram satıcısı ile alakası yok bu ürünün dragon bodytech satan .... ile

xendroov, 14 saat önce yazdı:

Aktif olarak 600mg rimobolan, 500mg sustanon kullanıyorum fakat rimobolonu devam ettirirken trenbolone eklemek gibi bir planım var kür içerisine.

500 susta 600 rima ile stuck olmaman lazım aslında 600 rima kullanan adamın mermer gibi olması lazım trenbolone yerine npp eklemek daha mantıklı olur bence treni def zamanı kullanirsin test masteron tren ace wins yaparsın bende böyle yapiyorum

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
novacaineibo    15
gönderildi (düzenlendi)
YİĞİT, 5 saat önce yazdı:

senin akrabanın sende ki kar marjıda iyimiş :D

en çok akrabalardan korkacan usta bu hayatta kaldırmış saplayacak bildiğin adama 😅

tarihinde novacaineibo tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xendroov    50

Magnus Pharma kullanacağım, ne kadar dolu ne kadar az olduğunu kullandıktan sonra bu başlık altında belirtirim.

• Trenbolone Acetate (1300 TL)
  • Testosteron Propionat (1150 TL)

Aktif olarak 600mg rimobolan ve 500mg sustanon kullanıyorum 5.haftadayım ve kürümü şu şekilde devam ettireceğim.

• Trenbolone Acetate 300mg/week
  • Testosteron Propionat 400mg/week
  • Rimobolan 600mg/week

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.365

Testo Propionatın 1150 tl olduğu yerde tren nasıl 1300 olabilir mantıklı mı sence? Yapmayın maddi durumunuz yoksa kullanmayın. Vücudunuza ne sokacağınız belli değil. Eczane küründen daha fazla verim alacaksın devam et.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xendroov    50
Diver, 13 dakika önce yazdı:

Testo Propionatın 1150 tl olduğu yerde tren nasıl 1300 olabilir mantıklı mı sence? Yapmayın maddi durumunuz yoksa kullanmayın. Vücudunuza ne sokacağınız belli değil. Eczane küründen daha fazla verim alacaksın devam et.

Çevremde(tanışmış, samimi olduğum) derece yapmış kişilerin çoğu testo p, tren acetate arasında uçurum fiyat farkı vermedi.

3 kişi ile görüştüm markalarını söylemeyeceğim fakat fiyat farkları bu kadar ilaçların.

• Testo P. 1700 TL
  • Tren Ace. 2000 TL
  • Testo P. 35 EUR
  • Tren Ace. 42 EUR
  • Testo P. 1300 TL
  • Tren A. 1440 TL

Garip geliyor bana da ama muhtemelen yerli üretimdir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.365

Hiç o riske girme derim. Maddi durumun varsa kaliteli markalar belli onları kullanmanı yoksa eczaneden devam etmeni tavsiye ederim.  

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xendroov    50

Arenis arıyorum, bu forum üzerinde en çok olumlu geri dönüş alan ilaçlardan biri.

Muhattap olduğum kişilere sorduğumda ise arenisin boş olduğunu, dandik olduğunu, a kalite mi diyip gülüyorlar. :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.365

Çok normal öyle demeleri 😄 Bu kadar kişi Burak hocayı aradı bir kere başka marka için böyle konuştuğunu gören duyan var mı? Deneyip tecrübe edip konuşana saygım sonsuz.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    1.091

magnus bu verdiğin fiyatın yarısından daha ucuz :D ulan bu satıcılar yok mu

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xendroov    50
Askabar, 10 dakika önce yazdı:

magnus bu verdiğin fiyatın yarısından daha ucuz :D ulan bu satıcılar yok mu 

İşte çelişki burada başlıyor.

Kimisi daha ucuz diyor, kimisi fiyat farkından vuruyor. Kime inanacağımızı şaşırdık.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    1.091
xendroov, Şimdi yazdı:

Kimisi daha ucuz diyor, kimisi fiyat farkından vuruyor. Kime inanacağımızı şaşırdık.

benim ilk elden aldıgım fiyatlar 500-600 tl bandında bu marka için 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
novacaineibo    15
xendroov, Bir saat önce yazdı:

magnusları ben 650 den alıyom sana herkes kar koymaya çalışıyor sizden aldıkları paralarla kendilerine ugl lab ürünleri alıyorlar kardeşim kafan çok karışıksa çıkış yolu bulamıyorsan alttaki wp butonundan yardım al en komik tarafı da arenise boş demeleri arenise boş diyen adam hayatında hiç bu markayı tecrübe etmemiştir kimseyi karalamanın bir lüzumu yok iyi forumlar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    281

White thaiger ile aynı kalitede ilaç yan sanayisi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xendroov    50

Ulaşabildiğim ilaç markaları;

• PHARMA GROUP
  • Optimum Flakon
  • HTP
  • Magnus
  • X Dragon Pharma
  • Bodybalance
  • Three Pharma

Kimisi hakkında olumlu dönüş, kimisi hakkında olumsuz geri dönüşler var. Noxy kullanmak istememdeki sebeplerden biri ise; hghroid üzerinde magnus ile noxy aynı fiyat aralığında hatta magnus biraz daha pahalı, bulabilirsem magnusun orijinalini bulmak istiyorum.

Eroids sitesi üzerinde de keza öyle magnus hakkında daha fazla olumlu yazı var.

• Gülümse 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GHOST    584

Hiç mi mantık kullanmıyorsun? Oradaki ilaç buraya aynı rakama hatta daha düşüğüne gelir mi? :D 2,3 katı fazlasına gelir arada onca zahmet vardır sokmak için bence arkadaşlar seninle boşa vakit kaybediyor senin hakkın.

• optimum
  • carbon
  • dragon x
  • watson
  • white tiger

Burada kimse kötülüğünü istemiyor senin ama sen anlamıyorsun.

• Beğen 1
  • +1 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xendroov    50
gönderildi (düzenlendi)

"senin hakkın" :DD

Ya okumayı bilmiyorsun ya da okuduğunu anlamıyorsun.

image.png.9da6149f94fe0ecbf9954cd5ee1de7ac.png

image.png.11d23588041a8e1142aa0086d2383ce9.png

Neye istinaden 2,3 katı fazlasına gelir yorumunu yapabiliyorsun? Üretimi sen yapıp, piyasaya senin belirlediğin fiyattan salıyorlar sanırsam.
Üretim maaliyeti konusunda bir konu bulursan yanıtlayıp bana geri dönüş sağla, ondan sonra 2-3 katı fiyatını birlikte buluruz.

Ürünün fiyatının uygun olduğunu bu yüzden de yerli üretim olabileceğini belirttim deneyimlemek istediğimi söyledim, hammaddesi ne kadar kaliteli orası soru işareti. 2x5ml flakon şeklinde mi dedim, evet yerli üretim olduğunu söyledi.

tarihinde xendroov tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
novacaineibo    15

Güzel dostum eroids roidpanda ya bakacak olursan en baba ilaç xeno labs ama gel gör ki onlar da Trabzon'da üretiliyor keza humax vardı mesela o da patladı tutulan bir marka varsa elbette kopyalanır elden ele gezer asıl mevzu insanların kolay ulaşamadığı markalara erişebilmen ben 2020 de yeni batch british dragon ile kür yapmıştım tadı hala damağımda mesela bazı şeyleri çok istesen de bazen gerçekleşmesi çok zordur senin konuştuğun adamlar da asla yurtdışından sana magnus getirmeyecek sadece kendini kandırıyorsun kimse kendi kar marjını düşürüp sana dünyanın bir ucundan hormon getirmeyecek hatta tam tersi o üretim yaptığı mutfağında hammaddeden kıssam acaba ayıkırlar mı diye kendince hesaplar yapacak burada insanlar sana yardımcı olmaya çalışıyor illa o kuyuya atlayacagim diyorsan atla tutan yok seni.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.