Jump to content

• Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Yusufdemir1995

Kür esnası '' testis ağrısı '' sorunu yaşıyorum ne yapmalıyım?

Önerilen İletiler

Selamlar herkese iyi forumlar…

28 yaşındayım hayatımda ilk defa üst üste bu kadar uzun süren testis ağrısı çekiyorum. Kürdeydim ve 1 ay ara vermiştim ilaclara. Tekrardan başladım testo enantat deca ve oxandrolon. 1 hafta oldu. Ve 1 haftadır testislerimde akşamları baya bi ağrı oluyor alt karın bölgeme de ufak da olsa vuruyor sancısı ama testislerim büyüyor şişiyor ve baya ağrıyor. Ayıptır söylemesi ereksiyon olunca düzeliyorum rahatlıyorum. Sizce ne olmuş olabilir? @metinav

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ufukbelli.06    106

Varikosel olabilir yada birçok nedeni olabilir. Renkli ultrason çektirip sebebini öğrenmek daha mantıklı. Geçmiş olsun 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ZYZZ    41

Depo boşalınca düzeliyorsa dediğin gibi depoyu dolu bırakmamak lazım hocam o zaman :D 

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tunahankrc, 7 dakika önce yazdı:

Boşalınca da devam ediyor mu ağrın?

Boşalınca düzeliyor geçiyor ağrısı ama daha çnce hic bu kadar sık ve aşırı ağrılı yaşamamıştım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ZYZZ    41
Yusufdemir1995, Şimdi yazdı:

Boşalınca düzeliyor geçiyor ağrısı ama daha çnce hic bu kadar sık ve aşırı ağrılı yaşamamıştım

Demek depoları daha önce hiç bu kadar dolu bırakmadın reis :D 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.743

Bir çok nedeni olabilir...Anaboliklerden özellikle pregnyl, deca ve trenbolon testisler üzerinde baskılayıcı/uyarıcı olduklarından büyüme ve küçülme durumlarında ağrı ortaya çıkabilir...

Onun haricinde testislerde iltihaplanma ve üretra üzerinden yada cinsel ilişkiden geçebilen mikrop kaynaklı da yaşanabilir.Steroidlerde kontaminasyon durumu varsa o da özellikle böbrek idrar kesesi testis karaciğer gibi organlarda iltihaplanma yapabilir.Bunların dışında varikosel oluşumu varsa o da ağrıya neden olabilir...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav, Bir saat önce yazdı:

Bir çok nedeni olabilir...Anaboliklerden özellikle pregnyl, deca ve trenbolon testisler üzerinde baskılayıcı/uyarıcı olduklarından büyüme ve küçülme durumlarında ağrı ortaya çıkabilir...

Onun haricinde testislerde iltihaplanma ve üretra üzerinden yada cinsel ilişkiden geçebilen mikrop kaynaklı da yaşanabilir.Steroidlerde kontaminasyon durumu varsa o da özellikle böbrek idrar kesesi testis karaciğer gibi organlarda iltihaplanma yapabilir.Bunların dışında varikosel oluşumu varsa o da ağrıya neden olabilir...

Sonuç olarak sanırım ürolojiden randevu almam gerekiyo hocam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vezuchiy    143
Yusufdemir1995, 3 saat önce yazdı:

Sonuç olarak sanırım ürolojiden randevu almam gerekiyo hocam

Kardeşim kimse sende anabolic neden testis ağrısı yapti diye bakmayacak yada özel bir neden aramayacak bilinen bir yan etki ağrısıda olabilir küçülme durumuda olabilir. veyahut bir hastalık kaynaklıda olabilir doktor ilacı kesmenden başka birşey söylemeyecektir ama yinede görüşünü al istiyorsan.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nickarmada    16
Yusufdemir1995, 11.05.2024 - 22:20 yazdı:

Selamlar herkese iyi forumlar…

28 yaşındayım hayatımda ilk defa üst üste bu kadar uzun süren testis ağrısı çekiyorum. Kürdeydim ve 1 ay ara vermiştim ilaclara. Tekrardan başladım testo enantat deca ve oxandrolon. 1 hafta oldu. Ve 1 haftadır testislerimde akşamları baya bi ağrı oluyor alt karın bölgeme de ufak da olsa vuruyor sancısı ama testislerim büyüyor şişiyor ve baya ağrıyor. Ayıptır söylemesi ereksiyon olunca düzeliyorum rahatlıyorum. Sizce ne olmuş olabilir? @metinav

Doktora gidip ürolog tarafından denetlenerek,ultrason,mr gibi tetkikler yapılarak tanı konmasını isteyebilirsin. İnsan anatomisi yapısı çok farklı ve karmaşık. testislerde şişme durumu genelde iltihabik ve nefrolojik olabiliyor. Dedem aşırı tuz tükettiğinde yaşardı. kalp pili vs olan bir adamdı ve son zamanlarıydı bu sebeple önemsenecek bir durum baktırman faydana olabilir. Bu tip şeylerde bir zahmet endişelen ve profesyonel hizmet al lütfen.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: dontworry216
      Merhabalar,
      Testo- Bolde kürümün 12. haftasındayım ve testislerimde baskı ve ağrı başladı. Ancak bu ağrı 1 haftadan fazladır sürüyor (azalarak) ve testslerimde küçülme mevcut. ( libido ereksiyon vb. bir sorun yaşamıyorum )
      Antrenörüm kür çıkışına yaklaştığımız için 16. haftaya kadar haftada1 kez ovitrelle ve sabah akşam 10mg tamoxifen kullanmamı tavsiye ediyor. Konuyla alakalı tecrübeli abilerimizin de yorumlarını okumak ve tavsiyelerini dinlemek isterim. 
      Haftalık 400mg Bolde- 500mg Testo kullandım 

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.