Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

best16.5

Kür içi ve kür sonu hangi ilaçları alıp kullanmalıyım?

Önerilen İletiler

best16.5    12

Merhaba arkadaşlar, 18 Yaşındayım ve kürüme dair bazı sorularım var.

KÜR DETAYLARIM:

• 26 marttan beri only sustanon küründeyim.
  • 3 günde 1 ampul alıyorum.

SORULARIM:

1. Kür içi hangi koruyuculara ihtiyacım var?
  2. Klomen ve tamoxifen gerekli mi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

GHOST    441
  1. C vitamini
  2. Omega3
  3. Test sonuçlarına göre d vitamini
  4. Nac 600
  5. Liv 52 ekstra eklersen güzel olur
  6. Çinko
  7. Arimidex, tamoksifen bunlar e2 seviyene bağlı kullanılır.
  8. Klomen pct zamanı kullanırsın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
best16.5    12
GHOST, 18 dakika önce yazdı:
  1. C vitamini
  2. Omega3
  3. Test sonuçlarına göre d vitamini
  4. Nac 600
  5. Liv 52 ekstra eklersen güzel olur
  6. Çinko
  7. Arimidex, tamoksifen bunlar e2 seviyene bağlı kullanılır.
  8. Klomen pct zamanı kullanırsın.

C vitamini ve çinkonun dozu ne kadar olmalı,fazlası zararlı diye biliyorum sadece kür içi mi kullanmam lazım kür 12 hafta olacak omega 3 değerim vitaminsiz 800 dü sonra vitamin 1 ay kullandim gerekli oldugunu dusunmuyorum kan testi de veremiyorum saglikocagi doktoru 6 ay 1 yıl süre gecmesi lazim diyor kan testi hakkinda bir hocam ürolojiden randevu al ya da laboratuvardan ver tavsiyesi verebilirse sevinirim, nac 600 kullaniyorum ama kullanma kılavuzunda 5 günden fazla kullanmayin diyor o konuda da kararsiz kaldim şuan 10. gün nac da

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
wolkan_1905    19
best16.5, 25 dakika önce yazdı:

C vitamini ve çinkonun dozu ne kadar olmalı,fazlası zararlı diye biliyorum sadece kür içi mi kullanmam lazım kür 12 hafta olacak omega 3 değerim vitaminsiz 800 dü sonra vitamin 1 ay kullandim gerekli oldugunu dusunmuyorum kan testi de veremiyorum saglikocagi doktoru 6 ay 1 yıl süre gecmesi lazim diyor kan testi hakkinda bir hocam ürolojiden randevu al ya da laboratuvardan ver tavsiyesi verebilirse sevinirim, nac 600 kullaniyorum ama kullanma kılavuzunda 5 günden fazla kullanmayin diyor o konuda da kararsiz kaldim şuan 10. gün nac da

Karaciğer koruyucu için Newlife ın 4HEPA sını kullanabilirsin piyasada ki en iyi karaciğer koruyucularından biridir, C vitamini vücutta birikim yapan vitaminlerden birisi değil fazlası idrar ile atılır ve günlük en az 1000mg alınması gerekiyor, özellikle Ester C formu biyoyararlılık açısından daha faydalı. Omega 3 de ara vermene gerek yok epa ve dha değerleri 250 nin üzerinde olsun.

Buradaki kilit nokta göğüs bölgende hassasiyet olup olmaması, dahiliyeden randevu alıp E2 değerine baktırsan iyi olur çünkü ezbere armidex kullanmak iyi değil kiminde 100 lü değerlerde hassasiyet başlarken kimisinde 200 de bile hassasiyet oluşmuyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    213
best16.5, 54 dakika önce yazdı:

KÜR DETAYLARIM:

SORULARIM:

18 yaşındasın ve yaklaşık 3 günde 1 sustanon vuruyorsun da şimdi bunu yapmadan evvel ne eklemen, ne çıkarman, ne kullanman gerektiğini öğrenmeden neden bu yaşta testesteron kullanma gereksiniminde bulundun güzel kardeşim ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
best16.5    12
wolkan_1905, 1 saat önce yazdı:

Karaciğer koruyucu için Newlife ın 4HEPA sını kullanabilirsin piyasada ki en iyi karaciğer koruyucularından biridir, C vitamini vücutta birikim yapan vitaminlerden birisi değil fazlası idrar ile atılır ve günlük en az 1000mg alınması gerekiyor, özellikle Ester C formu biyoyararlılık açısından daha faydalı. Omega 3 de ara vermene gerek yok epa ve dha değerleri 250 nin üzerinde olsun.

Buradaki kilit nokta göğüs bölgende hassasiyet olup olmaması, dahiliyeden randevu alıp E2 değerine baktırsan iyi olur çünkü ezbere armidex kullanmak iyi değil kiminde 100 lü değerlerde hassasiyet başlarken kimisinde 200 de bile hassasiyet oluşmuyor.

4 hepa dan kastın brokolive mi, c vitaminin fazlasi da vucutta egrilik yapiyor diye biliyorum boyum 194 civari eğri gezmek istemem göğüs bölgesinde de hassasiyet yok yani hassasiyetten kastını tam anlamadim birtek sivilce çıktı göğüste, dahiliyeden randevu almayi da bir arastirayim

Arenn, Bir saat önce yazdı:

18 yaşındasın ve yaklaşık 3 günde 1 sustanon vuruyorsun da şimdi bunu yapmadan evvel ne eklemen, ne çıkarman, ne kullanman gerektiğini öğrenmeden neden bu yaşta testesteron kullanma gereksiniminde bulundun güzel kardeşim ?

brom ben 18 yaşında testosteron kullanabilir miyim gibi bir konu açmamışım değil mi? bir bildiğimiz var ki girdik heralde bu işe yoksa neden durduk yere sağlığımı bozayim? hem benim kürüm hakkında bilmediğin çok şey varken ne diye hesap sormaya kalkıyorsun kardeşim pct ve koruyucu ürünlerı hakkında da bilgim var aslında amacım kan testini sormaktı pct ürünlerini sorup kan testini sorayim dedim çünkü kan testini soracak bir konu yok.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
best16.5, 2 saat önce yazdı:

4 hepa dan kastın brokolive mi, c vitaminin fazlasi da vucutta egrilik yapiyor diye biliyorum boyum 194 civari eğri gezmek istemem göğüs bölgesinde de hassasiyet yok yani hassasiyetten kastını tam anlamadim birtek sivilce çıktı göğüste, dahiliyeden randevu almayi da bir arastirayim

brom ben 18 yaşında testosteron kullanabilir miyim gibi bir konu açmamışım değil mi? bir bildiğimiz var ki girdik heralde bu işe yoksa neden durduk yere sağlığımı bozayim? hem benim kürüm hakkında bilmediğin çok şey varken ne diye hesap sormaya kalkıyorsun kardeşim pct ve koruyucu ürünlerı hakkında da bilgim var aslında amacım kan testini sormaktı pct ürünlerini sorup kan testini sorayim dedim çünkü kan testini soracak bir konu yok.

Gönder bakalım dostum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ufukbelli.06    74
best16.5, 3 saat önce yazdı:

KÜR DETAYLARIM:

SORULARIM:

Sustanon kullanırken benim testisler aşırı küçüldü bunu kendin gözlemle ona göre ovitrelle ile testisleri canlandırırsın.

Sustanondan sonra 1 ay kadar enanhate ile devam ve pct öyle yap 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
best16.5    12
ufukbelli.06, Bir saat önce yazdı:

Sustanon kullanırken benim testisler aşırı küçüldü bunu kendin gözlemle ona göre ovitrelle ile testisleri canlandırırsın.

Sustanondan sonra 1 ay kadar enanhate ile devam ve pct öyle yap 

şuan öyle bir yan etki gozlemlemedim ama gozlemlersem kur içinde mi ovitrelle vurdurayim birde dozu ne kadar ayrıca enanthe nin dozu ne kadar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ufukbelli.06    74
best16.5, 37 dakika önce yazdı:

şuan öyle bir yan etki gozlemlemedim ama gozlemlersem kur içinde mi ovitrelle vurdurayim birde dozu ne kadar ayrıca enanthe nin dozu ne kadar

Ovitrelle Kür içinde kendin vurabilirsin tamamını enjekte edebilirsin yeterli olmazsa bir tane daha vurabilirsin. Tabi uzun süre kürde kalacaksan kullan ovitrelleyi. 

Enanhate için Sustanon da kullandığını kullanabilirsin tabi ben olsam 250mg kullanırdım.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rıza333    47

Bu ovitrelle forumda tek seferde vurulması gerektiği savunuluyor ama bence en az 3 doz şeklinde alınmalı CHORIOMON 5000 ile kıyaslandığında 6500 değer CHORIOMON yapıyormuş. CHORIOMON u tek seferde maks 2000iu yapılırdı (doktorlar tek seferde vurabiliyormuş yarımlık tedavisinde)

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
byreal22    50
best16.5, 4 saat önce yazdı:

Dostum daha vitamin nedir bilmiyorsun, koruyucu ne alıcam diyorsun. bir de adama çıkışıyorsun :D 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    213
byreal22, 12 dakika önce yazdı:

Dostum daha vitamin nedir bilmiyorsun, koruyucu ne alıcam diyorsun. bir de adama çıkışıyorsun :D 

18 yaşında fazla testesteron’dan oluyor hep bunlar :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
byreal22    50
Arenn, 5 dakika önce yazdı:

18 yaşında fazla testesteron’dan oluyor hep bunlar :D

Haklısın hocam :D

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
best16.5    12
byreal22, 48 dakika önce yazdı:

bilmeyip bu küre girdiğimi mi sanıyorsun brom ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
byreal22    50
best16.5, Şimdi yazdı:

bilmeyip bu küre girdiğimi mi sanıyorsun brom ?

Evet :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    213
byreal22, 4 dakika önce yazdı:

Evet :)

Güldürme beni 😂😂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
byreal22    50
Arenn, 3 dakika önce yazdı:

Güldürme beni 😂😂

Şşş sustum. xD

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ufukbelli.06    74

Ovitrelle güçlü bir ilaç değil onun için tek seferde vuruyoruz. Bazen iki ovitrelle testisleri ancak canlandırıyor ...

• Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
best16.5    12
ufukbelli.06, 13 saat önce yazdı:

Ovitrelle güçlü bir ilaç değil onun için tek seferde vuruyoruz. Bazen iki ovitrelle testisleri ancak canlandırıyor ...

ovitrelle bir dozu bildigimiz ovitrelle dimi 765 tl olan

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ufukbelli.06    74
best16.5, 4 dakika önce yazdı:

ovitrelle bir dozu bildigimiz ovitrelle dimi 765 tl olan

Evet 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Kürşat1453
      İyi günler hocalarım. İsim Emre yaş 30.
      8 haftadır Testo e 500mg, Bolde 500mg, oxandrolone 30 mg kürümdeyim. Elimde olmayan sebeplerden ötürü kürü Şuan için bırakmak durumundayım. Kür öncesi hormon testlerimde herhangi bir sıkıntı yoktu. Son enjeksiyonu cumartesi günü yaptım. Bundan sonra ki süreçte nasıl ilerlememi neler yapmamı önerirsiniz PCT süreci için
    • Yazan: beko0715
      Merhabalar arkadaşlar,
      Konuyu uzatmayacağım daha öncesinde 3 kez küre girdim kür sonrası azospermi oluştu çocuğum olmuyor ve bu canımı sıkıyor.
      6 kutu klomen 3 kutu proviron  1 kutu ovitrelle Takviye vitamin olarakta proxeed plus alınması önerildi bana ama kullanmasını not etmiştim kaybettim bu fotoğraftaki ürünlerin kullanımını bilen veya ekstra önerisi olan bana yardımcı olabilir mi? @metinav @rastlantisal @Diver @Askabar @godofdark  @Oathbreaker @otopsicikedi @crosfredy @AREN

• Yazan: Eampowered
      Selamlar arkadaşlar. 
      Aralığın ilk haftası başladığım kürüme bundan tam 4 hafta önce son vermiştim kullanmış olduğum ilaçlar ve dozlar şu şekilde:
      1-6 hafta arası testesteron enantha 300mg 6-18 hafta arası testesteron enanthat 500m 1-6 hafta arası boldenon 300mg 6-14 hafta arası boldenon 500mg  Bugün verdiğim kan sonucunda herhangi bir protokol uygulamama rağmen lh açılmış görünüyor (fsh ta istemiştim ama enabızda görünmüyor doktorum eklemeyi unutmuş olabilir) ayrıca ne kür boyu nede kürden sonra ne bir libido nede herhangi bir ereksiyon sorunu hiçbir şey yaşamadım sorularıma gelecek olursak:
      herhangi bir protokol uygulamam gerekiyor mu? bu tek seferlik bir şeymi yoksa hayatım boyunca yaptığım kürlerde pct yapmadan döngüm hep açılacak mı? son olarak kendim gerek görmesemde sizce gidip tekrardan bir fsh değeri istemelimiyim yoksa gerek yok mu ? Kür içi ve kür sonu değerlerimi aşağı bırakıyorum cevaplarınız benim için değerli teşekkürler şimdiden.
      @metinav @rastlantisal @GHOST @SPECTRE @otopsicikedi @crosfredy @AREN @godofdark @Diver @SantoR

• Yazan: Pnshr
      Hocalarım merhabalar.
      Ovitrelle enjeksiyonundam sonra tamoxifen ve klomen kullanımı için 6 gün beklenmeli mi ? Yoksa ovitrelleden sonraki gün tamox klomen başlanmalımıdır?
    • Yazan: merakli
      Merhabalar bugün itibariyle 12-16 haftalık kürüme başlamış bulunmaktayım bu dönemde Ghrp6 cjc1295 Dac igf lr3 yanına testo propionate ve oxandrolone ekledim bu dönemde yüzde oluşan sivilceler için de dahil olmak üzere kür içinde ve sonrasında kullanmam gerekenler nelerdir kullanımları nasıl olacaktır bilgi verirseniz çok mutlu olurum. @Diver @crosfredy @rastlantisal
      dipnot:karaciğer ve böbrek koruyucu gibi ürünler özellikle merak ettiğim konular 

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.