Jump to content

• Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

senbatikan

Kür içi östrojen baskılayıcıyı yan etki görmeden mi yan etki gördükten sonra mı kullanmalıyım?

Önerilen İletiler

senbatikan    8

Öncelikle herkese iyi akşamlar diliyorum.

Daha öncesinde testo enanthate-bolde kürü yapmıştım 12-14 hafta civarı. Şuan eczane ilacı kullanarak bir kür yapmak istediğimden sustanon rimobolan kürünü 12 ila 16 hafta yapmayı planlıyorum. (Eczane ilaçlarını kendi vücudumda test etmek istediğimden ve daha güvenilir olduklarını düşündüğümden)

Son kürüm üzerinden epey bir süre geçti 2 yıl kadar.

Sabit 250 mg sustanon kademeli olarak rimobolan arttırmayı düşünüyorum. (300-400-500 vb).

• Omega 3
  • d vitamini
  • c vitamini
  • saw palmetto
  • milk thistle
  • multivitamin
  • zma

Takviyelerim mevcut. En kısa zamanda bir kan testi verip start vermeyi düşünüyorum.

Danışmak istediğim şeyse şu:

• Kür içi östrojen baskılayıcıyı herhangi bir yan etki gördüğümde mi kullanmaya başlamalıyım yoksa belli dozlarda haftada 1-2 kullanmalı mıyım?

Bu duruma göre nolvadex arimidex tamoksifen vs vs hangisi gerekıyorsa tedarik edeceğim. Kürün 4. haftasında tekrar kan testi vermeyi düşünüyorum. Değerli görüşlerinizi ve tecrübelerinizi bana aktarırsanız çok memnun olurum. @Diver @ardas

Teşekkür ederim. :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ardas    380
gönderildi (düzenlendi)

Ben tamoksifeni düzenli olarak 2 günde 1 kullanıyordum hocam kür planlamama öyle yazmıştı kimisi göğüste batma yaşayınca filan kullanıyor arimidex nolvadex dostinex gibi ilaçları kan testi sonucuna göre belirleyip kullan östrojeni fazla baskılamakta iyi değil. Bide zma yerine ayrı ayrı alman daha iyi bence günde 50mg alıyorum ben çinkoyu zma dan tekte almak zor o kadar zinco alabilirsin.

tarihinde ardas tarafından düzenlendi
  • Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
senbatikan    8

o zaman direkt olarak küre başlamamda sakınca yok sanırım. herhangi bir problemde tedarik ederim. ve bir de hangi problemde hangi ilacı kullanacağım (nolvadex, arimidex, tamoksifen gibi) konularına ilaç prospektüslerinde ulaşabilir miyim veya sizin bir bilginiz var mı? Değerli görüşünüz içinde teşekkür ederim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.467

Önce kan tahlili yaptır dostum. Herkesin vücudu farklı tepki verir bu yüzden ezbere arimidex yada tamoksifen kullanmıyoruz. Küre başladıktan sonra şikayet yaşarsan buraya yazarsın yardımcı oluruz. Boş zamanlarında formu iyice oku. Kür günlüklerini pct yapanları vs neyin ne olduğunu çöz öyle gir küre. 

• Minnettarım 2
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    380
senbatikan, 8 saat önce yazdı:

o zaman direkt olarak küre başlamamda sakınca yok sanırım. herhangi bir problemde tedarik ederim. ve bir de hangi problemde hangi ilacı kullanacağım (nolvadex, arimidex, tamoksifen gibi) konularına ilaç prospektüslerinde ulaşabilir miyim veya sizin bir bilginiz var mı? Değerli görüşünüz içinde teşekkür ederim.

ilacın sabit bir kullanım miktarı yok kan testine göre sorarsın ona göre belirleriz küre başlamadan önce kan testide yaptır da.

• Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    432

Ben kan verdim geçenlerde e2 referansın 2 katı idi sadece onun için ufak müdahale yaptım onun haricinde fazla bir şeyleri baskılamanın iyi olduğunu düşünmüyorum 

• Beğen 1
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
senbatikan    8

sustanon haftada 3 enjeksiyon yapacağım pzt çrş cuma

rimobolan haftada 2 enjeksiyon yeterli midir onu da mı 3 e bölmemi önerirsiniz? 2 yeterli ise pzt cuma vurmayı düşünüyorum tavsiyeniz nedir? @ardas

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    3.502

Bırak DHT türevini, benim vücut trende bile aromatazı kesiyor. @Diver üstat çok haklı. Test vermeden baskılayıcılardan hiç biri kullanılmamalı.

• Beğen 1
  • Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
senbatikan    8
rastlantisal, 19 dakika önce yazdı:

Bırak DHT türevini, benim vücut trende bile aromatazı kesiyor. @Diver üstat çok haklı. Test vermeden baskılayıcılardan hiç biri kullanılmamalı.

değerli görüşünüz için teşekkürler hocam rica etsem bir üstte yazdığım konu hakkında da tecrübenizi paylaşırsanız çok memnun olurum. @rastlantisal ve ek olarak sustanonla rimobolanı aynı enjektörde vurmamın bir sakıncası var mıdır?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    3.502
senbatikan, 1 dakika önce yazdı:

değerli görüşünüz için teşekkürler hocam rica etsem bir üstte yazdığım konu hakkında da tecrübenizi paylaşırsanız çok memnun olurum. @rastlantisal ve ek olarak sustanonla rimobolanı aynı enjektörde vurmamın bir sakıncası var mıdır?

Sustanon için 3 enjeksiyon doğru karar. En az 3 enjeksiyon olmalı zaten. İkisini de aynı enjektöre çekebilirsin. Ama her halükarda Evigen ekle. Enjektördeki ilaç miktarının en az yarısı kadar. Rimabolon haftada 2 enjeksiyon çok uygundur.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
senbatikan    8
rastlantisal, 42 dakika önce yazdı:

Sustanon için 3 enjeksiyon doğru karar. En az 3 enjeksiyon olmalı zaten. İkisini de aynı enjektöre çekebilirsin. Ama her halükarda Evigen ekle. Enjektördeki ilaç miktarının en az yarısı kadar. Rimabolon haftada 2 enjeksiyon çok uygundur.

Çok teşekkürler hocam, eksik olmayın.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    380
gönderildi (düzenlendi)
senbatikan, 5 saat önce yazdı:

sustanon haftada 3 enjeksiyon yapacağım pzt çrş cuma

rimobolan haftada 2 enjeksiyon yeterli midir onu da mı 3 e bölmemi önerirsiniz? 2 yeterli ise pzt cuma vurmayı düşünüyorum tavsiyeniz nedir? @ardas

rimo için yeterli sustanonun içinde kısa esterde var ondan 3 daha iyi.

tarihinde ardas tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: onurs4d
      merhaba arkadaşlar yakon zamanda tırcı arkadaşlarla beraber yurtdışından steroid getirteceğim titizliğim gereğince sadece eczane ürünlerine güveniyorum irandan aburaihan matkası testo enanthate getirtcem kesin olarak deca 25 mg bulabildim 100 mg/ml bulursam onu getirticem ama bunların dışında hiçbirşey yok iranda.
      Avrupa ülkeleri dahil çoğu ülkeye ulaşımım var ama eczanede satılan steroidler konusu birazcık kısıtlı araştırma kapasitesine sahip başka ülkelerde satılan ilaçlar markaları ve ülkelerini bilen arkadaşlar yazabilir mi? @galicik @rastlantisal
      (dipnot:yok 2 tane getirtceksin onla küre girilmez tarzı yorumlar yazmayın tek bir tırla getirmiyicem tabikide yakalanmanın risklerini de saymanıza gerek yok) 
    • Yazan: cangr8
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Sarms kürü: (2 aylık)
      MK677 RAD140 Steroid kürü: (genel)
      TESTOSTERON OXANDROLONE Küre girilecek olsa bunlardan hangisini seçmeli? Sarmlar ile mi steroidler ile mi yola çıkmalı?
      Tüm cevaplar için teşekkürler.
    • Yazan: muhammedb1907
      Merhaba Arkadaşlar,
      Az önce 3. Enjeksiyonumu yaptım her Enjeksiyonda ilacın  1 sağ diğerini sol omuza yapıyorum ilk Enjeksiyon 'da en ufak acı hissetmedim 2.enjeksiyon da ise sağ omuzda yine 0 acı olurken sol omzumda saatler süren acı duydum şimdi 3. Enjeksiyon da ise sol omzumda hiç acı hissetmez iken sağ omzum inanılmaz derece ağrıyor bilgi sahibi birisi beni aydınlatır ise sevinirim kullandığım iğne ucunu tam sokmuyorum.

• Yazan: wecira
      Merhaba arkadaşlar,
      Kürümde:
      Pazartesi: 125mg Susto Perşembe:125mg Susto Normalde 500 Yapmayı Planlıyordum Ama Vücudumum Nasıl Tepki Verdiğini Görmek İstiyorum. Şu anlık Koruyucu Olarak 2 Adet Kdny Ve 2 Adet Lvr Kullanmayı Düşünüyorum Protein Oceanda Satılan Karaciğer Ve Böbrek Koruyucuları İnceleyebilirsiniz. Sizin Önerilerinizle Arimidexi Kürümden 1 Ay Sonra Kan Değerlerimin Ve Kişisel Hayatım Açışından Kullanmayı Planlıyorum Vücudum da Tepki Vermediğini Görürsem Dozu 400mg falan yapmayı planlıyorum.
      Lütfen Planlarımı Değerlendirin PCT Dönemime Girdiğimde Bana İlaç Önerilerinizi Vermenizi Umuyorum Kürü 3 Ay Yapacağım Ardırdan 1 Ay PCT Yapacağım Sonrasından Tekrar 3 Ay Susto Kürü Yapabilirmiyim Bu Soruyuda Yanıtlarsanız Sevinirim.
      Not: Susto Kürüne Girme Gibi Söylemlere Girmeyin Lütfen En Kolay Ve Ucuz Yolla Ulaşabildiğim Güvenilir Bir İlaç Salonlarda Adamların Ne Sattığı Belli Değil.
    • Yazan: Halil1
      Arkadaşlar merhaba,
      boy;170 Yaş ;26 Kg; 84.7  %12 yağ oranı  ilk kür deneyemimi gerçekleştirdim toplam 3 ay sustanon250 kullandım.
      Yağ oranımı %18’den % 12 düşürdüm. Toplam 5 kg yağ verdim. Uzun zamandır diyetteyim artık mental problemlere yol açıyor ve %12 yağ oranında tıkandım kaldım. Kan değerlerimde herhangi bir problem yok.egfr değerim 55 idi kreatini bıraktım bol bol su içtim 2 haftada 77 yükseldi doktor sonuçları inceledi bir problem yok dedi. Şimdi sormak istediğim soru bel bölgemde hala yağ var alt karnım kapalı. Bu süreci bitirip 1 ay boyunca kilomu koruyacak kadar kalori ve karbonhidrat alsam ve bu süreçte de 250mg sustanon ile cruise yapsam ve daha sonrasında bu yağ oranı ile bulk kürü ile bulk yapsam sizce uygun olur mu yoksa bulk için bu yağ oranı fazla mı ?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.