Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

fatih06

Sustanon ve primobolan kürü hk.

Önerilen İletiler

fatih06    1

Merhaba arkadaşlar. Sustanon ve primobolan kürü yapmak istiyorum. Gelişim olarak nasıl etkisi olur. Daha önce yaptığım kürler vardı pct yaptım vücudu dinlendirdim tekrardan küre girmek istiyorum.

• Sustanon ve primobolan eczane reçetesiz verir mi ?
  • iki ürünün ampül kullanımı ne kadar süre kullanılıyor ?
  • Ürünlerin fiyat bilgisi ?
  • Ürünlerin yan versiyonları var mı ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Shinso    35

Evet alabilirsiniz eczaneden reçetesiz 

En son ben aldığımda bundan 2 hafta önce 117tl sustanondu sustaya bulasmani hiç tercih etmem çünkü çok fazla ödem ile karşı karşıyasın ben çorap değiştiremez merdiven inip çıkamaz olmuştum evigen çekmeye başlamıştım ağrıyı almıştı büyük ölçüde 

Bir ampul sustanon 1x250mg zaten senin kullanmana göre değişir haftada 250 vururum diyorsan bir ampul yeter primobolan için Stok yapman şart maddi durumun el verirse primobolan gir derim çok büyük bir Anabolik ve androjenik etkiye sahip değil primobolan evet diğer Anaboliklere göre daha temiz bir ilaç diye bileceğim bir ürün

Yan versiyonlarını onermem kendi dusuncem ne için hangi amaçla ilaç kullanacaksın onuda  yazarsan daha iyi yardımcı olabilir buradakiler 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fatih06    1

Kür bitirdikten sonra büyümem durdu ve güç kaybı yaşadım. Pick noktada kaldım yani piskolojik olduğunu düşünüyorum ama küçüldüğümü felan düşünüyorum.

şimdi prikobolan tek mi girilir ben anlamadım. Sustanon herkeste aynı etkiyi yaratır mı ağrı diyorsun ödem diyorsun ben araştırdım bulk kürü olarak geçiyormuş ama definasyon olarak bulk olur diyorlar. İster istemez define olursunuz yazmışlar çoğu form sitesinde.

Ben az çok bir görüntüye kavuşup define olarak ilerlemek istiyorum. Dışarıda satılan diğer anabolik ürünler %100 çalışmıyor zaten ve fiyatı yüksek geliyor. Eczane ürünü daha güvenilir ve ucuz geliyor gibi düşündüm. 

Vurumları nasıl oluyor 250mg kaç ml enjekte edilmedi detaylı yazarsanız sevinirim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rıza333    47

Bende eczane kürü düşünüyorum senin gibi sustanon rimobolan anapolon karaciğer değerleri sıkıntılı olduğu için bekliyorum şuan

haftada 3e bölerek uygula sustanonu serin rutubet olmayan güneş görmeyen bi yerde şırınga içindeki havayıda alarak muhafaza edebilirsin 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Shinso    35

Tabi ki kullanıla bilir ama testosteron seviyeni bozar ve gelişimin yavaşlar ileriki dönemde baskılar ve bos boşuna Pct yaptırirsin testosteron da mitekondrye yağı hızlı taşır sizin ilacı kullanmanıza bağlı çok yersen (temiz) karbonhidratti adeleye gönderir su tutturur tamamen senin ilerlemene göre ilacı çalıştırırsın hocam vurabilirsiniz ben kendimden ve. Çevremdeki insanlardan odemin ağrısını gördüm ben ona karışamam sadece ufak bir bilgi geçtim tercih sizin 

• 3 veya 4e bolmeniz makul olacaktır 
  • 250mg 1ml zaten 3e boleceken şırıngaya 0.3 çekeceksin ve boldugun günlerde vuracaksin 

Dışarı ilaçları çalışmıyor evet ama sol taraf da whatsapp ikonu var oraya tiklarsan sağlam steril dolu dolu ilaçları alırsın Trenbolone vurdum dün 1. enjeksiyonumdu kendime gelemedim  ilacın yan etkisi ve çalıştığının dair kanıtlar 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fatih06    1

Şimdi biraz önce eczaneden çıktım sadece sustanon varmış 107₺ şimdi 250mg dan haftalık kaç vurum çıkar onu tam anlamadım. sadece susta ile bir gelişim sağlar mı dediğiniz gibi sadece susta girip devam edeceğim. Tam anlayıp kavramam gerekiyor kaç adet getirteyim depodan getirecekler  

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Shinso    35

Hocam 250mg kucumsenecek bir doz değil lütfen araştırın neredeyse vücudun haftalık üretiminden 5 kat fazla tek iş ilacta bitmiyo disiplin temiz yemek ağır idman ben 250mg ile çok büyük bir değişim yakaladım şuan 250 testo p masteron p Trenbolone ace kullanıyorum ve çok ufak görüne bilecek mg larda ilerliyorum amacım İc tarafı pert etmek değil amacım temiz kontrollü büyümek 250mg ile vücudunuzu çok güzel değişime sokar şuanki formunu boyunuzu yaşınızı bilmiyorum ö yüzden bir şey diyemiyorum sadece bu işler şaka değil 250mgi kucumsiyen adam olursada onun yanından, uzaklaş lütfen 

Haftalık 3e boleceksin 3 vurumluk çıkar zaten üstte yazdım 1ml 0.3 çekeceksin enjektöre

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fatih06    1

Yok dostum şimdi benim yaptığım körler farklı kürde sustanon ilk defa gireceğim o sebepten dolayı vereceğin bilgileri dikkate alarak anlamaya çalışıyorum bilgim var merak etme idman beslenme olsun uyku düzeni olsun bütün bilgilere hakimim sıkıntı yok yeni başlamadım evet yukarıda bilgi vermişsiniz ben gözümden kaçırmışım kusura bakmayın şunu da sorayım fazla size oyalamayayım şimdi depodan ürünü getirttireceğiz bunun bulunmama durumları riski filan varsa ona göre kaç tane almalıyım sence bana bir bilgi tiyo verirsen sevinirim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Shinso    35

Enjeksiyonu aksatmamakta fayda var çünkü sustanon 4 doğal testosteron barındıran bir ilaç östrojenini dengede tutman biraz zorlasabilir ödem sorunu da yaşamak istemiyorsan evigen mutlaka bulundur ilacın içinde 0.3 vuracksan 0.3/0.2 arasıda evigen çekmen lazım yoksa çorap bile giyemezsin bacaktan vurursan kalçadan vurursan oturamazsın ne kadar uzun kuru tutacaksan yavaş yavaş stokla ona göre elinde bulundur tamamen senin tercihin 10 kutu 10 hafta gider 250mg vuracaksan 1 kutu bir hafta hesap  artık sana kalmıştır

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fatih06    1

Tamam stok sayısını ben kendime göre ayarlılayacağım. Ödem yapma olayı kesin doğru mu yani ben kalçadan yapıyorum hep

Evigen ilacına baktım anabolik streroid ilacı olarak geçiyor. Yani bu ilacıda steroid etkisi ile mi kullanacağız ?

östrojen dengelemek için proviron kullanmak gerekmez mi ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Shinso    35

Hocam risk almak isterseniz vurunuz sustanon içindeki kısa ester her zaman ödem yapacaktır ağrı yapacaktır yok bende. Olmaz derseniz deneyin  tercih tamamen sizin ben sadece yaşadığım şeyleri sizlere söyledim

Hocam proviron değil arimidex daha olacaktır östrojen kontrolü test verirsiniz onuda haftada bir tane pazartesi yarım cuma yarım atarsınız  dick sorunu duygusallık sorunu yaşamazsınız Hayır. evigen steroid değildir zeytinyağ bazlı e vitamini ilacı seyreklestiriyo o kadar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fatih06    1

Söylediklerinizi zaten dinliyorum ona göre hareket edeceğim. Sustanon alıyorum. İlacın yoğunluğunu azaltması için evigen ile birlikte çekiyoruz. Östrojen için test sonucuna göre pazartesi ve cuma olmak üzere yarım yarım atıyorum.

Şimdi ben öncesinde vurum günlerimi sana söyleyim o şekilde mi olacak öğrenmiş olayım.
Pazartesi çarşamba ve cuma günü vurum yapıyordum. Bu şekilde devam mı etmeliyim ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Shinso    35

Evet hocam gün aşırı bir ilaç ödem yapmama imkanı zaten yok 1 ay, sonunda test alırsın buraya atarsın bakarız arimidexi kafaya göre almak olmaz belki dick sorunu dalgalanma yaşanmazsin çünkü östrojen kas inşaası açısından çok önemli bir hormon yüksekte tutarsın birazcık bir sorun teşkil etmezse ise 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fatih06    1

sanırım etkisini 3-4 hafta içinde gösteriyormuş. Güç artışı ne zaman başlar. Yani off yaptım bulk küründen çıktım ve güç kaybı yaşadım. Bunun olacağını biliyordum ağırlıklar aynı ama tekrar sayılarım 12 den 6-8 aralığına düştü piskolojimi hiç bozmuyorum biliyordum. Güç artışını ne zaman hissederiz bunun için spesifik bir bilgi verme şansın var mı ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Shinso    35

Hocam ben kullandığım da 2. Haftada birazda olsa bir şeyler hissettim 4. Haftada güç güzel bir şekilde gelir hissedersiniz zaten kısa/orta/uzun ester barindiriyo ilaç. Zaten erkenden de güç gelir ama büyük bir şey bekleme çünkü kisa orta ester çok büyük mg değil orta da gosterir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fatih06    1

güç kaybı çok yaşamadığım için bir tık gelmesi bile bana yeterli olacaktır. Gerekli cevabımı aldım. İlgilendiğin için teşekkür ederim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gurkanaykas    15
fatih06, 10 saat önce yazdı:

Kür bitirdikten sonra büyümem durdu ve güç kaybı yaşadım. Pick noktada kaldım yani piskolojik olduğunu düşünüyorum ama küçüldüğümü felan düşünüyorum.

şimdi prikobolan tek mi girilir ben anlamadım. Sustanon herkeste aynı etkiyi yaratır mı ağrı diyorsun ödem diyorsun ben araştırdım bulk kürü olarak geçiyormuş ama definasyon olarak bulk olur diyorlar. İster istemez define olursunuz yazmışlar çoğu form sitesinde.

Ben az çok bir görüntüye kavuşup define olarak ilerlemek istiyorum. Dışarıda satılan diğer anabolik ürünler %100 çalışmıyor zaten ve fiyatı yüksek geliyor. Eczane ürünü daha güvenilir ve ucuz geliyor gibi düşündüm. 

Vurumları nasıl oluyor 250mg kaç ml enjekte edilmedi detaylı yazarsanız sevinirim 

sustanon kullanmıs bırı olarak odem yapma olasılıgı fazla, haftalık 250 mg kafi(176mg testo) eczane urunlerı daha guvenılır evet ama ıstedıgın etkıyı vermeyebılır

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fatih06    1
gurkanaykas, 23 dakika önce yazdı:

sustanon kullanmıs bırı olarak odem yapma olasılıgı fazla, haftalık 250 mg kafi(176mg testo) eczane urunlerı daha guvenılır evet ama ıstedıgın etkıyı vermeyebılır

Nasıl yani kullanıp etkisini göremez miyim boşuna mı vücudu yormuş oluyorum ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Shinso    35
fatih06, 4 dakika önce yazdı:

Nasıl yani kullanıp etkisini göremez miyim boşuna mı vücudu yormuş oluyorum ?

Hocam :D ben sizlere sabahtandır anlatıyorum steril dolu bir ilaç neden etki göstermesin neden değişim yakalamasın vücut

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fatih06    1
Shinso, 7 dakika önce yazdı:

Hocam :D ben sizlere sabahtandır anlatıyorum steril dolu bir ilaç neden etki göstermesin neden değişim yakalamasın vücut

Ben yok zaten sizin dediğinize göre farklı bir şey düşünmüyordum arkadaş istediğin etkiyi göremezsin dedi ona şaşırdım ondan sordum 🤣

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Shinso    35
fatih06, 31 dakika önce yazdı:

Ben yok zaten sizin dediğinize göre farklı bir şey düşünmüyordum arkadaş istediğin etkiyi göremezsin dedi ona şaşırdım ondan sordum 🤣

Şimdi ne istiyorsun bilmiyoruz arkadaş doğru diyor ama değişim elbet ki yasiyacaksin sadece surece güven yeter

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fatih06    1
Shinso, Bir saat önce yazdı:

Şimdi ne istiyorsun bilmiyoruz arkadaş doğru diyor ama değişim elbet ki yasiyacaksin sadece surece güven yeter

Tamamdır kanka ben alacağım cevapları aldım senden. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gurkanaykas    15
Shinso, 1 saat önce yazdı:

etki kişiden kişiye değişir birisinde kilo alman zor olur diğerinde kilo alması kolay olur bu anlamlarda etkiler değişebilir herkesin vucudu aynı değil mantıken :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
menthzer    1
Shinso, 8 saat önce yazdı:

Reçetesiz alabilirsin bence sıradan bir satıcıdan boş Veya merdiven altı ürün almaktansa daha güzel olur bunları alman. Sadece Sustanon mix olduğu için içinde ki en kısa estere göre kürünü planlaman daha verimli olur.  Fiyatlarına Google üzerinden yazarak bakabilirsin.  Dışarıdaki herhangi bir marka enanth ile hemen hemen aynı fiyata geliyor. En azından içinde ne olduğunu biliyorsun. Verim konusunda da kesinlikle verim alırsın.

Boy kilo vs bilmiyorum ama;

• Haftalık 1.5-2 ml Sustanon 3-4 tane rimo öneririm.
  • Sustanon haftada 3 gün 0.5 vurabilirsin.
  • Yada 0.7 vurup 2 tane vurmuş olursun. 

Hocam ödem çorap vs yazmışsın anlayamadım 4. Haftadayım ne ağrı ne sızı var 5-6 kilo aldım hala parçalıyım..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.