Jump to content

• Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

wappeN

Only sustanon kürü hk. kür planlamam için yardımcı olur musunuz?

Önerilen İletiler

wappeN    11
marettam, 9 saat önce yazdı:

evet gidip geri vermeyi dene açmadıysan.

Hocam açmadım paketini aldığımın fotoğrafını ekliyorum olur mu olmaz mı söyleyin gene de olmuyorsa da hangisini alacağımı söylerseniz çok sevinirim. 

IMG_0245.jpeg

ardas, 3 saat önce yazdı:

Onla yapman çok zor zaten baby insüline göre daha küçük ucu çoğunlukla deri altı için.

Fotoğraf ekledim hocam bi bakar mısınız?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Daha önce söyleyen oldu mu bilmiyorum okumadım ancak sustanon yerine iran testo tercih etmeni öneririm hem daha dengeli bir ürün hem daha kaliteli hem de fiyat olarak da bir fark oluşturmaz 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
wappeN    11
KaderdenBekir, 17 dakika önce yazdı:

Daha önce söyleyen oldu mu bilmiyorum okumadım ancak sustanon yerine iran testo tercih etmeni öneririm hem daha dengeli bir ürün hem daha kaliteli hem de fiyat olarak da bir fark oluşturmaz 

İlacı aldım bile hocam fakat enjeksiyon konusunda yardımcı olur musunuz yukarıda fotoğrafları mevcut?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    921
wappeN, 3 saat önce yazdı:

Hocam açmadım paketini aldığımın fotoğrafını ekliyorum olur mu olmaz mı söyleyin gene de olmuyorsa da hangisini alacağımı söylerseniz çok sevinirim. 

Fotoğraf ekledim hocam bi bakar mısınız?

Bunla enjeksiyon deri altında kalır. 

https://medikaliste.com/asi-tuberkulin-enjektor-ucu-kahverengi-50-adet 

Linkini attığım ürünü tedarik et. Normal yeşil uçlu enjektör ile ilacı enjektöre çekiceksin. Yeşil ucu çıkarıp bu kahverengi ucu takıp enjekte ediceksin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
wappeN    11
Diver, 3 dakika önce yazdı:

Bunla enjeksiyon deri altında kalır. 

https://medikaliste.com/asi-tuberkulin-enjektor-ucu-kahverengi-50-adet 

Linkini attığım ürünü tedarik et. Normal yeşil uçlu enjektör ile ilacı enjektöre çekiceksin. Yeşil ucu çıkarıp bu kahverengi ucu takıp enjekte ediceksin.

O zaman bu aldığımı iade edeyim hocam yeşil uçlu enjektör alıcam ek olarak sadece kahverengi uç alıcam doğru mu?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    921
wappeN, 1 dakika önce yazdı:

O zaman bu aldığımı iade edeyim hocam yeşil uçlu enjektör alıcam ek olarak sadece kahverengi uç alıcam doğru mu?

Doğru dostum. Kahverengi omuz için ideal bacakların yağlıysa kasa erişmeyebilir. Bacaktan yapmak istersen turuncu uçlu enjektörde al dursun kenarda.

https://ty.gl/ahqrcu442f 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
wappeN    11
Diver, Şimdi yazdı:

Doğru dostum. Kahverengi omuz için ideal bacakların yağlıysa kasa erişmeyebilir. Bacaktan yapmak istersen turuncu uçlu enjektörde al dursun kenarda.

https://ty.gl/ahqrcu442f 

Omuz ve arka kol daha kolay daha çok işime gelir hocam bacaklarım da kütle var ama maalesef yağlı tabi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    921
wappeN, Şimdi yazdı:

Omuz ve arka kol daha kolay daha çok işime gelir hocam bacaklarım da kütle var ama maalesef yağlı tabi.

O zaman kahverengi ucu alıyorsun dostum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
wappeN, 16 dakika önce yazdı:

Bence bu işlere girme ben hep siyahla yaparım çok iyi oluyo kahverengi enjektör gibi kısa enjektörler ile yaptığın zaman omuzda ödem varsa veya yoksa bile ilaç az da olsa dışarı akabiliyor bi yeşil bi siyah uçlu enjektör al yeşil ile ilacı enjektöre çek siyah ile de vurum yap hep çok rahat olacaktır hem de kassa gitti deride kaldı zart zurt diye şüphen olmaz zaten çoğu kişi de enjeksiyonunu siyah uçla yapar

sustanon bittiğinde de iran testoya geçmen tavsiyemdir sustanonda yan etki riski vb. çok daha yüksek 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
wappeN    11
Diver, 18 dakika önce yazdı:

O zaman kahverengi ucu alıyorsun dostum.

Tamamdır hocam teşekkür ederim peki enjektöre çekerken yukarıda bir arkadaş 3’e böl 125 mg bas dedi doğru ve güzel sonuçlar için ne kadar basmam gerekiyor?

KaderdenBekir, 12 dakika önce yazdı:

Bence bu işlere girme ben hep siyahla yaparım çok iyi oluyo kahverengi enjektör gibi kısa enjektörler ile yaptığın zaman omuzda ödem varsa veya yoksa bile ilaç az da olsa dışarı akabiliyor bi yeşil bi siyah uçlu enjektör al yeşil ile ilacı enjektöre çek siyah ile de vurum yap hep çok rahat olacaktır hem de kassa gitti deride kaldı zart zurt diye şüphen olmaz zaten çoğu kişi de enjeksiyonunu siyah uçla yapar

sustanon bittiğinde de iran testoya geçmen tavsiyemdir sustanonda yan etki riski vb. çok daha yüksek 

Öneri için teşekkür ederim hocam siyah uç mevzusunu nasıl yapacağım bir tık kafam karıştı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
wappeN, Şimdi yazdı:

Öneri için teşekkür ederim hocam siyah uç mevzusunu nasıl yapacağım bir tık kafam karıştı

Her şey aynı işte kahverengi yerine siyah uç takıcaksın sadece 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
wappeN    11
KaderdenBekir, Şimdi yazdı:

Her şey aynı işte kahverengi yerine siyah uç takıcaksın sadece 

Siyah uç ile kahverengi uç arasında ki fark nedir hocam?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    921
wappeN, 5 dakika önce yazdı:

Tamamdır hocam teşekkür ederim peki enjektöre çekerken yukarıda bir arkadaş 3’e böl 125 mg bas dedi doğru ve güzel sonuçlar için ne kadar basmam gerekiyor?

Haftada 3 gün enjeksiyon yap. Her enjeksiyonda 125mg olsun diyor. Bir sustanon 250 mg ikiye böl iki enjektöre çekeceksin. Birini vuracaksın diğerini güneş görmeyen çekmeceye koyacaksın. Doğru ve güzel sonuçlar için net doz söylenemez herkesin ilaca verdiği tepki farklı. Sen bu dozla birlikte beslenmene, antrenmanına ve dinlenmeye özen göster sonuç alacaksın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
wappeN    11
Diver, 6 dakika önce yazdı:

Haftada 3 gün enjeksiyon yap. Her enjeksiyonda 125mg olsun diyor. Bir sustanon 250 mg ikiye böl iki enjektöre çekeceksin. Birini vuracaksın diğerini güneş görmeyen çekmeceye koyacaksın. Doğru ve güzel sonuçlar için net doz söylenemez herkesin ilaca verdiği tepki farklı. Sen bu dozla birlikte beslenmene, antrenmanına ve dinlenmeye özen göster sonuç alacaksın.

125 mg 125 mg basıcam son enjeksiyonu yine 125 mg yapacağım 125 mg kalacak geriye onu güneş görmeyen bir yere koyacağım bir sonra ki enjeksiyon günü o 125 mg basacağım böyle devam edeceğim doğrumu hocam?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    921
wappeN, 4 dakika önce yazdı:

125 mg 125 mg basıcam son enjeksiyonu yine 125 mg yapacağım 125 mg kalacak geriye onu güneş görmeyen bir yere koyacağım bir sonra ki enjeksiyon günü o 125 mg basacağım böyle devam edeceğim doğrumu hocam?

Doğru dostum. Haftada üç gün. Pazartesi çarşamba cuma.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
wappeN    11
Diver, 47 dakika önce yazdı:

Doğru dostum. Haftada üç gün. Pazartesi çarşamba cuma.

Tamam hocam şunu sorayım son olarak benim odam küçük bir tane de küçük gardrop var bende oda da sigara da içiyorum o gardrop güneş görmüyor zaten odam da siyah fon perde var sigaradan etkilenir mi ve o gardropta dursa sorun olur mu?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
wappeN, 7 dakika önce yazdı:

Tamam hocam şunu sorayım son olarak benim odam küçük bir tane de küçük gardrop var bende oda da sigara da içiyorum o gardrop güneş görmüyor zaten odam da siyah fon perde var sigaradan etkilenir mi ve o gardropta dursa sorun olur mu?

sorun olmaz ama şırınganın hava almadığından emin ol siyah ile kahverengi arasındaki far da siyah daha uzun bundan dolayı kasın tam içine veriyor dokuya kaçma şansı olmuyor yağ oranı yüksek bile olsa

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
wappeN    11
KaderdenBekir, 3 dakika önce yazdı:

sorun olmaz ama şırınganın hava almadığından emin ol siyah ile kahverengi arasındaki far da siyah daha uzun bundan dolayı kasın tam içine veriyor dokuya kaçma şansı olmuyor yağ oranı yüksek bile olsa

Acı olarak kahverengi ile farkı var mı? Planlamamı yaptım bu arada tavsiye veren yardımcı herkese teşekkür ederim ❤️

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
wappeN, Şimdi yazdı:

Acı olarak kahverengi ile farkı var mı? Planlamamı yaptım bu arada tavsiye veren yardımcı herkese teşekkür ederim ❤️

acı o kadar değişken bir durum ki mesela bu gün enjeksiyon yaparken en ufak hissetmedim bile ama pazartesi günü aynı omuza aynı ilacı aynı uçla verirken bağırtmıştı 😁

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
wappeN, 2 dakika önce yazdı:

zaten acıdan korkuyorsan bu kür işine girme acı artık senin rutinin olsun benim haftanın her günü enjeksiyonum var öyle düşün. Sen bilirsin ama siyahla yapman çok daha iyi olacaktır ve kahverengi ucu da eczanelerde bulmak sorun oluyor siyah her yerde var hem siyahla ilaç kasa daha hızlı gidiyor ve en önemlisi kahbverengi uçla damar kontrol yapmak o kadar zor ki omuzda zaten tek el var bir de ufacık iğne çekiyorsun çekiyorsun ne kan geliyor ne hava çok oynatıyorsun iğneyi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
wappeN    11
gönderildi (düzenlendi)
KaderdenBekir, 17 dakika önce yazdı:

acı o kadar değişken bir durum ki mesela bu gün enjeksiyon yaparken en ufak hissetmedim bile ama pazartesi günü aynı omuza aynı ilacı aynı uçla verirken bağırtmıştı 😁

Anladım hocam tamamdır alışa alışa yaparız olmadı nette videoları var oraya bakarım forumda araştırdım ama biraz çelişkili bir konu var mesela pazartesi günü sağ omuza yaptım çarşamba günü tekrar aynı omuza yaparsam bir problem olur mu?

Acı eşiğim yüksek hocam tetanoz aşısı bile yapılınca çok hissetmiyorum 😄 Sorun olmaz bana dediğiniz gibi kahverengiyi bulmak çok zor yeşil uçta aldım siyah uçta bakalım bugün başlayacağım enjeksiyona pazartesi çarşamba cuma rutini olmayacakta cuma pazar salı rutini olacak.

tarihinde wappeN tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
wappeN, 1 dakika önce yazdı:

Anladım hocam tamamdır alışa alışa yaparız olmadı nette videoları var oraya bakarım forumda araştırdım ama biraz çelişkili bir konu var mesela pazartesi günü sağ omuza yaptım çarşamba günü tekrar aynı omuza yaparsam bir problem olur mu?

olmaz ama omuz değişmen daha iyi olacaktır çünkü özellikle ilk enjeksiyonlarda omuzların çok ödem yapacak o ödemden dolayı da ilaç dışarı akabilir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
wappeN    11
KaderdenBekir, 2 dakika önce yazdı:

olmaz ama omuz değişmen daha iyi olacaktır çünkü özellikle ilk enjeksiyonlarda omuzların çok ödem yapacak o ödemden dolayı da ilaç dışarı akabilir

Almam gereken bir önlem var mı bunun için?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
wappeN, 9 dakika önce yazdı:

Almam gereken bir önlem var mı bunun için?

hayır yok vücut yeni ilaçla tanışıyor en azından 15 20 gün ağrı ve ödem yapacaktır

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
wappeN    11
KaderdenBekir, 9 dakika önce yazdı:

hayır yok vücut yeni ilaçla tanışıyor en azından 15 20 gün ağrı ve ödem yapacaktır

Tamam hocam bu ağırlık kaldırmama işe gitmeme engel mi peki?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: kaaneth
      Merhaba değerli hocalarım,
      500 mg enanthate yerine 500 mg sustanona geçmeye karar verdim fakat sustanondaki dalgalanma sorununun ml arttırmadan önüne nasıl geçebilirim?
      Pazartesi Çarşamba Cuma Pazar Sizce öneri olarak:
      0.5 ml (125mg) şeklinde devam etsem dalgalanmanın önüne geçer miyim? Ya da 3 günde 1ml mi devam edeyim? Cevaplarınız için teşekkürler.
    • Yazan: Methhhhh000
      Öncelikle herkese merhaba,
      Ben Metehan;
      20 yaşında 95 kilo 1.92 boyunda yağ oranı yüzde 15-16 Civarlarında bir fiziğe sahibim martta son kürümü yaptım ve bıraktım tekrardan döneceğim ağustosta. Yaklaşık 4 senedir vücut geliştirmeyle uğraşıyorum. Zaman zaman yapıp bıraktım . Merdiven altı salonlarda antrenman yaptığım için bilinçsiz ilaç kullandım 17 yaşımda yamyam hocalar sayesinde. Bildiğiniz üzere bu ilacı kullandıktan sonra daha naturel dönmesi çok zor oluyor. Denedim ama olmadı zamanında. Şimdi bir kür planlaması düşünüyorum formumu da paylaşacağım.
      Beslenme programım : 
      300 g karbonhidrat 160 gram protein 45 gram yağ günlük 5-6 litre su 4 gram deniz tuzu Totalde :
      2300 kalori (her ay gelişimime göre 200-300 artırmayı düşünüyorum kaloriyi) Antrenman programı :
      PPL ve her sabah aç karnına 50 dakika kardiyo  Kür planlaması : 15 hafta
      500 test enantat 400 boldenon (duruma göre ilaçlar değişebilir ama kısa ester kullanmak istemiyorum az enjeksiyon olmak istiyorum beslenmeme ve diyetime çok dikkat edeceğim ) Amacım güçlenirken yağ oranımı yüzde 10 civarına düşürüp o yağ oranını korumak 
      Doğru yolda mıyım ?

• Yazan: celil009
      Öncelikle forumda gerekli tüm araştırmaları yaptım ama emin olamadım,
      16haftaık kür planladım, full testo enant. gidicem, yanına kick start veya hızlı sonuç alabileceğim bir steroid ihtiyacım var, normalde prima düşünüyordum ama işlevsiz kalabilir diyen çok olmuş, bolde geç açılır diyende çok, tren ve deca kullanmak istemiyorum, oxandrolone kullanmıştım ama emin olamadım, siz değerli hocalarımdan hızlı start için bir öneri istiyorum,kendime gelicek olursam normal 1.74 25yaşında genetiği iyi biriyim, değerlerim gayet iyi, övünmek gibi olmasın ama çok ameliyat gecirip bir çok sene aylar boyunca yuruyemedim, o yüzden psikolojik olarak beni yıpratabilecek bir ilaç olduğunu pek sanmıyorum. Tavsiyenizi bekliyorum değerli arkadaşlar ve hocalarım
    • Yazan: EmrecanQuVee
      Merhabalar,
      Yaklaşık 15 hafta kadar önce ilk kürüm olan haftalık:
      500ml testesteron enanthate 500ml boldenon 210mg dianabol Şeklinde bitirmiş oldum ve 12 hafta sürdü. Süreçte tansiyon ve göz kararması dışında hiçbir yan etki görmedim ki bunlar küre başlamadan önce de olan şeylerdi. Kürden sonra herhangi bir PCT yapmadım ve ikinci küre başlamadan önce bir miktar dinlenme payı yapmak istedim. Yakın zamanda yaptırdığım kan testini ek olarak eklerim, kolestrol dışında herhangi bir referans dışı değer çıkmadı. İkinci kür için Sustanon-Deca-Anapolon planlıyorum. Dikkat etmem gereken noktalar var mı, kürden çıkarmam eklemem gerekenlere dair tavsiyeleriniz var mı? Ek bir soru olarak kür içerisinde kullanabileceğim Clen tarzı yağ yakıcı takviyelerin ekstra koruyuculara ihtiyacı var mı?
      Önerdiğiniz yağ yakıcı takviyeler var mi?
      Değerli cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

• Yazan: 68hedefv
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Direk konuya giriyorum 18 yaşındayım ilk kürümü bitirdim kür içeriği 20 şer vurum testosteron enanthate ve deca (nandrolone) ve 100lü dianabol bunlar bittiğinde devam olarak 10 adet sustanon ve 10 vurumluk boldenone ile uzattık.
      kür boyunca:
      d3 omega 3 multivitamin creatin Vs kullandım düzenli ve dengeli beslendim kür 26 haziranda bitti yani şuan tam 2 hafta oldu kürde tek yan etki sırtta sivilce idi sivilceyi nac600ile kontrolde tuttum şuan ki en büyük sıkıntım bu gün ilk defa ereksiyon problemi yaşadım (kalitesiz ereksiyon diyebilirim) salon sahibi (hocam) kür sonu birşey yapmana gerek yok senin yaşında ilk kürde sorun olmaz demişti ama ben yine de sizlere sormak istedim sorun yaşadığımı söyleyince 1 kutu proviron al sabah akşam 1 tablet iç dedi dediğini yaparsam sorun düzelir mi yoksa başka birşey yapmalı mıyım? Bu sporu çok seviyorum lütfen bilen abilerim özellikle ve kardeşlerim yardımcı olursa çok sevinirim birde kür bittikten sonra sırtımdaki sivilceler ağrılı hale geldi nac 600ile devam etsem bu sorunuda çözermiyim?
      ŞİMDİDEN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.