Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

dragx

Only testosteron kürüne başlıyorum önerileriniz nelerdir?

Önerilen İletiler

dragx    1

Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?

Pazartesi günü only testo başlıyorum 20 hafta bu kür süresince deneyimlerinizle önerebileceğiniz şeyler var mıdır?

Tüm cevaplar için şimdiden teşekkürler. :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Diver    777
dragx, Bir saat önce yazdı:

Pazartesi günü only testo başlıyorum 20 hafta bu kür süresince deneyimlerinizle önerebileceğiniz şeyler var mıdır?

Tüm cevaplar için şimdiden teşekkürler. :)

Küre girmeden kan tahlili yaptır dostum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gönderildi (düzenlendi)

Uzun süreler hiç kesmeden testo kullandım only testoda karaciğer böbrek falan onlara fazla dikkat etmen gerekmiyor açıkçası. Sadece omega3'e yüklen yüksek testosterondan dolayı kolesterol artıyor, düzenli tahlil ver östrojen fazla yükselirse baskılarsın. Onun dışında antrenmanını beslenmeni sağlam yap ama pekte bir etki bekleme biraz görüntün sertleşir biraz da güçlenirsin. En azından benim deneyimlerime göre bu şekilde.

tarihinde Geleceğin Olympia'sı tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dragx    1
Geleceğin Olympia'sı, 51 dakika önce yazdı:

Uzun süreler hiç kesmeden testo kullandım only testoda karaciğer böbrek falan onlara fazla dikkat etmen gerekmiyor açıkçası. Sadece omega3'e yüklen yüksek testosterondan dolayı kolesterol artıyor, düzenli tahlil ver östrojen fazla yükselirse baskılarsın. Onun dışında antrenmanını beslenmeni sağlam yap ama pekte bir etki bekleme biraz görüntün sertleşir biraz da güçlenirsin. En azından benim deneyimlerime göre bu şekilde.

peki değer mi hocam ilk kür için only testo + before after var mı hocam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dragx, 42 dakika önce yazdı:

peki değer mi hocam ilk kür için only testo + before after var mı hocam

Sadece testo beslenmen iyi olursa Maks cm fazladan kol yapar yetermi ona göre karar ver

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dragx    1
Geleceğin Olympia'sı, 13 dakika önce yazdı:

...

dostum güzel bir ilerleme kaydetmişsin umarım daha iyi vücuda sahip olursun 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Geleceğin Olympia'sı, 1 saat önce yazdı:

Aynen hocam bende uzun yıllardır testo kullanıyorum çok fazla birşey olmuyor sadece testo kullanınca 3 yılı geçti 500 testoya  devam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gönderildi (düzenlendi)
dragx, 23 dakika önce yazdı:

dostum güzel bir ilerleme kaydetmişsin umarım daha iyi vücuda sahip olursun 

İki fotoğrafta eski hocam son fotoğrafın üzerinden 1 yıl geçti üzerine koymaya çalışıyoruz.

tarihinde Geleceğin Olympia'sı tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dragx    1
gönderildi (düzenlendi)
Geleceğin Olympia'sı, 2 dakika önce yazdı:

İki fotoğrafta eski hocam son fotoğrafın üzerinden 1 yıl geçti 

hocam 24 hafta yapmayı planlıyorum ve beslenmem uyku düzenim 10 da 10 yapmaya çalışıcam adelede sertlik az da olsa hacimlenir miyim günde ortalama 3600-4000kcal almayı planlyıroum

tarihinde dragx tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
EmreGundi    79

İlk kür only testo tam isabet olmuş hocam kesinlikle yan etkilerine göre hareket edin 2. Kür için önemli adımlar bunlar koruyucuları vitaminleri unutma bol uyu bol su tüket bol yeşillik bir de doğalken 3 gün cinsel perhiz yap kan testi ver yükle buraya bakalım bir sıkıntın var mı küre hazır mısın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
marettam    41

yüzde 20 gibi bi güç artışı olmuştu bende. Bu da dolaylı olarak biraz daha hacim ve biraz daha düşük yağ oranı getiriyor yanında. Kaloriyi yüksek al ama basit şeker ve kirli yağ tüketmemeye çalış. Sağlıklı yağları da abartma. Çok daha sert ve temiz bi görüntün lur kür sonunda. İsabetli bi pct ile bir miktar kalıcılık da olur. Tahlili yapıp başla ve 6. hafta gibi tekrar tahlil ver ona göre gerekli müdaheleler yapılsın. Arkadaşın da dediği gibi böbrek karaciğer gibi yan etkileri neredeyse yok ancak diğer koruyucu ve takviyeleri kesinlikle aksatma hem korunmak hem de gelişimin için. Forumda kısa bi tarama ile bulabilirsin bunları.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Mert0735
      Kür detayları:
      Pazartesi / 250 mg / Testosteron Perşembe / 250 mg / testosteron Testo kürümün 2. haftasına girdim ve üstümde bir sakinlik hissediyorum önümde adam vursalar umursamam.
      Sorularım:
      Bu ilaçtan mı, yoksa psikolojik mi, anlamadım? Ne yapmam gerekiyor, 4. hafta testini beklemeli miyim? Herhangi bir bloker almama gerek var mı, yoksa tamamen psikolojik mi?" Tüm cevaplar için teşekkürler.
    • Yazan: ahmettrky
      26 yaşındayım 8 senelik spor geçmişim var Belli bir yerlere geldiğimi düşünüyorum, kendimi çok riske atmadan sadece haftalık 250 mg testosteron yapmayı düşünüyorum 1 sene gibi uzun bir süre boyunca.
      Sizce büyük bir zarar yaşar mıyım? Bana bu uzun süre vakitte 250 mg testo kazanç sağlatır mı? Tüm cevaplar için teşekkürler.
    • Yazan: Mert0735
      Annem hemşire sağ olsun yardımıyla yarın ilk enjeksiyonumu kalçamdan siyah uçlu iğne ile yapacağım. Haftalık olarak 500 mg Testosteron Enanthate kullanacağım, bunu pazartesi ve perşembe olmak üzere 250 mg şeklinde iki eşit dozda alacağım.
      Boy 1.93 Kilo 93 1 yıldır spor yapıyorum Kür içinde kullanacağım takviyeler:
      Creatin Bcaa Glutamin Çinko d vit magnezyum multi vit omega 3 Dozaj,takviyeler vb dikkat etmem gerekenleri ve tavsiyelerinizi  dinlemek istedim saygılarımla...

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.