Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

EmreGundi

Kemiklerimi nasıl kalınlaştırabilirim?

Önerilen İletiler

EmreGundi    29

Genetik olarak baya kötüyüm 12 yaşımda kemik plaklarım kapandı büyümem 12 yaşında durdu bu yüzden 12 yaşında ki bir çocuğun ellerine sahibim yüzüm ufak, kemiklerim ince yıllardır aynıyım bu durumdan sıkıldım decanın kemik yoğunluğunu arttırdığını büyüme hormonunun uzun soluklu kullanımının işe yaradığını falan biliyorum fakat steroid kullanmak istemiyorum gencim doğal yöntemlerle nasıl geliştirebilirim? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Waxorion    17

Zaten böyle bir problemin varsa herhangi bir doktora gitsen sana reçeteli olarak growth ve diğer kullanman gereken şeyleri yazar. Söylediğin ciddi bir problem direk iyi bir doktora görünmen lazım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
EmreGundi    29
Waxorion, 1 dakika önce yazdı:

Zaten böyle bir problemin varsa herhangi bir doktora gitsen sana reçeteli olarak growth ve diğer kullanman gereken şeyleri yazar. Söylediğin ciddi bir problem direk iyi bir doktora görünmen lazım

Maalesef denedim devlet doktoru başından salıyor özeli denerim bir de teşekkürler 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
boss41    100

Şuan kaç yaşındasın boy kilo nedir spor geçmişin var mı ?

Form paylaşabilir misin ne durumdasın bakalım ..

Yine de önden yazayım yapılabilecekleri  ağırlık çalışması güreş gibi kemikleri zorlayıp büyümeye teşvik edecek egzersizler şart ve uzun bir süreç alacak bu süreçte Ostarine kullanabilirsin uzun süre bunun yanında mk677 ara ara devreye sokabilirsin 2 ay kullan 2 ay off ver gibi ..iki sarmsı kullanmanı öneririm istersen yanına ligandrol rad140 ekleyebilirsin ki ekle kas gelişimi de önemli bu süreçte zaten sarmslar özellikle kas ve kemik reseptörleri üzerinden etki ediyor  , peptid kullanman şart bunların yanında igf1 belki ghrp6 ve ağır yüklenme dönemlerinde tb500 bpc157 kullanmalısın.

Şöyle bir program yapardım ben olsam , beslenme ve antrenmanı hallettiğini varsayıyorum ;

• 1-6 ay Ostarine 
  • 1-8 hafta Mk677
  • 1-8 hafta Rad140
  • 1-8 hafta Ligandrol
  • 4-8 hafta İgf1-Lr3

İlk 2 ay bu şekilde kullanıp sadece ostarine ile devam ediceksin sonra tekrar belki biraz doz artırarak şu şekilde devam ediceksin 

• 16-24 hafta Rad140
  • 16-24 hafta Ligandrol
  • 16-24 hafta Tb500
  • 16-24 hafta Bpc157
  • 16-22 hafta Ghrp-6
  • 20-24 hafta İgf1-Lr3

Senin anlattığına göre , en düşük maliyetle en iyi verimi alabileceğin şekilde tasarladım . 6 aylık bir süreç sağlam yemelisin ağırlık antrenmanı yanında bilek güreşi sporcularının antrenmanlarından bazı egzersizleri alıp yapabilirsin bilek gelişimin için , bunun yanında tüm vucut kemik gelişimi için güreş iyi bir seçenek beslenme antrenman tamamen sana kalmış .. 

Sarms ve peptid konusunda bu kürü yapabilecek bütçeyi ayırabilirsen direk Burak hoca ile çalışmanı öneririm .

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
EmreGundi    29

Merhaba öncelikle  166 boy 70 kiloyum 19 yaşındayım son iki üç yıldır omuz sakatlığı yaşıyorum spor salonuna düzenli gidemiyorum vücudum sakatlığı bir türlü atlatamıyor yoksa ostarine ve mk-677 kullandım kullanmadan önce 64 kiloydum 70e çıktım dediğim gibi sarms pepdit anabolizan kullanmak istemiyorum ostarine etkisini gördüm de kemik kalınlaşması vb durumlar görmedim burak hocadan önce üstteki abimin önerisiyle gidiceğim :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
supzero    14
EmreGundi, 12 dakika önce yazdı:

Merhaba öncelikle  166 boy 70 kiloyum 19 yaşındayım son iki üç yıldır omuz sakatlığı yaşıyorum spor salonuna düzenli gidemiyorum vücudum sakatlığı bir türlü atlatamıyor yoksa ostarine ve mk-677 kullandım kullanmadan önce 64 kiloydum 70e çıktım dediğim gibi sarms pepdit anabolizan kullanmak istemiyorum ostarine etkisini gördüm de kemik kalınlaşması vb durumlar görmedim burak hocadan önce üstteki abimin önerisiyle gidiceğim :) 

gelişmeleri bekliyorum hocam geçmiş olsun. takipteyim

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
boss41    100
EmreGundi, 7 dakika önce yazdı:

Sakatlık için bpc157 ve tb500 aynı anda kullanabilirsin ben kürün ikinci kısmına yazdım ama sakatlık varsa ilk iki ayda kullan derim , ostarine etkisini uzun vadede gösterir kısa vadede kemik kalınlaşması adına aman aman bir etkisi olmaz zaten tüm ürünleri kür halinde  sağlam antrenmanlarla iyi bir beslenmeyle birlikte  uzun vadeye yayarak kullanırsan sonuç alırsın kemik gelişimi kas gelişimi gibi hızlı olmuyor malesef o yüzden 6 aylık bu kürü önerdim bu sadece başlangıç  en azından 2 yıl yükleneceksinki ciddi fark yaratabilesin  . Ama şuna inanıyorum bu kürü yapsan 6 ay sonunda sağlam gelişim kaydedeceksin . Kemik gelişimi için kas kütleside eklemen gerek benim önerebileceklerim bukadar ..

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
EmreGundi    29
boss41, 4 dakika önce yazdı:

Sakatlık için bpc157 ve tb500 aynı anda kullanabilirsin ben kürün ikinci kısmına yazdım ama sakatlık varsa ilk iki ayda kullan derim , ostarine etkisini uzun vadede gösterir kısa vadede kemik kalınlaşması adına aman aman bir etkisi olmaz zaten tüm ürünleri kür halinde  sağlam antrenmanlarla iyi bir beslenmeyle birlikte  uzun vadeye yayarak kullanırsan sonuç alırsın kemik gelişimi kas gelişimi gibi hızlı olmuyor malesef o yüzden 6 aylık bu kürü önerdim bu sadece başlangıç  en azından 2 yıl yükleneceksinki ciddi fark yaratabilesin  . Ama şuna inanıyorum bu kürü yapsan 6 ay sonunda sağlam gelişim kaydedeceksin . Kemik gelişimi için kas kütleside eklemen gerek benim önerebileceklerim bukadar ..

Çok teşekkür ederim düzenli ostarine kullandığımda en büyük yan etkisi baş ağrısı bilirsin abi bende çok fazla yapıyordu dayanamıyordum o yüzden bir daha kullanmaya yemiyor :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
boss41    100
EmreGundi, 2 dakika önce yazdı:

Çok teşekkür ederim düzenli ostarine kullandığımda en büyük yan etkisi baş ağrısı bilirsin abi bende çok fazla yapıyordu dayanamıyordum o yüzden bir daha kullanmaya yemiyor :)

Elenebilir , ostarin olmazsa olmaz değil ama olursa iyi olur bu ürünlerin yanında . Umarım istediğini alırsın başarılar şimdiden . 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Dagcıkomando
      Merhaba,bir ay önce hastahanede kemik plaklarıma baktıydım,doktor kapanmış uzamasın dedi.Farklı bir yorum almak için foruma sormak için açtım konuyu anlayanlar vardır mutlaka,sizce röntgendeki durum kapandığını mı gösteriyor?Kemik yaşım kaç?Boyum 167 anne 151 baba 178.Boy uzatma egzersizleri işime yarar mı?yaşım 16

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.