Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Raiden

Pct dozlar hakkında fikir;

Önerilen İletiler

Raiden    0

Merhabalar, Uzun zamandır forumun takipçisi idim, 2015 yalından bu zamana kadar sanırım :) O zamanlar 17 yaşında idim ve zamanı gelene kadar bekledim şuan 27. 

Hatta üyeliğim yok diye bir üyelik daha aldım sonradan bu üyeliğimi buldum. PCT hakkında fikrinize ihtiyacım var. Bana direkt Ovitrelle kullanmam söylendi ama çok ağır bir küre girmediğimi düşünüyorum. 20 Haftalık bir döngüden çıktım aslında denemek ve vücudumun ne tepki verdiğini görmek amacıyla uzun tuttum biraz fazla gaza geldim sanırım ama çok fazla katıp karıştırmadım merak etmeyin, Kullandığım ilaçlar şu şekilde kısa ester ilaç kullanmak büyük pişmanlık yarattı ise de (sürekli enjeksiyon);

İlk 10 hafta;

• 300mg Testosteron Propionat 
  • 300mg Masteron
  • 8 Hafta Oxandrole 50mg
  • Sonra ki 10 hafta sadece only testo gittim;
  • 750mg Testosteron Enantat.
  • 4 Hafta Oxandrole kürün sonuna doğru

Kür içerisinde forumda tavsiye edilen bütün koruyucuları kullandım,

• Multivitamin(D-B-A-C vitaminleri, Çinko, Magnezyum)
  • Deve Dikeni
  • Cystone
  • Omega3.

12 Şubatta son enjeksiyonu olup ilacı kestim. An itibari ile değerlerim aşağıda ki gibidir;

E2 ve Prolaktin baktırmadım bunlara bağlı bir yan etki yaşamıyorum. Baktır derseniz tekrar test veririm. Libido ve sertleşme olarak bir sorun yaşamadım. Cinsel isteksizlik durumu da bulunmuyor. ALT - AST yüksekliği biraz kötü beslenmem kaynaklı oluştu. Koruyuculara devam ederek çözeceğimi düşünüyorum. Doktor da çok yüksek değil diyet ile çözülür dedi.

resim_2024-03-21_204048278.thumb.png.f81bf0a20d259e3a28f53e01b9c3561d.png

Yaklaşık 1 haftadır aşağıda ki içeriğe sahip bir testosteron booster kullanıyorum;

image.png.3bd6f6f0e6fc5b59d840e71d371bda47.png

Elimde 10mg Tamoxifen Citrate ve 25mg Clomiphen Citrate içeren mix bir ürün var. PCT için aldım bunun kullanımını ne şekilde yapmam gerekiyor? Uroloji uzmanı biz bakamayız endekroin servisine gitmemi söyledi :)  Kilo ile orantılı ise 106kg'dayım şuan. Fikirlerinize ihtiyacım var. @metinav @DeMoNhUnTeR @otopsicikedi @Rdm @Bay-T @rastlantisal

Kür öncesi değerlerim de aşağıda ki gibidir;

l7oo.png.f792d5c76ff71f06d8178c40e17a8238.png

Desteğiniz için şimdiden teşekkürler. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

SPECTRE    751

Alt değeriniz çok yüksek hemen önlem almalısınız. Pct için ovitrell, klomen kullanmanız gerekecek.

İlacı kesmenizin üzerinden 9,10 gün geçmiş tamamen alt sınıra herşeyin gelmesi sonrası pctye başlayın çok geç kalmadan.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Raiden    0

Nac600 günlük 1 tablet ve karaciğer koruyucusuna devam ediyorum. Son enjeksiyondan bu yana 40 gün geçti nerdeyse.

• Ovitrell ve klomen dozlaması kaç mg şeklinde yapılacak bilgi verebilir misiniz?
  • Total Testosteron değerim düşük ve lh fsh 0 düzeyinde. Yinede bir 10 gün daha beklemem mi gerekiyor?

Teşekkürler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KlasikFizik    232
Raiden, 49 dakika önce yazdı:

Nac600 günlük 1 tablet ve karaciğer koruyucusuna devam ediyorum. Son enjeksiyondan bu yana 40 gün geçti nerdeyse.

• Ovitrell ve klomen dozlaması kaç mg şeklinde yapılacak bilgi verebilir misiniz?
  • Total Testosteron değerim düşük ve lh fsh 0 düzeyinde. Yinede bir 10 gün daha beklemem mi gerekiyor?

Teşekkürler.

Tek vurum 1 adet ovitrelle kullanıp 7 gün sonra ilk 5 gün 2 tablet klomen-tamoxifen kalan 35 gün 1 tablet klomen-tamoxifen. Bittikten sonra test verirsin başarılı olup olmamasına göre süreyi uzatiriz. Daha fazla beklemene gerek yok baslayabilirsin..

• Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.