Jump to content

• Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Ağırlık

Bulk kürü planlıyorum fakat neleri tercih etmem gerekiyor bilgim yok! yardımcı olur musunuz?

Önerilen İletiler

Ağırlık    2
ardas, 10 dakika önce yazdı:

1.Başlangıç için iyi.
2.Enginar özü yada milkthistle, çinko, d3, omega 3, magnezyum, mutli vitamin, c vitamini, B vitaminleri(ben kullanmıyorum şuan bir ton şey kullandığım için) bunlar yeterli olur onun dışında ekstra koruyucu almana gerek yok kan değerlerini çok az oynatır zaten bu doz.(unuttuğum şeyler olabilir)
3.Bundan sonra giriceğin kürde yanına bir ilaç eklersin o zaman asıl beklentin olsun şuan ön hazırlık gibi düşün.

Hocam sustanon mu enanteth mi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ardas    191

enanthate kimi sustanonda kullanıyor da ben şuana kadar hiçbir kürümde kullanmadım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
6arrows    36

sağlam bir markanın enanthatını kullanabilirsin ama düşük dozda sustanon da işini görecektir.

koruyucu olarak bol su, bol yeşillik, omega3 bunlar benim için elzem ayrıca d3 ve b vitaminlerini de ekleyebilirsin.

3. sorun ise hedefin ve beklentin doğrusunda kür girersin ilk kürde only testo vücudunun tepkisini ve iradeni test etmek için iyidir fakat ekstra beklentilere girmek bir sonraki kürde gereksiz ilaç ve dozlajlamaya yöneltebilir seni dikkat et buna da

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ağırlık    2
ardas, 4 dakika önce yazdı:

Yada burak hocadan testo e alabilirsin dedi sol alttaki wp logosuna basıp. Çünkü piyasada boş ilaç çok ilk şeyden boş ilaca denk gelme olasılığın yüksek olur daha önce kullanmadığın için anlamazsın da.

Anladım hocam burak hocada fiyatı genel olarak me kadar 250 ml 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    191
Ağırlık, Şimdi yazdı:

Anladım hocam burak hocada fiyatı genel olarak me kadar 250 ml 

wp den bilgi alabilirsin fiyatını bilmiyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ağırlık    2
ardas, 17 dakika önce yazdı:

enanthate kimi sustanonda kullanıyor da ben şuana kadar hiçbir kürümde kullanmadım.

Anladım hocam sizce fiziğim düzgün mü biraz kötü mü

ardas, 16 dakika önce yazdı:

wp den bilgi alabilirsin fiyatını bilmiyorum.

Eyw hocam teşekkür ettim sormak istediğim şry çok var ama insan unutuyor😂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    191
Ağırlık, 2 dakika önce yazdı:

Anladım hocam sizce fiziğim düzgün mü biraz kötü mü

Kötü değil ama biraz daha hacim alman lazım.

Ağırlık, 1 dakika önce yazdı:

Eyw hocam teşekkür ettim sormak istediğim şry çok var ama insan unutuyor😂

Bu forum ne için var o zaman :D .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ağırlık    2
ardas, 12 dakika önce yazdı:

Kötü değil ama biraz daha hacim alman lazım.

Bu forum ne için var o zaman :D .

Hocam bir de bu kür kaç hafta olmalı

6arrows, 17 dakika önce yazdı:

sağlam bir markanın enanthatını kullanabilirsin ama düşük dozda sustanon da işini görecektir.

koruyucu olarak bol su, bol yeşillik, omega3 bunlar benim için elzem ayrıca d3 ve b vitaminlerini de ekleyebilirsin.

3. sorun ise hedefin ve beklentin doğrusunda kür girersin ilk kürde only testo vücudunun tepkisini ve iradeni test etmek için iyidir fakat ekstra beklentilere girmek bir sonraki kürde gereksiz ilaç ve dozlajlamaya yöneltebilir seni dikkat et buna da

Hocam sağlam marka enanteth bu sitenin entathi sağlam mı birde only testo kaç hafta olamlı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    191
Ağırlık, 13 dakika önce yazdı:

Hocam bir de bu kür kaç hafta olmalı

Hocam sağlam marka enanteth bu sitenin entathi sağlam mı birde only testo kaç hafta olamlı

Girdiğin doz çok yüksek değil min 12 max 20 yapabilirsin. 20 den fazla da yapabilirsin ama only testo için o kadar uzatmana gerek yok bence. Burak hocanın ürünü sağlam piyasada başka sağlam markalarda var fakat güvenilir bir satıcı bulman lazım tedarik edebilmek için yoksa boş ilacı testo diye verirler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ağırlık    2
gönderildi (düzenlendi)
ardas, Bir saat önce yazdı:

Dozajı sürekli arttırmana gerek yok kaç ay girceğine bağlı küre 3 ay giriceksen ilk 250mg ile bir ön alıştırma olur sonrasında 500mg ın yanına rimobolan yada boldenon ekleyip devam edersin. Yani beklenti olarak net şu kadar kg koyarsın diyemiyorum senin beslenmene ve antrenman şiddetine bağlı ilaç alırken hem sağlam beslenip hem sağlam antrenman yapıcaksın ki iyi kütle koyabil ben 500testo 400boldenon girdim en son 15kg aldım fakat tabi bunun yarısı filan kastır.

Bende bu kadar fark oldu.(soldaki ilaçsız)

Bunu görmemişim pardon siteye alışamadım hâlâ valla hocam sağlam bende öyle bir şey düşündüm bir only testo ile başlayıp sonra boldenon denemeye falan bakalım biraz düzeleyim kilo alayım ilaçları öğreneyim testeleri falan sonra onuda eklerim. Sağlam güzel olmuş

tarihinde Ağırlık tarafından düzenlendi
  • Teşekkürler 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    191

Bu kürde antrenman , beslenme , kan tahlili filan kullanman gereken takviyeleri çözmeye bak diğer küründe vakit kaybetmemiş olursun şuan bunları öğrenirsen.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ağırlık    2
gönderildi (düzenlendi)
ardas, 3 dakika önce yazdı:

Bu kürde antrenman , beslenme , kan tahlili filan kullanman gereken takviyeleri çözmeye bak diğer küründe vakit kaybetmemiş olursun şuan bunları öğrenirsen.

Evet bütün düzenim tam sadece ilaç konuları ve kan testerli kafa karıştırıcı onlarıda halledir inşallah hocam sizi ekliyeyim ben sizi sevdim valla 

Ara ara kafınızı tabiri caize ütülerim biraz hshahs

tarihinde Ağırlık tarafından düzenlendi
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
supzero    20
Ağırlık, 15 saat önce yazdı:

Evet bütün düzenim tam sadece ilaç konuları ve kan testerli kafa karıştırıcı onlarıda halledir inşallah hocam sizi ekliyeyim ben sizi sevdim valla 

Ara ara kafınızı tabiri caize ütülerim biraz hshahs

hocam merhaba ilk önce ürolojiye uğrayıp kan testi hormon testi ver ki önceki değerlerin ile sonraki değerlerini karşılaştıralım. eğer bir sıkıntın olursa, olabilite var o önceki testten sorunu çol rahatça anlayabiliriz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mustafaskh    16

İran enanthe kullan kafan rahat olsun, ama bence bütçe de sıkıntı yoksa Boldenon ya da, rimabolan ekle. Duruma göre kickstart danabol eklersin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ağırlık    2
mustafaskh, 20 saat önce yazdı:

İran enanthe kullan kafan rahat olsun, ama bence bütçe de sıkıntı yoksa Boldenon ya da, rimabolan ekle. Duruma göre kickstart danabol eklersin.

Hocam bütçemde sıkıntımyok ta böyle bilgili bir hoca var mı mesela kim le konuşayım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mustafaskh    16
Ağırlık, 10 saat önce yazdı:

Hocam bütçemde sıkıntımyok ta böyle bilgili bir hoca var mı mesela kim le konuşayım

Sol alt wp butonuna bas en iyisi, hoca önermek yasak zaten 

• Teşekkürler 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    191
gönderildi (düzenlendi)
Ağırlık, 10 saat önce yazdı:

Ben ilk başta iran enanthate kullanmıştım sonra  sp geçtim o da iyiydi ama piyasada boşunu satanda var güvenilir satıcı bulman lazım ondan eczane ürünü dışında alıcaksan.

tarihinde ardas tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ağırlık    2
ardas, 10 saat önce yazdı:

Ben ilk başta iran enanthate kullanmıştım sonra  sp geçtim o da iyiydi ama piyasada boşunu satanda var güvenilir satıcı bulman lazım ondan eczane ürünü dışında alıcaksan.

Hocam bir şey diycem şu hormon testleri ne kadar tutar sizce ortalama bi fiyat söylesniz yeter

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    191
Ağırlık, 1 saat önce yazdı:

Hocam bir şey diycem şu hormon testleri ne kadar tutar sizce ortalama bi fiyat söylesniz yeter

Devlette bedava özelde 2k tutmuştu.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ağırlık    2
ardas, 1 saat önce yazdı:

Devlette bedava özelde 2k tutmuştu.

Knk hoca bana bunu dedi loving hoca "Total ve free devlet yapmayabilir dedi ve benim için en önemli değerler onlardır onlar olmazsa ben destek veremem diye ekledi."

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    872
Ağırlık, 2 dakika önce yazdı:

Knk hoca bana bunu dedi loving hoca "Total ve free devlet yapmayabilir dedi ve benim için en önemli değerler onlardır onlar olmazsa ben destek veremem diye ekledi."

Genetik olarak totalinde problem var mı yok mu o yüzden istemiş en doğrusunu yapıyor çünkü total testo sorunluysa hocam ve sen bunu bilmeden küre girersen işin sonu hocaya patlar neden diye hesap sormak istersin konuda anlatmış zaten orayı okursan mantığını anlarsın.

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    191
gönderildi (düzenlendi)
Ağırlık, 39 dakika önce yazdı:

Haklı doktora da bağlı ben doktora dediğimde üroloji olmasına rağmen sağ olsun bütün ihtiyacım olan testleri verdi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ağırlık    2
ardas, Bir saat önce yazdı:

Haklı doktora da bağlı ben doktora dediğimde üroloji olmasına rağmen sağ olsun bütün ihtiyacım olan testleri verdi.

Knk bende ürolojiye gitsem olur mu

SPECTRE, 1 saat önce yazdı:

Genetik olarak totalinde problem var mı yok mu o yüzden istemiş en doğrusunu yapıyor çünkü total testo sorunluysa hocam ve sen bunu bilmeden küre girersen işin sonu hocaya patlar neden diye hesap sormak istersin konuda anlatmış zaten orayı okursan mantığını anlarsın.

Hocam siz yanlış anladınız ben dedim ki devllete oluyor mu yani bu testler oluyorsa hangi bölüm 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
marettam    41
Ağırlık, 38 dakika önce yazdı:

Hocam siz yanlış anladınız ben dedim ki devllete oluyor mu yani bu testler oluyorsa hangi bölüm 

dahiliye

Ağırlık, 47 dakika önce yazdı:

ürolojinin bunlara bakabilmesi için özel sebep belirtmesi gerekiyor. İzin yazısı yazıp bakıyor. Dahiliye çok daha sorunsuz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    191
gönderildi (düzenlendi)
Ağırlık, 46 dakika önce yazdı:

Eğer karaciğer değeri filan istemezse dahiliyeden de randevu alman gerekir ben ürolojiden alıyorum doktora söylüyorum diğerleride çıkıyor.

Bana yatış kaydı oluşturuyor sorunsuz baktırıyorum. doktora bağlı yani.

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: dragx
      iyi forumlar dilerim,
      20 yaşındayım ve ailemle bugün steroidler konusunu konuştum bana maddi manevi olarak destek vereceklerini 
      ilaç masraflarım beslenme masraflarım vitamin ve koruyucu masraflarım tedavi ve kontrol masraflarım bunları karşılayacaklarını ve beni destekleyeceklerini söylediler ve size şunları sormak istiyorum 2  yıllık spor geçmişim var
      hangi ilaçlar ilk kür için mantıklı olur hangi koruyucular ve vitaminleri kullanmalıyım cevaplarsanız çok müteşekkir olurum iyi forumlar dilerim 
    • Yazan: Yasinakda
      Pharm tec sipariş verdim kullanan var mı etkisi nasıl bulgar ürünü bildiğim kadarıyla ?
      testo cypıonat 30 euro boldenon 32 euro dianabol 50 tablet 18euro
    • Yazan: TheExecutioner
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Clen bulk kürü yapmayı planlıyorum içeriği:
      Testosteron cypionat 500 mg 1-16 hafta  Rimobolan 400 mg 1-16 hafta  Oxandrolone 40 mg 1-6 hafta Belki ama çok sanmıyorum yanına 2iu Genotropin ekleyebilirim. 
      Sizce mantıklı mı? Dikkat etmem gereken yerler var mı? Önerileriniz ne olur? güncel formum bu şekilde 91-92 kiloyum

• Yazan: Walterwhite
      Herkese merhaba arkadaşlar,
      Yeni bir kür yapmak istiyorum önceki kürüm ile 85 kg ye kadar varmıştım fakat ilaçların kortizon olduğunu düşünüyorum şimdi tekrardan bir kür yapmak istiyorum spora hiç ara vermedim o yandan bu yana dozajlamalar 500 test e 600 boldenon 200 de deca olarak  düşündüm dianabol da günlük 3 tane olarak sizce düzenlenmesi gerekenler neler? blokaj olarak neler kullanabilirim ?

• Yazan: Furkan ersem
      Abilerim kardeşlerim merhabalar,
      Kendi oluşturdugum bulk kürü hakkında sizinde fikirlerinizi duymak istedim daha önce 1 kere definasyon kürü yaptım bu şimdi 2. kürüm bulk kürü planladık:
      500 mg test e. 30 mg danabol (günlük) ilerki zamanlardada 200 primobolan eklemeyi düşünüyorum sizce nasıl?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.