Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

hislerpişman

Içimi döküyorum, hormona girme mevzusu.

Önerilen İletiler

Oluşturuldu: (düzenlendi)

Esen olsun, lütfen önce okuyun, keyfim hiç ama hiç yok, her an bu sporu bırakabilirim...

-Kür planlaması yapacağım ama yaşım 20. Üç yıldır aralıksız vücut geliştirme yapıyorum, birkaç ay fullbody yaptım ve 2 yıl salona gittim şu an evde ppl devam ediyorum. Bir ton supplament, kasalarca tıbbi protein tozları ve hasta mamaları kullandım. Günde 6k kalori tükettiğim zamanlar oldu.

-Antrenmanlarım da hep hırslı geçerdi, her zaman tüm gücümle basardım. Koca 3 yıl boyunca bastım, bastım... aynalara baktım, "üf büyümüşüm, üf değişmişim, üf şöyle üf böyle" diye kendimi kandırıp durdum... Tek yaptığım kendimi kandırmaktı ama bir şey her zaman aklımdaydı. Vücudumun standart dışı olduğu... Benim vücudum kas yapmaya elverişli değil, 10k kalori de tüketsem, günde 1 kilo protein de yesem 12 saat de uyusam en mükemmel antrenmanı da yapsam bu lanetli vücut büyümüyor... en kral supplamanetleri de kullansam olmuyor... İçtiğim kasalarca hasta mamalarının içinde periyodik tablodaki resmen bütün elementler vardı, tek porsiyonu 300 kcal olan ürünlerdi, içlerinde CaHMB bile vardı. Ama benim için nafile... Buna 12 saat bazen gece bazen gündüz çalıştığım işlerde bile devam ettim. Yavaş yavaş olacak diye kendimi kandırdım ama değişen bir şey yoktu... Testler yaptırdım testo değerlerimde bir sıkıntı mı var diye hayır yok, 580 civarı total testo, serbest testo da referans değerinin üstündeydi kaçtı hatırlamıyorum. Yani yanlış yaptığım yanlış giden hiçbir şey olmadı...

-Canım çok sıkkın, ne yapsam olmuyor. Artık basmak istemiyorum, artık gücüm kalmadı, ne mental açıdan ne fiziksel olarak artık bidonun sonundayım... Sabrım da kalmadı. Çevremdekiler "hani badi yapıyordun sen ne oldu" diyorlar, dalga geçiyorlar, üzülüyorum hevesim kaçtı...

Ben başaramadım arkadaşlar... Ben beceremedim bunu. Kıyafetler vücuduma otursun istedim, yazın dar dar tişörtler giyeyim milet baksın istedim, badici kankalarım olsun istedim daha da yalnızlaştım. Gerçekten o kadar küfür etmek istiyorum ki bilemezsiniz...

Lafı dinlenen, bu işleri bilen iyi insanlardan danışmanlık almam gerekiyor, tek başıma bunun altından kalkamayacak gibiyim... Burada çok garip bir durum var, hiçbir doktorun alışık olmadığı bir yapım var eminim... Artık küçük olmak istemiyorum, artık BÜYÜK OLMAK İSTİYORUM! Kas yığını olup kapılardan yan yan geçmek istiyorum! Artık lanet olsun diyorum... Çok şey istemiyorum, herkesin yapabildiği bi şeyi başarmak istiyorum o kadar.

-Özet-

Bayramdan sonra tekrar işe gireceğim ve aldığım ilk parayla ilaç vurmayı düşünüyorum, benim gibi insanlar ilaç almadan gelişemezler diye düşünüyorum. Doktora gitsem zaten kullanma diyecek. Sporcu doktor da çok fazla olmadığı için derdimi anlatmam pek kolay değil. Benim için yemek ye, bas, uyu ve tekrar et formülü işe yaramıyor. Nasıl saçma bir varlık olduğumu anlamaya çalışıp çözüm üretmeye çalışacak birinden fikir almam lazım. Çoğu da çok pahalı Güray aydın gibi insanların danışmanlığına param yetmez. Bu konuda ne düşünüyor ve öneriyorsunuz?

tarihinde hislerpişman tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
  • Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rıza333    47

Başlıktan ziyade ilk bir kaç satırda senin yerine ilaçsız büyümek için inat etmeye başladım onu bi bil

Moral motivasyonu hep savunmusumdur diyebileceğim hormoncbozmadan sarm peptid olabilir iradesi koruman ve pes etmemen bu konuda Burak hoca elinden gelen yardımı yapacağına inanıyorum heleki senin gibi genç ve gerçekten tedarigiji yaptığı jalde bulaşmamış kimseleri uzak tutmaya çalışan birinden bahsederken daha da ümitlerim senin adına mikro makro hesabin çok güzel olabilir ama doğal yoldan (ege fitness) tesyo seviyen Düşük yani bahsettiğin gibi şahane bir programlama yapmış olsan üst sınıra yakın olman gerekirdi youtubedan bu çocuğu bir araştır ve günde 4 5 lt su içerek... uyguladığı metodlsra burada bitkisel kür başlığından adam otu çoban çökerten keçi boynuzu ... kurlerini çaylarını beslenmene dahil et inanıyorum ki başaracaksın!

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rıza333, 4 dakika önce yazdı:

Başlıktan ziyade ilk bir kaç satırda senin yerine ilaçsız büyümek için inat etmeye başladım onu bi bil

Moral motivasyonu hep savunmusumdur diyebileceğim hormoncbozmadan sarm peptid olabilir iradesi koruman ve pes etmemen bu konuda Burak hoca elinden gelen yardımı yapacağına inanıyorum heleki senin gibi genç ve gerçekten tedarigiji yaptığı jalde bulaşmamış kimseleri uzak tutmaya çalışan birinden bahsederken daha da ümitlerim senin adına mikro makro hesabin çok güzel olabilir ama doğal yoldan (ege fitness) tesyo seviyen Düşük yani bahsettiğin gibi şahane bir programlama yapmış olsan üst sınıra yakın olman gerekirdi youtubedan bu çocuğu bir araştır ve günde 4 5 lt su içerek... uyguladığı metodlsra burada bitkisel kür başlığından adam otu çoban çökerten keçi boynuzu ... kurlerini çaylarını beslenmene dahil et inanıyorum ki başaracaksın!

Hocam öncelikle çok acayip yazmışsınız cümleleri anlamakta zorlandım.

Günde 3-4Lt su zaten içiyorum. 3yıl boyuca olmayan şey şimdi nasıl olacağını bana kanıtlaman lazım, inanıyorum demenin işe yarayacağını sanmıyorum. Testo seviyesi diplerde olanlar başarıyor, ayrıca benim testo seviyemde sorun yok, referans değerinin tam ortasında... Çay içerek nasıl kas yapıcam allah aşkına hocam?

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    753

Benden sana bir abi tavsiyesi senden oldukça büyüğüm o yüzden dediklerimi iyi dinle yararına şeyler söyleyeceğim.

Senin açtığın son 2,3 konuyu okudum ve teknik analizim sen ya  bu sporu bırak veya psikolojik destek al bu spora dair çünkü artık çok ağır bak ağır değil çok ağır takıntı, saplantı yapmışsın her konunda isyan öyle yaptım böyle yapacağım öyle olmadı böyle olacak derken kendini yoruyorsun yap o zaman neden cümlelere takılı bırakıyorsun ki kendini olmuyorsa üsteleme veya olacağına inandığın farklı bir sistem varsa onu dene ama yok devamlı saplantılı şekilde konular açıyorsun mesela bu konu ile de yetinmeyin yine benzer konular açıp isyana bağlayacaksın.

Tekrar diyorum bi büyüğün olarak saplantılı ruh halinden çık ve rahatla biraz kafanı boşalt olmuyorsa olmuyordur olacağına inanıyorsan da burada mızmızlanmayı bırak ve icraata geç ve baştan kendin olmak üzere herkesi şaşırt bulduğun çözüm yöntemleriyle.

Kal sağlıcakla.

• Beğen 3
  • Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE, 17 dakika önce yazdı:

Benden sana bir abi tavsiyesi senden oldukça büyüğüm o yüzden dediklerimi iyi dinle yararına şeyler söyleyeceğim.

Senin açtığın son 2,3 konuyu okudum ve teknik analizim sen ya  bu sporu bırak veya psikolojik destek al bu spora dair çünkü artık çok ağır bak ağır değil çok ağır takıntı, saplantı yapmışsın her konunda isyan öyle yaptım böyle yapacağım öyle olmadı böyle olacak derken kendini yoruyorsun yap o zaman neden cümlelere takılı bırakıyorsun ki kendini olmuyorsa üsteleme veya olacağına inandığın farklı bir sistem varsa onu dene ama yok devamlı saplantılı şekilde konular açıyorsun mesela bu konu ile de yetinmeyin yine benzer konular açıp isyana bağlayacaksın.

Tekrar diyorum bi büyüğün olarak saplantılı ruh halinden çık ve rahatla biraz kafanı boşalt olmuyorsa olmuyordur olacağına inanıyorsan da burada mızmızlanmayı bırak ve icraata geç ve baştan kendin olmak üzere herkesi şaşırt bulduğun çözüm yöntemleriyle.

Kal sağlıcakla.

Sağ olasın abicim ama mantıken doğru şeyler yapıp olumlu sonuç almak gerekmiyor mu? Olması gereken budur... Olmuyorsa bırak diye bir şeyi ben kabul etmiyorum! Herkes yapıyorsa ben niye yapamıyorum??? Her şeyi olması gerektiği gibi yapıyorum, kimse benim kadar yemek yemiyor, hareket formunu kimse benim kadar iyi yapmıyor overtraining, failure, yarım tekrar çeyrek tekrar bütün terimlerin ne olduğunu çözdüm, her şeyi denedim, kas zihin bağlantısı falan her şeyi yapmaya çalıştım.

Bunların hiçbirini bilmeyip peynir ekmek yiyen kekolar yapıyor ben yapamıyorum?? Bir de bana bırak o zaman diyorsun, hayır efendim yapacam... İlaç gerekiyorsa ilaç...

onur41_38, 12 dakika önce yazdı:

Merhaba, 

Vücut resimini atar mısın? 

Önceki konularıma bakın hocam bir yerlerde vardı foto zaten değişen bir şey yok o zamandan bu zamana...

• Şaşkın 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mustafaskh, 2 dakika önce yazdı:

Koç ile çalışabilirsin, ben öyle yapıyorum.

Evde çalışıyorum hocam...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mustafaskh    13
hislerpişman, 34 dakika önce yazdı:

Evde çalışıyorum hocam...

Evde ya da salonda derken hocam, bilgili bir insan ile takipli çalışma için demiştim, sanırım yanlış anladın. 

• Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
onur41_38    44

Evet öncelikli konulara bakarak resminizi buldum. Formun gayet iyi. Benim sana tavsiye vermek haddime değil ancak ben senin yaşında olsam haftanın 5 günü çalışır iki gün vücudumu dinlendirirdim. Proteini vücut ağırlığı x2 yapardım asla ama asla fazlasını tüketmezdim. Yağı 60 gr a sabitlerdim geri kalanda karbo olurdu. Gelelim aynaya bakınca hiç bir şey göremiyorum mevzusuna. Maalesef gelişsen bile sana yeterli gelmiyor hastalığı bu. Kendimden örnek vereyim ben m giyen adamdım. Şimdi alim fit asla giyemiyorum. Ovirsize xxl, regular fit xl giyebiliyorum. Arkadaşlarım ailem yeter artık bu ne aq bırak artık şu sporu diyorlar ve ben idmandan sonra ayna karşısına geçince kendime bu ne lan zargana gibisin daha fazla dazla ağır girmelisin diyorum. Kısacası kafadan rahatsızlık.

Gelelim ilaca geçme isteğine eğer maddi durumun bunu kaldıracak seviyede ise her türlü koruyucuyu, tahlili yaptırmak için maddiyatın varsa burayı bırak ailen bile seni durduramaz ancak ben senin yerinde olsam 25 yaşına kadar doğal giderim. Ayrıca bu ilaçlar öyle bastım oldu gibi basit şeyler değil örneğin ben bütün markaları bir kobay fare gibi vücudumda denedim. Geceleri uyuyamama, millet kazakla gezerken senin alev topu gibi olman, iş hayatında iş arkadaşlarınla sürekli kavga etmen, sokakta mermi gibi gezip arasıra karakolluk olmak, orantısız güce sahip olmak bir bakmışsın adamın çenesini eline vermişsin bu tip durumlarda sana ekstra masraf yazar adam şikayetçi olmasın diye mecbur karşılayacaksın, trafikte deli gibi makaslar atmak düz yolda bile sürekli yarış yapıyor hissinde olmak, devamlı seks isteği, vücudunda çıkan sivilceler. Ben bu spora 36 yaşında başladım 3 yıl bitti, son bir yıl ilaçlıyım. En ufak şeyde saldırcanlaşıyorsun.karşı taraf 2 kişi üç kişi farketmiyor. Bunlar benim ilaçlarla birlikte yaşadığım etkiler. Belki başkası papatya oluyordur bilemem. İyi düşün, iyi düşün, iyi düşün.

• Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Teşekkür ederim abicim, dediğin gibi 5 gün çalışıyorum, hayvan gibi yemek yediğim dönem bir dönemdi şu an normal besleniyorum zaten aile evinde mutfağın sınırlarını zorlamak pek mümkün değil. Yağ alımı protein alımı vs çok bakmıyorum ben sadece proteini kilom x2 almaya çalışıyorum hepsi bu. Yağlı olmakla bir sorunum yok aslında istediğim bir şey zaten...

Benim yanlış yaptığım nedir anlayamıyorum? 3 yılda daha fazlası olmalıydı, eminim o yaşta sen benden daha iyisindir...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mimaroba    45

21 yaşındayım ben de yaş olarak yakınız maddi gücün disiplinin yeterliyse hormonel gelişimin vücutta tamamlandıysa önce bu ilaç işini hangi amaçla yaptığını kafanda netleştir sonrasında her şey hazır ise gir bu etmenler tamamsa seni tutan bir husus yok zaten

• Minnettarım 1
  • Gülümse 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Testocu    141
gönderildi (düzenlendi)

Evde yeterli ekipman var mı peki şınav barfix yeterli gelmeyebilir  ilaç alınca tahminim ,yoksa bende evde çalışıyrm ama ekipmanlara çok  masraf ettim 

tarihinde Testocu tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Testocu, 5 dakika önce yazdı:

Evde yeterli ekipman var mı peki şınav barfix yeterli gelmeyebilir  ilaç alınca tahminim ,yoksa bende evde çalışıyrm ama ekipmanlara çok  masraf ettim 

Evet ağırlık plaka ve barlarım var. Etkili çalışabiliyorum. Sadece bench pres yapamıyorum yeterli alan ve sehpa olmadığı için.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Testocu    141
gönderildi (düzenlendi)

Öncelikle kendine iyi bir sehpa almalısın madem homefitness iyi birşey olmalı veya yerde yatarak flat bench yaparsın ama üst göğüs için sehpa lazım sonra plakalar biraz cok ve ağır olmalı sonrada 5x5 programı gibi kütle programı üstüne illede kullanacagım dersen susta  primo veya testo primo gider baştan söyliyim  ama ilaç önermiyorum sadece yardım etmeye çalışıyrm ve kendine iğne vurmayı öğren bu en önemlisi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Testocu, 1 dakika önce yazdı:

Öncelikle kendine iyi bir sehpa almalısın madem homefitness iyi birşey olmalı veya yerde yatarak flat bench yaparsın ama üst göğüs için sehpa lazım sonra plakalar biraz cok ve ağır olmalı sonrada 5x5 programı gibi kütle programı üstüne illede kullanacagım dersen susta  primo veya testo primo gider baştan söyliyim  

Hocam bayram sonrasında tekrar işe gireyim, para yapayım sonra ilaç tavsiyesi için konu açmayı düşünüyorum, sizi etiketleyebilir miyim?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Testocu    141
gönderildi (düzenlendi)

Tekrar söyleyeceğim kullanmanı  tavsiye  etmiyorum ama madem yapacaksın etiketleyebilirsin 

• Şerefe 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rıza333    47
onur41_38, 2 saat önce yazdı:

Evet öncelikli konulara bakarak resminizi buldum. Formun gayet iyi. Benim sana tavsiye vermek haddime değil ancak ben senin yaşında olsam haftanın 5 günü çalışır iki gün vücudumu dinlendirirdim. Proteini vücut ağırlığı x2 yapardım asla ama asla fazlasını tüketmezdim. Yağı 60 gr a sabitlerdim geri kalanda karbo olurdu. Gelelim aynaya bakınca hiç bir şey göremiyorum mevzusuna. Maalesef gelişsen bile sana yeterli gelmiyor hastalığı bu. Kendimden örnek vereyim ben m giyen adamdım. Şimdi alim fit asla giyemiyorum. Ovirsize xxl, regular fit xl giyebiliyorum. Arkadaşlarım ailem yeter artık bu ne aq bırak artık şu sporu diyorlar ve ben idmandan sonra ayna karşısına geçince kendime bu ne lan zargana gibisin daha fazla dazla ağır girmelisin diyorum. Kısacası kafadan rahatsızlık.

Gelelim ilaca geçme isteğine eğer maddi durumun bunu kaldıracak seviyede ise her türlü koruyucuyu, tahlili yaptırmak için maddiyatın varsa burayı bırak ailen bile seni durduramaz ancak ben senin yerinde olsam 25 yaşına kadar doğal giderim. Ayrıca bu ilaçlar öyle bastım oldu gibi basit şeyler değil örneğin ben bütün markaları bir kobay fare gibi vücudumda denedim. Geceleri uyuyamama, millet kazakla gezerken senin alev topu gibi olman, iş hayatında iş arkadaşlarınla sürekli kavga etmen, sokakta mermi gibi gezip arasıra karakolluk olmak, orantısız güce sahip olmak bir bakmışsın adamın çenesini eline vermişsin bu tip durumlarda sana ekstra masraf yazar adam şikayetçi olmasın diye mecbur karşılayacaksın, trafikte deli gibi makaslar atmak düz yolda bile sürekli yarış yapıyor hissinde olmak, devamlı seks isteği, vücudunda çıkan sivilceler. Ben bu spora 36 yaşında başladım 3 yıl bitti, son bir yıl ilaçlıyım. En ufak şeyde saldırcanlaşıyorsun.karşı taraf 2 kişi üç kişi farketmiyor. Bunlar benim ilaçlarla birlikte yaşadığım etkiler. Belki başkası papatya oluyordur bilemem. İyi düşün, iyi düşün, iyi düşün.

@Loving hocama iş düştü...

Beyler erkek olmak yüksek Testosteron sahip olmak sürekli dik gezmek borazan bir ses tonuyla konuşmak maço olmak demek değildir. Kendinizi "ŞARTLANDIRMAYIN" bir kere 'erkek' değil ana baba kardeşe hayırlı aile bireyi olmak ve evine "ekmek" götürebilmektir ^adam^ olmak  herşeyden önce psikolojiyi sağlam tutmak 1, ikincisi çükün olması veya erkek olmak ne gereklilikleri ne demekten ziyade var olmak (felsefi açıdan bakmayalım) ne aileye sahip olmak ne bu sorular ışığında rota belirlemek aslını bulmada seni daha ileri taşıyacaktır. Yaptığın spor zevkler ve renklerdir tartışılmaz başkası badminton hokey yapar hobi sen vücut aslın hevesin bu yöndedir ilaç kullanımı da üniversite okuyan var fabrika da çalışan var garson var operatör var meslek hastalıkları var yani bu alanda seçebileceğin kârla zararı tolare edebileceğin seçimler 

hislerpişman, 2 saat önce yazdı:

Teşekkür ederim abicim, dediğin gibi 5 gün çalışıyorum, hayvan gibi yemek yediğim dönem bir dönemdi şu an normal besleniyorum zaten aile evinde mutfağın sınırlarını zorlamak pek mümkün değil. Yağ alımı protein alımı vs çok bakmıyorum ben sadece proteini kilom x2 almaya çalışıyorum hepsi bu. Yağlı olmakla bir sorunum yok aslında istediğim bir şey zaten...

Benim yanlış yaptığım nedir anlayamıyorum? 3 yılda daha fazlası olmalıydı, eminim o yaşta sen benden daha iyisindir...

Dinlenmeyi unuttuk kardeş yüksek devirde uzun süre gidersen motor yanar  en az ama en az her gün 6 saat uyumalıyım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Battlefield    5

Arkadaşım bu kadar kafaya takacağın bir mevzu yok bence. Spor salonuna haftanın 5 günü gitmeni ve 4 ay boyunca aynı programı kullanmanı öneririm. Ve beslenmene de bu süreçte çok dikkat etmelisin. Kazandığın parayı ilaca vereceğine beslenmene harca. Bunu 4 ay sürdür. Bir öneri…

• 100 Puan 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    286

Kilo almakta sıkıntı yaşıyorsun benim gibi. Problem testoda değil östrojende. Nedendir bilmiyorum bazı insanlarda düşük seyrediyor. Kür için 2 sene daha beklesen 5 senelik altyapıyla muhteşem işlet yapabilirsin. Bence biraz daha bekle. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yine süre vermişsiniz, şu kadar ay şunu yap şu kadar yıl bunu yap. Birisi hala 5 gün salona git, beslenmene dikkat et falan diyor dalga geçer gibi. Ben onu 3 yıl yaptım ustam... Aynısını yaşamayan için konuşması kolay, yiğa şöyle yapıcan işte yia böyle yapıcan işte yiğa bu kadar takma yiğaa.

Mhmt38, 1 saat önce yazdı:

Kilo almakta sıkıntı yaşıyorsun benim gibi. Problem testoda değil östrojende. Nedendir bilmiyorum bazı insanlarda düşük seyrediyor. Kür için 2 sene daha beklesen 5 senelik altyapıyla muhteşem işlet yapabilirsin. Bence biraz daha bekle. 

Kilo almakda sıkıntı yaşıyorum ama yağ almayı bir şekilde hallederiz, ben kas alamıyorum kas kas. vücudum kaslanmıyor. Bence miyostatin değerimde bir şey olabilir. 5senelik altyapıya gerek yok 3 senelik olanlar da çok iyi iş yapıyorlar? 3 sene de olmadı 5 seneye tamamlasam ne fark edicek?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Waxorion    15

Benim anlamadığım nokta eğer sen doğal yollarla herşeyi yaptığına ve ilerlemediğine inanıyorsan geriye sadece ilaç kaldığını düşünüyorsan bunu neden buraya yazıp onay almaya çalışıyorsun? Evet yaşın küçük burda zaten kimse sana git ilaç kullan demez ama kullanmak istiyorsan da sonuçlarını göze aldıysan kimse seni durduramaz. Çünkü gördüğüm kadarıyla sana doğal yollarla verilen bütün tavsiyelere zaten yaptım olmadı diyorsun o zaman otur düşün ne yapmak istediğine kendin karar ver yaptıktan sonrada kararın her ne olursa olsun sonuçlar her ne olursa olsun senin kendi kararın olduğunu bil

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
YoungWolf    50

Güray hocanin boyle bir videosu vardı izlemeni tavsiye ederim  video başliği " kas yapmak isteyenler için hayatın 7 gerçeği" izlemeni tavsiye ederim . Vucut geliştirme hayattaki diğer birçok seyden farkli. Bi gitar çalmayı öğrenmek gibi değil yada bir basketbol ögrenmek gibi değil. Kimi insan enstruman çalmada daha yeteneklidir kimisi daha yeteneksizdir. Yeteneksiz olan günde ekstradan 5 saat daha fazla çalışarak o açığı kapatabilir.

Yada bir dil öğrenmek istiyorsun bu konuda yeteneksizsen bile daha fazla çalisrak hizli ogrenebilirsin Kimisi basketbol konusunda yeteneksizdir. Günde 10 saat çalışarak başarili bir basketçi olabilir. Ama vücut geliştirme böyle bir şey değil yapman gereken belli basit kurallar dışında daha fazla hicbirşey yapamassin haftalik bir kasi çalistirman gereken set belli. Tukenise gitmekten daha fazlasini yapamassin. Yapsanda birsey ifade etmez.Günlük alman gereken kalori protein belli fazlasini alman seni hiç ileri tasımaz. Vücut geliştirmede ne yazikki genetiğimizin el verdiğinden daha fazlası imkansız.

Hatta vucut gelisirmede fazlasini yapmaya çalisman seni geri bile goturur. Bu sporda neysen osun zorlamaya gerek yok. Bu seni piskolojik olarak yıpratır. Deneyebileceğin tek şey steroid almak olur. Ama bunlardanda biranda bir sihirli değnek etkisi bekleme. Bana kalırsa dene. Ama baktın hala olmuyor zorlamanın manası yok. Şuanki fiziğinden memnun olman gerek. Eminim dışardaki birçok insandan çok daha iyi durumdasın birçogundan daha farklisin emin ol dikkat çekiyorsun sen farkinda değilsin.

Kafa yapını değistirmek zorundasin. Takıntından kurtulmak zorundasın. Gunumuzde sosyal medya ve infulencerlar standart kaslı  vücut algisini çok çok ileriye taşıdı. Eskiden yıllar önce gördügümüz natural vucutlar bize çok kaslı gelirken. Şimdi standart bir vücut gibi geliyor. Bu konudaki algımız çok değişti. Hayatta vucut geliştirmekten çok çok daha önemli şeyler var. Bu sporu hayatının merkezi yapma. Yapman gerekenin fazlasını yapabileceğin bir spor değil bu. Haftada bir kası 20 setin ustune çalisman bisey ifade etmiycek.

Her seti tukenise goturmen hatta drop setler yapman bisey ifade etmiycek hatta geri bile goturebilir. Gunde alman gereken kalorinin 300 500 ustunu alman bisey ifade etmiycek. Gunde kg 1.5 2 gr proteinin ustunu alman bisey ifade etmiycek. Elindekiyle mutlu ol yapman gerekeni yap gerisini çok dusunme. İçinde kalmasin steoidide dene. Hayatta yapilmasi gereken birçok sey var. Hersey bu spor degil 

• Beğen 1
  • Yıldız 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Nynex    7

Ee bende aynıyım bu kaderimiz hattâ ilaçta işe yaramıyor testo bastım anca göbek büyüdü bide jino oldu çok daha güçlü ilaçlar gerekiyor ama onlarda hem maliyet hemde aşırı yan etki riski var kısacası bu konuda aynı kaderi yaşıyoruz kabul etmek en iyisi gibi

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409

Kesin kararlıysan küre girmeye işi bilen birisiyle çalış. Diğer türlü sahte ilaç sahte insanlara falan denk gelirden hepten soğursun bu işten.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.