Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Beastmode

Anapolon kullanmaya değer mi?

Önerilen İletiler

Beastmode    19

Herkese selam,

• Testo deca kürüne yeni girdim anapolon eklemek mantıklı olur mu?
  • Dedikleri kadar anapolon kullanırsan böbreğini karaciğerini eline alırsın olayı var mı ?  

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Beastmode    19
metropol, 21 dakika önce yazdı:

çok kullandım değmez

Kazançların hepsi gidiyor mu kas kütlesi yerine sudan başka bişey katmıyor mu yani 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metropol    94
Beastmode, 43 dakika önce yazdı:

Kazançların hepsi gidiyor mu kas kütlesi yerine sudan başka bişey katmıyor mu yani 

kürüne bağlıda önemli olan o değilki benim midemi zehir etti karaciğerimi .. süründürüyor adamı tabi ben böyle yan etki gördüm diye sendede olacak değil ama değecek bişey değil

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ahmet377    14
gönderildi (düzenlendi)

herkesde aynı etkiyi göstermiyor ben düzenli 1.5 ay falan kullandım 10 kg aldım bırakınca 3 kg sini falan geri verdim kalan kilo gitmedi, bende aynı deca ve testo nun yanına eklemiştim çok zayıf olduğum bir dönemdi kürden 2-3 hafta sonra kan testi vermiştim karaciğer değerlerim gayet normal çıkmıştı, vücuda verdiği tahribatta kişiden kişiye değişiyor hiç hayatında steroid kullanmamış ama karaciğer değerleri aşırı fırladığı için 3 gün hastanede serumlu kalan arkadaşım var. Şuanda mevcut kürüme danabol eklemiştim anapolondaki etkiyi alamayınca danabolu bırakıp şimdi tekrar anapolona geçtim mesela

tarihinde ahmet377 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Beastmode    19
ahmet377, 25 dakika önce yazdı:

herkesde aynı etkiyi göstermiyor ben düzenli 1.5 ay falan kullandım 10 kg aldım bırakınca 3 kg sini falan geri verdim kalan kilo gitmedi, bende aynı deca ve testo nun yanına eklemiştim çok zayıf olduğum bir dönemdi kürden 2-3 hafta sonra kan testi vermiştim karaciğer değerlerim gayet normal çıkmıştı, vücuda verdiği tahribatta kişiden kişiye değişiyor hiç hayatında steroid kullanmamış ama karaciğer değerleri aşırı fırladığı için 3 gün hastanede serumlu kalan arkadaşım var. Şuanda mevcut kürüme danabol eklemiştim anapolondaki etkiyi alamayınca danabolu bırakıp şimdi tekrar anapolona geçtim mesela

Marka ne peki brom anapolon kullanıp alt ast değerleri normal olan nadir insanlardansın valla. Genetik demekki 

metropol, 49 dakika önce yazdı:

kürüne bağlıda önemli olan o değilki benim midemi zehir etti karaciğerimi .. süründürüyor adamı tabi ben böyle yan etki gördüm diye sendede olacak değil ama değecek bişey değil

Evet çoğu kişinin karaciğer böbreği mafediyormuş senin dozajlar neydi bro

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben iran kullandım çokta memnun kaldım. Sonlara doğru böbreklere yük bindi ama 5 hafta süperdi verdiği güç.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Beastmode    19
onlytrenbolone, 21 dakika önce yazdı:

Ben iran kullandım çokta memnun kaldım. Sonlara doğru böbreklere yük bindi ama 5 hafta süperdi verdiği güç.

kaç mg kullandın bende de iran var . su tutumu vs nasıldı ? balon gibi mi yaptı seni 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Beastmode, 7 saat önce yazdı:

Herkese selam,

• Dedikleri kadar anapolon kullanırsan böbreğini karaciğerini eline alırsın olayı var mı ?  

Ben 6 hafta kadar kullandım eczane anapolon. Değerlerim normaldi. 4 kg almıştım. Şu aan cruise yapıyorum kilom ve hacmim hala aynı. Bendeki tek olumsuz yanı iştahımı kesmesiydi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Beastmode    19
nehir_avci8322, 2 saat önce yazdı:

Ben 6 hafta kadar kullandım eczane anapolon. Değerlerim normaldi. 4 kg almıştım. Şu aan cruise yapıyorum kilom ve hacmim hala aynı. Bendeki tek olumsuz yanı iştahımı kesmesiydi.

Marka neydi brom ve dozajları neydi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    427

Değerrr ama maks 20 gündür benim gözümde tam bir kick start ilacı karaciğer konusuna gelince de ben hiç bir sıkıntı yaşamadım son haftalar sadece idrarda yanma oluyordu biraz 

Yapman gereken en önemli faktör bu dönmede bol su yeşillik 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    404

Max 20 gün / 50 mg yeterli olur

bunun yanında karaciğer koruyucu nac 600,enginar özür yada milk thistle bol yeşillik ve bol su eklemelisin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Beastmode    19

peki bu kickstartın olayı nedir ne için kullanılır ilacın daha erken mi bağlanmasını sağlıyor yoksa ilaç bağlanana kadar görüntün de değişiklik olsun vs gibi bişey mi ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Beastmode, 15 saat önce yazdı:

kaç mg kullandın bende de iran var . su tutumu vs nasıldı ? balon gibi mi yaptı seni 

Balon gibi olmadım neden olayım ki dostum? :D su tutumu oldukça kuvvetli güç keza öyle. 5 hafta bulutların üstünde dolaşıyorsun.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
heisenbergg    22
gönderildi (düzenlendi)
Beastmode, 19 saat önce yazdı:

Herkese selam,

2. Dediğin dozaj ve beslenme gibi faktörlerle alakalı şahsen böbrek ile ilgili hiçbir sorun yaşamadım ama karaciğer enzimlerin ilk haftada 30 bandından 68’e çıktı 150 mg civarına çıkınca da 162’ye kadar gördüm. Su tutumundan kaynaklı kramp, burun ve diş eti kanamaları, tansiyonda hoplamalar yaşayabilirsin. Bunların yanı sıra 1 ayda 21 kilo kütle koydum ve muazzam ötesi pump aldım ağırlıklarım deli dehşet arttı kürü bırakınca yaklaşık 4 kilo verdim. Bir de kollarımda sivilceler çıktı. Sıradaki bulk küründe kesinlikle kullanacağım steroiddir kendisi. 83 kilodan 103’e kadar çıktım :D

tarihinde heisenbergg tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    194
Beastmode, 2 saat önce yazdı:

peki bu kickstartın olayı nedir ne için kullanılır ilacın daha erken mi bağlanmasını sağlıyor yoksa ilaç bağlanana kadar görüntün de değişiklik olsun vs gibi bişey mi ?

ilaç açılana kadar güç artışı filan sağlaması için oralı bıraktığında ilaçta açılmış oluyor vakit kaybetmemiş oluyorsun.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    248

Kullanmaya değer tabii ki ama dozu abartmadığın sürece Ben 50 mg almıştım beslenmem iyi olmamasına rağmen kilo aldırdı 5-8 kg arasında yükseldim tartıda.   

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metropol    94
Beastmode, 20 saat önce yazdı:

Marka ne peki brom anapolon kullanıp alt ast değerleri normal olan nadir insanlardansın valla. Genetik demekki 

100mg konu açmıştım gelişimimi paylaşcaktım kestim anapolonu oku 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ahmet377    14
gönderildi (düzenlendi)
Beastmode, 21 saat önce yazdı:

75-100 mg idi markası çok dandikti iron pharma olması lazım ama hammedesi ucuz bir steroid diye biliyorum zaten, 1 ayda 10 kg aldırmıştı  gene kullanmayı düşünüyorum bulk kürümde 

tarihinde ahmet377 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Beastmode, 20 saat önce yazdı:

Marka neydi brom ve dozajları neydi

abdiibrahim günlük 50 mg eczaneden temin ettim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Layota
      Selam Dostlar,
      18 Yaşındayım Uzun Süredir Bu Forumu Takip Ediyorum Yeni Hesap Açtım, Bu Konulardada Bilinçsiz Değilim Yapmak İstediğim Şey 2-3 Ayda 10-15kg Civarı Almak Şuan Kilom 52 Boy 178 Fazla Uzatmadan Yapmak İstediğim Şeyden Bahsedeyim.
      Plan mk677 + rad140 + anapolon Plan Only Testo (Pre Olarak Anapolon) Dediğim Gibi Bilinçsiz Değilim Tren Tarzı Şeyler Kullanmayı Düşünmüyorum. 
      Ayrıca Kilo Alma Konusunda Yemelisin Gibi Önerilerinizin Pek Bir Faydası Olmayacak, Çünkü Hayatımda Birşeyler Değiştirmeden Kendimi Zora Sokmadığım Sürece Yiyemeyeceğimi Biliyorum 1 Aydır Spora Gidiyorum, Tavsiyelerinizi Dinlemek İsterim Hangi Plan Daha İyi Olur Benim İçin.
    • Yazan: ruis
      Selamlar, testo bolde ve anapolon kullanıyorum 4, haftaya girdim 81 kilo ile başladım şuan 84 kiloyum anapolondan beklediğim etkiyi alamadım veya ben anlamıyorum gözle görülecek kadar ciddi bir güç artışı olmadı testo boldeyi saymıyorum uzun ester olduğu için şuanlık yorumum yok, sizin fikirleriniz nelerdir çalışsa şuana kadar anlar mıydım ? 
      ilk kürüm
      500 testo 500 bolde 2 tablet anapolon (100mg)
    • Yazan: supzero
      Merhabalar hocalarım kolay gelsin öncelikle
      susta 250 mg bolde 200 mg anapolon ise günlük 50 mg (sabah akşam yarım alıyorum) Konuya gelecek olursak üç gün önce ilk enjeksiyonumu yaptım ve o günden sonra sürekli acıkma ve sürekli susama geliyor normalde sabah öğlen akşam yerken yemeğimi bu sefer daha fazla yiyesim geliyor (yiyorum ve içiyorumda) daha çok susuyorum bunun nedeni nedir acaba yardım gerekiyor?
    • Yazan: supzero
      merhaba hocalarım arkadaşımla sohbet ederken aramızda bir diyalog geçti:
      BAŞLIKTA OLDUĞU GİBİ
      ANAPOLON NEDİR?
      550 tl vermeye değer mi sizce(kullanmayı düşünmüyorum) şimdiden teşekkür ederim bilgileriniz için
    • Yazan: Yusufdemir1995
      Merhaba arkadaşlar,
      Sizce test sonuçlarım nasıl?
      Testo deca anapolon küründeyim @metinav 

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.