Jump to content

• Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

havabukucu

Kür içinde 250mg testosteron oranından 750mg testosterona çıkmak istiyorum bunun bana getiri ve götürüleri neler olur?

Önerilen İletiler

havabukucu    0

Abilerim hepinize merhabalar :)

Yakın zamanda:

• Adlı konuyu açtım 250 mg’den 750 mg’ye çıkmayı istiyorum sizce bu karar mantıklı mı?
  • Biraz sabırsız bir insanım hızlı verim almak istiyorum bu yüzden böyle düşündüm sizlerin fikirlerini çok merak ediyorum?
  • Jinekomastiye yatkınlığım olduğunu düşünüyorum bu yüzden anti-östrojen kullanmam gerekir mi?

Kür içerisinde. Şimdiden cevaplarınız için hepinize teşekkür ediyorum (11 haftadır 250 mg kullanıyorum)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ZYZZ    33

Burak hoca burada çok güzel anlatmış. Okursanız sorunuzun cevabını almış olacaksınız.

Ne demiş? ÇOK İLAÇ ÇOK KAS DEMEK DEĞİLDİR.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rıza333    48

Beslenme işin temeli  sonraki adım vücudun yeterli düzeyde değilsen altyapı yan etki yaşayabilirsin sadece

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yanis    3

Hocam 250 ile ciddi bir etki alamazsın zaten. Küre girerken hayal ettiğin steroidli görüntü ne tek kürle olacak bir iş ne de 250 mg ile

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
supzero    15
havabukucu, 20 dakika önce yazdı:

Abilerim hepinize merhabalar :)

Yakın zamanda:

• Adlı konuyu açtım 250 mg’den 750 mg’ye çıkmayı istiyorum sizce bu karar mantıklı mı?
  • Biraz sabırsız bir insanım hızlı verim almak istiyorum bu yüzden böyle düşündüm sizlerin fikirlerini çok merak ediyorum?
  • Jinekomastiye yatkınlığım olduğunu düşünüyorum bu yüzden anti-östrojen kullanmam gerekir mi?

Kür içerisinde. Şimdiden cevaplarınız için hepinize teşekkür ediyorum (11 haftadır 250 mg kullanıyorum)

bu mentalıte ıle basaramazsın dostum her seyın hızlı olmasunı beklemek kendıne sorub cıkarır. steroidi mucizevi bir şey olarak görmemek lazım her şey kendi elinde

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
havabukucu    0
supzero, Şimdi yazdı:

bu mentalıte ıle basaramazsın dostum her seyın hızlı olmasunı beklemek kendıne sorub cıkarır. steroidi mucizevi bir şey olarak görmemek lazım her şey kendi elinde

Abi anladığım kadarıyla çok fazla kullansamda elime bir şey geçmeyecek azda olsa gözde görülür bir değişim istiyorum 250 mg ile devam etmemi önerirsiniz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
supzero    15
havabukucu, 21 dakika önce yazdı:

Abi anladığım kadarıyla çok fazla kullansamda elime bir şey geçmeyecek azda olsa gözde görülür bir değişim istiyorum 250 mg ile devam etmemi önerirsiniz

evet eline bir şey geçmeyecek. hızlı büyümek istersen kalori pushlamanı onerırım kure sonra geçersin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Oathbreaker    28

Sustanon küründen yeni çıkmış biri olarak sana naçizane tavsiyem şu olacaktır. Öncelikle vücudunu kademe kademe gözlemlemek ve vücudun nasıl tepki verdiğini görmek için dozu yavaşça yükseltmen taraftarıyım

Kendi uyguladığım kür only sustanondu:

• İlk 4 Hafta 250 MG
  • 4-8 Hafta 500 MG
  • 8-12 Hafta 750 MG'ye çıktım

Düşük E2'ye sahip biriyim bundan mütevellit E2'nin de artmasını istiyordum ve kür sonunda E2 120'lere kadar çıkmıştı lakin jinekomasti veya kaşınma yoktu sadece biraz libido düşüklüğü ve sıcak basması vardı. Faydalarına gelirsek 500 MG'den sonra her hafta 5 KG ekliyordum her antrenman tekrarım 1-2 tekrar artıyordu görüntüm kuruyordu ve doluyordu her hafta hacimleniyordum. Sana tavsiyem ben 2 ye bölerek yaptım uğraşmamak için lakin 3'e bölersen daha az dalgalanma ve sabit testosteron seviyelerine sahip olursun ...

• Pazartesi
  • Çarşamba
  • Cuma

Şeklinde enjeksiyon yapabilirsin. Açıkçası gelişim istiyorsan, salon paran ve zamanın boşa gitmesin istiyorsan işleri hızlandırmak için minimum 500 Testosteron altına düşülmemeli only test'de.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
havabukucu    0

Abi valla ağzına sağlık çok teşekkür ederim ben 11 haftadır 250 mg kullanıyorum ancak kürde miyim değil miyim anlaşılmadı bile tabii ki bunlar sihirli ilaçlar değilmiş yazan abilerimden anladığım kadarıyla bir 4 hafta 500 mg deneyeceğim buda yetersiz kalırsa 750'ye çıkmayı düşünüyorum umarım buna gerek kalmaz 500 mg benim işimi çözer yazan herkese çok teşekkür ederim saygılar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    214

750mg test çok fazla gibi geliyor daha 250mg ile devam ederken. 500mg’a çıkarıp anabolizan eklemeyi neden düşünüyorsunuz?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rıza333    48

E2 için testo dozu yerine susta yanında anapolon kullansan daha iyi ve daha erken etki alabilirdin  günlüğü me bakarsan göreceksin hiç tutmadığım suyu tuttum ben bu şekilde 

Uzun ester testto kullanımında yavaş ilerlemek isteyen biri için 1 aydan evvel (testo etkisini görmeden) başka ürün eklemek yanlış olur evet @AREN

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Oathbreaker    28
rıza333, 38 dakika önce yazdı:

E2 için testo dozu yerine susta yanında anapolon kullansan daha iyi ve daha erken etki alabilirdin  günlüğü me bakarsan göreceksin hiç tutmadığım suyu tuttum ben bu şekilde 

Uzun ester testto kullanımında yavaş ilerlemek isteyen biri için 1 aydan evvel (testo etkisini görmeden) başka ürün eklemek yanlış olur evet @AREN

Anapolon bende su tutmuyor ayrıyetten şuanda da Anapolon kullanıyorum. Maliyetsiz ve seneye giriş kürü için dinlenme sonrası only test kürünü seçtim E2'nin verdiği eklem dayanıklılığını ve gücünü seviyorum Deca eklemek yerine testosteronu arttırmayı tercih ettim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: guardianangel91
      Arkadaşlar ben sustanon ve primabolon kullandım 2 ay sonra bıraktım kullanırken libido vs süperdi ama bıraktıktan sonra sertleşme problemi libidosuzluk yaşamıştım 1.5 sene oldu temizim bidaha da kullanmam ara sıra bazen yine libido eksikliği ve sertleşme problemi yaşıyorum psikolojikmidir sizce yaşım 33 kan değerlerimi değerlendirirseniz sevinirim.

• Yazan: battlejesus
      Merhaba arkadaşlar,
      Az önce kalçadan 1ml evigenle  testo prop 1ml karıştırıp 5lik enjektörle enjekte ettim fakat enjektörü çekerken etrafında kan olduğunu fark ettim ve normalden biraz uzun sürdü acısı.
      Damara enjekte etmiş olabilir miyim ?  Kanama kontrolü yaptım ayrıca damara enjekte edilirse hemen anında bayıltır mı vücut nasıl gibi bi tepki gösterir ?  
    • Yazan: Weeliz
      Herkese iyi forumlar,
      Testo Bolde kürümün 10. Haftasındayım.
      500mg Testosteron Enanthate  320mg Boldenone  Son 1-2 Haftadır antrenman esnasında özellikle tükenişe gittiğim zaman baş ağrısı yaşıyorum. Hareketi bıraktığım zaman yaklaşık 2-3 dakika içerisinde geçiyor. Henüz kan tahlili vs. vermedim perşembe günü vereceğim fikirleriniz nelerdir problem ne olabilir ve bu sorunu anlamak için baktırmam gereken değerler var mıdır bilgilerinizi benimle paylaşırsanız mutlu olurum.
    • Yazan: Loving
      Merhaba arkadaşlar;
      Uzun zamandır anlatmayı planladığım ama yeni zaman bulabildiğim konuyu sizlere anlatacağım esasen doğru bildiğimiz bir çok yanlıştan veya klişe olmuş söylemlerin dışında ki konuları konuşacağız biraz.
      KÜRE GİRDİM TOTAL TESTOSTERON SEVİYEM DÜŞÜK ÇIKTI İLAÇLARIM SAHTE Mİ?
      Klasik ülkemizin ilgili yani mensubu olduğumuz spor dalın da internette sıkça gördüğünüz konu şudur '' beyler küre girdim sonuçlarım bunlar total testosteron çıkmamış ilaç sahte mi?'' hemen bilir kişiler gelir hazırda bekliyordur onlar zaten  '' Ooo kardeşim zeytin yağı vurmuşsun '' veya '' çakma, merdiven altı kardeşim ürün geçmiş olsun '' veya '' kimden aldıysan git kafasına at '' gibi yüzlerce yorum okursunuz ama bu yorumları yapanların eğitim seviyesi ne olursa olsun spor geçmişleri ya sıfıra yakın veya geçirdikleri bunca yılı klişe söylemler üzerine kurup kendilerinin dışında başkalarını da zehirlemişlerdir.
      Sonuçlar geldi ve totaliniz düşük satıcıyı suçlayabilmeniz için küre girmeden önceki doğal sonuçlarınızı mutlaka almalısınız yoksa satıcının günahına girmekten başka hiç bir işe yaramaz bu durum. Her zaman izah ettiğim gibi tekrar izah edeyim 8 milyarlık dünya nüfusunda kaç farklı, ayrıştırıcı genetik ve bunları garipleştiren faktörler var değil mi? Haliyle yaradılışımız dan gelen bazı şeyleri değiştiremiyoruz free ve total testosteron değerlerimiz gibi. Free testo. değerleriniz doğal olarak iyi ise bu sporun ilgili branşı için yaratılmışsınız diyebiliriz ama free düşükse bence ata binebilir, golf oynayabilir veya masa tenisine yönelebilirsiniz çünkü bu ve benzeri branşlar maalesef ki size göre değil demektir. 
      Total testosteron düzeyiniz misal 3 ila 8 arasında bir yerlerdeyse örnek verelim 3,4 seviyelerin de olsun ilaç bu oranı uzun kullanım da 3 seviyelerinden 4,5,8 seviyelerine kadar taşır ama asla totali genetiği gereği sorunlu sporcuyu ilaç >1500 veya >3500 yapmaz. o yüzden ilaca başlamadan mutlaka tüm değerlerinizi ölçtürmelisiniz. Ha genetiğiniz gereği 3,8 arası demiştik ya 6,7,8 oranlarını ise ilaç muhtemelen en tavan seviyeye getirecektir.
      Örnekleri ile verelim; bakın burada malum şahsı hepiniz tanıyorsunuz zaten totali yaradılışından bugüne alt sınırın da altında.

Günümüzde eczaneden aldığı sustanonları 12 hafta kullanıyor ve sonuca beraber bakalım  

Ne oldu dediğim doğru değil mi?  12 değil 122 hafta da kullansa değişen hiç bir şey olmayacaktı. Yani bu adamın piyasa da bu bozuk genetiği ile b*k atmayacağı hiç bir marka ve ilaç/kişi yok.  
      TOTAL TESTOSTERON SEVİYEM BOZUK İLAÇ KULLANSAM GELİŞEMEZ MİYİM?
      Elbette ki bal gibi gelişirsiniz.  Ama total test. bozuk kişilerde ki sendromlar hayatınızın sonuna kadar sizi takip eder. Nedir o sendromlar? 
      Suç ve cezaya meyillidirler Günün, haftanın hatta yılın tüm zamanı depresiftirler Genelde bunları hiç mutlu göremezsiniz Ani iniş çıkışları vardır bir anda çok iyiyken bir anda çok negatif olabilirler Kendilerinden iyi veya kötü herkesi, her şeyi eleştirirler Her konuda kötü düşünürler  Kendilerini devamlı yorgun hissederler Canları hiç bir şey yapmak istemeyebilir Paranoyak bir yaşamları vardır Genel mana da agresiftirler  Özgüven eksiklikleri vardır buda beraberin de devamlı kendini ispat etme güdüsünü onlara katar KÜRE GİRDİM TOTAL TESTOSTERONUM ÜST SINIRDAYDI AMA İLAÇLA BERABER YÜKSELMEDİ VEYA BIRAKIN YÜKSELMEYİ DÜŞTÜ İLAÇLAR SORUNLU MU?
      Cevap hayır. Sorun bambaşka yerlerde. Şimdi bu başlık altında size kitaplar 'da yazmayan para ile satın alamayacağınız bir tecrübe edinmenizi sağlayacağım.  Ben bu durumu 11 yılda 2,3 kez yaşadım onlardan birisini aktaracağım diğerleri de bundan pay çıkarabilirler kendilerine. Öncelikle kısaca özet geçeyim kür de total testosteron seviyenizi ölçtürmeden önce cinsel ilişki, uyarıcı maddeler, yüksek oranda alkol veya uyuşturucu veya kulağa çok  garip gelecek ama kullandığınız vitamin, protein tozlarına kadar varan ek ürünler testlerde size doğru sonucu görmenizin önüne geçebilirler.
      Misal ilaçlara başladınız 3,4,5 hafta teste girdiğiniz de dikkat etmeniz gereken hususlar şunlar;
      Teste sabah saatlerin de ve aç karna gitmek Yakın dönem de alkol, uyarıcı veya uyuşturucu maddeler almamak Test öncesi 1 hafta cinsel veya ereksiyon perhizin de bulunmak (hiç birini yapmamak) Kullandığımız ek gıda veya benzeri maddeleri vücuda yakın tarihte almamak BUNLARIN ÇOĞU TOTAL TESTOSTERON SEVİYENİZ DEKİ ANORMALLİKLERİN FİTİLİNİ ATEŞLEYECEK ÇARPIKLIKLAR.
      Sabah ve aç karna gitmenin mantığı sabah saatlerin de bir çok değerimiz en sağlıklı seviyelerdedir bu yüzden sabah saatlerini öneririz. Aç karna girmenin sebebi de yediğimiz x ürünler de ağır metaller söz konusu ise bunlar değerleri maniple eder haliyle bunu da istemeyiz.
      Alkol, uyuşturucu veya uyarıcı maddeler total testosteron seviyeniz de lh ve fsh seviyeleriniz de (ileriki dönemler de ) farklılıklar oluşturacaktır o yüzden bu maddeleri kullananların seks hayatları sandığınız dan çok daha kötüdür bunu da istemeyiz.
       Test öncesi ereksiyon hali veya cinsel birliktelik olmamasını rica ederiz çünkü değerler de prolaktin den total testosteron seviyenize kadar değişkenlik gösterecektir vücudunuz test sonuçların da.
      Şimdi kürdeyken total çıkmak yerine nasıl düşer şunun örneğini göstereceğim; x kişi kürde testosteronu ikiye bölüyor 125 mg pazartesi 125 mg cuma günü şeklinde ama yanına testosteron dan  çok daha fazla olan nor19 gurubu mensubu DECA ekliyor ( deca testosteron ve prolaktin katilidir arkadaşlar ) yetmezmiş gibi bir de dianabol ekliyor 30 mg oranın'da ... Sonuç mu? Hep beraber göz atalım;

Bahsettiğim şekilde kullanım sonrası ; hafta da 125 mg pazartesi 125 mg cuma bunlara ek 400 mg deca ve 30 mg dianabol kullanımı.
      4.36 olan seviye 1.06 'lara kadar düşüyor.

Uyarılarım sonrasın da (decayı ve dianabolü acilen kesmesi direktifini veriyorum)

Bakın fsh sıfır seviyelerine geliyor ve total bir anda 1 seviyelerin den 3 seviye başlangıcına kadar toparlıyor.  Şimdi anladınız mı total nasıl düşer konusunu?
      ASIL SİZE BAHSETTİĞİM PARA İLE SATIN ALAMAYACAĞINIZ TOTAL TESTOSTERON TECRÜBESİ!!!!
      Sporcu küre başlıyor sonra partneri ile ilişkiye girecek ve ilaçlı kendisi  (kanın da fazlaca testosteron var) ama cinsel konuda bazı problemleri olan birisi '' erken boşalma '' gibi bir çoğumuzun sıkıntısı esasen düzensiz ilişki ve heyecan faktörlerine bağlı bu durum ama konumuz o değil neyse sporcumuz geciktirici sprey alıyor kullanıyor ve akabinde teste giriyor  Şaka gibi ama ne tür ağır metaller varsa hemen öncesin de yaptığı testte 5,6 seviyelerin de olan testosteronu sıfır seviyesine geliyor!  Eminim hepiniz '' HADİ CANIMMMM '' dediğinizi duyar gibiyim.  Ama şaka değil gerçekten de öyle bunun da açıklaması yukarıda yaptığım yediğimiz içtiğimiz hayatımız da kısa veya uzun süreli olan bir takım şeyler veya çoğunda '' AĞIR METALLER '' var arkadaşlar bunlar da tüm bünyemizi al aşağı edip hastanede ki test sonuçların da önce sporcuyu şaşırtıyor işi bilmiyorsa satıcı şoka giriyor işi bilenler de iki saat bunları anlatacağım derken daralıp, sıkılıyor  

TOTAL TESTO YÜKSEK AMA LH VE FSH SIFIR DEĞİL İLAÇLAR SAHTE Mİ VEYA SORUNLU MU?
      Onun açıklamasını da görsel anlatımlarla beraber geçmişte yapmıştım tekrar kısaca yapayım arkadaşlar. Bakınız total testosteron seviyesi >3500 üzeri gösteriyor ama lh,fsh normal seviyeler de. Size insan genetiğin den bahsetmiştim konu başında işte onun en güzel örneği bunun gibi yüzlerce sporcu var lh,fsh kapanacak diye bir kaide yok arkadaşlar bu nadir görülebilen bir husus ama bu hususun hiç olmadığı varsayımın da bulunanlar aşağıda ki görsele dikkatlice bakabilirler. 

Şimdilik bu kadar ilerleyen zamanlar da paha biçilemez tecrübeleri edinmeniz adına bir çok konu gelecek.
      KEYİFLİ FORUMLAR.
    • Yazan: Walterwhite
      Herkese merhaba arkadaşlar,
      Yeni bir kür yapmak istiyorum önceki kürüm ile 85 kg ye kadar varmıştım fakat ilaçların kortizon olduğunu düşünüyorum şimdi tekrardan bir kür yapmak istiyorum spora hiç ara vermedim o yandan bu yana dozajlamalar 500 test e 600 boldenon 200 de deca olarak  düşündüm dianabol da günlük 3 tane olarak sizce düzenlenmesi gerekenler neler? blokaj olarak neler kullanabilirim ?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.