Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

trenmonster

Trenbolone ent. ilacı hissedemiyorum yanlış bir şey mi var?

Önerilen İletiler

trenmonster    6

Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?

Kişisel detaylarım:

• Yaş 19 
  • Boy 194
  • 103 kg
  • %15-%17 yağ oranı

Kür detaylarım şu şekilde:

SP Labs Trenbolone Enanthate

1. hafta 400
  2. hafta 600
  3. hafta 400

Vurdum Ürünün kodunu okuttum orijinal diyor ama henüz bir yan etki hissetmedim. Sadece bir kaç kg koydum ve ara sıra daha fazla terliyorum. 

Ağırlıklarım :

• Öncesi Bench 115 kg
  • Şuan 125 kg. (3. hafta)

Olması gerektiği gibi mi çalışıyor yoksa bir şeyi yanlış mi kullanıyorum + yanında ekstra bir şey alınmalı mı?

2r.thumb.jpg.a7b1813ab161d67245b2e0d4c6421897.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Vezuchiy    149

Sadece trenbolone mu vurdun? Testestorone yok mu yanında?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
trenmonster    6

Propinat kullandım 2. hafta her gün 80 mg vurdum. Ama biraz dandik oldu. Yani kullanmadım gibi bisey.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.399

Daha erken dostum. Kişiden kişiye değişir ilacın etkilerini görmek. 8. Haftadan sonra aynada ciddi değişimler olur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
trenmonster    6
Diver, Şimdi yazdı:

Daha erken dostum. Kişiden kişiye değişir ilacın etkilerini görmek. 8. Haftadan sonra aynada ciddi değişimler olur.

Tren icin bile mi. Peki o zaman 200 mgye düsürüp uzun süre mi kullanayim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.399
trenmonster, 3 dakika önce yazdı:

Tren icin bile mi. Peki o zaman 200 mgye düsürüp uzun süre mi kullanayim

Kür günlüğümü okursan fikir sahibi olursun. Başından sonuna kadar 200 mg kullandım. Sende 200 mg kullan dostum çok ilaç hızlı etki yada fazla kas yapmaz daha fazla yan etki görmeni sağlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
trenmonster    6
  • Ayrıca Tren Enanthate bitmek üzere onun yerine parabolan giriyim mi?
  • Aynı etki verir mi + ne kadar sıklıkla vurayım?
  • Yoksa enanthate devam mi?

kod.png

Diver, 5 dakika önce yazdı:

Kür günlüğümü okursan fikir sahibi olursun. Başından sonuna kadar 200 mg kullandım. Sende 200 mg kullan dostum çok ilaç hızlı etki yada fazla kas yapmaz daha fazla yan etki görmeni sağlar.

Tamamdır okuyacağım simdi teşekkürler.

• Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metropol    135

o yağ oranında treni anlamassın ben treni aç kaldığımda kendimi zorladığımda öyle bir hissediyordum ki yorulma neydi unutuyordum yüzümdr bile damarlar çıkıyordu bulk için diyorsan ben 6.haftada anlamıştım çalıştığını 400mg alıyordum damarlardan pumpdan anladım ama definisyonda direk anlarsın enanthat olsa bile 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
trenmonster    6
metropol, 7 dakika önce yazdı:

o yağ oranında treni anlamassın ben treni aç kaldığımda kendimi zorladığımda öyle bir hissediyordum ki yorulma neydi unutuyordum yüzümdr bile damarlar çıkıyordu bulk için diyorsan ben 6.haftada anlamıştım çalıştığını 400mg alıyordum damarlardan pumpdan anladım ama definisyonda direk anlarsın enanthat olsa bile 

Suanki Tren E  bitiyor onun yerine Sp labs Parabolan mi alayim cok daha iyi güclü diyolar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metropol    135
trenmonster, Şimdi yazdı:

Suanki Tren E  bitiyor onun yerine Sp labs Parabolan mi alayim cok daha iyi güclü diyolar.

ben hiç sevmedim parabolanı ama belki senin vücudun çok iyi tepki verecek parabolan ile ama benim en sevdiğim en etkilisi acetat oldu her zaman bulkta da definasyonda da 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
trenmonster    6
metropol, Şimdi yazdı:

ben hiç sevmedim parabolanı ama belki senin vücudun çok iyi tepki verecek parabolan ile ama benim en sevdiğim en etkilisi acetat oldu her zaman bulkta da definasyonda da 

Kac günde bir vurdun ne kadar dozaj vurdun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
trenmonster    6
trenmonster, 23 dakika önce yazdı:

Trenbolone Acetat ile Clenbuterol girmeyi düsünüyorum. 
Dozajlar nasıl olmalı. 
Trenbolone hangi esteri clenbuterolla kullanildigi fark eder mi? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mustafaskh    46
gönderildi (düzenlendi)
metropol, 22 dakika önce yazdı:

Acetat esteri vücut da kaç gün de açılıyor, propinate esteri gibi mi, bilgilenmek amaçlı soruyorum bu arada.

tarihinde mustafaskh tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mustafaskh, 43 dakika önce yazdı:

Acetat esteri vücut da kaç gün de açılıyor, propinate esteri gibi mi, bilgilenmek amaçlı soruyorum bu arada.

tren acetate 14 saatte kanda zirve yapar

• Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metropol    135
trenmonster, 24 dakika önce yazdı:

Trenbolone Acetat ile Clenbuterol girmeyi düsünüyorum. 
Dozajlar nasıl olmalı. 
Trenbolone hangi esteri clenbuterolla kullanildigi fark eder mi? 

olabilir girebilirsin dozajlarını haftalık 150mg

pazartesi 0.5 ml çarş 0.5 cuma 0.5

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mustafaskh    46
steroidnediryahu, 6 dakika önce yazdı:

tren acetate 14 saatte kanda zirve yapar

anladım hocam cevap için teşekür ederim.

• Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
6arrows    66

ne yapmacığın hakkında hiç fikrin yok gibi bu şekilde yapma. tren enantı en son ne zaman enjeksiyon yaptın? o kanındayken acetat da vurmanın olumsuz etkisi olur mu araştır bi. ayrıca testo eklemelisin trenin yanına 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
trenmonster    6
6arrows, 59 dakika önce yazdı:

ne yapmacığın hakkında hiç fikrin yok gibi bu şekilde yapma. tren enantı en son ne zaman enjeksiyon yaptın? o kanındayken acetat da vurmanın olumsuz etkisi olur mu araştır bi. ayrıca testo eklemelisin trenin yanına 

Tren kullanırken test ekstra aromatize oluyormus ondan sakınıyorum

• Olumsuz 1
  • Yanlış Cevap 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metropol    135
trenmonster, 2 dakika önce yazdı:

ne alaka bunu nereden duydun 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
6arrows    66
trenmonster, Bir saat önce yazdı:

testo trenin koruyucusu gibi düşün. dediğim gibi çok bir bilgin yok bana kalırsa bir pct yap. sonra otur hedefini belirle ve o hedef doğrultusunda bir kür planı yap. ilaçları temin etmeden önce burda bir konu açıp hocalarımızın ve diğer tecrübeli üyelerin fikirlerini al ve ona göre revize et. daha 19 yaşındasın bilip bilmeden aas sokma vücuduna!!!

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
trenmonster    6
metropol, 15 saat önce yazdı:

ne alaka bunu nereden duydun 

Tren prolactin arttirmiyor mu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
supzero    24

hocam sen bu kür işini bırak. hem çok aceleci davranıyorsun hem fazla bir bilgin yok yukardaki arkadaşın dediği gibi pctye başla biraz daha bilgilendikten sonra tekrardan konu açarsın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
trenmonster    6
supzero, 5 saat önce yazdı:

hocam sen bu kür işini bırak. hem çok aceleci davranıyorsun hem fazla bir bilgin yok yukardaki arkadaşın dediği gibi pctye başla biraz daha bilgilendikten sonra tekrardan konu açarsın.

Cok bilgiliysen yaz da ögrenelim. Pct yap diyor

• Olumsuz 2
  • Yanlış Cevap 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
6arrows    66
trenmonster, 45 dakika önce yazdı:

Cok bilgiliysen yaz da ögrenelim. Pct yap diyor

burda kimse bilmişlik taslamıyor kötülüğünü de istemiyor. senin için fikirlerini belirtiyorlar ve bu senin iyiliğin için emin olabilirsin

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
supzero    24
6arrows, 8 dakika önce yazdı:

burda kimse bilmişlik taslamıyor kötülüğünü de istemiyor. senin için fikirlerini belirtiyorlar ve bu senin iyiliğin için emin olabilirsin

aynen öyle hocam bunların kafasına girdiğinde illaki yapıcam yapıcam diyorlar anlamıyorum sağlık ve bilgi her şeyden önemli

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Meeter
      Tren kürünün ilk piyangosu site görevlisine vurdu maalesef, daha önceki bir konuda antidepresanla pamuk gibiyim falan demiştim düzeltme yapmak istedim yanlış yönlendirmek istemem, erken konuşmuşum. Çöpleri neden gece 02:30 da alıyorsun dan başlayan konuşma, sitenin ortasında bağırarak  "hepinizin kafasını kopartırım" ile son buldu.
      Allahtan herhangi bir itiş, kakış olmadı, bir kez daha teyit oldu ki tehlikeli oyuncak, en azından bende öyle...  Antrenman çıkışıydım birazda şekerim düşüktü, oda iyice alevlendirdi beni, dünde enjeksiyon yapmıştım keşke yapmasaydım, anında bırakıyorum 15 gün kendimi kapatmam lazım.
      Vücuttan en hızlı şekilde çıkartmam için öneri varsa bekliyorum, herkese şimdiden teşekkür ederim.
    • Yazan: mahobaba
      Kürümün 5.haftasındayım:
      Testesteron p. 300mg Masteron p. 300mg İlk kürümde tren girsem dağa kafa atmak gibi bir şey olurdu bu yüzden önce ufak bir kür ile vücudumu test ettim sadece sivilcelenme oldu biraz harici hiçbir yan etki görmedim psikolojimi biraz kötü yönettim ama sonra hemen düzelttim kontrol altına alabildim sadece bu son 1 haftadır üniversite hazırlığı falan derken birazda diyeti bozunca bir tık yağlandım ama pazartesi devam asıl sorum şu kürüme tren ekleyip kür süresini 16.haftada bitirsem mi yoksa tren yerine fragment mi eklesem daha etkili hangisi olur?
      Kişisel özellikler:
      boy 1.74 kilo 100 yağ oranı %29  Ekleme yapıyorum çok sert ve riskli bir kür olur derseniz...
      Bir diğer aklımdaki alternatif:
      testosteron p. 500 mg masteron p. 400 mg Civarına mı çeksem yakına winstrol ve clen eklesem ? 

• Yazan: Ritalin
      Bacaktan yolladığım tren (400mg) öksürük yapıyor. ama omuzdan yollayınca yapmıyor ben bunu kılcal damar yoğunluğuna bağlıyorum mantıken doğru muyum? bu arada gerçek trenin öksürü adamın gözünden yaş getirirmiş onu anladım 😂
    • Yazan: Sefyas
      Herkese tekrardan selamlar, bu mix kürü yaklaşık bir aydır haftada 1ml olacak şekilde kullanıyorum, bu bir ayda libidomda, ağırlıklarım da ve kas kütlemde artış olduğunu hissediyordum fakat kontrol amaçlı 4.enjeksiyondan 1 hafta sonra kan vermek istedim ve şok bir sonuçla karşılaştım. Normalde 3-4 olan total testosteron seviyem yerleri bulmuş ve 1,7 lere kadar gerilemiş. Bu neden olabilir ve bu sorunu nasıl aşabilirim.
      Not: evet ilacın sahte olabileceğine bende katılıyorum ancak güç,libido,kilo her şey artmışken ve salonda kullanan herkes memnunken bu sonuç neden bilen birileri yazarsa çok sevinirim.
      Not 2:bugün kontrol için tekrar kan verdim sonuç yarın çıkacak onu da tekrar paylaşacağım şimdiden çok teşekkürler.

• Yazan: Meeter
      Herkese selamlar, gectigim süreçte 28 haftalık testo, bolde ve deca döngusunu tamamladım, 4 hafta only testo yaptıktan sonra tren enantatne ve testo enantate olarak devam ediyorum, tren de 2. Haftaya başladım enfeksiyonları haftada 2 kez olacak şekilde yapiyorum.
      Yoğun olarak enjeksiyonun ertesi günü bacaklarda aşırı ağrı oluyor,  sonraki günler azalıyor. Sanki hayatımda hiç spor yapmamışımda hali sahada maç yapıp hamlamisim gibi. Magnezyum kullanıyorum, laktik asit birikmesi gibi birsey mi anlayamadım sebebi ne olabilir yardımcı olursanız sevinirim.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.