Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

anavarold

Noxy labs - marka hk. kullanıcı deneyimleri?

Önerilen İletiler

anavarold    0

Merhabalar arkadaşlar, nasılsınız? :)

Noxy labs hakkında fikir ve düşünceleriniz nelerdir?

Yabancı kaynaklarda ya da reddit gibi ortamlarda deneyim veya ürünle alakalı herhangi bir şey göremedim, belki de ben bulamadım.

• Markanın peptidleri?
  • Markanın tablet ürünleri?
  • Markanın sarmları var mı?

Bilgisi olan arkadaşlar paylaşımda bulunurlarsa çok mutlu olurum.

Tüm yorumlar için teşekkürler.

PXL_20240406_122138419.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

forbit    851

Alırken neden araştırmadınız da aldıktan sonra araştırıyorsunuz :) Keşke almadan araştırsaydınız.

Kimden aldınız ürünü, satıcınızın açıklaması neydi bu konuda?

Ben sizin için minik bir araştırma yaptım buyurun.

Reddit kaynakları:

https://www.reddit.com/r/noxylabs/

https://www.reddit.com/r/noxylabs/hot/

https://www.reddit.com/r/noxylabs/comments/1bpzcdm/noxy_labs

Yurtdışı en büyük steroid platformu:

https://www.eroids.com/reviews/hghroid.com

Yurtdışı bazı satış platformları:

https://hghroid.com/

cartmangear.co burada vardı şimdi kaldırdılar sanırım güncelleme yapıyor olabilirler tabletleri ilk burada görmüştüm.

Böyle uzar gider araştırmanız lazım çok fazla kaynak var. Ben sarmslarını uzun zaman oldu deneyimleyeli oldukça memnunum.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gönderildi (düzenlendi)

Gayet güzel bir marka ilaçları dolu tam olarak üstünde yazan neyse o. Testo enantat ve npp'sini kullandım, npp 1. haftanın sonunda beni deli dehşet paranoyak ve alıngan birisine dönüştürdü devam edip etmemek konusunda kararsızım o derece :D ama aynı zamanda daha 1. haftadan Bench +10kg koydum.

tarihinde Geleceğin Olympia'sı tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GHOST    442
anavarold, 42 dakika önce yazdı:

PXL_20240406_122138419.jpg

Yurtdışı kaynak yok diyeceksin önce ama konu açarken kullandığın fotoğraf yurtdışı kaynaklı olacak? :D:) 

Hocam kaynak yok demedin mi yurtdışı siteden almışsın işte nasıl yok? :) 

Amaç mı başka acaba @Loving bilemedim -_- ;)

Fotoğrafı buradan almışsınız mesela :)

DP2.png.fcbac662a029783ca1e469514735bbe4.png

Kaynak demiş ki

Alıntı

GENEL DENEYİMİM
Kolay sipariş, çok duyarlı ve hızlı ve çalışması gerçekten keyifli. Fantastik fiyatlandırma eğer bu şeyler okunaklıysa, dürüst olmak gerekirse neredeyse dayanılmazdır. Eşyalar yeni geldi ve ilk iğnemi yaptı, sıfır pip. Etkilerle henüz konuşamıyorum çünkü açıkçası çok erken ama kan aldığımda birkaç hafta içinde güncellenecek.

ÜRÜNLER, ETKİNLİK VE SONUÇLAR
Çok profesyonelce paketlenmiş çift kabarcıklı ve profesyonel ilaç kaplarına benzeyen ambalajlarda. Daha önce bu kaynağın dışında Noxy-labs görmedim, ancak paketlemek için gittikleri uzunluklar kesin olarak belli bir güven veriyor. Exemestane, yabancı Pfizer orijinal kutularında geldi.

müşteri hizmetleri
Yine çok hızlı tepki ve devir süresi. Adamımla çalışmak ve ürünleri tartışmak her zaman hoştu.

NAKLİYE VE TESLİMAT
Yukarıda belirtildiği gibi çok sağlam ambalaj, uluslararası olduğu düşünüldüğünde hızlı sevkiyat ve hepsi.

PERFORMANS İÇİN FİYATEK YORUMLAR
Bu deneyimden oldukça memnunum ve bloods'un menzile geri dönmesi şartıyla kesinlikle tekrar sipariş vereceğim.

• 100 Puan 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    303
anavarold, 32 dakika önce yazdı:

Merhabalar arkadaşlar, nasılsınız? :)

Noxy labs hakkında fikir ve düşünceleriniz nelerdir?

Yabancı kaynaklarda ya da reddit gibi ortamlarda deneyim veya ürünle alakalı herhangi bir şey göremedim, belki de ben bulamadım.

• Markanın peptidleri?
  • Markanın tablet ürünleri?
  • Markanın sarmları var mı?

Bilgisi olan arkadaşlar paylaşımda bulunurlarsa çok mutlu olurum.

Tüm yorumlar için teşekkürler.

Tren enant ve rad-140 mk-677 sarm kullandım a kalite ürünler şüphe etmeden kullanabilirsin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
anavarold    0
GHOST, 13 dakika önce yazdı:

Yurtdışı kaynak yok diyeceksin önce ama konu açarken kullandığın fotoğraf yurtdışı kaynaklı olacak? :D:) 

Hocam kaynak yok demedin mi yurtdışı siteden almışsın işte nasıl yok? :) 

hocam öncelikle  görseli ordan aldım evet eksik bir bildirimden dolayı özür dilerim sınırlı sayıfa veriye ulaşabildim demeliydim ama zaten o platformda bile 2 geri bildirim var reddit konularında ise öyle sağlam bir kullanım geri bildirisi yok kafam karıştı açıkcası noxylabsin kendi sayfasi neden urunleri koymuyor onuda anlamadım tek derdim marka ve ürünle alakalı bilgi alıp burak hocayla iletişime geçmek

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GHOST    442
anavarold, 5 dakika önce yazdı:

hocam öncelikle  görseli ordan aldım evet eksik bir bildirimden dolayı özür dilerim sınırlı sayıfa veriye ulaşabildim demeliydim ama zaten o platformda bile 2 geri bildirim var reddit konularında ise öyle sağlam bir kullanım geri bildirisi yok kafam karıştı açıkcası noxylabsin kendi sayfasi neden urunleri koymuyor onuda anlamadım tek derdim marka ve ürünle alakalı bilgi alıp burak hocayla iletişime geçmek

Estf. sen o soruyu markaya soracaksın burası markanın support sayfası değil adamların maili var neden ürünlerinizi koymuyrosunuz diye şikayet maili at belki dikkate alırlar sende mutlu olursun hem :) 

• ahahaha 1
  • Gülümse 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    389

Konularıma bakıp fikir sahibi olabilirsin dostum. Bir hafta oldu deca bolde küründeyim şimdiden paranoya başladı. Hiçbir ürününde ödem vs yaşamadım steril ilaç. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
anavarold    0
Diver, 4 saat önce yazdı:

Konularıma bakıp fikir sahibi olabilirsin dostum. Bir hafta oldu deca bolde küründeyim şimdiden paranoya başladı. Hiçbir ürününde ödem vs yaşamadım steril ilaç. 

inceledim hocam teşekkürler peptidlerini deneme firsatiniz oldumu görselleri varmidir acaba rica etsem

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    389
anavarold, 1 dakika önce yazdı:

inceledim hocam teşekkürler peptidlerini deneme firsatiniz oldumu görselleri varmidir acaba rica etsem

Peptidlerini kullanmadım. Elimde görsel yok maalesef.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Liberta    5

BPC 157 kullandım 1 ay, eklem ağrılarım ve genel toparlanmam konusunda etkisini hissetmeye başlamıştım, İngiltere'den gelen tanıdıklarım vardı, orada yasal olarak üreriliyor ve bir miktar daha ekonomik, bende onları kullanmaya devam ettim. Eğer İngiltere'den gelmeseydi Noxy ile devam ederdim. Ayrıca elimde Testosterone Enanthate'si var, ilk enjeksiyonu dün yaptım, ağrı sızı yok, çok rahattı enjeksiyon, tıpkı İran gibi. Etkilerini göreceğiz.. Noxy fiyatları sahte, kalitesiz olamayacak kadar yüksek, en azından piyasasında üzerinde. Fiyat her şeydir. 

• 100 Puan 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kürden çıktım ve 8 haftadır sadece 250mg Testosterone Enanthate alıyorum. Kan testim ektedir. Ürünler gerçek anlamda dolu ve streil. Aynı zamanda Nandrolone Decanoate kullandım 10 hafta psikolojimin içinden geçti. Ağırlıklarım dehşet arttı. 

Screenshot_20240425-013221_Chrome.jpg Screenshot_20240425-013320_Chrome.jpg

• Beğen 1
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Waxorion    17

Testo tren ve sr9009 kullanıyorum. 5.haftadayım yan etki olarak daha bişey görmedim sadece gece terlemesi oluyor. Ama ağırlıklarım ve formum gözle görülür şekilde değişti ilk defa gördüğüm damarlarım var. Libidom tavan hep hazır geziyorum. Enjeksiyon sırasında ara ara ödem oluyor oda enj. hatamdan kaynaklı olabilir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
anavarold    0
Diver, 24.04.2024 - 17:32 yazdı:

Peptidlerini kullanmadım. Elimde görsel yok maalesef.

geri bildirim için teşekkürler

nehir_avci8322, 16 saat önce yazdı:

Kürden çıktım ve 8 haftadır sadece 250mg Testosterone Enanthate alıyorum. Kan testim ektedir. Ürünler gerçek anlamda dolu ve streil. Aynı zamanda Nandrolone Decanoate kullandım 10 hafta psikolojimin içinden geçti. Ağırlıklarım dehşet arttı. 

Screenshot_20240425-013221_Chrome.jpg Screenshot_20240425-013320_Chrome.jpg

aşırı iyi gözüküyor hocam

Waxorion, 9 saat önce yazdı:

Testo tren ve sr9009 kullanıyorum. 5.haftadayım yan etki olarak daha bişey görmedim sadece gece terlemesi oluyor. Ama ağırlıklarım ve formum gözle görülür şekilde değişti ilk defa gördüğüm damarlarım var. Libidom tavan hep hazır geziyorum. Enjeksiyon sırasında ara ara ödem oluyor oda enj. hatamdan kaynaklı olabilir.

before after varmıydı hocam acaba?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    753
anavarold, Bir saat önce yazdı:

geri bildirim için teşekkürler

aşırı iyi gözüküyor hocam

before after varmıydı hocam acaba?

https://peptidturkiye.com/forum/forum/101-sarms-türkiye-referansları/

Buraya bakarsan 10 tane öncesi sonrası var anavar kardeş :) Araştır biraz.

Bak son konuların hepsi noxy.

• 100 Puan 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Batarya
      10 haftalık testo , bolde, dhb kürümde 5 hafta body tech dragon kullanmıştım bi önceki konumda test sonuçlarını paylaşmıştım, 5 haftada Noxy kullandım Burak hocadan temin etmiştim en son enjekteyi pazartesi yaptım bugün sabahta test yaptırdım bi önceki testte b12 yoktu bu test yaptırdım sizce nasıl ? @rastlantisal @Rdm

• Yazan: Slimfit
      Merhabalar ürünler hakkında bilgisi, önerisi düşüncelerinizi paylaşır mısınız?

• Yazan: Cramatoria06
      Ever arkadaşlar optimumdan sonraki 2. Opsiyonum daha önce gören duyan bilgi paylaşmak isteyen var mıdır..

• Yazan: Darknessot
      Merhaba arkadaşlar noxy labs duyan ve kullanan oldu mu daha önce? Çoğu kişi memnun kalmış size danışmak istedim.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.