Jump to content

• Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Schweigen

White tiger - kürüm hk. kür dizaynı için yardımcı olur musunuz?

Önerilen İletiler

Schweigen    3
Binousgym, 36 dakika önce yazdı:

BAŞKAN; kürü kimden aldıysan ona sor ;) Yada sol altta whatsapp düğmesi var ona bas

sol alttaki wp butonundan arama yaptım bilgi alamadım foruma yönlendirildim, forumdaki bilgi almaya çalışma amacım kürü aldıran hocanın bilgi sahibi olmadığı kanısına varmam. Bilgine saygı duyuyorum paylaşmamak istemenide anlıyorum. Yardımcı olacak arkadaşlar olur belki hayırlısı,

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Diver    802
Schweigen, Bir saat önce yazdı:

başkan peki dostinex alıp onu kullanmaya başlasam ve femarayı kessem jinokomasti önlenirmi?

Jinokomasti olmamak için ne yapmalıyım cidden bu konuda yardımınıza ihtiyacım var arimidex mi dostinex mi hangisini kullanmalıyım bu kürde. Yardımcı olursan çok sevinirim. İlk kürüm bu arada,

Dostum femara östrojen için dostinex prolaktin için kullanıyoruz.

Bu konu sana fikir verecektir.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Binousgym    9
Schweigen, Bir saat önce yazdı:

sol alttaki wp butonundan arama yaptım bilgi alamadım foruma yönlendirildim, forumdaki bilgi almaya çalışma amacım kürü aldıran hocanın bilgi sahibi olmadığı kanısına varmam. Bilgine saygı duyuyorum paylaşmamak istemenide anlıyorum. Yardımcı olacak arkadaşlar olur belki hayırlısı,

Kardeşim lütfen beni yanlış anlama. Tabi ki sana yardımcı olmak isterim. Benim sinirlendiğim nokta şu 17 yıldır bu işin icindeyim.Akademik anlamdada bu işin içindeyim. Besyo yüksek lisans doktora. 
Benim zoruma giden şu bu insanların birilerini zehirleyerek para kazanması.

Nacizane fikrim herkes katılır katılmaz

testo propionat yerine Testo enantat yada cyp

npp ve dianabolun var. Prolaktini cok baskılamadan 7 günde 0.5 dostine alabilirsin. Çünkü npp 19 nor grubuna ait bir ilaç

Diver, Bir saat önce yazdı:

Dostum femara östrojen için dostinex prolaktin için kullanıyoruz.

Bu konu sana fikir verecektir.

Hocam femarada çok güçlü bence. Siz ne düşünürsünüz. Benim tercihim arimdeks olur çokta östrojeni baskılamadan e2 biraz serbest bırakırdım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    802
gönderildi (düzenlendi)
Binousgym, 3 dakika önce yazdı:

Hocam femarada çok güçlü bence. Siz ne düşünürsünüz. Benim tercihim arimdeks olur çokta östrojeni baskılamadan e2 biraz serbest bırakırdım

Kesinlikle çok güçlü tamoksifen ile arimidexle çözüm alınmazsa kullanılmalı. Arkadaş femara ile dostinexin neye yaradığını bilmiyor o yüzden yazdım. Attığım konuyu okursa olayı kavrayacaktır.

tarihinde Diver tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Schweigen    3
Binousgym, Bir saat önce yazdı:

Kardeşim lütfen beni yanlış anlama. Tabi ki sana yardımcı olmak isterim. Benim sinirlendiğim nokta şu 17 yıldır bu işin icindeyim.Akademik anlamdada bu işin içindeyim. Besyo yüksek lisans doktora. 
Benim zoruma giden şu bu insanların birilerini zehirleyerek para kazanması.

Nacizane fikrim herkes katılır katılmaz

testo propionat yerine Testo enantat yada cyp

npp ve dianabolun var. Prolaktini cok baskılamadan 7 günde 0.5 dostine alabilirsin. Çünkü npp 19 nor grubuna ait bir ilaç

Son bir sorum daha var çok teşekkürler bu arada verdiğiniz bilgilerden ötürü.

Şuanda jinekomasti belirtim yok arimidex yada dostinex kullanmalımıyım? ilk kürüm bu arada, belirti olduğunda o göğüs ucu sert cisimle karşılaştığımda mı başlamalıyım? Femarayı küre başladıktan 10 gün sorna 1 tablet aldım tekrar kullanmayacağım.

Gerçekten altın değerinde bilgiler saygılarımı sunuyorum.

Diver, Bir saat önce yazdı:

Kesinlikle çok güçlü tamoksifen ile arimidexle çözüm alınmazsa kullanılmalı. Arkadaş femara ile dostinexin neye yaradığını bilmiyor o yüzden yazdım. Attığım konuyu okursa olayı kavrayacaktır.

bilgiler için çok teşekkürler detaylı okuyacağım.

• Beğen 1
  • Teşekkürler 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    802
Schweigen, 5 dakika önce yazdı:

Son bir sorum daha var çok teşekkürler bu arada verdiğiniz bilgilerden ötürü.

Şuanda jinekomasti belirtim yok arimidex yada dostinex kullanmalımıyım? ilk kürüm bu arada, belirti olduğunda o göğüs ucu sert cisimle karşılaştığımda mı başlamalıyım? Femarayı küre başladıktan 10 gün sorna 1 tablet aldım tekrar kullanmayacağım.

Gerçekten altın değerinde bilgiler saygılarımı sunuyorum.

Dostum belirti yoksa birşey kullanma ve 4 haftada bir kan tahlili yaptır sonucu buraya paylaşırsın. Göğüste batma kaşıntı olursa yine kan tahlili yaptır sendeki tepkileri hangi kan değerinde yaşıyorsun bunu çözecek tecrübeleneceksin. İlk kürün olduğu için biraz telaşlısın ve kafan karışmış. Forumda vakit geçir eski konulara bak bilgilenmen lazım.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Schweigen    3
gönderildi (düzenlendi)
Diver, 11 dakika önce yazdı:

Dostum belirti yoksa birşey kullanma ve 4 haftada bir kan tahlili yaptır sonucu buraya paylaşırsın. Göğüste batma kaşıntı olursa yine kan tahlili yaptır sendeki tepkileri hangi kan değerinde yaşıyorsun bunu çözecek tecrübeleneceksin. İlk kürün olduğu için biraz telaşlısın ve kafan karışmış. Forumda vakit geçir eski konulara bak bilgilenmen lazım.

kan tahlili için nelere baktırmam gerekiyor? tahlili nerede yaptırabilirim? özel,devlet hastanesi,aile sağlığı

*Forumda baya bi vakit geçirmem gerekiyor anlaşılan :) daha beginner ım :) 

tarihinde Schweigen tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    802
gönderildi (düzenlendi)
Schweigen, 3 dakika önce yazdı:

kan tahlili için nelere baktırmam gerekiyor? tahlili nerede yaptırabilirim? özel,devlet hastanesi,aile sağlığı

*Forumda baya bi vakit geçirmem gerekiyor anlaşılan :) daha beginner ım :) 

Devlet hastanesinde yada özelde üroloji yada dahiliye doktoru yapar. Özel laboratuvarlar yapabiliyor. Ben özel acile gidip istiyorum. Dr muayene ücreti ödemeden 😄

• Lh
  • Fsh
  • Alt
  • Ast
  • prolaktin
  • E2
  • Total testo
  • Free testo
tarihinde Diver tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Schweigen    3
Diver, 08.06.2024 - 11:46 yazdı:

Devlet hastanesinde yada özelde üroloji yada dahiliye doktoru yapar. Özel laboratuvarlar yapabiliyor. Ben özel acile gidip istiyorum. Dr muayene ücreti ödemeden 😄

• Lh
  • Fsh
  • Alt
  • Ast
  • prolaktin
  • E2
  • Total testo
  • Free testo

tamamlayıcı sağlık sigortam bugün başladı bulunduğum bölgedeki anlaşmalı hastanede üroloji ve dahiliye doktoru var. Ürolojiye gidip sizin attığınız testleri istediğimi mi söylim? Özelde ücret ne kadar çıkar tamamlayıcı sağlık sigortası olursa, teşekkürler bilgiler için. Saygılarımla,

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    802
Schweigen, 2 dakika önce yazdı:

tamamlayıcı sağlık sigortam bugün başladı bulunduğum bölgedeki anlaşmalı hastanede üroloji ve dahiliye doktoru var. Ürolojiye gidip sizin attığınız testleri istediğimi mi söylim? Özelde ücret ne kadar çıkar tamamlayıcı sağlık sigortası olursa, teşekkürler bilgiler için. Saygılarımla,

Fiyat konusunu bilemem. Milli takıma hazırlanıyorum koçum istedi bu testleri dersin. Özelde sorun çıkarmazlar. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    206
Schweigen, 32 dakika önce yazdı:

Eğer sonuçları doktora göstermiceksin randevu almanada gerek yok direk laboratuvara gidip söyle yapıyolar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Schweigen    3
ardas, 1 dakika önce yazdı:

Eğer sonuçları doktora göstermiceksin randevu almanada gerek yok direk laboratuvara gidip söyle yapıyolar.

laboratuvara gidip söylediğimde tamamlayıcı sağlık sigortasından yararlanabiliyormuyum? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    206
Schweigen, Şimdi yazdı:

laboratuvara gidip söylediğimde tamamlayıcı sağlık sigortasından yararlanabiliyormuyum? 

onu bilmiyorum arayıp sorman lazım ben öyle yaptırıyordum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Schweigen    3
ardas, Şimdi yazdı:

Doktor tarafından hastalıkların teşhisi ve tedavinin takibi için gerekli görülen her türlü laboratuvar hizmeti giderleri bu teminat kapsamındadır.(internette böyle bir bilgi var sanki doktor isterse bu testleri ücretsiz gibi geldi hastaneyi arayıp soracağım teşekkürler)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Schweigen    3
ardas, 2 saat önce yazdı:

Direkt gidersem laboratuvara ücretli oluyormuş, doktor üzerinden gidersem doktor isteği olduğu için tamamlayıcı sağlık sigortasından karşılanıyormuş ücretsiz yani. Aradım sordum hastaneyi, üroloji devam o zmaan, tek sıkıntı bu bu testleri antrenör istiyor desek adam okey dicekmi bakalım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    206
gönderildi (düzenlendi)

Ben öyle diyorum eylülde yarışma var ona hazırlanıyorum antrenörüm istedi diyorum :D .

tarihinde ardas tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Cuneyt
      Kuzenim 12 hafta küre girdi 6. haftasinda kullandığı marka White Tiger pharma ürünü daha önce kulanan bilen duyan var mı ürünü? 
      12 hafta baldo  300mg 12 hafta testo enantat 300mg Şeklinde 7 sene spor geçmesi var kür ile ilgili önerisi fikir vermek isteyen hocalarımızdan destek bekliyoruz iyi formlar...

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.