Jump to content

• Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

heisenbergg

Gainz labs - ilaç içerisinde tortu, akışkan şekilde yabancı, tanımlayamadığım madde var bu nedir?

Önerilen İletiler

heisenbergg    22

Selam hocalarım ..... yani body, dragon ve Gainz lab gibi markaları pazarlayan arkadaştan Primobolone almıştım bir kaç enjeksiyon yaptım sonra incelerken içerisinde şöyle bir tortu benzeri yabancı madde gördüm:

image.png.a2c808059c0635aa4086740f297220d8.png image.png.b4ca341308f33681173e2d6ac0754d8a.png

Bundan öncesinde bütün ilaçlarda Burak Abi ve Noxy Labs'ı tercih ettim ve hala da ediyorum eczanede bazen rimobolon bulmakta zorluk çekiyordum ve ...... den satın aldım.

• Böyle bir tortu olması normal mi ?
  • Kullanmayı kesmeli miyim ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

GHOST    492

Markası ne bunun dragon mu bodytech mi?

Daha öncede burun kılı çıkmıştı şimdi sümük çıkmış şanslısın :D:) Eee sen kaşınmışsın :D Boldenon kullansaydın niye primoya geçtin ki?

• ahahaha 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
heisenbergg    22
GHOST, 8 dakika önce yazdı:

Daha öncede burun kılı çıkmıştı şimdi sümük çıkmış şanslısın :D:) Eee sen kaşınmışsın :D Boldenon kullansaydın niye primoya geçtin ki?

Boldenon geç açıldığından ve ilk enjeksiyonlu kurumdane Primo kullanmak istediğimden hocam kış küründe Bolde gireceğim yaza hazırlık kürü niyetine Primo girdi hem verimi erken alırım diye. Bir daha da Burak Abi ve ya eczane ürününden şaşmayacağım zaten tereddüt ettim alırken. Adam kafasına göre kan sulandırıcı ilaç için koruyucu olarak diyordu ecoprin herhangi bir Türk ve ya yabancı forumda bundan bahsedildiğini de görmedim hocam yalan olmasın :D arkadaşıma kür yazmış PCT gerektirmez diye Winstrol Ghrp2 ve carderine olarak winstrollü görünce güldüm zaten orada.

Marka Gainz Lab aynı üretim olduğunu söylüyor Body ile buna benzer bir şey dedi

• Gülümse 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
heisenbergg    22
otopsicikedi, 1 dakika önce yazdı:

Ürünün bozulmuş maalesef 

daha alalı 2 hafta zor olmuştur ışıksız ve 25 derece altındaki ortamda sakladım nasıl bozulabilir ki

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GHOST    492
heisenbergg, 5 dakika önce yazdı:

daha alalı 2 hafta zor olmuştur ışıksız ve 25 derece altındaki ortamda sakladım nasıl bozulabilir ki

Bozuk satmış xD

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.463
heisenbergg, 7 dakika önce yazdı:

Aynen ürün geldiğinde bu şekildedir sen fark etmemişsindir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
heisenbergg    22
otopsicikedi, 24 dakika önce yazdı:

Aynen ürün geldiğinde bu şekildedir sen fark etmemişsindir.

Abi hiç çarpmadı gözüme geldiğinden beri ama belliydi sıkıntı olduğu kapağından yani kapatıyorum açılıyordu kendi kendine sürekli flakon kapağı bastırarak kapatmak zorunda kalıyordum Noxy gibi değildi Noxy yüz kat daha steril ve daha iyi kesinlikle o kadar post görüpte alan ben kafama ne demiyim şimdi... 17 tane rimobolan aldım geçen gün eczaneden yolu çöp artık bu ilacın :D

• Üzgün 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
heisenbergg    22

Gainz Labs body ve dragon satıcısı .... den aldım en tanındığı o trde 2650 tl ödedim 10 mlye

• Üzgün 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ZYZZ    41
heisenbergg, 24 dakika önce yazdı:

Gainz Labs body ve dragon satıcısı .... den aldım en tanındığı o trde 2650 tl ödedim 10 mlye

İade etmek isteseydin?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: quacky
      Selamlar, ben dragon pharma kullanıcısı olarak daha önce hiç yaşamadığım enjeksiyon ağrılarını yüksek fiyata aldığım dragon markası yaşamam üzerine flakonun üstünde yazan, dragon pharmanın resmi sitesine girip kendilerine mail attım.
      Mail içeriğinde Türkiyede ve Rusyada bu markanın distribütörü olup olmadığını sormayı geç, direk satıcının bilgilerini her şeyini yolladım. Bana dönen yanıt buralarda ne distribütörü, nede satışları olduğu oldu. Yani distribütörü olduğu iddia etmesine rağmen marka kendisini tanımıyor. Satıcısı kendilerinden 90 bin dolar civarında toplu ürün aldığını söylemişti, bu kadar yüklü bir alıma rağmen bu satıcıdan haberi olmamalarının imkanı yok.
      Kendisi Türkiye'de ürettirip üstüne dragon pharma etiketi basıyor olması olası, bu kadar köklü bir markada her şeyi doğru yapmama rağmen ödem sorunu da olmamalı zaten. Mailin sahte olduğunu düşünenler resmi sitesiyle iletişime geçip kendileri de doğrulayabilir.
      Herkese iyi forumlar

• Yazan: Kamataka
      Bodytech markasından aldığım parabolan ürünün içinde beyaz tırnak ucu boyunda sabunumsu, kıl gibi bir parça yüzüyor ürünü kullanmadan fark edip video çektim ürünü satan kişi steril laboratuvar ortamları içerdiğini ve youtube a bodytech parabolan yazınca laboratuvarda üretimini gösteren video olduğunu söylemişti ürününde böyle bir parça çıkan oldu mu daha önce?
      Sanırım burun kılı 
      Videoyu ekliyorum 
      VID-20231111-WA0007.mp4

• Yazan: shX648
      Merhaba Abilerim umarım doğru yere konu açıyorumdur Ufak Bi minicut Dönemine Giricem halen daha giremediğim bu pazartesi cy3 almayı planlıyorum tablet başına yanlış hatırlamıyosam 
      37,7 mcg clen 
      25mg t3
      5mg yohimbine 
      düşüyo benim merak ettiğim şey 20 gün 25mg t3 kullansam tiroidlerimi elime alırmıyım yoksa herhangi bir sıkıntı olmaz mı öte yandandan bu üçleme bana iyi yağ yaktırabilirmi ve kas kaybını minimize etmem için bana ne önerirsiniz zaten günde yarım kilo tavuk yiyebiliyorum günlük proteinimi karşılıyorum inşallah gecenin bu saati konu açdık diye adımız psikopata cıkmaz şimdiden yanıtlarınız için teşekkürler
    • Yazan: metinkarayagci0
      Definasyon yapacagim. Hedefim %8-10 mumkunse daha dusuk yag oranlari. Clenbuterol, T3, Yohimbine bunun icin yeterli midir, baska bir sey eklememe gerek var mi, ne eklemeliyim? Yanina proviron ve adipo plus ekleyebilirim fikirleriniz nelerdir? Ve kur sonrasinda ani kilo artisini nasil onlerim? Simdiden yardiminiz icin tesekkurler 🙏

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.