Jump to content

• Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Nynex

Kürdeyim fakat büyüdüğümü hissedemiyorum nerede hata yapıyor olabilirim?

Önerilen İletiler

Nynex    7

Selam dostlar,

Haftalık:

• 500mg testo enanthate
  • 400mg bolde

Kürümde 2.ayı bitirmiş bulunuyorum ancak halâ ölçü alımı olmadı kollarım ve diğer bölgeler 1 senedir aynı ölçüde hayatımda tek eksik gece uykusu yani gece çalıştığım için gündüz uyuyorum karanlık bir odada ortalama 6 saat uykum var başka uyku yok. Tüm gece uyanık kalmak durumundayım ancak beslenmem iyi bolca protein alıyorum kalori alımımda iyi zaten sürekli büyüyen göbeğimden belli ancak kaslarım büyümüyor antrenmanlarımda şiddetli ve ağırlıklarım baya iyi hata nerede bulamadım

Yaşım 39 2senedir body yapıyorum ancak 2008-2010 yıllarında da 2 sene duraksız body yapmışlığım var.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

BBurak    41

Boy, kilo, alınan kalori, makrolar, antrenman vb bilgileri paylaşırsan yardımcı olabiliriz. Kür öncesi kan ve hormon testi yaptırdın mı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    182

ilacın çalışıp çalışmadığını anlamak için kan testi lazım haftada kaç gün off veriyorsun ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Nynex    7
ardas, 8 dakika önce yazdı:

ilacın çalışıp çalışmadığını anlamak için kan testi lazım haftada kaç gün off veriyorsun ?

Boldeyi bilemem ama testo çalışıyor kan testlerimi yaptırdım zaten iran testo haftada 2 gün off veriyorum 5 gün antrenman ve yaklaşık 1 aydır tek bölge çalışıyorum önceden çift bölge antrenman yapıyordum pek verim alamadım birde tek bölge deneyim dedim hergün bir bölgeye iyice yükleniyorum ama yinede fayda yok bence benim vücudum kas geliştiremiyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BBurak    41
Nynex, 1 dakika önce yazdı:

Boldeyi bilemem ama testo çalışıyor kan testlerimi yaptırdım zaten iran testo haftada 2 gün off veriyorum 5 gün antrenman ve yaklaşık 1 aydır tek bölge çalışıyorum önceden çift bölge antrenman yapıyordum pek verim alamadım birde tek bölge deneyim dedim hergün bir bölgeye iyice yükleniyorum ama yinede fayda yok bence benim vücudum kas geliştiremiyor

Abi profiline baktım biraz da hep aynı sorunlardan müzdaripsin 10 kere aynı sorunu başlık açmışsın. Doğru dürüst şuraya formunu günlük beslenmeni ant programlamanı atarsan sana yardımcı oluruz boşuna ilaca verdiğin paradan sağlığından olma. Ayrıca madem bir sürece giriyorsun neden 8 10 hafta gibi kısacık tutuyorsun süreçleri??

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Nynex    7
BBurak, 11 dakika önce yazdı:

Boy, kilo, alınan kalori, makrolar, antrenman vb bilgileri paylaşırsan yardımcı olabiliriz. Kür öncesi kan ve hormon testi yaptırdın mı?

Boy 1.73 kilo ortalama bir senedir 76.5 civarında günlük minimum 3000 kalori bazen 4000 kaloriyi aşıyor protein günlük ortalama 130-160gr arası alıyorum ananas muz avokado gibi kaliteli meyveleri hemen hergün tüketirim fıstık ezmesi zeytin yağı ve omega 3 her gün alırım antrenmanım son bir aydır tek bölge yani 5 gün antrenman cmrtesi pazar off şeklinde  kür öncesi ve ortası kan testi yaptırdım lh fsh 0 a yaklaşmış total testo 1500+ estradiol 50küsürlerde 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    182
gönderildi (düzenlendi)

Yani dostum antrenman programını beslenmeni filan atman lazım her şeyi düzgün yapıyor olsan ilerleme durmaz. Fat secretten yediklerini tek tek gir hesapla ne kadar karb protein yağ alıyorsun burdan yaz sonra ona göre yardımcı olalım.

tarihinde ardas tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BBurak    41
Nynex, Şimdi yazdı:

Boy 1.73 kilo ortalama bir senedir 76.5 civarında günlük minimum 3000 kalori bazen 4000 kaloriyi aşıyor protein günlük ortalama 130-160gr arası alıyorum ananas muz avokado gibi kaliteli meyveleri hemen hergün tüketirim fıstık ezmesi zeytin yağı ve omega 3 her gün alırım antrenmanım son bir aydır tek bölge yani 5 gün antrenman cmrtesi pazar off şeklinde  kür öncesi ve ortası kan testi yaptırdım lh fsh 0 a yaklaşmış total testo 1500+ estradiol 50küsürlerde 

Kan değeri yorumlama işini daha bilgili insanlar yapar dostum. Benim tavsiyem yağı 60-70 in üstüne çıkma zeytinyağından karşıla, aldığın proteini hayvansaldan hesapla zaten 500 - 600 pirinç yesen bile bir miktar protein ekliyor beslenmeye bu seni yanıltabilir. Karbonhidrat kaynaklarını hızlı sindirilenlerden seç pirinç çeşitleri olabilir. Yulaf bulgur işine girme derim iştahını kapatmasınlar. Sebze tüketimine dikkat et koruyucularını aksatma. Meyveyi de fazla abartmanı tavsiye etmem. Antmanların kaç set? kaldırdığın ağırlıklar ne durumda? Formunu da ekleyebilir misin?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
marettam    41

Piyasadaki boldenoneların yüzde 99.9 u boş gerçekten tanıdığın bildiğin güvendiğin birinden almazsan onlytestodan farkı ne yazık ki olmayacaktır. Ancak çalışıyorsa dahi açılması kimisinde 3 aya kadar uzayabiliyor. Gerekli vitamin ve minerallerin alınmaması da kürü baltalayabilir. @Nynex

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    182

marettam hocamında dediği gibi vitamin ilaçların çalışmasında filanda çok önemli hangi vitaminleri alıyorsun.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Nynex    7
BBurak, 21 dakika önce yazdı:

Kan değeri yorumlama işini daha bilgili insanlar yapar dostum. Benim tavsiyem yağı 60-70 in üstüne çıkma zeytinyağından karşıla, aldığın proteini hayvansaldan hesapla zaten 500 - 600 pirinç yesen bile bir miktar protein ekliyor beslenmeye bu seni yanıltabilir. Karbonhidrat kaynaklarını hızlı sindirilenlerden seç pirinç çeşitleri olabilir. Yulaf bulgur işine girme derim iştahını kapatmasınlar. Sebze tüketimine dikkat et koruyucularını aksatma. Meyveyi de fazla abartmanı tavsiye etmem. Antmanların kaç set? kaldırdığın ağırlıklar ne durumda? Formunu da ekleyebilir misin?

Kısaca şöyle anlatayım, günlük bazen 300bazen 500gr kadar tavuk tüketiyorum 4 haşlanmış yumurta yeşillik ve brokoli bolca tüketirim bende gluten hassasiyeti var bu yüzden zaten pirinçten başka karbonhidrat pek tüketmem birde yüksek kalorili shake ler yapar içerim günde en az bir kez

Antrenmana gelince benim zaten  genel olarak özellikle itme gücüm bi hayli fazladır örneğin incline dumbell presste yardımsız 40lık yardımlı 45 kg lik dumbeller ile nizami bir şekilde 10 tekrar yapabiliyorum 4 er set her bölge en az 4 hareket bir de izole hareket eklerim p.tesi göğüs salı sırt çrşmba bacak perşembe omuz cuma kol cnrtesi pzr off şeklinde çalışıyorum

ardas, 9 dakika önce yazdı:

marettam hocamında dediği gibi vitamin ilaçların çalışmasında filanda çok önemli hangi vitaminleri alıyorsun.

Bende D vitamini eksikliği var bu yüzden 3 günde bir (dr. Tavsiyesiyle)

D vitamini alıyorum ayrıca her gün magnezing ve oroferon demir hapı alırım 

marettam, 18 dakika önce yazdı:

Piyasadaki boldenoneların yüzde 99.9 u boş gerçekten tanıdığın bildiğin güvendiğin birinden almazsan onlytestodan farkı ne yazık ki olmayacaktır. Ancak çalışıyorsa dahi açılması kimisinde 3 aya kadar uzayabiliyor. Gerekli vitamin ve minerallerin alınmaması da kürü baltalayabilir. @Nynex

Benimle aynı ilacı kullananlar canavar gibi şiştiler bende damarlanmadan ve kasların diri durmasından başka bir şey yok :))

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
marettam    41

Şimdi tüm derdini çözüyorum senin :D Ben sırasıyla devit 2k lık hap ve 20k lık hap olarak kullandım d vitamini ve asla değerlerim gerektiği kadar artmadı. Eczaneye gidip ampül d vitamini alıyorsun 3 tane 1 hafta arayla 1 er ampül yemekle beraber içiyorsun. Diğer hapları vs de kullanma bu sırada tabiki. Dediğimi yaptımtan 10 gün sonra kan ver tekrar konuşalım. Bende de kasın içi boşmuş gibi bi hissiyat vardı ve tek eksiğim buydu. Doktor tavsiyesiyle en son bu yöntemi uyguladık ve inanılmaz farketi.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    182

Karb kaç gram alıyorsun tavuk pişmiş mi 500 shakler kaç kalori içine ne koyuyorsun ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Oathbreaker    56
gönderildi (düzenlendi)

Beslenmede bir sıkıntı yok gibi gözüküyor lakin o boy, kilo ve yaşa göre kesinlikle kilo alman gerekiyordu

Aynı şekilde idman işi de halledilmiş gibi gözüküyor 

Boldenin açılması yeni başlıyor farkı yeni yeni yeni görmeye başlarsın, test değerlerinden anlaşılmaz lakin tansiyon, açlık ve eğer genetik yatkınlık varsa E2 düşüklüğü gibi belirtiler anlamaya yardımcı olabilir

Ayrıca ben ilaçtan ziyade her zaman vitaminleri tam almaya gayret ederim bilinir ki bir çarkın dişlileri olmadan çark işe yaramaz 

Genel bi' test yaptırdıktan sonra durumu forumda paylaşırsanız değerlendiririz ve ayrıca bu spor için sadece disiplin ve sabır göstermeniz yeterli olacaktır

tarihinde Oathbreaker tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
damdeok    3
Nynex, 17 saat önce yazdı:

beslenmeni beğenmedim aşırı fazla yağ tüketiyorsun onun yerine yağdan alacağın kaloriyi karbtan alırsan farkı görürsün diye düşünüyorum. 70 gr zeytinyağı yeterli bence fıstık ezmesi avakadoyu bırak onun yerine pirinci arttır. ve antrenman programı değiştirmeni tavsiye ederim bu sana kalmış ama en azından her kas grubunu haftada 2 kere calıstırman iş görür ve abartılı set sayılarına cıkma 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    401

Kullandığın boldenon ne marka eğer sadece testo çalışmışsa öyle aman aman bir hacim bekleme.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Eğer ilk defa vücuduna testo anabolik sokuyorsan ve aynada gelişim görmedim diyorsan ilaçlarından şüphelen. İlk kürümü dün gibi hatırlarım o değişimim asla bidaha olmadı. Yattığın yerden bile kas gelişimi yaptıracak mg lar kullandıkların.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: TestosuzTesto
      Merhaba arkadaşlar,
      Yaklaşık 80 kilo civarındayım, geçen sene:
      testosteron enanthate boldenon deca Kürü yapmıştım 13 haftalık olacak şekilde fakat 8. Hafta da yaptığım kaza sebebi ile 1 sene spor yapamadım, bu hafta itibari ile tekrardan başladım 
      500 testo 13 hafta  400 deca 10 hafta 5 hafta 50 mg anapolon olacak İstediğim kilo 95-100 aralığı sizce mümkün olabilir mi ? İtiş çekiş bacak uygulayacağım günde 500-600 gram tavuk göğsü, 5-10 adet yumurta , 600-700 gram pirinç ve patates şeklinde ilerleyeceğim. Hafta da 3 kardio yapacağım. Şunu şöyle yap diyeceğiniz tavsiye yorumunuz var mıdır ?
      Hedefim ciddi bir şekilde yarışmalara hazırlanmak önümüzde ki 2 sene içinde.
    • Yazan: Egolifting65
      Arkadaşlar merhaba,
      22 yaşındayım kür yapıyorum 4 yıldır naturel yaptım 1 senedir kür yapıyorum Belli zamanlarda bir sorum olacak:
      22 yıldır ağzıma alkol sürmedim zorla bugün eniştem içirmeye çalıştı susmadılar içiyor gibi yaptım fakat dilime değdi tadı kaldı yutmadım ama ağzımın içinde kürü baltalar mı yada protein senteziyle alakalı sorun yaşarmıyım?
    • Yazan: mhmmt.baz
      Merhabalar arkadaşlar,
      26 yaşındayım Yaklaşık 9 sene önce steroit kullandım. Çok zayıftım ve kilo almak istiyordum Bunun için bilinçsiz bir şekilde Dianobol ve Anapolone kullandım. Fazla süre kullanmadım. Üzerinden çok geçtiği için hatırlamıyorum. Daha sonra kullanmayı kestim. Hiçbir şey kullanmadım. Cinsel anlamda çok bir yan etki yaşadığımı söyleyemem. Sadece çok az bir miktar sertleşmenin azaldığını farkettim. Ancak cok  bir sorun yoktu.
      Yaklaşık 2 ay kadar önce yavaş yavaş her şey başladı.
      Önce gece terlemeleri, çarpıntılar, cinsel isteksizlik, geç boşalma sorunları oluştu. Çok fazla üroloji doktoruna gittim. Tahmin edeceğiniz üzere psikiyatriye yönlendirdiler. Artık ne yapacağımı bilmiyorum. Bir caresi olmadığını da biliyorum artık. Şu an yalnızlığa alıştırmaya çalışıyorum kendimi. Çünkü bu şekilde evlenemeyeceğimi de biliyorum. Maalesef bütün hayatım mahvoldu.
      Belki burda bunu okuyan bilgili insanlar durumumu bir nebzede olsa hafifletebilir diye yazıyorum.
      Ama sonumun iyi olmadığını biliyorum.
      @metinav @rastlantisal @Diver @Askabar @godofdark @otopsicikedi @SPECTRE @Bay-T @Oathbreaker @ardas
      Tahlil sonuçlarım:

• Yazan: doktorbey21
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      5 yıldır düzenli spor yapıyorum 1 defa kur geçmişim var 2 yıl önce uzun süreler küre girmeyi düşünüyorum yarışma planım yok olabildiğince az zarar ile ne gibi kaç mg nasıl yol izleyebilirim?
      Tüm cevaplar için teşekkürler.
    • Yazan: Layota
      Selam Dostlar,
      18 Yaşındayım Uzun Süredir Bu Forumu Takip Ediyorum Yeni Hesap Açtım, Bu Konulardada Bilinçsiz Değilim Yapmak İstediğim Şey 2-3 Ayda 10-15kg Civarı Almak Şuan Kilom 52 Boy 178 Fazla Uzatmadan Yapmak İstediğim Şeyden Bahsedeyim.
      Plan mk677 + rad140 + anapolon Plan Only Testo (Pre Olarak Anapolon) Dediğim Gibi Bilinçsiz Değilim Tren Tarzı Şeyler Kullanmayı Düşünmüyorum. 
      Ayrıca Kilo Alma Konusunda Yemelisin Gibi Önerilerinizin Pek Bir Faydası Olmayacak, Çünkü Hayatımda Birşeyler Değiştirmeden Kendimi Zora Sokmadığım Sürece Yiyemeyeceğimi Biliyorum 1 Aydır Spora Gidiyorum, Tavsiyelerinizi Dinlemek İsterim Hangi Plan Daha İyi Olur Benim İçin.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.