Jump to content

• Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

damdeok

Kan testi sonuçlarıma göre testosteron çalışıyor mu?

Önerilen İletiler

damdeok    3

Haftalık 500 mg only testo (iran) kulanıyordum ancak çalışmadığını düşündüğüm için bu hafta overdose marka testo enantat aldım. sonra yeni ilaca geçmeden bi kan testi vereyim dedim sizce iran testo enantat çalışmış mı?

Bu arada en son vurumu 2.5 hafta yapmıştım ilacın kanda kalma süresini falan bilmedigim icin buraya soruyorum geç test verdiğim için anlaşılır mı bilmiyorum.ve son olarak testimi yorumlarsanız sevinirim bu kırmızı olanların bi zararı var mı vb.

İyi forumlar arkadaslar simdiden tesekkur ederim.

image.thumb.png.c95006f312e8872bcc1659f81473616c.png image.thumb.png.b03ff8c7606ba918a0d022e2aa991089.png image.thumb.png.eea25ac0188871c32d18580af30ca234.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

EmreGundi    73

Kendinden bahseder misin? Beslenmen nasıl? Kullandığın ilaç sadece enanth mı? Yaş, boy, kilo ve spor geçmişi?

İlaç çalışıyor iranın sahtesi yok gibi bir şey. 2.5 hafta önce son vurumu yaptıysan ve testi şimdi verdiysen kötü olmuş çünkü Enanth yarılanma ömrü 10.5 gün. Total teston o yüzden düşük gözüküyor. Aklına takılan da bu herhalde..

Kürde olan bir insan için değerlerinde çok ciddi bir şey görmedim. Alt ve Ast değerlerin kürde ki bir insan için normal. tabi yine kontrol altına almak lazım.
Nac-600 ve Enginar suyu, özü kullanabilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Nynex    7

Nac 600 balgam sökücü ilaç bunu neden kullanıyorsunuz tam anlamadım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
EmreGundi    73
Nynex, 1 saat önce yazdı:

Nac 600 balgam sökücü ilaç bunu neden kullanıyorsunuz tam anlamadım

Evet doğru Türkiye'de balgam sökücü olarak veriliyor lâkin içerisinde bulunan asetilsistein olması gerekiyor tam hatırlamıyorum karaciğere çok iyi geliyor ve hastanın alt ast değerleri düşüyor. Karaciğer hasarı oluştuğunda acilde hemen damar yoluyla hastaya nac veriliyor. Zaten yurtdışında nac600 takviye edici gıda olarak satılıyor.

Sarms kullanıyorum normalde karaciğer değerlerini ostarine ve ibutameron feci bir şekilde yükseltmişti.

Önce ki tahlillerimi e-nabızda bulamadım ama sonrası var;

IMG_5008.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
damdeok    3
EmreGundi, 5 saat önce yazdı:

Kendinden bahseder misin? Beslenmen nasıl? Kullandığın ilaç sadece enanth mı? Yaş, boy, kilo ve spor geçmişi?

İlaç çalışıyor iranın sahtesi yok gibi bir şey. 2.5 hafta önce son vurumu yaptıysan ve testi şimdi verdiysen kötü olmuş çünkü Enanth yarılanma ömrü 10.5 gün. Total teston o yüzden düşük gözüküyor. Aklına takılan da bu herhalde..

Kürde olan bir insan için değerlerinde çok ciddi bir şey görmedim. Alt ve Ast değerlerin kürde ki bir insan için normal. tabi yine kontrol altına almak lazım.
Nac-600 ve Enginar suyu, özü kullanabilirsin.

25 yaşındayım 178 boy 78-79 kgyim. beslenmem haftanın 3 günü tavuk pilav zeytinyağı diğer 4 günü  dışarıdan oluyor genelde. maalesef diyeti uzun süreli yapamıyorum çalıştığım için zor oluyor. spor geçmişim 2-3 yıllık ama hep aralıklarla 3 ay gidip 5 ay gitmeme tarzı suan marttan beri gidiyorum bazı haftalar 2-3 gün oluyor ama komple gitmediğim bi hafta olmadı.

iranın sahtesi azdır belki ama ben kullandığım ilacın çok dolu olduğunu sanmıyorum. hissiyat olarak hiç hissetmedim ve ağırlıklarım çok az yükseldi tahminen %30-40 ı falan doludur diye düşünüyorum max 50 olsun. şuana kadar sadece testo kullandım ama rimo eklemeyi düşünüyorum bu yeni ilaçla. bu arada dediğin ilaca bakacağım teşekkür ediyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
EmreGundi    73

Keşke diyeti düzgün yapabilsen bazılarının hayat şartları yapacak bir şey yok.. ama bu kürlerde özellikle beslenmeye dikkat etmek gerekiyor kür çöp olabilir dikkat et. bu arada koskoca spor aleminde iranın sahtesine nasıl denk geldin 😁😁

Rimo yüksek dozajda iş yapar olabilir..     Yeni aldığın testonun fotosunu yükler misin? 

Nac600 aile hekiminden yazdırırsan 40-50 TL'ye alırsın satıcılarda 200-300 arası o kadar para vermeye gerek yok

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
damdeok    3

yeni ilaçla beraber diyete daha cok önem vermeye çalısacağım. aile hekimine ne diyip bu ilacı yazdırabilirim? 

yeni aldığım testoyu yükledim 950tlye aldım 

IMG_7050.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
EmreGundi    73

sarı ve siyah kapaklı gördüm de bunu görmedim yorum yok..

aile hekimine balgamım var atamıyorum bir türlü nac600 çok işe yaramıştı onu yazar mısınız dersen alırsın 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
erenn1903    0

Benim anladığım ilaç çalışıyor ama ostrojen Bayaa yükselip biraz baskilamis

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    187
erenn1903, 18 dakika önce yazdı:

Benim anladığım ilaç çalışıyor ama ostrojen Bayaa yükselip biraz baskilamis

östrojen yükselip baskılamış derken ?

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    740

Son enjeksiyonun üstüne 2,5 hafta geçiyor kan tahlili verdin ve bu çıkan sonucu beğenmedin mi? Daha ne yapsın İran enant🤣 

Amacın büyümekse ve göğüste kaşıntı batma yoksa östrojene dokunma. Definasyonda isen bir arimidex referans içine sokar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
marettam    41
damdeok, 02.06.2024 - 12:04 yazdı:

yeni ilaçla beraber diyete daha cok önem vermeye çalısacağım. aile hekimine ne diyip bu ilacı yazdırabilirim? 

yeni aldığım testoyu yükledim 950tlye aldım 

IMG_7050.jpeg

aynı ilacı kullanıyorum yarı fiyatına alıyorum ancak ilacın da yarısına yakını boş haberin olsun. Ancak temiz olduğuna eminim ne ödem yapar ne başka bir şey

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mustafaskh    16

Bende İran kullanırken libidoya çok etki etmemişdi ama çalışıyordu, sp labs testo prop kullanıyorum, görmeyi bırak düşünme yoluyla bile eteksiyon oluyorum, gene yazarken aklıma geldi Şuan bile uçuş moduna geçti :D 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
marettam    41
mustafaskh, 3 dakika önce yazdı:

Bende İran kullanırken libidoya çok etki etmemişdi ama çalışıyordu, sp labs testo prop kullanıyorum, görmeyi bırak düşünme yoluyla bile eteksiyon oluyorum, gene yazarken aklıma geldi Şuan bile uçuş moduna geçti :D 

15 yaşında mı kullanıyordun

• ahahaha 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    187
marettam, 10 dakika önce yazdı:

Ellerinde ilaç enjektörle başlıyorlar spora.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mustafaskh    16
marettam, 9 dakika önce yazdı:

Yok be hocam, 17,5 yaşında Bolde testo kürü yapmıştım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
damdeok    3
marettam, 59 dakika önce yazdı:

aynı ilacı kullanıyorum yarı fiyatına alıyorum ancak ilacın da yarısına yakını boş haberin olsun. Ancak temiz olduğuna eminim ne ödem yapar ne başka bir şey

ödem yapıyor benimki. umarım dedigin gibi yarısı boş değildir. iranı beğenmedim diye buna geçtim demek ki bunu hic beğenmeyeceğim. güvenilir ismi olan birinden almıstım birde

Diver, 59 dakika önce yazdı:

Son enjeksiyonun üstüne 2,5 hafta geçiyor kan tahlili verdin ve bu çıkan sonucu beğenmedin mi? Daha ne yapsın İran enant🤣 

Amacın büyümekse ve göğüste kaşıntı batma yoksa östrojene dokunma. Definasyonda isen bir arimidex referans içine sokar.

bilmiyorum bana bi etkisi olmamıştı. amacım büyümek ama yavaştan jinekomasti var gibi o korkutuyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    187
damdeok, 2 dakika önce yazdı:

bilmiyorum bana bi etkisi olmamıştı. amacım büyümek ama yavaştan jinekomasti var gibi o korkutuyor

Tamoksifen kullan o zaman 2 günde 1.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
damdeok    3
ardas, 2 dakika önce yazdı:

Tamoksifen kullan o zaman 2 günde 1.

teşekkür ederim bakacağım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
marettam    41
damdeok, 29 dakika önce yazdı:

ödem yapıyor benimki. umarım dedigin gibi yarısı boş değildir. iranı beğenmedim diye buna geçtim demek ki bunu hic beğenmeyeceğim. güvenilir ismi olan birinden almıstım birde

eminim boş olduğuna :D x2 kullanabilirsin 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    740
damdeok, 15 dakika önce yazdı:

Bu konu sana fikir verecektir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
damdeok    3
marettam, 25 dakika önce yazdı:

eminim boş olduğuna :D x2 kullanabilirsin 

bide dolu çıkarsa 1 gr testo almayalım :D  bakalım 2 haftaya test veririm umarım sağlamdır 2 kutu almıştım çöp olmasın boş yere. sen tanıdık birinden mi aldın instadan falan mı?

Diver, 23 dakika önce yazdı:

Bu konu sana fikir verecektir.

teşekkür ederim

• Gülümse 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
marettam    41
damdeok, 21 dakika önce yazdı:

bide dolu çıkarsa 1 gr testo almayalım :D  bakalım 2 haftaya test veririm umarım sağlamdır 2 kutu almıştım çöp olmasın boş yere. sen tanıdık birinden mi aldın instadan falan mı?

dostum üreteni tanıyorum. Ama kendi kararın :D
İlacın komisyon konmamış hali 600tl onu da unutma 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
damdeok    3
marettam, 4 dakika önce yazdı:

dostum üreteni tanıyorum. Ama kendi kararın :D
İlacın komisyon konmamış hali 600tl onu da unutma 

o zaman sıkıntı adama ödem yapıyor diyince hammaddenin yüksek olması yüzünden demişti bide neyse aldık artık bi dahakine almam boşsa. şu trde orj ilac bulmak kadar zor bişi yok o kadar isim yapmış tayfa bile boş satıyor demek ki

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: TestosuzTesto
      Merhaba arkadaşlar,
      Yaklaşık 80 kilo civarındayım, geçen sene:
      testosteron enanthate boldenon deca Kürü yapmıştım 13 haftalık olacak şekilde fakat 8. Hafta da yaptığım kaza sebebi ile 1 sene spor yapamadım, bu hafta itibari ile tekrardan başladım 
      500 testo 13 hafta  400 deca 10 hafta 5 hafta 50 mg anapolon olacak İstediğim kilo 95-100 aralığı sizce mümkün olabilir mi ? İtiş çekiş bacak uygulayacağım günde 500-600 gram tavuk göğsü, 5-10 adet yumurta , 600-700 gram pirinç ve patates şeklinde ilerleyeceğim. Hafta da 3 kardio yapacağım. Şunu şöyle yap diyeceğiniz tavsiye yorumunuz var mıdır ?
      Hedefim ciddi bir şekilde yarışmalara hazırlanmak önümüzde ki 2 sene içinde.
    • Yazan: Egolifting65
      Arkadaşlar merhaba,
      22 yaşındayım kür yapıyorum 4 yıldır naturel yaptım 1 senedir kür yapıyorum Belli zamanlarda bir sorum olacak:
      22 yıldır ağzıma alkol sürmedim zorla bugün eniştem içirmeye çalıştı susmadılar içiyor gibi yaptım fakat dilime değdi tadı kaldı yutmadım ama ağzımın içinde kürü baltalar mı yada protein senteziyle alakalı sorun yaşarmıyım?
    • Yazan: mhmmt.baz
      Merhabalar arkadaşlar,
      26 yaşındayım Yaklaşık 9 sene önce steroit kullandım. Çok zayıftım ve kilo almak istiyordum Bunun için bilinçsiz bir şekilde Dianobol ve Anapolone kullandım. Fazla süre kullanmadım. Üzerinden çok geçtiği için hatırlamıyorum. Daha sonra kullanmayı kestim. Hiçbir şey kullanmadım. Cinsel anlamda çok bir yan etki yaşadığımı söyleyemem. Sadece çok az bir miktar sertleşmenin azaldığını farkettim. Ancak cok  bir sorun yoktu.
      Yaklaşık 2 ay kadar önce yavaş yavaş her şey başladı.
      Önce gece terlemeleri, çarpıntılar, cinsel isteksizlik, geç boşalma sorunları oluştu. Çok fazla üroloji doktoruna gittim. Tahmin edeceğiniz üzere psikiyatriye yönlendirdiler. Artık ne yapacağımı bilmiyorum. Bir caresi olmadığını da biliyorum artık. Şu an yalnızlığa alıştırmaya çalışıyorum kendimi. Çünkü bu şekilde evlenemeyeceğimi de biliyorum. Maalesef bütün hayatım mahvoldu.
      Belki burda bunu okuyan bilgili insanlar durumumu bir nebzede olsa hafifletebilir diye yazıyorum.
      Ama sonumun iyi olmadığını biliyorum.
      @metinav @rastlantisal @Diver @Askabar @godofdark @otopsicikedi @SPECTRE @Bay-T @Oathbreaker @ardas
      Tahlil sonuçlarım:

• Yazan: doktorbey21
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      5 yıldır düzenli spor yapıyorum 1 defa kur geçmişim var 2 yıl önce uzun süreler küre girmeyi düşünüyorum yarışma planım yok olabildiğince az zarar ile ne gibi kaç mg nasıl yol izleyebilirim?
      Tüm cevaplar için teşekkürler.
    • Yazan: Layota
      Selam Dostlar,
      18 Yaşındayım Uzun Süredir Bu Forumu Takip Ediyorum Yeni Hesap Açtım, Bu Konulardada Bilinçsiz Değilim Yapmak İstediğim Şey 2-3 Ayda 10-15kg Civarı Almak Şuan Kilom 52 Boy 178 Fazla Uzatmadan Yapmak İstediğim Şeyden Bahsedeyim.
      Plan mk677 + rad140 + anapolon Plan Only Testo (Pre Olarak Anapolon) Dediğim Gibi Bilinçsiz Değilim Tren Tarzı Şeyler Kullanmayı Düşünmüyorum. 
      Ayrıca Kilo Alma Konusunda Yemelisin Gibi Önerilerinizin Pek Bir Faydası Olmayacak, Çünkü Hayatımda Birşeyler Değiştirmeden Kendimi Zora Sokmadığım Sürece Yiyemeyeceğimi Biliyorum 1 Aydır Spora Gidiyorum, Tavsiyelerinizi Dinlemek İsterim Hangi Plan Daha İyi Olur Benim İçin.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.