Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

lufi

Hellas pharma kullanan var mı?

Önerilen İletiler

lufi    25

Güvendiğim bir arkadaşımdan temin ettim gene de foruma da sorayım dedim yakın zaman da kullanan var mı hellas pharma ?

IMG_3789.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ardas    366
lufi, 21 dakika önce yazdı:

Güvendiğim bir arkadaşımdan temin ettim gene de foruma da sorayım dedim yakın zaman da kullanan var mı hellas pharma ?

IMG_3789.jpeg

Tr üretimiymiş ne kadar iyi olsada ben türkiye üretimi tercih etmiyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.399

Yerli üretim Decasını kullandım boş çıktı. Umarım sana dolu gelmiştir.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ufukbelli.06    106
lufi, 3 saat önce yazdı:

Dostum önünde iki seçenek var 

1- WhatsApp butonundan Burak hoca ile görüşüp ilaç temin etmek

2- Eczaneden Sustanon Rimobolan Anapolon 

Başka seçeneğin yok piyasa kurtlar sofrası 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
lufi    25
steroidnediryahu, 14 dakika önce yazdı:

Sende valla yangına körükle gidiyon 2.vakayı yaşıcan gibi hadi bakalım dikkat et

susta kullandım bu arada hocam kickstart olsun diye direkt hissettim siz demiştiniz ya 

• Beğen 1
  • Şaşkın 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    290
lufi, 14 dakika önce yazdı:

susta kullandım bu arada hocam kickstart olsun diye direkt hissettim siz demiştiniz ya 

Direkt derken 24 ile 48 saat arasında testoya dönüşüyor vurur vurmaz nasıl direkt hissettin🤣

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ufukbelli.06    106
Tr3n, 2 dakika önce yazdı:

Direkt derken 24 ile 48 saat arasında testoya dönüşüyor vurur vurmaz nasıl direkt hissettin🤣

Psikolojik olarak kankam 😂

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gönderildi (düzenlendi)
lufi, 49 dakika önce yazdı:

kesinlikle hissedersin. 4 hafta low testesterone ile gezip bi anda zirveye cıkınca normal.Psikolojik diyenler ve konu açtıgın arkadaş bugunki kan değerini gorseydi keşke :)

Tr3n, 33 dakika önce yazdı:

Testesterone propionate 24-48 saat içinde tmax a ulaşıyor.Dönüşme yok yağı kasa mı çeviriyorsunuz 

tarihinde steroidnediryahu tarafından düzenlendi
fasfsafasf

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
lufi    25
steroidnediryahu, 2 saat önce yazdı:

kesinlikle hissedersin. 4 hafta low testesterone ile gezip bi anda zirveye cıkınca normal.Psikolojik diyenler ve konu açtıgın arkadaş bugunki kan değerini gorseydi keşke :)

Testesterone propionate 24-48 saat içinde tmax a ulaşıyor.Dönüşme yok yağı kasa mı çeviriyorsunuz 

Aynen öyle oldu hocam çarşamba vurdum aynı gün bir şey hissetmedim ertesi gün hemen bir şeyler hissettim 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: crownking
      Yahu arkadaşlar sosyal medyada son zamanlarda, takipçi kitlesi yüksek olan kişilerden hellas pharma önerisi alıyorum, herkes bu markayı övmeye, önermeye başladı birden anlayamadım.
      Lütfen güncel kullanan biri açıklayabilir mi pazarlama taktiği mi yapıyorlar her zaman klasik olduğu gibi, anlayamadım gerçekten. Fiyatları da uygun görünüyor.
    • Yazan: gazomika
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Hellas pharma testo almayı düşünüyorum kullanan var mı? Yada başka ne marka önerirsiniz?
      Grupta boş ürün muhabbetleri çok fazla kimden alacağım dolu ürünü.
      Birde evogen marka var onu da kullanan vs varsa yardımcı olurlarsa çok sevinirim.

• Yazan: xalxal
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      sustanon rimobolan girecektim dışardan temin ettiğim ilaçlara güvenmediğim için ama bazı kişiler sustanonun çok ağır geleceğini söyledi o yüzden testo enanthahe koymak istiyorum ama güvenilir marka bulamazsam sustanondan devam edicem.
      Başlıkta da gördüğünüz gibi hellas pharma boş mudur? Kullanan var mı? Sanırım .... gibi yarışmacı isimlerde kullanmış ama bu forumda biri decası boş demiş biri kaliteli ürün ama tr menşei demiş emin olamadım?
      Hellas pharma güvenilir midir? Önerdiğiniz marka var mıdır? Tüm cevaplar için teşekkürler.
    • Yazan: esempati
      Kaliteli steroid paylaşım sitesine ilk defa denk geliyorum siz bilen arkadaşlarımdan da yardımcılarınızı beklerim...
      Uzun süre spor geçmişim de kür geçmişimde oldu bıraktımm. Tekrar başladım ve üzerinden 6 ay Geçti ufak ufak kür yapmayada başlayacam HAŞİKAR

Daha önce Carbon Pharma vs Bvs Pharma Kullandım kendini kim sağlam satıcı olarak söylediyse ürünleri patlak verdi
      Şimdi Türkiyenin en büyük 2-3 Vücutcuşundan bi marka aldım ki kendileri dünya çapınca isim yaptıkları için sahte isimler ile kötü etiket olacaklarını sanmıyorum
      Hellas Pharma Önerdiler araştırmayı okumayı çok severim bir çok satıcı verdikleri ürünlerin check kodları olduklarını söylüyor ama sitelerine girince Firmanın Yeri cinsi ulaşımı yazmıyor.Hayali kurulan milleti tatmin eden siteler olsa gerek şimdi ise Sadece isimden yola çıkarak güvenmek istiyorum ki umarım satıcıda dediği gibi kendisine aynı ilacı kullanıyordur(AMİN) 
      Hellas Pharma ismini çok nadirde duysam sitesi olmasada ufak çaplı kullananlardan etki aldıklarını duydum Fikri düşüncesi olan yardıma açığım 
      Saygılar/Sevgiler

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.