Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

merichara

Kürde jinekomasti belirtilerine karşı ne yapmalıyım?

Önerilen İletiler

merichara    0

Merhaba değerli hocalarım.

• 500 testosteron
  • 500 boldenon
  • 50 winstrol

Kürümün 5. haftasındayım. Göğsümde 1.5 haftadır aşırı hassasiyet var. Kaşıntı ile başlayıp acıya dönüştü. Geceleri göğsümün üstüne yatamaz hale geldim, tshirt bile giyerken acıyordu. Kan testimde prolaktin oranı 17.68 çıktı. Aşırı yan etkiden dolayı tamoksifen aldım ve bir tanesini ikiye kırıp içtim. Bir süre devam etmeyi düşünüyorum.

1. Ne yapmam gerek ?
  2. Jinekomasti olur muyum ?
  3. Kürü bırakmalı mıyım yoksa anti östrojenlerle devam mı etmeliyim ?

Belli ki vücudum jinekomastiye yatkın. Cevaplarsanız sevinirim teşekkürler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

GHOST    584

E2 seviyen nedir ölçtürdün mü?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
merichara    0
GHOST, 8 dakika önce yazdı:

E2 seviyen nedir ölçtürdün mü?

Malesef kan tahlilimde belirttiğim halde sadece prolaktin seviyem çıktı. Eğer bunu kesin olarak bilmem gerekiyorsa tekrar yaptıracağım ama her koşulda prolaktin ve öst baskılamam gerekmiyor mu 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Adrian    20
merichara, 3 dakika önce yazdı:

Malesef kan tahlilimde belirttiğim halde sadece prolaktin seviyem çıktı. Eğer bunu kesin olarak bilmem gerekiyorsa tekrar yaptıracağım ama her koşulda prolaktin ve öst baskılamam gerekmiyor mu 

Jino 2 hormondan kaynaklanıyor prolaktin ve e2, senin problemin prolaktin den gözükmüyor zaten prolaktini nor-19 grubu ilaçlar arttırıyor.

E2 seviyeni kontrol etmek gerekir, yerinde olsam önce kan verir sonra günlük 1 tablet armidex'e başlardım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rıza333    59

Gün aşırı arimidex alabilirsin 2 3 tablet bırak tahlilide ver kesin sonuç görürsün 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
merichara    0
rıza333, 6 saat önce yazdı:

Gün aşırı arimidex alabilirsin 2 3 tablet bırak tahlilide ver kesin sonuç görürsün 

Peki hocam küre devam etmeli miyim bu durumda. Ayrıca Aldığım antiöstrojenler kürü baltalayacak mı ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Adrian    20
merichara, 8 dakika önce yazdı:

Peki hocam küre devam etmeli miyim bu durumda. Ayrıca Aldığım antiöstrojenler kürü baltalayacak mı ?

Kürü kesmeyin, e2 sıfırlamak durumunda kalacaksınız bu durum tabi ki olumsuz yansıyacak, göğüste ki hassasiyet gidince duruma göre haftada 1-2 tablet armidex'e düşersiniz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.365

Yağ oranın kaç?

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
merichara    0
Diver, 10 saat önce yazdı:

Yağ oranın kaç?

Yüzde 12-13 hocam. Ayrıca bu spora başlarken ektomorf bir bireydim. Hiç yağlı olmadım. Göğsümde kaşıntı acı ve hassasiyet görmek beni çok şaşırttı. Bir yandan da arimidex alıp kürü gerçekten baltalamak beni düşürür. Tamoksifen kesecek mi önce bir bunu deneyimlemek istiyorum ama hocalarımız hep arimidex kullanımı önermiş.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.365
merichara, 17 dakika önce yazdı:

Yüzde 12-13 hocam. Ayrıca bu spora başlarken ektomorf bir bireydim. Hiç yağlı olmadım. Göğsümde kaşıntı acı ve hassasiyet görmek beni çok şaşırttı. Bir yandan da arimidex alıp kürü gerçekten baltalamak beni düşürür. Tamoksifen kesecek mi önce bir bunu deneyimlemek istiyorum ama hocalarımız hep arimidex kullanımı önermiş.

Tamoksifen deneyebilirsin dostum kararı verecek olan sensin. Konunun uzmanının görüşünü attım sana 😄

• Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rıza333    59
merichara, 08.05.2024 - 09:18 yazdı:

Arimidex alırsan herhangi bir baltalama olmaması lazım  

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: kaedwen
      Merhabalar abilerim küre girmeyi düşünüyorum...
      Kişisel özelliklerim:
      27 yaşındayım 4 yıldır spor geçmişim var Düzenli olarak 1 yıl 3 aydır yapmaktayım Boy 1.87 Kg 74 Kürde olmadığım halde her yemeğimin yanına salata eklemeye çalışıyorum. Beslenmem iyi diyebilirim fakat çok fazla karbonhidrat beni çok iştahsız yapıyor gün içerisinde , 6 7 ay sonra küre gireceğim bazı tedirgin olduğum durumlar var sizlere danışmak istiyorum. 
      Sorularım:
      Benim için en önemli ilk konu psikolojik etkileri otelde resepsiyon da çalıştığım için insanlara karşı tutumum çok fazla değişir kötü bir durumlarla karşılaşa bilir miyim ?  İlaçlı olmadığım halde bazen sırtımda sivilceler çıkıyor kür esnasından bu durum çok fazla artar mı artar ise önleye bilir miyim ?  Görseller bırakıyorum girmek için hazır hissediyorum fakat daha zamanım var mı ?  Ürünleri sol alt wp butonunda temin edeceğim tek güvenebileceğim burası gibi geliyor mantıklı bir tercih mi ? 250mg testo e. 250 mg bolde şeklinde başlamak istiyorum sizce uygun mudur ?  İştah sorunum var kür içerisindeyken bu durumu sıkça yaşar mıyım yoksa iştahımı arttır mı ? Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.

• Yazan: merichara
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Boldenon ve Testesteron enant. kürümü sivilce, idrar kaçağı, jinekomasti riski gibi sebeplerden( kısacası vücudum kabul etmediğinden) 2. ayında bırakmak zorunda kaldım. Alt ast değerlerim ve kan tahlilim gayet temiz.
      Ancak kürü bırakalı 4.5 ay olmasına rağmen dönem dönem vücudumda sivilceler çıkıyor. Sırt bölgem geçiyor şu an göğsümün tam ortası bir anda iltihaplı sivilce kapladı.
      Kısacası ilaç vücuttan ne zaman atılıyor, bu tür etkileri normal midir, bunun için herhangi bir sağlık testi yaptırmalı mıyım, zamanla geçecek mi ? Sivilce hakkında genel bilgi formunu iletmek yerine özel sorularıma cevap verirseniz çok mutlu olurum değerli hocalarım.
      Saygılarr..
    • Yazan: Testocu
      Merhaba, efendim...
      Yaklaşık 6 aydır kürdeyim tahlil sonuçlarımı ekledim sizce devam edebilirmiyim , kürüm 500 mg propionat 100 mg primo 400 boldenone yanına 4 ünite ghda alıyorum (ilginize teşekkür ederim bu arada)  bilginize ...

• Yazan: Revengew
      Selamun aleyküm abiler kardeşler,
      Bir kür yaptım fakat hiç verim alamadım güç olsun kas kütlesi ekleme olsun hiçbir değişim yaşamadım . Daha sonrasında forumda markayı araştırdığımda benim gibi markadan verim alamayan insanlar olduğunu gördüm , yüksek ihtimal ilaçlar boş ve çalışmıyor. Şimdi kestim Noxy almayı düşünüyorum.
      Tekrar kür yapmak için ne kadar süre beklemek gerekiyor önerilinizi bekliyorum saygılarımla.
    • Yazan: bunuyazanTosun
      Selam Jinekomasti şüphem vardı Elle muane ve görüntülüme tetkiti sonucu Doku olmadığına sadece yağ olduğuna karar verdi doktor.
      Yağ oranım %15 ama göğüslerim yağlı liposuction yaparız dedi  özel hastane  başka alternatif yok mu yabancı forumlar da pbserum-aqualyx  gibi şeyler okudum.
      Bölgesel yağ yakıcak bir şey var mı "liposakşın" hariç ? Bilginiz var mı dostlarım ?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.