Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Tr3n

Peptide science fragment 176-191 - fake mi?

Önerilen İletiler

Tr3n    293

Bugün 2.250 lira verip ismini vermeyeceğim bir hoca bana peptide science  gönderdi hangi ülkenin malı olduğunu bilmiyor daha bana Rus mali diyor içinden bir de yabancı madde çıktı solüsyonlarını da göndermemiş bana eczaneden al diyor.

Anlayacağınız param çöp oldu bir daha da o hocaya güvenim kalmadı ilacı getirirken ilaçlar da sıcak geldi ilacın etiketleri soyuk fake olduğu belli bana solüsyonlar göndereceğim diyor içime sinmedi vurmak bu saatten sonra vurmak ilaçları toplu alacaktım iyi ki de almamışım iki tane ile kaldı zararım.

IMG-20240411-WA0001.jpeg 17128655542806729310659982097640.jpg

• Gülümse 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bay-T    4.308

Geçmiş olsun ama size sanki biraz müstehak :) Neden mi? Kimse buradan alışveriş yapmak zorunda değil ama 24 saat buradan destek alıp burada vakit geçirip Burak hoca ile en azından fikrini almadan ürün listesine göz atmadan böyle heyecanlar ararsanız zerre üzülmüyorum :) Eskiden üzülürdür bu arada. :)

Bu konuyu oku yıllar önce açmışım hiç mi araştırmadın?

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    293

Biliyorum hocam zaten peptide science Türkiye'de hepsinin fake olduğunu bana Rus göndereceğini söyledi peptide science gönderdi kendisi de peptide science hangi ülke  malı olduğunu bilmiyor yada aptalı oynuyor ¬¬

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.308
Tr3n, 15 dakika önce yazdı:

Biliyorum hocam zaten peptide science Türkiye'de hepsinin fake olduğunu bana Rus göndereceğini söyledi peptide science gönderdi kendisi de peptide science hangi ülke  malı olduğunu bilmiyor yada aptalı oynuyor ¬¬

İade et almıyor mu geri?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    293
gönderildi (düzenlendi)
Bay-T, 7 dakika önce yazdı:

İade et almıyor mu geri?

Yarın iade etmek için uğraşıcam inşallah alır iade elinde kaldı bana kakalamak için uğraşıyor kim alır herkes biliyor fake olduğunu bu peptit sciensin 

tarihinde Tr3n tarafından düzenlendi
  • Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GHOST    601

250 lira ilaç 2000 kâr :) Yazık olmuş.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    293
GHOST, 19 dakika önce yazdı:

250 lira ilaç 2000 kâr :) Yazık olmuş.

Yapacak birşey yok ilacının arkasında Geri verdim ilacını kabul etti. adamda over dose üründe var saçma sapan markada var 

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GHOST    601
Tr3n, 2 dakika önce yazdı:

Yapacak birşey yok ilacının arkasında Geri verdim ilacını kabul etti. adamda over dose üründe var saçma sapan markada var 

Fransız pazarı gibi domuz eti de var kuzu eti de diyorsun yani :) bu ilacı utanmadan satan adamın kapasının önünden geçmem :)

Adına sevindim paran yanmamış en azından hayırlı olsun.

• Beğen 1
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rıza333    59
gönderildi (düzenlendi)
Tr3n, 39 dakika önce yazdı:

Bu piyasaya ilk giripte boş ürün vurmayan bırakmıyorlar deniliyor bi kazığını yiyeceksin :D yanlış anlaşılmasın @Tr3n mesajına istinaden yazdım 

tarihinde rıza333 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    293
rıza333, Bir saat önce yazdı:

Bu piyasaya ilk giripte boş ürün vurmayan bırakmıyorlar deniliyor bi kazığını yiyeceksin :D yanlış anlaşılmasın @Tr3n mesajına istinaden yazdım 

Yanlışlarını gördüm mü iade ediyorum. kanka az çok piyasadayız dediğin gibi hangi ürünün ne olduğunu biliyoruz maymun gözünü açtı 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    293
yellowred1905, 15.06.2024 - 22:34 yazdı:

peptidscience markası sahte ürünleri boş

Yurtdışında dolu ve orada çok popüler bizdekiler boş dediğin gibi

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: mahobaba
      İlaç 10 mg Suyu 2 ml hocam 2 ml suyun hepsini tek flakonun içine hepsini yavaş yavaş enjekte et dedi kargodan yeni geldi ürün biraz sıcakta kaldı karışır mı hemen nasıl yapcam yardımcı olur musunuz?

• Yazan: ProteinliPuding
      Arkadaşlar Merhaba ürünlerim elime ulaştı çok güzel bir paketleme ile karşılaştım ürünler hakkında biraz bilgiye sahibim ama kendi başıma iş yapmamak üzere sizinle beraber tekrardan bir planlama yapmak istiyorum fragmenti nasıl kullanmam gerektiğini ve hangi şırıngayla daha iyi olacağını bilmiyorum hazırlanışı hakkındada pek fazla fikrim yok konuları okudum ama anlayamadım aptala anlatır gibi anlatabilirsiniz gocunmam  

• Yazan: unuvarr4
      Herkese hayırlı geceler,
      Bugün sabah kardiyodan önce 500mcg vurum yaptım normalde 300mcg vuruyordum sanırsam ağır geldi baş ağrısı yaptı yarın enjeksiyona 300 den devam edeyim mi yoksa bi iki gün dinlensem iyi olur mu?
      Şimdiden teşekkür ederim.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.