Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

YoungWolf

Sustanon rimobolan kürü çarpıntı şikayeti.

Önerilen İletiler

YoungWolf    50

Merhabalar. Şimdiye kadar hep only testosteron kürü yaptım hiç böyle bir şikayetim olmamıştı.ilk defa bir anabolik ekledim 400 mg rimobolan 500 mg sustanon kürümün 1. Ayındayım ilk defa bugün ayağa kalktigimda ani haraketler yaptigimda yada sadece durduğum yerde ara ara kan basıncım çok yükseliyor kalbimde çarpıntı ayni zamanda yüzüme ve kafama kan sıçrıyormus gibi basınç olyor sürekli. Kalp ritmim oturduğum yerde bile anlık artıyor çarpıntı olyor sonra düzeliyor. Bunun nedeni nedir. Kürü bırakmalımıyım. Kırmızı kan hücreleri çok artti diye tahmin edyorum. Kan versem düzelir mi? Ne yapmalıyım karar veremedim. Rimobolan en zararsız roid diye seçtim. Demekki her kişide aynı şekilde yan etki göstermiyor. Yardımcı olursaniz cok sevirim. @metinav @rastlantisal @Rdm 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

furymen    6

Bunlar ciddi yan etkiler kürü bırakmanızı tavsiye ederim sağlık herşeyden önce gelir vücudunuzu dinleyin uyarıyı vermiş devam etmeniz halinde kötü sonuçlar doğuracağı muhtemeldir test verin kardiyolojide muayene olun geçmiş olsun.

Bu arada kürü bırakacaksınız düşük dozda only testo yapabilirsiniz nedeni kürü bıraktıktan sonra doğal üretim durduğundan yıkım başlayacak bundan etkilenmemek için sorunun ne kaynaklı olduğunu öğrenene kadar kullanabilirsiniz rölantide devam etsin seviyeler 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
YoungWolf    50

Teşekkürler. Bir süre only testo devam edicem. Neden böyle oldu anlamadım ki. Alt üstü rimobolan. Kullanabilecek en temiz ilaçtan niye böyle bir etki aldım anlamadım. 20 tane kadar elimde ampulde kaldı. Sağlıktan önemli değil tabiki ama. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fanzea34    26

Knka bence test yaptır DHT türevinlerinde oluyo genelde forumda çok konu var hakkinda  tansiyon kan vb etkileri normal yan etkiler direkt kesme hacamat yap durumu izle test yaptır buraya at yardım ederler olmadı ekg ya da kan testi ver kalp çarpıntisi diye bazı salginanlardan anlaşılıyor direkt kesme yazık olur emeklerine en kötü doju azaltırsin bence

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vezuchiy    96

O yaşadığın çarpıntı Sustanon'un imza yan etkisidir belli bir süre vucut maruz kalınca veya yüksek dozda maruz kalınca yaşanıyor diye biliyorum. Testestoronun bir türü ile mi alakalı bilmiyorum ama Sustanon kullanıp özellikle bu dozlar ve üzerine çıkan veya uzun süre kullanan insanlardan çok sık duyduğum birşey.

Kan yoğunluğunu ölçtürmeni tavsiye ediyorum onun dışında her sabah sağlık ocağından tansiyonuna baktır yaşadığın durum senin için tehlikeli bir hale gelebilir bu tamamen şuandan sonra nasıl ilerleyeceğine bağlı, bana kalırsa tek estere geçiş yapabilirsin.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
oisobb123    11

Bende eğilince felan sanki kafamın içine kan doluyormuş gibi hissediyorum 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
YoungWolf    50

Yıllardır only sustanon kürü çok yaptım. 6 7 ay sustanonda kaldığımda oldu hiç böyle bir etki olmamıştı ta ki rimobolan ekleyene kadar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    744
YoungWolf, 10 dakika önce yazdı:

Yıllardır only sustanon kürü çok yaptım. 6 7 ay sustanonda kaldığımda oldu hiç böyle bir etki olmamıştı ta ki rimobolan ekleyene kadar.

Kafası yeni gelmiş xD

• ahahaha 1
  • Cool 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
furymen    6
YoungWolf, Bir saat önce yazdı:

Teşekkürler. Bir süre only testo devam edicem. Neden böyle oldu anlamadım ki. Alt üstü rimobolan. Kullanabilecek en temiz ilaçtan niye böyle bir etki aldım anlamadım. 20 tane kadar elimde ampulde kaldı. Sağlıktan önemli değil tabiki ama. 

Her insan aynı ilaca farklı reaksiyon gösterebilir özellikle alerjik reaksiyonlara vücudumuz hassas ise bu tür sorunlarla karşılaşırız hırsımızı kontrol altında tutalım endişeye gerek yok bir kaç gün sonra çarpıntı geçerse ilaçtan dolayı olduğunu anlamış olursunuz 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
supraxdt    20
YoungWolf, 22.03.2024 - 23:19 yazdı:

Merhabalar. Şimdiye kadar hep only testosteron kürü yaptım hiç böyle bir şikayetim olmamıştı.ilk defa bir anabolik ekledim 400 mg rimobolan 500 mg sustanon kürümün 1. Ayındayım ilk defa bugün ayağa kalktigimda ani haraketler yaptigimda yada sadece durduğum yerde ara ara kan basıncım çok yükseliyor kalbimde çarpıntı ayni zamanda yüzüme ve kafama kan sıçrıyormus gibi basınç olyor sürekli. Kalp ritmim oturduğum yerde bile anlık artıyor çarpıntı olyor sonra düzeliyor. Bunun nedeni nedir. Kürü bırakmalımıyım. Kırmızı kan hücreleri çok artti diye tahmin edyorum. Kan versem düzelir mi? Ne yapmalıyım karar veremedim. Rimobolan en zararsız roid diye seçtim. Demekki her kişide aynı şekilde yan etki göstermiyor. Yardımcı olursaniz cok sevirim. @metinav @rastlantisal @Rdm 

Bizim eczacı da sustanon rimobolan kürunde dalgalı bir şey olduğundan belirli günler ciddi manada çarpıntı ve baş ağrısı yapıyor bunun sebebinin yüksek demirden ve ani testesterondan olduğunu söyledi ve bu şikayet sonrası genelde kür dozajini şu şekilde yapıyor

• Pazartesi 
  • Perşembe
  • Pazar
  • Perşembe

Sonraki hafta vurmuyor fakat o sustanon rimobolan ve anapolon küründe belki de onu etkileyen şey anapolondur hangi ilacın neden ne tepki verildiği aslında pek de bilinmez dozaj düşürülerek farkına varılır 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.570
YoungWolf, 22.03.2024 - 23:19 yazdı:

Kan ver ve aspirin kullan düşük doz 2-3 günde bir...Rimobolandan değil de sustanondan yaşıyor olabilirsin rahatsızlık hissini...

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
YoungWolf    50
metinav, 24.03.2024 - 10:31 yazdı:

Kan ver ve aspirin kullan düşük doz 2-3 günde bir...Rimobolandan değil de sustanondan yaşıyor olabilirsin rahatsızlık hissini...

Bugün kan verdim abi. İnşallah sorun çözülecek yarında aspirin kullanımına başlıycam. Teşekkür ederim.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Rimabolon kullanırken bende de aynı sorun oluşuyor. Aspirin kullanımı bu durumun bir nebze de olsa önüne geçiyor. Kan vermek de çözüm olabilir diyorlar. Proların instagram hikayelerine baktığımda 4 5 ayda bir yarım litre verdiklerini görüyorum. Örnek olarak Ankara da salon sahibi pro hoca.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.