Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Draqul Org

Rad-140 + mk-677 kür günlüğüm.

Önerilen İletiler

Tony Montana    100

Hocam sarmlar ve ter doz testo nasıl uyum sağlayacak çok merak ediyorum, takipteyiz 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Vezuchiy    157

Diğer sarmlarda trenden hallice zarar verir oral formlar özellikle karaciğer ve sindirim tarafı belli bir yaş için çok problem bence ama yolunuz doğru mk677'nin toxic etkisinin hallice az olduğunu biliyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    3.506
Vezuchiy, 1 dakika önce yazdı:

Diğer sarmlarda trenden hallice zarar verir oral formlar özellikle karaciğer ve sindirim tarafı belli bir yaş için çok problem bence ama yolunuz doğru mk677'nin toxic etkisinin hallice az olduğunu biliyorum.

2 yıllık kalabalık grup gözleminde kan, karaciğer değerlerinde ciddiye alınır bir artış olmadığı gözlemlendi MK677'nin. Aynı şekilde kolestrolde de. RAD140 için hala daha araştırma aşamasındayım. MK677 için olan bilimsel çalışmanın linkini isterseniz atarım. Baya uzun ve ingilizce. Hatta açlık hissi olayı da 3. aydan sonra yavaş yavaş ortadan kalkıyor. Yani MK677den kaynaklanan açlık hissi. 

Genelde bilimsel çalışmaları kurcalıyorum. Bilim insanları bizden daha detaylı inceliyor. 

• Minnettarım 1
  • Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Draqul Org    40

Merhabalar nasılsınız. Merak ettiğim şey sarm dan sonra pct yapınca doğal gelişim devam eder mi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
EmreGundi    210
gönderildi (düzenlendi)
Draqul Org, 40 dakika önce yazdı:

Merhabalar nasılsınız. Merak ettiğim şey sarm dan sonra pct yapınca doğal gelişim devam eder mi?

Tabi ki devam eder. Aynı sertlikle idman atmaya ve beslenmeye devam et.

tarihinde EmreGundi tarafından düzenlendi
  • Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Draqul Org    40

Merhabalar güncel kilo 72. 1.5 kilo erdim fakat göğüsüm omzum daha da büyümüş ama karnım daha cut görünüyor.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Draqul Org    40

Merhabalar herkese

73.5-74.5 kilolar arasında gidip geliyorum ve kilo alımı durdu gibi hissediyorum veya çok yavaşladı. Açıkçası beslenmem pek iyi değil daha önce de anlattım kuzey irlanda da sığınmacı olduğum için çalışamıyorum ve devlet belirli bir para veriyor ve bende iyi bir beslenmeyi karşılayamıyorum. Kütle artıyor ama kilo alımı yavaşladı ve kürün bitmesine 2 hafta kaldı galiba. Yakında ilk ve son gün değişimimi sizlerle paylaşıcam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Draqul Org    40

Merhabalar nasılsınız?

söylediğim gibi kürü 1 ay uzatmıştım 20mg dozunda ve bitmesine son 7 gün kaldı.

boş mide tam 75 kilo çıktım. Şimdiye kadar temizinden 13 kilo aldım umarım haftaya kadar 1-2 kilo daha alabilirim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Draqul Org    40

Merhabalar nasılsınız?

kür 20mg idi günlük ve 1 haftadır günde 10mg alıyorum ikisinden de.

bugün de içmem gerek 10mg ama 1 gün ara verdim ve son 10mg yi yarın alıp kürü bitircem.

güncel kilo 75

eklenen kilo 13kg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Baris10    35
Draqul Org, 2 saat önce yazdı:

Merhabalar nasılsınız?

kür 20mg idi günlük ve 1 haftadır günde 10mg alıyorum ikisinden de.

bugün de içmem gerek 10mg ama 1 gün ara verdim ve son 10mg yi yarın alıp kürü bitircem.

güncel kilo 75

eklenen kilo 13kg

Before after bekliyoruz dostum 🙌

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Draqul Org    40
gönderildi (düzenlendi)
Baris10, 11 saat önce yazdı:

Before after bekliyoruz dostum 🙌

bugün gelicek🙌🏻🙌🏻

tarihinde Draqul Org tarafından düzenlendi
  • Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Draqul Org    40

Merhabalar nasılsınız? 
Kullandığım ilaçlar ProjectX marka Mk-677 ve Rad-140

ilk 6 hafta 10mg ve ondan sonra 20mg kullandım ve son 10 gün günde 10mg kullandım.

Başlangıç kilom: 62Kg

şuanki kilom: 75Kg

fotoğraf pumpsız, pump olunca çok daha değişik sanki 80 kilolarda oluyorum.

bacağın öncesi yok kusura bakmayın.

vücudumun sol tarafı tamamen daha küçük ve eksik ne kadar üstünde çalışsam da yine böyle. Sinirimi bozan bir şey belki nasıl düzelteceğimi söylersiniz diye söyledim.

IMG_3862.jpeg IMG_3931.jpeg IMG_3958.jpeg 

IMG_1601.jpeg IMG_1589.jpeg IMG_1560.jpeg IMG_1502.jpeg IMG_1464.jpeg

• Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    431

Sol tarafındaki dengesizlik için, tek taraflı egzersizler yapmayı dene. Örneğin, tek kol dumbbell press veya tek bacak leg press gibi hareketler kullanın. Sol tarafa daha fazla odaklanarak çalış ve bu tarafı güçlendirmek için ekstra tekrarlar ekle. Zamanla bu dengesizlik düzelebilir, sabırlı ol.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Draqul Org    40
AS1L, 55 dakika önce yazdı:

Sol tarafındaki dengesizlik için, tek taraflı egzersizler yapmayı dene. Örneğin, tek kol dumbbell press veya tek bacak leg press gibi hareketler kullanın. Sol tarafa daha fazla odaklanarak çalış ve bu tarafı güçlendirmek için ekstra tekrarlar ekle. Zamanla bu dengesizlik düzelebilir, sabırlı ol.

Çok teşekkür ederim evet barlardan uzak duruyorum ve tek tek yapabileceğim hareketlere odaklanıyorum fakat sol tarafa fazladan hareket eklemedim. Yarın ki antrenmandan itibaren sol tarafa ekliyeceğim fazladan 2-3 hareket veya daha fazla

Bu arada kullandığım program Heavy Duty programı mike mentzer ve ray mentzer tarafından oluşturulan bir antrenman türü. Önceden orta-ileri seviye paylaşımı yapmıştım bu programla alakalı isterdeniz bakabilirsiniz.

ölçüleri ilk gün almamıştım ama sadece kol ölçümü biliyorum. İlk gün 26cm şuan 38cm.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    431
Draqul Org, 53 dakika önce yazdı:

Bu arada kullandığım program Heavy Duty programı mike mentzer ve ray mentzer tarafından oluşturulan bir antrenman türü. Önceden orta-ileri seviye paylaşımı yapmıştım bu programla alakalı isterdeniz bakabilirsiniz.

ölçüleri ilk gün almamıştım ama sadece kol ölçümü biliyorum. İlk gün 26cm şuan 38cm.

Heavy Duty programını kullanman gerçekten etkileyici, bu program yoğun ve yüksek verimli bir antrenman tarzıdır. Kol ölçündeki artış da bu programın senin için ne kadar etkili olduğunu gösteriyor. Eğer dengesizliği düzeltmek için ek çalışmalar yapmak istersen, Heavy Duty programına sol tarafa ekstra tekrarlar ekleyerek devam edebilirsin. Bu sayede hem mevcut programına sadık kalır hem de dengeyi sağlayabilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Draqul Org    40
AS1L, 28 dakika önce yazdı:

Heavy Duty programını kullanman gerçekten etkileyici, bu program yoğun ve yüksek verimli bir antrenman tarzıdır. Kol ölçündeki artış da bu programın senin için ne kadar etkili olduğunu gösteriyor. Eğer dengesizliği düzeltmek için ek çalışmalar yapmak istersen, Heavy Duty programına sol tarafa ekstra tekrarlar ekleyerek devam edebilirsin. Bu sayede hem mevcut programına sadık kalır hem de dengeyi sağlayabilirsin.

Kesinlikle ekliyeceğim, teşekkürler😊

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Draqul Org    40
Baris10, 6 dakika önce yazdı:

Öncelikle değişim güzel tebrik ederim. Boy kaçtı?

180

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Baris10    35
Draqul Org, 4 dakika önce yazdı:

180

Bu boya göre en azından bi +5kg daha eklesen süper olur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Draqul Org    40
Baris10, Bir saat önce yazdı:

Bu boya göre en azından bi +5kg daha eklesen süper olur.

Evet

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Draqul Org    40
Baris10, 6 dakika önce yazdı:

Bu gidişle bi Sam Sulek çıkar senden reis

Çıkacak 2 yıla hahahahaha

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: korayy4
      Arkadaşlar selam,
      Şu an yurtdışındayım ve orijinal mk677 temin etme imkanım var ama bazı şeylerden emin değilim.
      Gh ı arttıracak deniyor ama testesteronum da herhangi bir düşüş olur mu? ileride bana böbrek karaciğer gibi sorunlara yol açabilir mi? Teşekkür ederim şimdiden.
    • Yazan: Furkan ersem
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      KULLANDIĞIM MARKA:
      Nordic labs KULLANDIĞIM ÜRÜN:
      Rad - 140 Günde 10 mg alıyorum aldıktan sonra gün içinde vücutta özellikle ellerde hafiften bi titreme boşluk hissi oluyor.
      Bu normal bir şey mi yoksa sorun mu teşkil ediyor?
      Tüm cevaplar için şimdiden teşekkürler.
    • Yazan: Yasar
      Merhabalar abilerim kardeşlerim,
      Bundan öncesinde :
      rad 140 yk 11 Kullanmıştım fakat o zamanlar cahilce bir kullanım yaptım sanırım bu sefer daha akıllı daha bilinçli bir şekilde büyümek ve büyürken kardiyo yaparak düzgün beslenerek yağlardan da kurtulmak istiyorum iğne ve enjeksiyonu kendim yapamam diye düşündüğüm için sizden sarms yada oral yollu Steroid kürü istiyorum.
      Tüm cevaplar için şimdiden teşekkürler.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.