Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

BullMonster

Creatine içine anapolon ezip koymak (dümenden)

Önerilen İletiler

BullMonster    0

Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?

500mg only testo kullanmıştım az buçuk gıdım gıdım aromazite oluyordu pct yaptım bitirdim tekrar başladığım zaman 500mg testo ile anapolon kullanmak istiyorum östrojen oranım artsın diye fakat direk kullanmak yerine 20 tableti parçalayıp toz haline getirip creatine içine döküp karıştıracağım spor öncesi 1 ölçek creatine alacak şekilde kullanacağım zaten acelem yok direk östrojenim artsın diye acelem olsa direk kullanırım ama daha güvenli şekilde olması adına bu şekilde düşündüm bir vatandaşın videosuna denk gelmiştim zamanında o yüzden böyle bi taktik kafama yattı sizce nasıl etkili olur mu ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ardas    380

Homojen karışmazsa peki günde 25-50 mg alcaksın ama alıcağın ölçüden fazlada gelebilir tek seferde bence aksiyon aramaya gerek yok.

• Beğen 1
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BullMonster    0
ardas, 2 dakika önce yazdı:

Homojen karışmazsa peki günde 25-50 mg alcaksın ama alıcağın ölçüden fazlada gelebilir tek seferde bence aksiyon aramaya gerek yok.

Her gün almayacağım sadece spor öncesi alacağım haftada 3 4 ölçek creatine bitene kadarda kullanıcam yani haftada 3 4 bile alsam gene etkisinin olacağını düşünüyorum çünkü danabol den daha güçlü , anapolonun su tutması için özellikle kullanmicam östrojen seviyemi yavaş zamabla arttırması adina böyle bir taktik uygulucam hocam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    380
gönderildi (düzenlendi)

Tamamda benim anlamadığım şey şu yavaş yavaş arttırmasını istiyorsun belki haberin olmadan fazla içmiş olcaksın hani 5gın 1g ı anapolon denk gelicek  yani 25mg dan az içiyim derken 70 içeceksin belki onun yerine kuyumcu terazisi al toz haline getirip onda tartıp kullan bari ki bana göre o da saçma.

tarihinde ardas tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    380
Oathbreaker, 1 dakika önce yazdı:

50 MG Anadrol alacağım ayağına 150 MG ölçek başına [ dümenden ] kalıcı karaciğer hasarı

Aynen işte bende arkadaşa bunu anlatmaya çalışıyorum yavaşça arttırcam derken tek seferde ilacın yarsını yutarsa görür.

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
5-HT    29

Bence kadir hoca izlemeyi azaltmalısın. :D

• Şerefe 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
EmreGundi    210

sabah kalktım alt ast değerleri 3000 oldu 

yeni konun hayırlı olsun 😁

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TRPoinesS    26
gönderildi (düzenlendi)
Oathbreaker, 1 saat önce yazdı:

50 MG Anadrol alacağım ayağına 150 MG ölçek başına [ dümenden ] kalıcı karaciğer hasarı

dianabol veya Anapolon*u ezip toz haline getir az bi su ile karıştırıp iç, emin ol teşekkür edersin karaciğerinden geçmiyor direk kan*a karışacak ilaç ve emin ol direk tableti leblebi gibi yutmaktan çok çok güvenlidir dil altı veya sıvı şekilde içilebilir her iki üründe , ama normal olarak sen yutarsın tableti midene indiği gibi karaciğer onu parçalamaya çalışır fakat içindeki madde den kaynaklı çözmekte zorluk çeker bu yüzden alt ast değerleri yükselir işte sen karaciğere gerek kalmadan toz haline getirip içiyorsun bu noktada senin alt ast değerlerinle sandığın gibi oynamayacak örnek vereyim o şahıs 400gr creatine nin içine 60 tablet anapolon atmış ve o kullanan kişi 1 ayda 3 kutu anapolon bitirmiş oluyor birde sen istersen 1 ay da 3 kutu anapolon tüket bakalım karaciğeri yerinde bulabilir misin artık bilemem ama araştır toz haline gelen bi tableti tüketmenin karaciğere zararı varmı diye sonra tartışalım lütfen :D

tarihinde TRPoinesS tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Oathbreaker    56
TRPoinesS, 43 dakika önce yazdı:

dianabol veya Anapolon*u ezip toz haline getir az bi su ile karıştırıp iç, emin ol teşekkür edersin karaciğerinden geçmiyor direk kan*a karışacak ilaç ve emin ol direk tableti leblebi gibi yutmaktan çok çok güvenlidir dil altı veya sıvı şekilde içilebilir her iki üründe , ama normal olarak sen yutarsın tableti midene indiği gibi karaciğer onu parçalamaya çalışır fakat içindeki madde den kaynaklı çözmekte zorluk çeker bu yüzden alt ast değerleri yükselir işte sen karaciğere gerek kalmadan toz haline getirip içiyorsun bu noktada senin alt ast değerlerinle sandığın gibi oynamayacak örnek vereyim o şahıs 400gr creatine nin içine 60 tablet anapolon atmış ve o kullanan kişi 1 ayda 3 kutu anapolon bitirmiş oluyor birde sen istersen 1 ay da 3 kutu anapolon tüket bakalım karaciğeri yerinde bulabilir misin artık bilemem ama araştır toz haline gelen bi tableti tüketmenin karaciğere zararı varmı diye sonra tartışalım lütfen :D

Senin " Bro Science " mantığına göre alkol alanlarda karaciğeri yormuyor o zaman nasıl olsa içiyor küçük moleküller halinde bulunduğu için karaciğere az yük biniyor değil mi :D Geçelim bu işleri arkadaş daha da fazla işe yarasın diye burundan çeksin baktı olmuyor damardan versin :D Vücudun yapısına aykırı her türlü madde karaciğerde intramusküler olsun, toz olsun, sıvı olsun her türlü karaciğerde parçalanır sadece bu işi karaciğeri az veya çok es geçmek için belirli yöntemler bulunur ve sonrasında bu oluşan toksiteyi böbrekler süzer ve idrarla atarsın.

Bu Sarms değil arkadaşım istersen kum tanesi haline getir o madde hala aynı madde suyla karıştırman birşey ifade etmez ayrıca doz hesabıda kesin yaparsınız kreatinle karıştırdığında :DEğer diyorsan da ben tek tek ezip uğraşıcam preworkoutun içine atıcam daha az zarar görücem diye düşünüyorsan sen devam et böyle fantezik işlerine ;)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.