Jump to content

• Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

kodmaster28

%28 yağ oranında t3 almanın bana getiri ve götürüleri neler olabilir?

Önerilen İletiler

rastlantisal, 07.05.2024 - 09:30 yazdı:

Proteini artırıp karbı 100gr civarına çek. Katabolik moda geçmemen için dediğim formülde protein alman lazım. İlaveten her gün nabız 110-130 arası olacak şekilde 1 saat tempolu yürüyüşün çok faydası olur. 

Kalori alımını 2 öğüne sabitle. Yani fasılalı açlık (IF diyeti) uygula. İllaki sonuç alacaksın.

Hocam nabız o kadar yüksek olmadan kardiyo yapsak yine yağ kaybı olur mu?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rastlantisal    3.363
arnoldşıngırmıngır, 5 dakika önce yazdı:

Hocam nabız o kadar yüksek olmadan kardiyo yapsak yine yağ kaybı olur mu?

Giren enerji - çıkan enerji dengesinde giren, çıkandan az ise her şekilde kayıp olur. Benim verdiğim rakamlar ideali anlatıyor.

Ayrıca 130 nabız bir sporcu için çok değil dostlar. Uzun süre spor yaptığında ise nabzı 130'lara çıkarmak için gerçekten efor sarf etmek gerekiyor. Atlet kalbine doğru evriliyor vücut. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal, 1 saat önce yazdı:

Giren enerji - çıkan enerji dengesinde giren, çıkandan az ise her şekilde kayıp olur. Benim verdiğim rakamlar ideali anlatıyor.

Ayrıca 130 nabız bir sporcu için çok değil dostlar. Uzun süre spor yaptığında ise nabzı 130'lara çıkarmak için gerçekten efor sarf etmek gerekiyor. Atlet kalbine doğru evriliyor vücut. 

hocam benim alt karın sorunumda yorumunuzu almak isterim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
NES    5
kodmaster28, 06.05.2024 - 22:05 yazdı:

Clen fena halde uykusuzluk yaratıyor, ona bir çözüm yolu yok mudur bildiğiniz?

Melatonin alabilirsin daha hızlı uykuya dalmanı sağlayacaktır.

Ama en güzeli yapabiliyorsan eğer sabah yataktan kalkınca clen alıp kardiyo yapıp sonra güne başlamak.
Bu şekilde uykusuzluk probleminde olmayacaktır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aiserino    20
kodmaster28, 06.05.2024 - 20:24 yazdı:

Merhabalar, iyi akşamlar herkese.

50 mcg yeterli fazlası büyük risk güncel olarak nasıl ilerliyorsun?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metropol    130

ben Aralık'ta yarışmaya hazırlanıyordum tiromel de vardı 3tablete kadar çıktım zaten başıma ne geldiyse ondan sonra oldu bırakmak zorunda kaldım kullanılacaksa levotiron öneririm

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aiserino    20
metropol, 10 dakika önce yazdı:

ben Aralık'ta yarışmaya hazırlanıyordum tiromel de vardı 3tablete kadar çıktım zaten başıma ne geldiyse ondan sonra oldu bırakmak zorunda kaldım kullanılacaksa levotiron öneririm

Sen yüksek dozlar uzun süre kullandın hatırlıyorum.

100 e çıkmadın mı? Levotiron kullanımı nasıl?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metropol    130
aiserino, 9 dakika önce yazdı:

Sen yüksek dozlar uzun süre kullandın hatırlıyorum

evet şaka gibi gelicek ama 2hafta olmadan öyle bir form tutmuştum ki derim zar gibiydi kardiyoda yapmıyordum solaryum a da gitmiştim hayatımda ki en iyi formdu 3ay vardı yarışmaya çok hızlı gitmiştim 0carblar vs sonra düzenli gittim ama tiroidlerim ağrıdı yutkunamadım midem ağzıma geldi göğsümden süt aktı eklemlerim kurudu bıraktım anlıyacağınız hızlı giden atın... :)

aiserino, 8 dakika önce yazdı:

Levotiron kullanımı nasıl

ben hiç kullanmadım arkadaşım kullandı günde 1tablet ile levotiron daha dengeli tiromele göre tiromel çok dengesiz bi anda noluyor lan bana dersin dengen şaşar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aiserino    20
metropol, 27 dakika önce yazdı:

evet şaka gibi gelicek ama 2hafta olmadan öyle bir form tutmuştum ki derim zar gibiydi kardiyoda yapmıyordum solaryum a da gitmiştim hayatımda ki en iyi formdu 3ay vardı yarışmaya çok hızlı gitmiştim 0carblar vs sonra düzenli gittim ama tiroidlerim ağrıdı yutkunamadım midem ağzıma geldi göğsümden süt aktı eklemlerim kurudu bıraktım anlıyacağınız hızlı giden atın... :)

ben hiç kullanmadım arkadaşım kullandı günde 1tablet ile levotiron daha dengeli tiromele göre tiromel çok dengesiz bi anda noluyor lan bana dersin dengen şaşar

Ben 1-2-2-1-0.5 yapıyorum her hafta değişcek şekilde 

2 tane aldığında tek seferde mi alıyordun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metropol    130
aiserino, 19 dakika önce yazdı:

Ben 1-2-2-1-0.5 yapıyorum her hafta değişcek şekilde 

2 tane aldığında tek seferde mi alıyordun

sabah 1 akşam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aiserino    20
metropol, 13.05.2024 - 13:08 yazdı:

sabah 1 akşam 1

Ben de böyle yapıyorum ama çok bir şey hissetmedim vücut ısısında artış vs hatta üşüyorum. 

2 adet tiromele rağmen tuvalete falan çıkamıyom anlamadım ben bu işi 🤣

Yarın kan testi vercem 1 hafta 1 tablet 4 gündür falan da 2 tablet kullanıyom

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.418
metropol, 13.05.2024 - 12:12 yazdı:

Yüksek doz aldıfın zaman adelende bi sönüklük adele kaybı yaşadın mi t3-t4 alırken?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metropol    130
Emrah, Bir saat önce yazdı:

Yüksek doz aldıfın zaman adelende bi sönüklük adele kaybı yaşadın mi t3-t4 alırken?

çok hemde nasıl adelem kağıt gibiydi ne yesem dolmuyor yağ yakıyor ama kasda yakıyor 2kez kullandım ilki çok güzeldi çünki ozaman igf de kullanıyordum birşey olmadı ama 2. kullandığımda testo masteron vardı bildiğin söndü adelem zayıfladım 

• Beğen 1
  • Teşekkürler 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.418
metropol, Bir saat önce yazdı:

çok hemde nasıl adelem kağıt gibiydi ne yesem dolmuyor yağ yakıyor ama kasda yakıyor 2kez kullandım ilki çok güzeldi çünki ozaman igf de kullanıyordum birşey olmadı ama 2. kullandığımda testo masteron vardı bildiğin söndü adelem zayıfladım 

1 tab kullanıyorum suan 2 ye çıkartma konusunda kararsızım bende napsam bilemedim :(

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metropol    130
Emrah, 2 dakika önce yazdı:

1 tab kullanıyorum suan 2 ye çıkartma konusunda kararsızım bende napsam bilemedim :(

şuan hangi ilaçları kullanıyorsun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.418
metropol, 9 dakika önce yazdı:

şuan hangi ilaçları kullanıyorsun

Klasik definasyon kürü bildiğimiz prop mast tren

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metropol    130

hocam ben olsam 2tablete çıkarırdım 1den verim almadım ben

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.418
metropol, 2 saat önce yazdı:

hocam ben olsam 2tablete çıkarırdım 1den verim almadım ben

Adeleden götürür mü düşüncesindeyim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metropol    130

Adeleden götürür mü düşüncesindeyim 

orası aldığın ilaçlara bağlı bende igf tren vardı 4tablette hiç kaybetmedim 0karb olmasına rağmen

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.418
metropol, 2 saat önce yazdı:

orası aldığın ilaçlara bağlı bende igf tren vardı 4tablette hiç kaybetmedim 0karb olmasına rağmen

4 tab fazla şansını zorlamışsın 😁 2 de bişey olmaz diyorsun he 😁 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metropol    130
gönderildi (düzenlendi)

4 tab fazla şansını zorlamışsın 😁 2 de bişey olmaz diyorsun he 😁 

evet hocam trenine güveniyorsan kailteliyse 2 ye çıkar pişman olmazsın

tarihinde metropol tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
onlytrenbolone    105
Emrah, 10 saat önce yazdı:

mast tren nasıl hocam aynı anda sertlik hissettiriyor mu kendini? ve hangi marka kullanıyorsun acaba?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Wgestelx
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Serbest t4 değerlerim referans değerinin hayli üstünde çıktı.
      Bu tiroid bezi ile ilgili bir bozukluğu mu ifade eder ve kur içinde riskli bir durum taşır mı?
      Tüm cevaplar için teşekkürler.
    • Yazan: Ahmetphenylprop
      Selamlar,
      TRT doz testosteron, 5iu gh alıyorum. GHın metabolizma hızını düşürdüğü gerçeği var bu durumu engellemek metabolizma hızını olması gereken yerde tutmak için tiromel mi levotiron mu alınmalıdır? 

• Yazan: comolokkos35
      Merhabalar,
      2022 yılında kilo vermek için tiromel kullandım ve çok büyük aptallıktı aksine iştahı çok manyak açan bir ilaç ve tüm hormon dengemi bozdu bıraktıktan sonra hala yan etkileri devam ediyor sertleşememe erken boşalma ve depresyon devam ediyor ve hiçbir sağlık problemim yoktu takii tiromel kullanana kadar üstünden 2 yıl geçti ama hala bu kötü sorunlar devam ediyor
      Allah rızası için biri yardımcı olsun tedavisi var mı?  Herhangi bir ilac tedavisi vesaire nolur biri yardımcı olsun? Yıllardır forum forum araştırıyorum ama bulamıyorum çözümünü , problemlerimin hiçbiri psikolojik değil en ufak bilgisi olan varsa yazsın çıldıracak durumdayım hiçbir çözümü olmaz mı yahu, açtığım konu başlıklarından görebilirsiniz tiromel kullanma şeklimi dozajlari vs nolur yardımcı olun. @rastlantisal @metinav
    • Yazan: janbertozen
      Merhabalar yaklaşık 5 haftadır tiromel alıyorum son 3 haftası 12 saatte bir yarım tablet şeklinde ve 2 gündür tam adem elmamın altında bir ağrı olmaya başladı ne yapmalıyım ? @metinav @rastlantisal
    • Yazan: 6arrows
      Selamlar. 3. kürümdeyim ve bu kürümün 4. haftasına giriş yaptım.
      Haftalık olarak;
      150 testo prop. 150 tren acetat 150 masteron Olacak şekilde ilerliyorum. Boyum 178 ve kilom şu an 79. yağ oranımı düşürmekte zorlanıyorum
      Günlük beslenmem ise;
      500 gr tavuk  5 yumurta beyazı 2 sarısı ile 2 ölçek whey, 3 kaşık yoğurt ile karıştırarak 3 kaşık zeytinyağı antrenman günlerinide ise 150 pirinç, bir ufak muz veya 3-4 hurma Özellikle alt karın tarafım ve yanlardaki yağ yakımım çok yavaş ilerliyor. Bunun için kürüme clen ve tiromel eklemek istiyorum onun
      Planlaması ise şu şekilde;
      1. hafta günde 1clen-1tiromel 2.hafta günde 2clen-2tiromel 3.hafta günde 3clen-3tiromel 4.hafta günde 2clen-2tiromel 5.hafta günde 1clen-1tiromel 6.hafta günde yarın tiromel 7. hafta 3 günde yarım tiromel Planlamam hakkında görüşleriniz ve önerileriniz nelerdir?
      Ramazan ayı ve oruç tutuyorum günlük ilaçları ne aralıkla alabilirim?
      Güncel formum şu şekilde:

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.