Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Emin982

Pan pharma marka analizi hk. kullananlar var mı?

Önerilen İletiler

Emin982    1

Arkadaşlar binamda eczane sahibi bir abla var bana yardımcı oluyor sağolsun. Böyle bir eczane ürünü attı aslında iran testo alıcaktım kendisinden bu ürün 1700 tl Ürünü araştırdım bilgi bulamadım nedir nasıldır. Yorum yaparken x bir kişiden alınmış ürünü değilde eczaneden gelen fransa menşeili orjinal ürün olarak analizleri yaparsak daha hisabetli ve amaca yönelik olur. Şimdiden teşekkürler yanıtlarınız için.

IMG_0280.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

forbit    866

Güzel para :) Marka web sitesi var mı? Yurt dışında ne kadar bu ilaç baktın mı hiç?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
supzero    20
forbit, 46 dakika önce yazdı:

Güzel para :) Marka web sitesi var mı? Yurt dışında ne kadar bu ilaç baktın mı hiç?

araştırdığım kadarıyla site bu

www.panpharma.eu/en/

Fransa'da üretim yapılıyor 1983 yılında ise faaliyetlere başlamışlar sitenin dendiğine göre.

fiyatları 32 euro ıle 45 euro arasında değişiyor sitelerde.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Beastmode    19

İlacın üstünde arapça yazılar var üstünde aşağı tarafında germany yazıyor sende fransa diyorsun anlamadım valla menşei neresi . En iyisi kullanmamak yada yada kullanıp 5 hafta sonra test yaptırmak 😀

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emin982    1

İşte bende sizin gibi bilgilenmek istiyorum şuanda testo ent bolde ent küründeyim ilk ay bitti malum bir şahsın ürününü kullanıyorum vortex marka :) çalışıyor bu arada ürünleri ama ne kadar çalışıyor %100 orjinal bir ürüne göre kullanmadan anlamak mümkün değil bende elime böyle bir fırsat geçince değerlendirsem mi diye bir düşünmedim değil en azından testoyu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Beastmode    19
Emin982, 1 dakika önce yazdı:

İşte bende sizin gibi bilgilenmek istiyorum şuanda testo ent bolde ent küründeyim ilk ay bitti malum bir şahsın ürününü kullanıyorum vortex marka :) çalışıyor bu arada ürünleri ama ne kadar çalışıyor %100 orjinal bir ürüne göre kullanmadan anlamak mümkün değil bende elime böyle bir fırsat geçince değerlendirsem mi diye bir düşünmedim değil en azından testoyu

Brom vortex deniyorsan bunuda dene . Tahlil sonucu net bişey söyler en azından. O malum şahısın ürünlerinin çalıştığını, çalışmadığını yada az çalıştığını söyleyen çok ama genelde testolar tüm markalarda çalışıyor burda önemli olan ne kadarı dolu ve ne kadar sterilize durumda

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emin982    1
supzero, 2 saat önce yazdı:

araştırdığım kadarıyla site bu

www.panpharma.eu/en/

Fransa'da üretim yapılıyor 1983 yılında ise faaliyetlere başlamışlar sitenin dendiğine göre.

fiyatları 32 euro ıle 45 euro arasında değişiyor sitelerde.

Evet fiyatta gayet iyi bir fiyat piyasaya göre şuan bildiğim satıcılarda 1700 e testo veren görmedim ki bu adamlar yarı yarıyada üstüne koyuyor bu ürünün direk eczane fiyatından böyle başlaması acaba çok kaliteli bir ilaç mıdır düşüncesine soktu beni 

Birde son olarak siz değerli arkadaşlarıma şunuda sormak istiyorum dediniz ya ilacın çalışıp çalışmadığını anlamak için bir ay geçtikten sonra test yaptır diye bunu nasıl yaptırıyoruz hangi bölüme randevu almak gibi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    401
Emin982, 16 saat önce yazdı:

Arkadaşlar binamda eczane sahibi bir abla var bana yardımcı oluyor sağolsun. Böyle bir eczane ürünü attı aslında iran testo alıcaktım kendisinden bu ürün 1700 tl Ürünü araştırdım bilgi bulamadım nedir nasıldır. Yorum yaparken x bir kişiden alınmış ürünü değilde eczaneden gelen fransa menşeili orjinal ürün olarak analizleri yaparsak daha hisabetli ve amaca yönelik olur. Şimdiden teşekkürler yanıtlarınız için.

550 tl kardeşim çalışıyor ürün 

Emin982, 13 saat önce yazdı:

Evet fiyatta gayet iyi bir fiyat piyasaya göre şuan bildiğim satıcılarda 1700 e testo veren görmedim ki bu adamlar yarı yarıyada üstüne koyuyor bu ürünün direk eczane fiyatından böyle başlaması acaba çok kaliteli bir ilaç mıdır düşüncesine soktu beni 

Birde son olarak siz değerli arkadaşlarıma şunuda sormak istiyorum dediniz ya ilacın çalışıp çalışmadığını anlamak için bir ay geçtikten sonra test yaptır diye bunu nasıl yaptırıyoruz hangi bölüme randevu almak gibi 

1 ay olmadı 550 tl den aldım şimdi de 600 tl olmuş az önce sordum 1700 tl nedir ?

• ahahaha 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO, 2 saat önce yazdı:

550 tl kardeşim çalışıyor ürün 

1 ay olmadı 550 tl den aldım şimdi de 600 tl olmuş az önce sordum 1700 tl nedir ?

Herkes tuttuğuna geç..................riyor hocam ben öyle anladım.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    401

altın suyumu bu bir testosteron 1700 tl olsun şaka gibiler cidden 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    721
SERKO, 20 dakika önce yazdı:

altın suyumu bu bir testosteron 1700 tl olsun şaka gibiler cidden 

İran candır gerisi heyecan😁

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emin982    1
onlytrenbolone, 41 dakika önce yazdı:

Herkes tuttuğuna geç..................riyor hocam ben öyle anladım.

Abi anlayamadığınız sanırım bu ahmet mehmetten alınan bir ilaç değil eczaneden eczane fiyatı üzerinden gelen orjinal bir ilaç adam 550 tl den bahsediyor bca daha pahalı ben herkes için deneyeceğim iki hafta sonra test sonucunuda salarım buraya beraber yorumlarız 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    721
Emin982, 1 dakika önce yazdı:

Abi anlayamadığınız sanırım bu ahmet mehmetten alınan bir ilaç değil eczaneden eczane fiyatı üzerinden gelen orjinal bir ilaç adam 550 tl den bahsediyor bca daha pahalı ben herkes için deneyeceğim iki hafta sonra test sonucunuda salarım buraya beraber yorumlarız 

Güzel kardeşim eczanenin nasıl fahiş fiyattan geçirdiğini bilsen dudağın uçuklar 😄 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metropol    94

1700tl için bir testo enanthat mı :| testonun en değerli esteri suspension bile o kadar pahalı değil:D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emin982, 11 dakika önce yazdı:

Sana kimse ilaç sahte demiyor ilacın ederi bu bak seni kazıklıyorlar dikkatli ol diyor hocam :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    401
Emin982, Bir saat önce yazdı:

Dostum aynı ilaç aynı kutu herşey aynı pan pharma 2 kutu aldım geçen ay 1100 tl ikisi çalışanda bir ilaç ama 1700 tl değil eczaneler hep giydirir 

mesela ovitrell sanırım eczane de 765 tl ben 400 tl den alıyorum :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.