Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

tesrifediyorum

Anavar küründe testesteron baskılanırsa ne yapılmalıyım?

Önerilen İletiler

Arkadaşlar selamlar,

Yabancı forumlarda anavarı tek başına çalıştıran bir sürü kullanıcı okudum. Genelde çoğu pct yapmaya bile gerek durmuyor. Ben de anavarı 4-6 hafta 10-20 mg arasında kullanacağım. Olası bir testo kapanma durumunda neler yapabilirim, pct de hangi ilaçları ne kadar hangi dozlarla kullanmalıyım. Teşekkürler. :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ufukbelli.06    72

Pct öncesi test vererek buraya atarsın yardımcı olur herkes ama neden tek başına oxandrolone? 

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ufukbelli.06, 37 dakika önce yazdı:

Pct öncesi test vererek buraya atarsın yardımcı olur herkes ama neden tek başına oxandrolone? 

Enjeksiyon yapmaya korkuyorum. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emir32    7
tesrifediyorum, Bir saat önce yazdı:

Arkadaşlar selamlar,

Yabancı forumlarda anavarı tek başına çalıştıran bir sürü kullanıcı okudum. Genelde çoğu pct yapmaya bile gerek durmuyor. Ben de anavarı 4-6 hafta 10-20 mg arasında kullanacağım. Olası bir testo kapanma durumunda neler yapabilirim, pct de hangi ilaçları ne kadar hangi dozlarla kullanmalıyım. Teşekkürler. :)

20 mg az 40 mg kullan proviron ekleyebilirsin yanına testo için

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emir32, 9 saat önce yazdı:

4 hafta kullanacağım. ilk haftası 10 mg, 2-3-4. haftası 20 mg olacak muhtemelen. Daha ilerilere gitmeye şu anlık korkuyorum. Proviron eklersem dozajlama nasıl olmalı? Test. baskılanacak ama tamamen kapanır mı diye endişeliyim, proviron ile kombinlersem önler mi bunu sence? ve bunlar sonrasında pct yapmalı mıyım? sadece anavar çalıştırıp sonrasında pctye ihtiyaç duymayan bir sürü yorum okudum. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emir32    7
tesrifediyorum, 6 saat önce yazdı:

4 hafta kullanacağım. ilk haftası 10 mg, 2-3-4. haftası 20 mg olacak muhtemelen. Daha ilerilere gitmeye şu anlık korkuyorum. Proviron eklersem dozajlama nasıl olmalı? Test. baskılanacak ama tamamen kapanır mı diye endişeliyim, proviron ile kombinlersem önler mi bunu sence? ve bunlar sonrasında pct yapmalı mıyım? sadece anavar çalıştırıp sonrasında pctye ihtiyaç duymayan bir sürü yorum okudum. 

6 hafta kadar kullanabilirsin ondan sonra baskılar 10 mg hiç işe yaramaz çok az, günlük 1 tablet yeter proviron 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    905
Emir32, 16 saat önce yazdı:

Ağa testonun baskılanmaması ile Proviron ilişkisini anlatırmısın ?

Son zamanlarda forumda böyle çok yanıt görüyorum. Lütfen sırf etkileşim için yanıtlarda bulunmayın. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar, 56 dakika önce yazdı:

Son zamanlarda forumda böyle çok yanıt görüyorum. Lütfen sırf etkileşim için yanıtlarda bulunmayın. 

Hocam siz ne düşünüyorsunuz sadece anavar kullanmakla ilgili. Çok fazla kullanan var, yine de emin olmak istiyorum. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SantoR    72

Hangi tablet kullanırsanız kullanın enjeksiyonsuz testonuz bir miktar baskılanır burda önemli olan ne kadarı baskılanacağı bundan çok çekiniyorsanız hiç girmeyin.. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SantoR, 21 dakika önce yazdı:

Hangi tablet kullanırsanız kullanın enjeksiyonsuz testonuz bir miktar baskılanır burda önemli olan ne kadarı baskılanacağı bundan çok çekiniyorsanız hiç girmeyin.. 

Evet hocam, yine de olası en kötü senaryoyu baz alarak yürümem gerekiyor. Kür bitince test vereceğim, değerleri burada da paylaşırım. Nolvadex öneriyorlar, eczaneye sordum o 2 senedir piyasada yok, muadili tamoksifendi sanırım onu önerdi. Hazırda bulunduracağım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emir32    7
Askabar, 1 saat önce yazdı:

sperm kalitesini arttırır düşük olan sperimi normal değere getirir etkişim için yapmıyorum fikrimi belirtiyorum beni çok görmen seni ne gibi rahatsız etti? sorusu olan ben değil başlığı açan arkadaş bilgin varsa ona yardım et..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    905
tesrifediyorum, 2 saat önce yazdı:

Hocam siz ne düşünüyorsunuz sadece anavar kullanmakla ilgili. Çok fazla kullanan var, yine de emin olmak istiyorum. 

Dostum tablet steroid olarak ne kullanırsan kullan doğal testona zarar verecektir. Ayrıca anavar hammaddesi en pahalı ilaç orjinalini bulmak çok çok zor ve orjinali buldan bile anavardan gözle görülür etki almak için 3-4 ay gibi bir süre kullanmak gerekir. Satıcıların avlama stratejisine kanma. Ya hiç kullanma yada testosuz kür yapma. Amacın yağ yakmak ise güzel diyet ve yohimbine gibi takviyeler ile güzel forma girersin. İlla tablet bişey kullanacaksan DAA kullan. Gözle görülür etki veriyor naturel bireylerde 

Emir32, 1 saat önce yazdı:

sperm kalitesini arttırır düşük olan sperimi normal değere getirir etkişim için yapmıyorum fikrimi belirtiyorum beni çok görmen seni ne gibi rahatsız etti? sorusu olan ben değil başlığı açan arkadaş bilgin varsa ona yardım et..

Seni çok görmek değil insanlara yanlış bilgi vermen beni rahatsız etti. Sperm kalitesi veya sperm yoğunluğu ile total testo aynı şey değil. Bilgim dahilinde doğru şekilde yardımcı oluyorum zaten ki diğer üyelerde aynısını yapıyor sen yanlış bilgiyi doğru gibi direkt söylüyorsun ve bu yanlış. Bunda ego yapacak yada yanlış anlayacak bişey yok. Ben bana bişey öğreten insana teşekkür ederim. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Hasan3542

Arkadaşlar bu markaları kullanan oldumu daha önce aralarında en iyisi hangisidir?
    • Yazan: Liberta
      Merhaba,
      Kürünü tamamlamış bir arkadaştan Buddha'nın Anavar'ını aldım.
      Anavar'ın orijinalliğini hem etki olarak hemde kan testinde nasıl anlayabiliriz?
      Yarılanma ömrü çpk kısa olduğunu okudum, hatta pre-workout alımda güç artışı,  pump  hissinde artış gibi yorumları gördüm. Anavar'ı veren arkadaş kür içinde Tren de kullanmış, "etkisini pek kıyaslayamadım" dedi.
    • Yazan: tesrifediyorum
      Arkadaşlar selamlar, 2-3 haftadır günlük 10 mg anavar kullanıyorum. Günlük hayatımda cinsel iştahı düşük birisiyim ama ilaca başladıktan sonra anormal bir şekilde cinsel iştahım çok yüksek. Başka hiçbir şeye fokuslanamamaya başladım, sizce bu normal mi?
    • Yazan: Denizci
      Merhaba arkadaşlar,
      Küre gireceğim açık söylemek gerekirse bir çok arkadaş gibi profesyonel olmasam da kendi araştırmalarım ve arkadaşlarımın desteği ile planlama yaptım.
      Kür planım şu şekilde olacak:
      2 ml boldenone 2 ml testo enant 3 tablet anavar 3 tablet winstrol  Toplamda 10 enjeksiyon yani 50 gün sürecek tabletler 30 gün sonra bitecek.
      Şimdi asıl sormak istediğim şu bu kür bitiminde hemen :
      2ml tren acetat 2ml testo prop 2ml masteron Devam edeceğim toplamda 5 enjeksiyon yani 25 gün sonra da bu kür bitecek.
      Hiç ara vermeden devam etmemin sıkıntısı olur mu ?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.