Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

arnoldşıngırmıngır

Ashwagandha hk. - kullanıp fayda gören var mı?

Önerilen İletiler

5-HT    21

3 yıl önce kuzenimle birlikte kullanmıştık 1 ay boyunca.O zamanlar Türkiye'de yoktu ve bilinmiyordu.İkimizinde hayatında bir farklılık olmadı her açından.Bir daha kullanmadık.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crosfredy    286

Tr de revaçta olduğu zamanlar çok merak edip araştırdığım kendim de kullandığım ve yakın çevremin de kullandığı bir ürün parasına değer mi kesinlikle hayır hiç bir etkisi yok ve duygusuzluk v.s gibi konular bence tamamen yalan dolan satış pazarlama tekniği belki replikasına denk geldik fakat o fiyata gider yohimbin alırım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    794

Ben kullandım testoyu yükseltme olayını gerçekse de ben hissetmedim. Kullandığım dönemde çok sıkıntılar vardı stresliydim agresiftim beni durgunlaştırdı ben farkında değildim eşim söyledi hiçbirşeye tepki göstermiyorsun ruhsuz gibisin birşey mi kullanıyorsun dedi öyle farkına vardık. Eğer böyle sıkıntı stres hat safhadaysa tavsiye ederim. Tabi herkeste etkisi farklı olacaktır.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crosfredy, 25 dakika önce yazdı:

Tr de revaçta olduğu zamanlar çok merak edip araştırdığım kendim de kullandığım ve yakın çevremin de kullandığı bir ürün parasına değer mi kesinlikle hayır hiç bir etkisi yok ve duygusuzluk v.s gibi konular bence tamamen yalan dolan satış pazarlama tekniği belki replikasına denk geldik fakat o fiyata gider yohimbin alırım 

Yohimbin kullanıyorum fakat şu vücuttaki kortizolü düşürme, dengeleme ve genel duygu durumunda düzeltme muhabbetinden dolayı merak ediyorum denemek istiyordum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
enxgin    1

Kullandığınız ürünün içeriği ve gerçek olması önemli. Ben Ukraynada 3-4 marka kullandım ve gayet işime yaradı. Özellikle uyku sorunu olanlar, doğal testosteronu düşük olanlar ve kafası dolu olan arkadaşlar fayda görecektir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    991
arnoldşıngırmıngır, 2.06.2024 - 22:22 yazdı:

Herkese selamlar arkadaşlar,

Olimp KSM-66 Ashwagandha almayı düşünüyorum.

• Ashwagandha kullanıp fayda gören arkadaşlar var mıdır aramızda?

Tüm cevaplar için teşekkürler. :) 

Etki görmek için en az 500 mg kullanmak gerekiyor ve 2-3 ay içerisinde net etkisini hissediyorsun ama öyle bir antidepresan tarzı bir etki bekleme. Sadece stres altında daha kontrollü olmanı ve bazı şeylerin farklı acılarını görmende yardımcı oluyor. Ben düzenli kullanıyorum ve gerçekten seviyorum. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar, 12 saat önce yazdı:

Etki görmek için en az 500 mg kullanmak gerekiyor ve 2-3 ay içerisinde net etkisini hissediyorsun ama öyle bir antidepresan tarzı bir etki bekleme. Sadece stres altında daha kontrollü olmanı ve bazı şeylerin farklı acılarını görmende yardımcı oluyor. Ben düzenli kullanıyorum ve gerçekten seviyorum. 

Kesinlikle 2 tablete çıkmam şart mı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    991
arnoldşıngırmıngır, 9 saat önce yazdı:

Kesinlikle 2 tablete çıkmam şart mı

Yani bilimsel araştırmalarda da 500 mg altında faydası görülmemiş. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yusufe    3

bir tane aktar sitesinde aswagandha kökü toz halinde satılıyor, hap halinde satılınlardan farkı var mı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yusufe, Bir saat önce yazdı:

bir tane aktar sitesinde aswagandha kökü toz halinde satılıyor, hap halinde satılınlardan farkı var mı?

O siteyi bende görmüştüm. Aynı şeyi bende merak ediyorum

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    991
yusufe, 12 saat önce yazdı:

Şöyle düşün çayda bir bitki. Senin kendi ülkede yetişmesine rağmen 3. Kalite çayı anca içebiliyoruz. Bunlarda böyle. Bitki ama yaprağı mı kökü mü dalı mı neresi satılıyor. Yani şey yohimbe içinde öyle 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Daha kullanmaya başlayalı 8 gün oldu fakat etkisini gördüğümü söyleyebilirim. Plasebo mudur bilmiyorum fakat stres ve sinirde ciddi azalma, kortizolde düşüş, uyku kalitemde bir miktar iyileşme ve zaten yerinde olan libidom daha çok yükseldi. Aynı zamanda sabahları kardiyo öncesi yohimbine de kullandığımı belirteyim.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Mickey
      Merhabalar arkadaşlar:)
      Yoğun iş temposundan dolayı uzun zamandır burada aktif olamıyorum ancak fırsat buldukça yazıları okuyorum. Biliyorsunuz 3 yılı aşkın süredir blast and cruise gidiyorum ve şu anda 8 haftalık dinlenme süresinden sonra tekrar küre devam ediyorum.
      Tabi uzun süre ilaçlı kalmanın verdiği bir yorgunluk var vücutta. Hem mental hem de fiziksel olarak hissedebiliyorum. Bu durumu aşabilmek tesadüfen bir arkadaşımın yönlendirmesi oldu ve ashwagandha desteğinden bahsetti. İki haftadır kullanıyorum çok ciddi bir etki gördüm. Özellikle başımdaki doluluk ve gerginlik hissi geçti. Çok daha hafif ve sağlıklı hissediyorum kendimi. Cinsel olarak da ciddi pozitif etkileri varmış ama benim şu anda öyle bir sorunum olmadığı için gözlemleyemedim. En büyük özelliklerinden biri de kortizolu düşürmesi. PCT döneminde de kullanımı etkili olur diye düşünüyorum. 
      Nette bu ilaçla ilgili bir hayli bilgi var hint ginsengi diye adlandırılmış. Tavsiye edebilirim.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.