Jump to content

• Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

BGslayer

Küçük yaşta steroid kullanımı - sorunu nasıl aşılabilir? çevremde de örnekleri var.

Önerilen İletiler

BGslayer    6

Merhaba dostlarım sizden cidden bu konuda yardım istemek zorunda hissettim kendimi, bizim kulüpte Anabolizan kullanımı normal karşılanan bir şey -zaten bg'de doping testlerini 2 ay önce kaldırdılar- ve biz -Büyükler olarak- zaten kullanıyorduk bizim de kulübümüzde bir kardeşimiz var. Çok yetenekli ancak sabırsız bir çocuk, Mahmut diyelim adına.

Bu Mahmut kardeşimiz abilerinden özenti -çok yüksek ihtimalle de benden- küre başladı ancak yaşı çok küçük -15 yaşında- ben bunu her ne kadar uyarsam da inat edip devam ediyor ve ben kendimi bu konudan çok sorumlu hissediyorum.

En son uyardığımda şöyle bir cevap aldım kendisinden "Ha senin yaşında kullanmışım ha bu yaşta kullanmışım ne fark eder?" O anda içimden bir şey demek gelmedi ancak uyarmama rağmen de dinlemiyor, ne yapmam lazım?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

anabolikadam    73

Şöyle küçük bir bilgi ver güzel kardeşimize: Neden küçük yaşlı kişiler alkol içemez? Çünkü çok düşük dozda kalp krizi geçirebilirler. Neden küçük çocuklar aspirin dahi' içerken risk taşır? Çünkü ölümcül olan "reye" sendromu geçirebilirler. Ancak yaş ilerledikçe beden yaşı da artar. Aynı ergenlik öncesi ve sonrası gibi. İşte sen bu yüzden erken yaşta bunları kullanırsan, benim yaşımda kullandığın anabolizanlara kıyasla benim yaşımda mutlu olabilecek iken, hastanelerde gezeceksin. Çünkü vücudun bir "BEBEK".

• Beğen 1
  • Yıldız 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
havabukucu    0
BGslayer, 36 dakika önce yazdı:

Merhaba dostlarım sizden cidden bu konuda yardım istemek zorunda hissettim kendimi, bizim kulüpte Anabolizan kullanımı normal karşılanan bir şey -zaten bg'de doping testlerini 2 ay önce kaldırdılar- ve biz -Büyükler olarak- zaten kullanıyorduk bizim de kulübümüzde bir kardeşimiz var. Çok yetenekli ancak sabırsız bir çocuk, Mahmut diyelim adına.

Bu Mahmut kardeşimiz abilerinden özenti -çok yüksek ihtimalle de benden- küre başladı ancak yaşı çok küçük -15 yaşında- ben bunu her ne kadar uyarsam da inat edip devam ediyor ve ben kendimi bu konudan çok sorumlu hissediyorum.

En son uyardığımda şöyle bir cevap aldım kendisinden "Ha senin yaşında kullanmışım ha bu yaşta kullanmışım ne fark eder?" O anda içimden bir şey demek gelmedi ancak uyarmama rağmen de dinlemiyor, ne yapmam lazım?

Bu çocuğun ismi Ertuğrul mu?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Oathbreaker    28
anabolikadam, 2 dakika önce yazdı:

Şöyle küçük bir bilgi ver güzel kardeşimize: Neden küçük yaşlı kişiler alkol içemez? Çünkü çok düşük dozda kalp krizi geçirebilirler. Neden küçük çocuklar aspirin dahi' içerken risk taşır? Çünkü ölümcül olan "reye" sendromu geçirebilirler. Ancak yaş ilerledikçe beden yaşı da artar. Aynı ergenlik öncesi ve sonrası gibi. İşte sen bu yüzden erken yaşta bunları kullanırsan, benim yaşımda kullandığın anabolizanlara kıyasla benim yaşımda mutlu olabilecek iken, hastanelerde gezeceksin. Çünkü vücudun bir "BEBEK".

Vücudun bebek demezsen daha iyi olur çocuk komplekse girebilir veya bana birşey olmaz diyip iyice negatif feedbackler üzerine hırs yapabilir ayrıca bu dediklerin yüzünden sana karşı da antipati besleyebilir hele ki ergenliğe yeni girmiş bir çocuk için tavsiye verirken dikkatli olmak gerektiğinin kanaatindeyim.

• Yıldız 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
anabolikadam    73
Oathbreaker, 5 dakika önce yazdı:

Vücudun bebek demezsen daha iyi olur çocuk komplekse girebilir veya bana birşey olmaz diyip iyice negatif feedbackler üzerine hırs yapabilir ayrıca bu dediklerin yüzünden sana karşı da antipati besleyebilir hele ki ergenliğe yeni girmiş bir çocuk için tavsiye verirken dikkatli olmak gerektiğinin kanaatindeyim.

Ben şahsi olarak bu yaşta çocukların adam akıllı bu denli empati kurabilip, kendi sağlıklarının düşüneceğini hele ki bu dönemde hiç zannetmiyorum. Ancak elbette her çocuğu aynı kefene koymakta olmaz. En iyisini sen bilirsin ancak ilk önce bence ortamını yani çevresini değiştirmeli. Ortam ve çevre çok önemli. Aynı zamanda sosyal medyayı sık kullanıyorsa maalesef daha da zor durumu.

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GHOST    467

O tayfanın ruh halinin hangi kafada olduklarının en güzel izahının yapıldığı konu. @BGslayer

• Beğen 1
  • 100 Puan 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
havabukucu    0
GHOST, 27 dakika önce yazdı:

O tayfanın ruh halinin hangi kafada olduklarının en güzel izahının yapıldığı konu. @BGslayer

Hocam vallahi kızacaksınız hepiniz ama bende o tayfanın içerisindeyim daha yeni girdim küre konularımdan bakabilirsiniz bende 15 yaşındayım arkadaş benden bahsediyor zannettim hatta aynı salonda bile olabiliriz @BGslayer ama ben artık bu durumdan çok sıkıldım her aynaya baktığımda çöpe benzer bir vücut görmekten spora başlattığım adamın 2 ay sonra beni geçmiş olmasından her gün salonda benden çok daha güçlülerini/iyilerini görmekten bıktım bunun yüzünden psikiyatrik destek alıyorum (antidepresanlar kullanıyorum) bence benim için en iyisi küre girip adam gibi bir vücut yapmak ne kadar dediklerimi doğru bulmayacak olsanızda paylaşmak istedim kendimi diğer insanlarla karşılaştırmanın ne kadar yanlış olduğunuda biliyorum ama nedense kendime engel olamıyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rıza333    48
havabukucu, 2 dakika önce yazdı:

Hocam vallahi kızacaksınız hepiniz ama bende o tayfanın içerisindeyim daha yeni girdim küre konularımdan bakabilirsiniz bende 15 yaşındayım arkadaş benden bahsediyor zannettim hatta aynı salonda bile olabiliriz @BGslayer ama ben artık bu durumdan çok sıkıldım her aynaya baktığımda çöpe benzer bir vücut görmekten spora başlattığım adamın 2 ay sonra beni geçmiş olmasından her gün salonda benden çok daha güçlülerini/iyilerini görmekten bıktım bunun yüzünden psikiyatrik destek alıyorum (antidepresanlar kullanıyorum) bence benim için en iyisi küre girip adam gibi bir vücut yapmak ne kadar dediklerimi doğru bulmayacak olsanızda paylaşmak istedim kendimi diğer insanlarla karşılaştırmanın ne kadar yanlış olduğunuda biliyorum ama nedense kendime engel olamıyorum 

Soran aşmış sormayan şaşmış demek istiyorum

Vücudunu çek at bakalım formu görsün ahali antrenman sistemini beslenme listeni ve günlük aktivite durumunu birnpaylas bakalım neyi eksik yapıyorsun da hocalarımızın dediği "cennet bedava, cehennem parayla" olayına getiriyorsunuz kendinizi bir görelim  yüzün gözükmesede olur formunu paylaşırken. Bunları yaparsan "tam manasıyla destek almış olursun" bu forumdan

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    784
havabukucu, 5 dakika önce yazdı:

25-35 yaşları arasında anlarsın hata olduğunu geç olur ama...... iş işten geçer. Ciddi ereksiyon sıkıntıları sertleşme bozuklukları vsvsvs

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Oathbreaker    28
havabukucu, 2 dakika önce yazdı:

Bak sana şu kadarını söyliyim o yaşlarda ben dark side'ın dark side'ını yaşıyordum örnek olunmayacak vücuda zararlı ne kadar şey varsa kullandım ayrıca antidepresan desteği de alıyordum kendi istemim dışı 18'e kadar zorunlu psikyatriye gittim söylemek istemediğim şeyler de kullanıyordum özendirmemek adına ve anabolizan işlerine de girmiştim bu dönemin sonu benim için iyi bitmedi öyle söyliyim lakin sonra olgunlaştıkça zamanın ve canın kıymetli olduğunu öğreniyorsun riskleri severim emin ol lakin riske doğru zaman ve yerde girersen kârlı çıkarsın yoksa kumardan farkı kalmaz ben çocuk yaşta anabolizanlara eğer uzun süredir spor yapılıyorsa karşı değilim lakin en etik olanı 18 e gelmeden natürel şekilde vücudunu nasıl geliştireceğini öğrenmen beslenme düzenini hangi antrenmandan en iyi verimi aldığını neyin sana yarayıp yaramadığını vücuda öğrenmekle geçmeli bunları oturttuktan sonra bu işe kalkışılmalı çünkü anabolizan girdiği zaman işin içine veyahut diğer maddeler vücudun tepkileri 2x hızlanıyor her şeye karşı 125cc motor ehliyeti olan birine 600cc ile şehir içi motor kullan demek gibi birşey oluyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
havabukucu    0
rıza333, 21 dakika önce yazdı:

Soran aşmış sormayan şaşmış demek istiyorum

Vücudunu çek at bakalım formu görsün ahali antrenman sistemini beslenme listeni ve günlük aktivite durumunu birnpaylas bakalım neyi eksik yapıyorsun da hocalarımızın dediği "cennet bedava, cehennem parayla" olayına getiriyorsunuz kendinizi bir görelim  yüzün gözükmesede olur formunu paylaşırken. Bunları yaparsan "tam manasıyla destek almış olursun" bu forumdan

2 yıllık onca emeğin jinekomasti ameliyatının ardından bu çöp vücutlayım hala bütün arkadaşlarım alay etti benle "spor yaptığın halde bir işe mi yarıyor zannediyorsun", "beslenmeye boşa uyuyorsun", spordaki abilerden "yeni mi başladın kardeşim" diyerek habire yardım almam ve işin ironik kısmı bunu söyleyen adamlarında yeni başlamış olması ailem akrabalarım tarafından sürekli buna benzer alaylar aldım beslenmeyi antrenmanı neredeyse hiç aksatmadım harfiyen uydum ağırlıklarımı düzenli arttırdım kalori hesabı yaptım elimden gelen her türlü şeyi denedim ancak nafile koca bir nafile ne yaparsam yapayım bu çöpün içine sıkışmış haldeydim günlerim ağlayarak geçti hıçkıra hıçkıra ağladığımı hatırlıyorum geçirdiğim sinir krizlerini saymıyorum bile ailem artık vücudum hakkında iyi-kötü hiç bir şey diyemiyorlar korkudan psikiyatra gidiyorum bir süredir lustral ve selectra adında iki tane anti depresan kullanıyorum abartıyormuş gibi geliyor biliyorum ama yemin ederim abartmıyorum spora benden çok sonra başlayan adamları bir kaç ay sonra benden iyi görünce kıskançlıktan çıldırıyordum resmen en son canıma tak etti 11 haftadır only testosterone enanthate küründeyim

10 hafta boyunca

• 250 mg

11.haftada

• 500 mg

12.haftadan itibaren

• 750ye çıkaracağım

şu anda 12.haftadayım hala çöpten ibaret vücudum spora başladığımda bu beslenmeyi uyguladım: 

Sabah: 

• 100 gr yulaf
  • 1 muz
  • Ara öğün: 50 gr pirinç unu

Öğlen: 

• 150 gr Basmati pirinci
  • 200 gr hindi göğüs veya tavuk göğüs
  • 1 porsiyon yeşillik
  • 1 tatlı kaşığı zeytinyağı (yemek için)

Ara öğün:

• 50 gr pirinç patlağı
  • 3 tatlı kaşığı fıstık ezmesi

Akşam: 

• 150 gr Basmati pirinci
  • 250 gr Hindi göğüs
  • 1 porsiyon yeşillik

Uzunca bir süre bunu uyguladım şimdi ise (1-2 aydır) fotoğraftaki listeyi uyguluyorum bu listeyi diyetisyene gidip yaptırdık babam sağolsun spor konusunda bana çok destek oluyor ama iğrenç vücudum hala aynı hiç bir şekilde gelişmiyor ne yaparsam yapayım hala berbat bu yüzden küre girdim ve beni kimse bu kararımdan caydıramaz antrenman programı olarak iste güray aydın hyperthropy no 1 yapıyorum lütfen destek olun yarın kan testlerimi çıkaracağım.

Ekran Resmi 2024-04-30 00.41.46.png afa0c192-0e38-47ed-a485-eedd3d1623d8.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.261
havabukucu, 9 saat önce yazdı:

Merhaba; henüz daha yaşınız gereği '' karakteriniz, hormonlarınız, kişiliğiniz '' ve dehasının oturmadığı haliyle çömeldiği dönemdesiniz siz daha bu yaşlarda bin tane farklı idealiniz olması gerekirken hormonlar en son seçenek olmalı hayatınız da. Dediğim gibi daha kendi hormon yapınız oturmamış ergenliğin merkezindesiniz ve diyorsunuz ki ben steroid kürü yaptım. Yaşınızdan sebep forumda hormonlar kategorisine konu açarak ve paylaşımda bulunduğunuz için forum kuralları gereği platformdan sınırsız süreyle uzaklaştırıldınız.

Lütfen aşağıda paylaştığım konuyu okuyup, inceleyin. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Oathbreaker    28

Sana şöyle söyliyim iştahı rezalet olan biriyim ve çok basit kısa ve net anlatıcam sana carb kaynağı olarak en kolay ne yiyebiliyorsan iştahın neye yatkınsa onu ye ben pirinci 500 üzeri zorlanıyorum lakin her gün 1KG patates yiyebiliyorum 350 GR Carb al protein kaynağı olarak tavuk, hindi ve yumurta kullan ben omlet şeklinde yiyorum daha kolayıma geliyor yağı da eksik etme proteinli öğünlerine.

Ekstra olarak shake yap yer fıstığı, mısır gevreği bul bi tane damak tadına uygun süt, muz, dondurma, protein tozu veya gainer varsa ekle kalori bombası oluştur veya shake yapmayacam dersen pirinç unuyla karıştırıp mixle ve afiyetle ye bunları.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rıza333    48

Hemen hemen hepimiz aynı psikolojik sorunlar yollardan geçtik az yada çok işin iyi kısmı öldürmeyen güçlendirir böylece karakter ideal şahini oluyoruz psikolojinin sağlam tut ve birşeye başlamadan ince bolca araştırma yap ki gerçekten ihtiyacın varmi ve yapabilir misin öğrenmiş ol kür dönemi kahvaltılık shake tarifimi vereyim 

• 5 tam yumurta 
  • 100 200ml az yağlı süt 
  • 1 2 çorba kaşığı keçi boynuzu pekmezi(evde tencerede kendim kaynatıp yapardım)
  • 1 yemek kaşığı fıstık ezmesi(bunu da mutfak robotun da kendim yapardım)
  • Zencefil zerdeçal tarçın çay kaşığı ucuyla hepsinden
  • 1 dolu su bardağı  robottan geçerek öğütülmüş yulaf lifalif 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.441
BGslayer, 8 saat önce yazdı:

Ailesine haber vermeni tavsiye ederim. İlacı kimden aldığı dahil tam teşekküllü bilgi ver.

• +1 2
  • Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.