Jump to content

• Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

ardas

Pregnyl enjeksiyonu kas içimi, deri altı mı yapılması doğru?

Önerilen İletiler

ardas    33

Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?

Pregnly kas içi enjeksiyon ile uygulanıyor fakat kimisi karın kasına filan yapın yazmış omuzdan kas içi yapsam olur mu acaba

Teşekkürler. :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Diver    474

Pregnyl bayadır yok piyasada nerden aldın? Yunan malı deyip sahtesini satıyorlar. Gebelik testi ile emin olabilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    33
Diver, 04.05.2024 - 23:08 yazdı:

Pregnyl bayadır yok piyasada nerden aldın? Yunan malı deyip sahtesini satıyorlar. Gebelik testi ile emin olabilirsin.

Pregnly bulamadım onun alternatifi c ile başlayan bi ilaç söylediler içeriği aynıymış.

ZYZZ, 04.05.2024 - 22:43 yazdı:

İkiside yapılır ben genelde deri altı yapıyorum karından.

teşekkürler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    474
gönderildi (düzenlendi)
ardas, 4 dakika önce yazdı:

Pregnly bulamadım onun alternatifi c ile başlayan bi ilaç söylediler içeriği aynıymış.

Choriomon mu? O da piyasada yok diye biliyorum bir ara birisi tekrardan gelecek demişti ama ses çıkmadı. Ovitrelle bulunuyor piyasada onu kullanabilirsin.

tarihinde Diver tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    33
Diver, 05.05.2024 - 23:46 yazdı:

Choriomon mu? O da piyasada yok diye biliyorum bir ara birisi tekrardan gelecek demişti ama ses çıkmadı. Ovitrelle bulunuyor piyasada onu kullanabilirsin.

evet. Tamamdır teşekkür ederim🙏.

Diver, 05.05.2024 - 23:46 yazdı:

Bir şey sorucam ovitrelle etki olarak sönük kalıyor diğerlerinin yanında ondan sence bölerek mi yapmak mantıklı yoksa tek seferde tüm ilacı yapmak mı ?

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    221
ardas, 04.05.2024 - 22:01 yazdı:

Pregnly kas içi enjeksiyon ile uygulanıyor fakat kimisi karın kasına filan yapın yazmış omuzdan kas içi yapsam olur mu acaba

Teşekkürler. :)

Enjeksiyonlar kas içine veya deri altına yapılabilir.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    474
ardas, 1 saat önce yazdı:

Bir şey sorucam ovitrelle etki olarak sönük kalıyor diğerlerinin yanında ondan sence bölerek mi yapmak mantıklı yoksa tek seferde tüm ilacı yapmak mı ?

@rastlantisal hocam tek seferde yapılmasını söylüyor. 

• Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    33
Diver, 10.05.2024 - 11:30 yazdı:

@rastlantisal hocam tek seferde yapılmasını söylüyor. 

Tamamdır çok teşekkürler 🙏.

@rastlantisal hocam sizce tek doz yeterli olur mu lh 0,07 , fsh 0.10 hiç ovitrelle kullanmadım çalıştığım hoca da kullanmamış ondan bilgim yok tek doz ovitrelle vurup 6 gün sonra günde 2 sabah akşam klomen tamoksifen sonra 2 hafta günde 1 e düşürsem iş görür mü sizce ?

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.443
ardas, 11.05.2024 - 14:38 yazdı:

@rastlantisal hocam sizce tek doz yeterli olur mu lh 0,07 , fsh 0.10 hiç ovitrelle kullanmadım çalıştığım hoca da kullanmamış ondan bilgim yok tek doz ovitrelle vurup 6 gün sonra günde 2 sabah akşam klomen tamoksifen sonra 2 hafta günde 1 e düşürsem iş görür mü sizce ?

Bunu söyleyebilmem için ne dozda ve ne kadar süre ilaçta kaldığını bilmem gerekiyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    33
rastlantisal, 2 saat önce yazdı:

Bunu söyleyebilmem için ne dozda ve ne kadar süre ilaçta kaldığını bilmem gerekiyor.

250 testo 200 boldenon 10 hafta. ( 5 enjeksiyon da deca)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.443
ardas, 17 dakika önce yazdı:

250 testo 200 boldenon 10 hafta. ( 5 enjeksiyon da deca)

Peki son enjeksiyondan bu yana ne kadar süre geçti?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    33
rastlantisal, 37 dakika önce yazdı:

Peki son enjeksiyondan bu yana ne kadar süre geçti?

2 mayısta yaptım en son bu hafta perşembe 2 hafta olcak ama son enjeksiyonu yaptığım hafta 1 enjeksiyon yaptım 2 yapmadım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.443
ardas, Şimdi yazdı:

2 mayısta yaptım en son bu hafta perşembe 2 hafta olcak ama son enjeksiyonu yaptığım hafta 1 enjeksiyon yaptım 2 yapmadım.

Genel kuralları söylüyorum. Anaboliği kestikten sonra, anaboliğin kandan çıkma süresi kadar testosteron enjeksiyonuna devam etmen gerekir. Hele o anabolik deca ise muhakkak yapılmalı. Sonra testosteron kesilip, 3 hafta beklenip PCT başlanmalı. Yani hem testosteron, hem de anaboliği aynı anda kesmek riskli. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    33
rastlantisal, 49 dakika önce yazdı:

Genel kuralları söylüyorum. Anaboliği kestikten sonra, anaboliğin kandan çıkma süresi kadar testosteron enjeksiyonuna devam etmen gerekir. Hele o anabolik deca ise muhakkak yapılmalı. Sonra testosteron kesilip, 3 hafta beklenip PCT başlanmalı. Yani hem testosteron, hem de anaboliği aynı anda kesmek riskli. 

decayı en son 2 ay önce enjekte etmişimdir onda  sonra testo boldenonla devam ettim elimdeki testo bittiği için boşuna tekrar almiyim diye testoyla devam edemedim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.443
ardas, Şimdi yazdı:

decayı en son 2 ay önce enjekte etmişimdir onda  sonra testo boldenonla devam ettim elimdeki testo bittiği için boşuna tekrar almiyim diye testoyla devam edemedim.

Son enjeksiyondan tam 3 hafta sonra;

• Total testosteron
  • Free testosteron
  • DHT
  • LH
  • FSH
  • Prolaktin
  • E2

Testi verip bizimle burada paylaşır mısın? Ona göre PCT takvimine ve sürece karar verelim.

NOT: Gün içinde çok yoğun olabiliyorum ve bazen başlıkları kaçırabiliyorum. Yukarıda belirttiğim testleri yaptırıp paylaştığında beni de ayrıca etiketlersen gözden kaçırma ihtimalim kalmaz.

• Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    33

@rastlantisalabi kan testini yarın vermeye gidicem fakat nasıl denk geldiyse bugün cinsel anlamda bir şeyler yaşandı da sence çok etkiler mi test sonucunu ? xD

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.443
ardas, 10 saat önce yazdı:

@rastlantisalabi kan testini yarın vermeye gidicem fakat nasıl denk geldiyse bugün cinsel anlamda bir şeyler yaşandı da sence çok etkiler mi test sonucunu ? xD

Bugün uslu durursan çok da etkilemez :D

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    33
rastlantisal, 10 saat önce yazdı:

Bugün uslu durursan çok da etkilemez :D

Hocam kan testi yaptırdım totel testo filan daha belli olmadı ama kür içerisindeyken alt ast değerim bu ilk fotodaki gibiydi değer aralığına almak için 1 hafta günde 2 nac600 kullandım ama kür sonu hala aynı karaciğer değerleri sizce sebebi ne olabilir ve t3 ün yüksek olmasının sebebi mk677 olabilir mi ?

IMG_3779.jpeg IMG_3780.jpeg IMG_3790.jpeg IMG_3791.jpeg

Hocam birde kürdeyken lh 0.10 olup nasıl şimdi tamamen 0 oluyor önceki kürler de hiç böyle bir şey yaşamadım. @rastlantisal

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.443

Total testosteron değeri de gelsin üzerinden konuşalım. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Basayev
      Selamlar,
      Kür bitiminde PCT yapılmazsa aradan 1,2 sene geçtikten sonra sorun yaşanması halinde PCT yapılabilir mi? Kür bitiminden hemen sonra yapılması gerektiğini biliyorum. Yani aradan 1, 2 sene geçmesi geç kalınmış mı olur ? Bunu düzeltmek için tekrar TRT yapıp sonra düzelen libidoyu tekrar PCT ile mi tedavi etmemiz gerrekir.  Elimde 2 adet Choromiron 5000IU var. Bunu mesela şuan kullansam bir etki yaratır mı libido vs.?
      Bu konu PCT planlaması değil sadece aradan geçen zamandan sonra yapılan bir planlama olabilir mi o açıdan soruyorum, çünkü bu tarz konuları çok soran oluyor net bir bilgi ben bulamadım. 
      Sağlıklı günler..
    • Yazan: NiqhTM4r3
      Öncelikle herkese merhabalar,
      Keyifleriniz umarım iyidir forum ailesi bir videoya denk geldim insülin iğnesiyle kişi deri altına kas içi olmaksızın testosteron enjeksiyonu yapıyor!
      Bu ne kadar sağlıklı? veya verim alınır mı? Tüm cevaplar için teşekkürler.

• Yazan: ruis
      Merhaba yaklaşık 1,5 Saat önce omuzuma 1ml testo 1ml bolde mixleyip enjekte ettim ama enjeksiyon sırasında iğneyi 90 derece tutmak yerine çapraz tutmuşum bir türlü ilaçı gönderemedim en sonunda pistona çok yüklendim ve enjekte ettim zaten bir şeylerin yanlış gittiği çok barizdi iğneyi çıkarınca biraz ilaç aktı, şuan görünür de bir şişlik vs yok ama omuzuma dokunduğumda ilacı derimin altında hissedebiliyorum vıcık vıcık ses de geliyor, beklesem emilir mi ne yapmam gerekiyor 
    • Yazan: efenone
      Merhaba hocalarım arkadaşlarım,
      Biliyorum kişiden kişiye değişebiliyor pct yapıp yapmamak sadece psikolojik olarak rahat olmak istiyorum bende oxy2gen marka ostarine mevcut 4 gündür kullanıyorum ve 30 kapsül kısacası 4 haftalık bir ostarine serüveni acaba pct gerektirebilir mi ?
    • Yazan: Laracall
      Kullandığım ürün ve kür detayları:
      2 Kutu Testosteron Enanthate 250mg 10 ml 2 Kutu Boldenon 250mg 10 ml Kürümün bitimine geldim sayılır pct için hangi ilaçtan kaç gün ne kadar dozaj kullanmalıyım?
      Önerilerinizi dinliyorum.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.