Jump to content

• Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Schweigen

White tiger - kürüm hk. kür dizaynı için yardımcı olur musunuz?

Önerilen İletiler

Schweigen    3

Öncelikle herkese merhaba, 

Değerli arkadaşlar malesef bu siteyi kür e başladıktan sonra internette gezinirken buldum.

Sonuçta bir küre başladım 21.05.2024 tarihinde,

3 gün arayla:

• 1ml 150mg teste p
  • 1ml 150mg nandrolone p

Enjekte ediyorum günlük 3 adet danabol 10mg'lık 90 tablet sabah öğle akşam olmak kaydıyla alıyorum. Jinekomasti riskine karşıda femara diye sarı etiketli olan ilacı temin ettirdi spor hocam, femaraya şuan başlama dedi kürün 3.4.haftasında başlatmayı düşünüyor. 

Femara 2,5 mg 40 tablet (ne zaman başlamalıyım)

1. Bir yanlış varmı?
  2. Dur napıyon diyecek değerli hocalarımız varmı?

Ben siz değerli insanlardan beni yönlendirmenizi istiyorum. 6haftalık bir kür olacak.

Şimdiden her bir yorum için teşekkürlerimi sunuyorum değerli dostlar.

• Boy 180
  • kilo 95
  • yağ oranı %15-17 arası
  • yaş 31

66584e06a35c8_WhatsAppImage2024-05-27at15_36_14.thumb.jpeg.fbb7c3cfe11595512ad69eda5f973e7a.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

SERKO    404

femara güçlü bir aromatazdır 10-12 gün arayla alman yeterli olur ayrıca:

• multivitamin
  • zma
  • balık yağı
  • c vitamini 500mcg
  • milk thistle yada enginar özü
  • nac 600

Alman gerekiyor...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Schweigen    3

Günlük olarak:

• hiq zma(çinko,mgnezyum,b6)
  • d3 vitamin
  • ve elimden geldiğince ton balığı tüketiyorum.
  • ayrıca günlük kreatin + protein tozu kullanımım mevcut.

Bir diğer:

1. Femara kutusunda 40 tablet 2,5mg yazıyor ben 10 12 günde mi 1 tablet kullanacağım ?
  2. (spor hocası sonrasında hergün 1 tablet alcan filan diyordu başlayınca)?

Yanlış anlamayın bilmediğimden soruyorum..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    404

Her gün alma dostum 10 günde 1 tablet yeterli olur en güçlü aromatazdır.

Gögüs uçlarında agrı sızı kaşıntı sertlik vs hissedersen 3 günde bir tablet al kesilince bırak.

•  c vitamini
  • milk thistle
  • nac 600
  • balık yağı

Ekle sen bütün kürlerine :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Valhallaxd    151

ben diyim dostum dur sen napıyorsun. ilaç markasını ilk defa duydum büyük ihtimalle yerli üründür. sterillik ve doluluk konusunda kafanda soru işaretleri olmalı. 6 hafta kürden  bi verim alamazsın. kürü ne amaçlı planladınız anlayamadım büyümek için desek neden kısa ester, definasyon için desek danabolun ne işi var. sanki elinde kalan ilaçlardan sana bi kombinasyon yapıp vermiş gibi geldi bana. Umarım istediğin verimi alırsın kürden. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SantoR    96

Yav arkadaslar kusura bakmayin bisey soracam ureticisini bilmediginiz hatta icinde ne oldugunu bilmediginiz kisilerden nasil bilinmedik madde alip vucudunuza enjekte ediyorsunuz?  Madem aldim ziyan olmasin mantigi yanlis cok pahalliya mal olur ki gecmis yillarda gencligimde bana mal oldu yapmayin etmeyin! ya eczane urunu ya da cok guvendiginiz bizzat tandiginiz birinden alin pisman olursunuz..

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
senbatikan    6
SantoR, Bir saat önce yazdı:

Yav arkadaslar kusura bakmayin bisey soracam ureticisini bilmediginiz hatta icinde ne oldugunu bilmediginiz kisilerden nasil bilinmedik madde alip vucudunuza enjekte ediyorsunuz?  Madem aldim ziyan olmasin mantigi yanlis cok pahalliya mal olur ki gecmis yillarda gencligimde bana mal oldu yapmayin etmeyin! ya eczane urunu ya da cok guvendiginiz bizzat tandiginiz birinden alin pisman olursunuz..

kesinlikle katılıyorum. Piyasa çok kötü. dışarıdan tanımadığın veya tam güvenmediğin bir yerden alacağına 250 mg sustanonu sabit tutup dalgalanma sorununu minimumda tutup rimobolanı arttırarak ilerlemek kesinlikle daha mantıklı. Daha tecrübeli kişilerinde böyle düşündüğüne eminim.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Schweigen    3

verdiğiniz bilgiler için teşekkür ediyorum hepinize ayrı ayrı, biraz daha derinlere girerek araştırmaya devam.

Kendini kanıtlamış ilaçlar nedir ? 10bin falan maksimum harcama aralığım bir kür için.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Furkan Engin    18
Schweigen, Bir saat önce yazdı:

verdiğiniz bilgiler için teşekkür ediyorum hepinize ayrı ayrı, biraz daha derinlere girerek araştırmaya devam.

Kendini kanıtlamış ilaçlar nedir ? 10bin falan maksimum harcama aralığım bir kür için.

Arenis ve noxy kullanıyorum memnunum. Herhangi bir marka ilaç almadan önce forumdan araştırmasını yapmanızı öneririm

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Darkdefender    54

Bu markanın kullanımı Bursa’da yaygın bende uzun süre kullandım yarışmaya katılan arkadaşlarda var fena ürün değil çok dolu bi ürün değil ama sıfır ödem fiyatı uygun tabletlerini bilemem ama enjeksiyonları kan değerlerinide çok yükseltmiyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    257

White thaiger kullandım testosu bile boş gerisini sen düşün forumda konuları var araştır 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Schweigen    3
Darkdefender, 31.05.2024 - 18:19 yazdı:

Bu markanın kullanımı Bursa’da yaygın bende uzun süre kullandım yarışmaya katılan arkadaşlarda var fena ürün değil çok dolu bi ürün değil ama sıfır ödem fiyatı uygun tabletlerini bilemem ama enjeksiyonları kan değerlerinide çok yükseltmiyor

Teşekkürler banada aynı şekilde dönüş yapılmıştı, yarışmacılar var bu ilacı kullanıyolar diye. Ödem evet enjeksiyonu yapan düzgün yaparsa ertesi gün ufak ağrıyla atlatılabiliyor. 21mayısta başladım 21 haziranda bir kan testi vereceğim ortasında verin diye öğrendim forumdan,

Verip gelecek sonucu buradan paylaşım yaparım. Nelere baktırmam gerektiğini araştırıp.

Arkadaşlar ben şuanda 3 günde 1 kez enjekte oluyorum ve

• 1ml 150mg teste p
  • 1ml 150mg nandrolone p 

enjekte alıyorum. İlk kür için dozajlar uygunmudur? Hep aklıma bu takılıyor 180boy kilo 96

@Tr3n @Darkdefender @Furkan Engin @Drei Lilien @senbatikan @SantoR @Valhallaxd @SERKO

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Valhallaxd    151

formunu bizimle paylaşırsan uygun olup olmadığını söylemek daha kolay olurdu fakat ilk kür için decanın kısa esteri bile olsa bence tehlikeli.

only testo veya testo primo gibi kürler daha uygun ilk kürler için..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    257

Hocam fikrimi sorarsan, ben yaptım sen yapma tek seferde 300 mg çok gelir sen 200 mg düşür yorma vücudu 100 mg test p 100 mg npp yap. testler içinde sağlık ocağına git sporcuyum dersin kan testi istiyorum, hormonlar içinde ürolojiye görünmen gerek 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    257

Gerçi bunlar bunlar boş 150 mg vursan bile hissetmeyeceksin dolu ilaç 150 mg da bile öksürttüyor ağır geldiği için 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kuzenim kullaniyor ürünler çalışıyor bolde ent kullanıyor alıcı önemli olan gerçekten arkadasalr bunlarla uğraşmak istemiyorsanız fabrika üretimi dünyada kullanilan markalardan şaşmayın 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metropol    94
Tr3n, 16 dakika önce yazdı:

Gerçi bunlar bunlar boş 150 mg vursan bile hissetmeyeceksin dolu ilaç 150 mg da bile öksürttüyor ağır geldiği için 

dün gece serum yedim çok uzun zamandır hiç serum vurulmamıştı direk ağzıma tadı geldi öksürttü dolu ilaçda öksürtürken tadı gelirken ucuz ilaçda niye olmuyor diye düşündüm dün 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    257
metropol, 17 dakika önce yazdı:

dün gece serum yedim çok uzun zamandır hiç serum vurulmamıştı direk ağzıma tadı geldi öksürttü dolu ilaçda öksürtürken tadı gelirken ucuz ilaçda niye olmuyor diye düşündüm dün 

Ara ver kanka yordun vücudu sinyal veriyor bıramıyorsan mg düşür ben enjeksiyondan sonra kesilmeyen öksürüklerden dolayı ara verdim 1 aydır natürel geziyorum.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Schweigen    3
Tr3n, 19 saat önce yazdı:

öyle şiddetli bir öksürük yok ama gün içinde 3 5 sefer öksürük olabiliyor ama içten değil hafif bir öksürük kuru.

3.Haftayı yarıladım kürde, sivilcelenme şuanda hafiften sırt ve kollarımda var iltihapsız kızarık sivilceler oluştu. Görünüm olarak gözle ufaktan değişim başladı gibi sanki geliyor bişeler alttan alttan yada ben kendimi kandırıyorum. Bİ foto atarım yarın kür öncesi olanı, bide haftaya güncel form atarım.

*fakat aklıma takılan soru şu misal bench presste 35 sağa 35 sola takıyordum kür öncesi 3.haftada olamama rağmen hala 35 35, 40 40 taktığımda çıkmıyor güç artışı için acelemi ediyorum ? kaçıncı haftayı görmem gerekiyor? Bazı ağırlıklarda ufaktan artış oldu ama benchte alamadım o gücü :?

mubarekpapaz, 19 saat önce yazdı:

İlaç fiyatları nasıldı yazabilir misin

• 4 ampul 6ml 150mg testo p
  • 4 ampul 6ml 150mg nandrolon p
  • 2 kutu danabol 10mg 90 tablet
  • 2 kutu femara 2,5mg jinokomasti önleme için

totali 6bin tl.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Binousgym    9

Güzel kardeşim marka vs hiç girmiyorum o konulara. Bu markayla hazırlanan yarışmacı arkadaşlarımda vardı. Swiss ile hazırlanan. Carbon ilede hazırlanan. Bir şekilde hazırlanıyorsun.

Gelelim diğer mevzuya

Kürün beş para etmez. Bu sistemi yapan bence kasap hoca değil. Femara ne alaka cok güçlü ilaç zaten az dolu olsada çöp. 19 nor grubuna ait ilaç var prolaktinden dolayı jinekomasti olucaksın. Nerede dostinex. Hadi onu geçtim hem test p var hem dianabol var. Markayı geçtim kür çok saçma

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
damdeok    3

bana cok mantıklı gelmedi koçunu gözden gecir bence

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Schweigen    3
gönderildi (düzenlendi)
Binousgym, 9 saat önce yazdı:

Güzel kardeşim marka vs hiç girmiyorum o konulara. Bu markayla hazırlanan yarışmacı arkadaşlarımda vardı. Swiss ile hazırlanan. Carbon ilede hazırlanan. Bir şekilde hazırlanıyorsun.

Gelelim diğer mevzuya

Kürün beş para etmez. Bu sistemi yapan bence kasap hoca değil. Femara ne alaka cok güçlü ilaç zaten az dolu olsada çöp. 19 nor grubuna ait ilaç var prolaktinden dolayı jinekomasti olucaksın. Nerede dostinex. Hadi onu geçtim hem test p var hem dianabol var. Markayı geçtim kür çok saçma

başkan peki dostinex alıp onu kullanmaya başlasam ve femarayı kessem jinokomasti önlenirmi?

Jinokomasti olmamak için ne yapmalıyım cidden bu konuda yardımınıza ihtiyacım var arimidex mi dostinex mi hangisini kullanmalıyım bu kürde. Yardımcı olursan çok sevinirim. İlk kürüm bu arada,

tarihinde Schweigen tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Binousgym    9
Schweigen, 12 dakika önce yazdı:

başkan peki dostinex alıp onu kullanmaya başlasam ve femarayı kessem jinokomasti önlenirmi?

Jinokomasti olmamak için ne yapmalıyım cidden bu konuda yardımınıza ihtiyacım var arimidex mi dostinex mi hangisini kullanmalıyım bu kürde. Yardımcı olursan çok sevinirim. İlk kürüm bu arada,

BAŞKAN; kürü kimden aldıysan ona sor ;) Yada sol altta whatsapp düğmesi var ona bas

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Cuneyt
      Kuzenim 12 hafta küre girdi 6. haftasinda kullandığı marka White Tiger pharma ürünü daha önce kulanan bilen duyan var mı ürünü? 
      12 hafta baldo  300mg 12 hafta testo enantat 300mg Şeklinde 7 sene spor geçmesi var kür ile ilgili önerisi fikir vermek isteyen hocalarımızdan destek bekliyoruz iyi formlar...

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.