Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Geleceğin Olympia'sı

Kür sonu tahlillerimi yorumlar mısınız?

Önerilen İletiler

Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?

Kür detaylarım 10 hafta boyunca:

• 500 mg testosteron
  • 500 mg boldenon

Yaptım, arkasından 2 ay kadar only testo yapıp testoyu da kestim, boldenonu bırakma sebebim kür ortalarında gelen aşırı yorgunluk ve dalgınlık oldu ama güzel verim aldım gayet tatmin ediciydi keşke böyle bir sorun yaşamasaydım, 20 hafta yapacaktım normalde.

Tahlillerimi testo kestikten sonra 14. günde verdim buyrun:

Screenshot_2024-06-13-17-01-35-45_cee269abbfc445f364526a3e93e23047.jpg Screenshot_2024-06-13-16-58-43-26_cee269abbfc445f364526a3e93e23047.jpg Screenshot_2024-06-13-16-59-02-92_cee269abbfc445f364526a3e93e23047.jpg Screenshot_2024-06-13-16-59-20-82_cee269abbfc445f364526a3e93e23047.jpg Screenshot_2024-06-13-16-59-44-59_cee269abbfc445f364526a3e93e23047.jpg Screenshot_2024-06-13-17-00-08-58_cee269abbfc445f364526a3e93e23047.jpg Screenshot_2024-06-13-17-00-48-31_cee269abbfc445f364526a3e93e23047.jpg Screenshot_2024-06-13-17-01-06-55_cee269abbfc445f364526a3e93e23047.jpg Screenshot_2024-06-13-17-01-23-22_cee269abbfc445f364526a3e93e23047.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

otopsicikedi    1.463

Kolesterol dışında sorun yok kanka kardiyona gün içindeki adım sayına koruyucularina dikkat edersen onuda çözersin 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi, 30 dakika önce yazdı:

Kolesterol dışında sorun yok kanka kardiyona gün içindeki adım sayına koruyucularina dikkat edersen onuda çözersin 

1200mg omega3 ve bol bol yürüyüş yapıyorum günde 5km rahat yürüyorumdur ama pct yapmayıp testo vurmaya devam edicem bu yaz bitsin öyle kesicem tamamen.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
samed    20
Geleceğin Olympia'sı, 23 dakika önce yazdı:

1200mg omega3 ve bol bol yürüyüş yapıyorum günde 5km rahat yürüyorumdur ama pct yapmayıp testo vurmaya devam edicem bu yaz bitsin öyle kesicem tamamen.

ne kadar vurmaya dewam edicen yani kaç mg?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    200
Geleceğin Olympia'sı, 36 dakika önce yazdı:

2gr al omega 3 ü d3 de al.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gönderildi (düzenlendi)
samed, 4 saat önce yazdı:

ne kadar vurmaya dewam edicen yani kaç mg?

500 zaten antrenmanlara beslenmeye devam ediyorum en azından yazın formda gezeyim.

Hgb hct düşürülmesi gerekiyor mu acaba şuan üst sınırda ikisi de

tarihinde Geleceğin Olympia'sı tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Geleceğin Olympia'sı, Şimdi yazdı:

Hgb 17,3

Hct 51,1

Sorun yok. HCT 55 üzeri riskli nefes alış verişin çok zorlaşır.Kan bağışı gerekir 55 üstü Hgb 17.3 de yüksek bi değer değil

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Batarya
      Ürün markası:
      NOXY LABS Kür detaylarım:
      500 testo 400 Bolde 200 DHB 10 haftalık kürümün sonunda yaptığım test sonuçlarım hacim olarak büyüdüm fakat kilo olarak halen aynıyım güç olarak güzel arttı gücüm güncel formu çekemediğim için eklemedim kilomun artmama sebebi sivilce kurutucu ilaç kullanımından dolayı aşırı stress ve iştahsızlığa bağlıyorum sonuçlarım sizce nasıl ?

• Yazan: Mahmutvural33
      Bir Sağlıkçı abi var ve steroidleri başından sonuna kadar soluksuz yutkunmadan kötüledi tamam kötüleyebilir bu normal bir şey ama bir de şunu dedi kür sonunda yapılan PCT hikaye kür sonunda beynin testesteron daha çok alıştığı için kürü bırakınca PCT dahi yapsan çavuşun kalkmayacağını falan söyledi PCT ye de hikaye dedi. @metinav
      Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz kür sonunda pct dahi yapsak iler ki süreçlerde çavuş kalkmıyor mu artık diğer hocalarımı da etiketleyecektim lakin sadece kullanıcı adını hatırladığım metin abi var o yüzden onu etiketledim.
    • Yazan: aiserino
      Endokrinoloji doktoru kan testlerine normal dedi testesteron için kilo ver olmadı klomen ovittelle veririz dedi 
      Yaş 21 boy 1.80 kilo 100 yağ %25 Testte ACTH referans üstü ama doktor sıkıntı yok dedi ve hipofiz MR çektir dedi. Ben de bir şeyden şüphelenip şüphelenmediğini sordum şüphelenmiyorum dediği için MR çektirmedim çünkü lh vs sıkıntısız büyük ihtimal testisle alakalı. 
      Bu ACTH vs ile ilgili bilgisi olan var mı? MR çektirmemekle hata mı ettim?
      @rastlantisal @otopsicikedi @Askabar @metinav

• Yazan: Mahmutvural33
      Merhaba nasılsınız ? 
      aylardır aklımda olan bir soru var kür bitimi PCT yapılması gerekiyor evet bu doğru ve birden fazla hocalar sadece PCT için 3000 5000 TL para istiyorlar tabii ki haklarıdır buna bir şey diyemem sonuçta her şeyin bir karşılığı vardır ama benim aklıma takılan soru şu PCT’ye girmeden önce kan tahlili veriliyor ben bu kan tahlilimi verdikten sonra aile hekimine gitsem sağlık ocağı yani aile hekimim benim değerlerim düşük olduğu için bu değerleri de normale döndürmek için kendisi zaten bana yol göstermez mi sonuçta görevi bir hastalığın varsa bunu ilaçlar ile sana yol göstermek tedavi etmek aslında bir nevi PCTmi aile hekimine de yaptıramaz mıyım tabii ki şey demeyeceğim ben Stroid kullandım benim PCT’yi sen yapacaksın demeyeceğim ama sonuç olarak tahlillerim düşük olduğu için hekim de bunu normale nasıl çevirebiliriz diye ilaç yazacak mantıken yanlış mı düşünüyorum ?
    • Yazan: Laracall
      10 Haftalık Testosteron Enanthate ve Boldenon küründen çıktım. Üzerinden 20 gün geçti ve pct ye başlamak istiyorum. 
      Pct tedavi ilaçlarım:
      4 kutu- Klomen 50mg 10 tablet 2 kutu- Tamoksifen 20mg 30 tablet Kullanımlarını düzgün bir şekilde nasıl yapabilirim? Şimdiden teşekkürler hocalarım.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.