Jump to content

• Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

250testo

Ilk kürüme başlamayı düşünüyorum fakat pek bilgim yok bana yardımcı olur musunuz?

Önerilen İletiler

250testo    2

Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?

İlk defa küre gireceğim:

• testo
  • boldenon
  • turanabol

Dikkat edilmesi gerekenler nelerdir dozu fln nasıl ayarlarım?

Tüm cevaplar için teşekkürler. :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Diver    575
250testo, 27 dakika önce yazdı:

İlk defa küre gireceğim:

• testo
  • boldenon
  • turanabol

Dikkat edilmesi gerekenler nelerdir dozu fln nasıl ayarlarım?

Tüm cevaplar için teşekkürler. :)

Merhaba dostum.

• Yaş,boy,kg,kaç yıldır bu sporu yapıyorsun?
  • Yağ oranın nedir?
  • Hangi markayı kullanacaksın?
  • Hormon testi dahil tam kan tahlili yaptırdın mı?
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
250testo    2

Merhaba, yaş 21 boy 170, 67 kiloyum yağ oranımı bilmiyorum. Kullanacağım marka optimium pharma, tahlileri daha yapmadım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ufukbelli.06    105
250testo, 20 saat önce yazdı:

Dikkat edilmesi gerekenler nelerdir

Optimumdan uzak durmak !

• +1 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
6arrows    33

kaç senedir spor yapıyorsun ve formunu atar mısın? optimum sıkıntılı ben olsam uzak dururum. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
EmreGundi    42

Gidip iran testo al maliyetten korkuyorsan yine de tr de üretilen ürünlerden uzak dur

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver, 17.05.2024 - 14:22 yazdı:

Merhaba dostum.

• Yaş,boy,kg,kaç yıldır bu sporu yapıyorsun?
  • Yağ oranın nedir?
  • Hangi markayı kullanacaksın?
  • Hormon testi dahil tam kan tahlili yaptırdın mı?

Maddi olarak yetersiz kalıyorsan iran testo ve eczane rimo sana ilk kür adına iyi şeyler katacaktır 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
250testo    2
6arrows, 18.05.2024 - 10:39 yazdı:

kaç senedir spor yapıyorsun ve formunu atar mısın? optimum sıkıntılı ben olsam uzak dururum. 

Merhaba yaklaşık iki yıldır spor yapıyorum 21 yaşındayım boyum bir 70 70 kg’da gidip geliyorum @Diver @SantoR

IMG_3439.thumb.jpeg.9879fa4523fe6f2450e6c0203d0c4d2a.jpeg 66698199-303A-4E87-B16A-B581E8061C53.thumb.jpeg.9dc4d854e279592c418ac6862ce6eb2f.jpeg IMG_2383.thumb.jpeg.70bfa0915a09f6d5b3a27c51a2f32aad.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
marettam    31

en azından bir kaç sene daha tecrübe kazanman ve vücut gelişiminin tamamlanmasını beklemek çok daha mantıklı olacaktır. Ancak yine de şimdi başlayacağım diyorsan arkadaşın da dediği gibi eczane rimo 200mg ve güvenilir bi testosterone enanthate 300mg haftalık olarak sana fazlasıyla olumlu etki verecektir. Ancak bence öncesinde burada bolca zaman geçir ve karşılaşabileceğin şeyleri önceden öğrenmeye çalış.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    575
250testo, Bir saat önce yazdı:

Merhaba yaklaşık iki yıldır spor yapıyorum 21 yaşındayım boyum bir 70 70 kg’da gidip geliyorum @Diver @SantoR

IMG_3439.thumb.jpeg.9879fa4523fe6f2450e6c0203d0c4d2a.jpeg 66698199-303A-4E87-B16A-B581E8061C53.thumb.jpeg.9dc4d854e279592c418ac6862ce6eb2f.jpeg IMG_2383.thumb.jpeg.70bfa0915a09f6d5b3a27c51a2f32aad.jpeg

Arkadaşların dediği gibi benim tavsiyem İran testo alıp only testo kürü yapıp tecrübe kazanman yönünde olacaktır. 250 mg ile 5-6 ay güzel beslenme sağlam antrenman ile iyi bir başlangıç yapmış olursun. Altyapın güzel disiplinli şekilde hızlı yol alırsın.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SantoR    92
250testo, 4 saat önce yazdı:

Merhaba yaklaşık iki yıldır spor yapıyorum 21 yaşındayım boyum bir 70 70 kg’da gidip geliyorum

Güzel genetiğin var hormonlarla oynayıp bozma bu işin sonu yok kardeşim bu işe girip çok daha bozan gördüm biride bendim 25-30 lı yaşlarda dedikleri gibi only testo  gidilebilir gözlemle iyi beslen protein ağırlıklı zaten uçarsın şu tablet hammalığına girme su balonu olup şu estetiği bozarsın.. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: 3B7R
      Merhabalar arkadaşlar, nasılsınız?
      Bundan tam 1 ay önce ilk steroid kürüme başladım. Yaşım 28 evli ve çocuk sahibiyim 3 yıllık spor geçmişim var son 1 sene devam edemedim başladıktan 6 ay sonra küre girme kararı aldım.
      Boyum 1.78 kür öncesi 96 kg şuan güncel 100 kg'yum. Haftanın 5 günü idman atıyorum idmanlarım çift bölge ve epey sert geçiyor. Kürde kullandığım ilaçlar:
      Test.Ent. Test Cyp. Boldenon Masteron Dianabol Turinabol İlk 6 hafta:
      boldenon test.ent masteron günlük 5 ad dianabol Arada 3 hafta oral tablet yok sonraki 6 hafta:
      boldenon test.cyp. günlük 5 ad turinabol  Olacak şekilde planlandı.
      Enjeksiyon sistemim:
      pazartesi / perşembe günleri 
      1ml boldenon 1ml test 0.5  ml masteron Olacak şekilde devam ediyoruz.
      Vitaminler:
      magnezyum citrat gece yatarken 1 tablet çinko gece yatarken 3 tablet multivitamin gece yatarken 1 tablet 4 hepa gece yatarken 1 tablet astragalus gece yatarken 1 tablet çinko gece yatarken 2 tablet b complex gün aşırı gece yatarken 1 tablet omega 3 öğlen yemek üstü 2 kapsül sabah kahvaltı sonrası d3 4 tablet sabah kahvaltı sonrası multivitamin 1 tablet sabah kahvaltı sonrası 4 hepa 1 tablet sabah kahvaltı sonrası astragalus 1 tablet nac 600 gün içerisinde 1 tablet c vitamini her antrenman öncesi 1 tablet Arimidex her enjeksiyon sonrası 12 saat sonra 1 tablet (fakat arimidexi geç temin ettiğimden dolayı daha 1 kere kullanabildim.) Beslenmeme işlerimden dolayı pek dikkat edemedim ilk 3 hafta fakat son bir haftadır dikkatli bir şekilde ilerliyorum bunun yanında günlük minimum 4 litre su tüketiyorum.
      Sorularım:
      Sormak istediğim güncel kan testlerimle nasıl ilerlemem gerekiyor? Neye dikkat etmem gerekiyor? Kür öncesi kan testleri, kür öncesi formum
      Bugün yaptırdığım kan testleri ve 20.gün çekildiğim formum ektedir.
      @rastlantisal @Diver @ardas

• Yazan: tatarov
      İlk kürümü yapmayı planlıyorum:
      Testosteron Enanthate 500mg Boldenon 500mg Masteron 500mg SORULARIM:
      Bu üçlüyü en az kaç hafta yapabilirim? En fazla kaç hafta yapabilirim? Sizin ekstra önerileriniz neledir? BİREYSEL ÖZELLİKLER:
      1.83 cm / BOY 90 kg / AĞIRLIK 10 SENE / FITNESS DENEYİMİM Tüm cevaplar için teşekkürler.
    • Yazan: senbatikan
      Merhaba arkadaşlar, ben aranızda yeniyim ve bazı sorularım var.
      Önümüzdeki günlerde sustanon kürüne başlayacağım. Lakin kafama bir soru takıldı yardımınızı rica edeceğim. 10-12 hafta kadar süreyle haftalık 250mg kullanmayı düşünüyorum. Sadece kafama takılan şey şu pzt çrş cuma günleri vuracağım. 3e böleceğim için 250lik ampülün içinde kalan ilacı nasıl muhafaza etmeliyim hafta boyunca?
      Teşekkür ederim.
    • Yazan: tigerclaw
      Selamlar arkadaşlar, nasılsınız?
      Kür içeriğim :
      Testosteron enanthate Turinabol Başlayalı bir hafta olacak ilk defa küre giriyorum yaşım 30 daha önce bu kürü yapan var mı ben 8 hafta olarak planlıyorum önerisi olanlar paylaşabilirse sevinirim.
      İyi forumlar.
    • Yazan: slapext
      Bu kürlerden hangisini yapmalıyım?
      Birinci alternatif:
      1-12 hafta Testosterone Enanthate (Haftada 1 enjeksiyon) 1-6 haafta Dianabol (Günlük tablet kullanım) İkinci alternatif:
      1-16 Testosteron Enanthate 500 mg 1-16 Boldenon 200 mg 1-10 Deca 500 mg 1-5 Dianabol 40 mg hangi steroid kürünü kullanmalıyım?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.