Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

fatih06

Sustanon ve primobolan kürü hk.

Önerilen İletiler

Shinso    35
menthzer, 1 dakika önce yazdı:

Hocam ödem çorap vs yazmışsın anlayamadım 4. Haftadayım ne ağrı ne sızı var 5-6 kilo aldım hala parçalıyım..

Çok şanslısınız o zaman%1lik kesimde siniz :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Biradam    1
Shinso, 9 saat önce yazdı:

Haftalık 3e boleceksin 3 vurumluk çıkar zaten

Bu 3e bölme olayını tam olarak nasıl yapıyoruz. Ampülü kırdıktan sonra üçte birini çekmekte sıkıntı yok tabi ama açık durmaması için bi kaba falan mı koyuyosunuz? Flakon diye bişey varmış heralde eczaneden alıp ona boşaltmak mı lazım bikaç ampülü sonra gerektiği kadar çekip kullanmak için. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    361
Biradam, 2 dakika önce yazdı:

Bu 3e bölme olayını tam olarak nasıl yapıyoruz. Ampülü kırdıktan sonra üçte birini çekmekte sıkıntı yok tabi ama açık durmaması için bi kaba falan mı koyuyosunuz? Flakon diye bişey varmış heralde eczaneden alıp ona boşaltmak mı lazım bikaç ampülü sonra gerektiği kadar çekip kullanmak için. 

3 enjektöre çek birini vur diğerlerini güneş görmeyen yerde oda sıcaklığında sakla.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fatih06    1
Askabar, 2 saat önce yazdı:

Reçetesiz alabilirsin bence sıradan bir satıcıdan boş Veya merdiven altı ürün almaktansa daha güzel olur bunları alman. Sadece Sustanon mix olduğu için içinde ki en kısa estere göre kürünü planlaman daha verimli olur.  Fiyatlarına Google üzerinden yazarak bakabilirsin.  Dışarıdaki herhangi bir marka enanth ile hemen hemen aynı fiyata geliyor. En azından içinde ne olduğunu biliyorsun. Verim konusunda da kesinlikle verim alırsın.

Boy kilo vs bilmiyorum ama;

• Haftalık 1.5-2 ml Sustanon 3-4 tane rimo öneririm.
  • Sustanon haftada 3 gün 0.5 vurabilirsin.
  • Yada 0.7 vurup 2 tane vurmuş olursun. 

4 paket sustanon aldım şuan evet dediğiniz gibi dışarıdaki ürünlere güvenmiyorum. Rimo almadım zaten bulunamıyor. Eczanelerde ürün yok. 0.3 vurum yapacağım öyle karar verdim. haftadalık 1ml susta almış olacağım.

Biradam, 46 dakika önce yazdı:

3ml yeşil uç enjeksiyon  parçalar halinde 0.3ml olacak şekilde çekersin o şekilde vurursun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Shinso    35

Hangi uç ile vuracaksın fatih ve nereden gireceksin? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fatih06    1
Shinso, 37 dakika önce yazdı:

Hangi uç ile vuracaksın fatih ve nereden gireceksin? 

yeşil uç vurumu yaptım 0.3 olarak böldüm vurdum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Shinso    35
fatih06, 49 dakika önce yazdı:

yeşil uç vurumu yaptım 0.3 olarak böldüm vurdum

Yeşil uc ölüm neden yeşil uç ile ağrıyı cekiyon

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fatih06    1
Shinso, 44 dakika önce yazdı:

Yeşil uc ölüm neden yeşil uç ile ağrıyı cekiyon

ben sürekli yeşil uç ile vuruyorum siyah uç mu kullanmam gerekiyor ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Shinso    35
fatih06, 2 dakika önce yazdı:

ben sürekli yeşil uç ile vuruyorum siyah uç mu kullanmam gerekiyor ?

Yağ oranını Bılmıyorum nereden vurduğunuda bilmiyorum ama yeşil uç şöyle söylim obez insanlar için çok büyük kalın bir iğne benc bacaktan turuncu omuzdan kahve rengi ile giriyorum acı yok sizi yok 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fatih06    1
Shinso, 28 dakika önce yazdı:

Yağ oranını Bılmıyorum nereden vurduğunuda bilmiyorum ama yeşil uç şöyle söylim obez insanlar için çok büyük kalın bir iğne benc bacaktan turuncu omuzdan kahve rengi ile giriyorum acı yok sizi yok 

Omuzdan ve bacaktan bende o şekilde vuruyordum kalça için durum farklı. O iğneler ile vurunca kanama yapıyor ve ödem oluşuyordu. O sebepten yeşil uç ile yapıyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
supraxdt    20
fatih06, 23 saat önce yazdı:

Merhaba arkadaşlar. Sustanon ve primobolan kürü yapmak istiyorum. Gelişim olarak nasıl etkisi olur. Daha önce yaptığım kürler vardı pct yaptım vücudu dinlendirdim tekrardan küre girmek istiyorum.

• Sustanon ve primobolan eczane reçetesiz verir mi ?
  • iki ürünün ampül kullanımı ne kadar süre kullanılıyor ?
  • Ürünlerin fiyat bilgisi ?
  • Ürünlerin yan versiyonları var mı ?

Vallaha kral kontrole tabi dışı her ilacı rahatlıkla alırsın eczaneden alman çok daha sağlıklı bende eczane kürüne girmeyi düşünüyorum salonda bir kaç satıcı abi var sustanon rimobolan kürüne karşı hiç iyi bakmıyorlar işe yaramaz uzun Ester ayağı çekiyorlar bu konu altına yazmak daha mantıklı diye düşünüyorum neden öyle diyorlar ve ekstra ne eklenebilir bu küre

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fatih06    1
supraxdt, 1 dakika önce yazdı:

Vallaha kral kontrole tabi dışı her ilacı rahatlıkla alırsın eczaneden alman çok daha sağlıklı bende eczane kürüne girmeyi düşünüyorum salonda bir kaç satıcı abi var sustanon rimobolan kürüne karşı hiç iyi bakmıyorlar işe yaramaz uzun Ester ayağı çekiyorlar bu konu altına yazmak daha mantıklı diye düşünüyorum neden öyle diyorlar ve ekstra ne eklenebilir bu küre

Vallaha tam bilgim yok ama sadece Sustanon gireceğim zaten belli bir hacime ulaştım ben dinleniyordum tekrar susta ile devam edeceğim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SantoR    74
fatih06, 3/19/2024 - 00:49 yazdı:

Merhaba arkadaşlar. Sustanon ve primobolan kürü yapmak istiyorum. Gelişim olarak nasıl etkisi olur. Daha önce yaptığım kürler vardı pct yaptım vücudu dinlendirdim tekrardan küre girmek istiyorum.

• Sustanon ve primobolan eczane reçetesiz verir mi ?
  • iki ürünün ampül kullanımı ne kadar süre kullanılıyor ?
  • Ürünlerin fiyat bilgisi ?
  • Ürünlerin yan versiyonları var mı ?

Selam bir eczaci olarak  sirf eczane mali diye 4 esterli sustanon kullanmak  akil isi degil haberiniz olsun sonra o hormanlari zor toparlarsiniz hayat boyu benden soylemesi sustanonla kür olmaz gidin tek esterli iran testo e veya noxy labs  testo e alın devam edin pct side kolay.. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Shinso    35
supraxdt, 9 saat önce yazdı:

Direk salondan uzaklaş hatta kaydini sonlandır şikayet et

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
supraxdt    20
Shinso, 2 dakika önce yazdı:

Vallaha malını satmak için gereksiz bilgi yalanlari çok oluyor 😃

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fatih06    1
Shinso, 19 dakika önce yazdı:

bak yorumlara eczacı arkadaş ne söylemiş 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Shinso    35
fatih06, 19 dakika önce yazdı:

bak yorumlara eczacı arkadaş ne söylemiş 

Arkadaş bir nevi doğru söylemiş çünkü reseptörlere 4 adet testosteron bağlıyorsun ama gelişim açısından kötü değil pct açısından evet zorlayıcı olacaktır ama aldığın mg  pctyi  zorlaştıracak düzeyde değil 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    907
supraxdt, 11 saat önce yazdı:

İlaç satıcı adam zaten sana eczane ürününü övmez.

Dünyanın en ileri gelen sporcuları kürlerinde Sustanon kullanırken neredeyse hiç bir kişisel başarısı olmayan tr koçları Sustanon kötülüyor. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Shinso    35
supraxdt, 2 saat önce yazdı:

Vallaha malını satmak için gereksiz bilgi yalanlari çok oluyor 😃

Hocam eczane ürünü kadar steril dolu ilaç bulmak imkansız denecek kadar çok düşük bir ihtimal  uzun ester demiş uzun ester olsun ya 21 günn bekle reseptörlere bağlanması için ne olacak hiç yoktan aklında şu soru olmaz dolu mu acaba çalışıyor mu 

Askabar, 1 saat önce yazdı:

İlaç satıcı adam zaten sana eczane ürününü övmez. Dünyanın en ileri gelen sporcuları kürlerinde Sustanon kullanırken neredeyse hiç bir kişisel başarısı olmayan tr koçları Sustanon kötülüyor. 

Sustanon ve rimobolan  özellikle rimobolan her yarışmaya hazırlanan PRO insanların kurunde olmazsa olmaz tek ilaç haline de şuan ve gerçekten de çok safe ve çok işlevli bir ilac

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    907
Shinso, Şimdi yazdı:

Sustanon ve rimobolan  özellikle rimobolan her yarışmaya hazırlanan PRO insanların kurunde olmazsa olmaz tek ilaç haline de şuan ve gerçekten de çok safe ve çok işlevli bir ilac

Kesinlikle ama tr de koçlara sorunca bolde veya enanth önerirler. Ben şuan kendi tercihim olarak bolde kullanıyorum fakat evde stok 100 ampül rimom var. Eczanede buldukça topluyorum. Mükemmel ilaç kesinlikle 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fatih06    1
Askabar, 1 saat önce yazdı:

Kesinlikle ama tr de koçlara sorunca bolde veya enanth önerirler. Ben şuan kendi tercihim olarak bolde kullanıyorum fakat evde stok 100 ampül rimom var. Eczanede buldukça topluyorum. Mükemmel ilaç kesinlikle 

sustanon yanında illa rimobolan olmak zorunda mı değil mi yorumlarınızı takip ediyorum ama bir sonuç çıkartamadım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    907
fatih06, 3 saat önce yazdı:

sustanon yanında illa rimobolan olmak zorunda mı değil mi yorumlarınızı takip ediyorum ama bir sonuç çıkartamadım 

Gerek yok tabi ki dostum ama eklersen extra verim alırsın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fatih06    1
Askabar, 50 dakika önce yazdı:

Gerek yok tabi ki dostum ama eklersen extra verim alırsın

Bütçe durumuna göre de hesap yaptım önerileride göz önüne alarak sadece susta devam edeceğim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    907
gönderildi (düzenlendi)
fatih06, Bir saat önce yazdı:

Bütçe durumuna göre de hesap yaptım önerileride göz önüne alarak sadece susta devam edeceğim 

Yanına vücut durumuna veya kan testine göre haftada 1-2 adet aromataz inh. Ekle. Amacın kütle koymak ise uzun bir süre tamoksifen senin işini görür 

tarihinde Askabar tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.