Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Pnshr

Pct zamanı - ovitrelle tamoksifen ve klomen kullanımı nasıl olmalı?

Önerilen İletiler

Pnshr    3

Hocalarım merhabalar. :)

1. Ovitrelle enjeksiyonundam sonra tamoxifen ve klomen kullanımı için 6 gün beklenmeli mi ?
  2. Yoksa ovitrelleden sonraki gün tamox klomen başlanmalımıdır?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rıza333    59
Pnshr, 47 dakika önce yazdı:

1. Ovitrelle enjeksiyonundam sonra tamoxifen ve klomen kullanımı için 6 gün beklenmeli mi ?

Aynı gün başlayabilirsin 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.445
Pnshr, Bir saat önce yazdı:

@rastlantisal hocam 6 gün beklenmeli diyordu sebebini hatırlamıyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rıza333    59

KlasikFizik, 4 saat önce yazdı:

Evet 6 gün bekledikten sonra klomene başlamalısın.

Nedeni nedir?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KlasikFizik    249
rıza333, 5 saat önce yazdı:

Nedeni nedir?

Ovitrelle tek seferde vuruyoruz, haddinden fazla doz aldığımız için döngüyü de yeterince uyarıyor. HCG kandayken ekstra klomenin döngüyü uyarmaya katkısı olmaz mermilerin hepsini kullanmıyoruz. Önce HCG, 2. aşama da klomen tamoxifen devreye giriyor. Bu şekilde sisteme iki farklı şekilde lh fsh uyarısı gönderirsek daha verimli olur.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rıza333    59
KlasikFizik, 1 saat önce yazdı:

Ovitrelle tek seferde vuruyoruz, haddinden fazla doz aldığımız için döngüyü de yeterince uyarıyor. HCG kandayken ekstra klomenin döngüyü uyarmaya katkısı olmaz mermilerin hepsini kullanmıyoruz. Önce HCG, 2. aşama da klomen tamoxifen devreye giriyor. Bu şekilde sisteme iki farklı şekilde lh fsh uyarısı gönderirsek daha verimli olur.

Ben son pct hcg klomen ve tamoksifen i aynı günn başlamıştım ve gerektiğini şekilde çalıştırmıştım sistemi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    3.464

Ovitrelle ve türevleri testis gelişimi için kullanılıyor. Klomen ise hipofizi baskı altında bırakıp "zaten gelişmiş olan testisler sayesinde" LH ve FSH üretimini tetiklemek için kullanılıyor. Yani enjeksiyon yaptıktan sonra testislerin gelişimi ve toparlanması için ilacın tesirli süresi boyunca zaman tanımak daha akıllıca olacaktır. 

Bu olmazsa olmaz değildir ancak işin raconu böyledir.

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KlasikFizik    249
rıza333, Bir saat önce yazdı:

Ben son pct hcg klomen ve tamoksifen i aynı günn başlamıştım ve gerektiğini şekilde çalıştırmıştım sistemi

Kardeşim hala ısrar ediyorsun, pct yapmayıp çalıştıran var düz mantık ilerlemek yerine garantiye alıp yapacaksın yapacağını. Burda yaşayacağınız sorunlar hayatınızı derinden etkiler sizlanip durursunuz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Fkehlibar
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      ilk kür deneyimim 28 haftadır kürdeyim.
      İlk 4 ay;
      npp prop masteron (haftada 3,1’er ml) Sonraki 6 hafta;
      tren acetate prop masteron (haftada 3,1’er ml) 15 gün ara verdim sadece prop ve masteron enjeksiyonu yaptım.
      Devamın da 6 hafta;
      tren acetate prop masteron (haftada 3,1’er ml) Şu an 10 gündür haftada 3 kez 0,5 ml prop ve masteron kullanıyorum.
      SORULARIM:
      Düşük doz testesteron enjeksiyonunu ne zaman kesmeliyim ? Pct sürecim nasıl olmalı ?    
      Şimdiden teşekkür ederim. 🙏 
    • Yazan: ametnred
      Herkese Merhaba Adım Ahmet,
      KİŞİSEL ÖZELLİKLERİM:
      Yaş:19 Boy.1.81 Kilo:82.5 1 Yıllık spor geçmişim var ve bu yıl şubatta ilaca başladım totalde 4 kür yaptım bazıları yarım kaldı.
      1.Kür:
      Testomix 400mg haftalık Bolde cyp 75 (haftalık 150mg) PCT YOK 2.Kür:
      Testabol 250 haftalık 500mg Boldebol 250 haftalık 500mg Npp 200mg haftalık Bu kürün 2. haftasında libido dususu yasadigim icin yarida biraktim PCT YOK 3.Kür:
      Testabol 250 haftalık 500mg Decabol 250  Bu kürden hic verim alamadigim icin 8. haftada bıraktım PCT YOK 4.Kür:
      Testomix 800mg haftalık Rimobolan 600mg haftalık Npp 400mg haftalık Bu kürüde 2. haftada bıraktım PCT YOK En son kürümde testislerimin küçüldüğünü hissettim ve ara vermek istedim bu süreçte kan tahlili verdim 14 ağustos kürü bıraktığımda ve 1 ay sonra 17 eylülde verdim. Testesteron değerim normal bandına geldi ama LH ve FSH değerlerim dipte kaldı

Bu süre zarfında 1 haftadır günde 3 hap klomen kullanıyorum bu akşam ovitrelle vuracağım karnımdan ve klomene devam edeceğim 1. hafta bitmesine rağmen klomenden testis büyümesi gibi bir etki alamadım yardım ve fikirlerinizi bekliyorum testislerimi eski haline getirmek ve eski libidoma sahip olmak istiyorum ayrıca sperm sıvım da az.
      KÜR BİTİMİ TAHLİL:

1 AY SONRAKİ TAHLİLİM:

• Yazan: Valhallaxd
      Abilerim ve hocalarım, selamlar...
      yaşım 32 kilom 92 Daha önce kür geçmişim mevcut yaklaşık 30 hafta (Bulk +TRT + definasyon)  hafta kürü tamamladıktan sonra, son enjeksiyonda 21 gün sonra kan testi verdim ve sonuçlar resimlerdeki gibidir. Buna göre PCT için nasıl bir süreç ilerlemem gerekir konu hakkında yardımlarınızı rica ederim. 
      Şuan ellimde 5000uix3 chromium mevcut yurt dışında eczaneden kendim aldığım için orijinalliğinden şüphem yok. 
      @rastlantisal @Diver @AREN  @AS1L

• Yazan: mamibolone
      Pct sürecindeyim yaklaşık 21 gündür.
      Sormak istediğim soru şu;
      Pct sürecinde creatin vb. Supplementlerin kullanımı nasıl olmalı ?  Tüm cevaplar için şimdiden teşekkürler.
    • Yazan: DümendenKütle
      Yaklaşık 4 ay kadar:
      Test e. 500 mg Boldenon 500 mg Kürü sonrasında da bi 4 ay kadar:
      Sustanon 500 mg Rimo 300 mg Gh 3iu Kürü yaptım 1 ay kadar hiçbir şey kullanmadan ara verdim.
      Sonra tekrardan:
      Sustanon500 mg Rimo 400 mg Kürüne başladım şuan devam ediyorum (1.5ay kadar oldu) kürüme deca eklemeyi düşünüyordum ilacı aldım decadick olmamak için koçluk aldım ve koçum kullanma dedi nasıl kullanılır fikirde vermediği için kullanamadım şuan testislerimin küçüldüğünü düşündüğüm için pct yapmak istiyorum pct de ne kullanmalıyım yada pctyi erteleyip 6-8 hafta kadar decayı da ekleyip sonra mı pct yapmalıyım ?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.