Jump to content

• Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

KnossosR

Zphc testosterone enanthate piyasası nedir? ve aldığım ürün sahte mi?

Önerilen İletiler

KnossosR    0

Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?

Satıcı bana kutusunun 2.3k olduğunu ve bu fiyattan verebileceğini söyledi.

Bu ürün için bu fiyat normal midir emin olamadım?

79c28c6f-e4cc-47e4-aa20-6aa9630bd0a1.jpg

• Voov!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

onlytrenbolone    134

Hocam direk uzaklaş adam muhtemelen 3,4. satıcı :D 

Piyasadaki ennnnn baba testo hani en fazla olsa olsa 1300-1500 en fazlasını söylüyorum ben.+

Not: şuan piyasada en çok sahtesi olan marka bu arada iyi düşün almadan.

• Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KnossosR    0

Hocam bir kutu almıştım daha önceden 4. kez enjekteyi yaptım dün. sahte olup olmadığını nasıl anlarım? Sahteyse ne etki yapar?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metropol    137

Allah kahretsin birde zphcmedicine vermiş 2buçuk bin diyor

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    954
KnossosR, 41 dakika önce yazdı:

Hocam bir kutu almıştım daha önceden 4. kez enjekteyi yaptım dün. sahte olup olmadığını nasıl anlarım? Sahteyse ne etki yapar?

Sahte dostum zaten geçmiş olsun.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KnossosR    0
SPECTRE, 1 dakika önce yazdı:

Sahte dostum zaten geçmiş olsun.

Hocam ne zararını görürüm? 5 tane daha kaldı elimde enjek yapmıyım mı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nehir_avci8322    113
KnossosR, 22 dakika önce yazdı:

Hocam ne zararını görürüm? 5 tane daha kaldı elimde enjek yapmıyım mı?

Bomboş bir ürün zamanında bende denk geldim, 5 ampul enjeksiyon seni öldürmez fakat ödemden başka hiçbir etkisi olmaz.

• Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
marettam    49

zphc üreticiden 400 e çıkıyor piyasası 800-1000 genelde.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crosfredy    301

İlk defa gördüm, şahit oldum bu ne arkadaşım el insaf, sahte ürüne 2.3k ne demek, 4 kutu alırsın o paraya, büyük ihtimal çalışacaktır testo %50 bandın da dolu oluyor ( sadece testo diğer ürünler boş ) arkana bakmadan kaç o satıcıdan, tecrübe olmuş o açıdan bak elindekileri bitir ve marka değiş geçmiş olsun.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    522
metropol, 27.05.2024 - 00:26 yazdı:

Allah kahretsin birde zphcmedicine vermiş 2buçuk bin diyor

ilginçtir ki zhpcmedicine tren acetat kullanıp güzel bir form yakaladığımı biliyorum ama evet ne olursa olsun sahte bir ürün 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.