Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

ygtkrdmn35

Ramazanda küre ara vermek - sorularım var?

Önerilen İletiler

ygtkrdmn35    1

Abiler merhaba ramazanda oruç tutmak istiyorum boldenon 600 mg testo 600 mg danabol-trinabol-anavar kürümün 6. haftasında ramazanla karsı karsıya kaldım ve Allah aşkı fit görünme aşkından ağır bastı, kürümden 5. hafta sonu boldenon ve trinanolü cıkarıp 1 ay sadece testesteron devam etmeyi düsünüyorum zira bu ilaçlar sağlam beslenme gerektiren ilaçlar ve bosuna yüklemeye gerek duymuyorum bunun dışında 1 ay bu şekil devam edip 1 ay sonra devam etsem boldenona 0 dan mı başlamış olucam yoksa 6. hafta sayabilecek miyim yardımcı olabilir misiniz ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ygtkrdmn35    1
Kado, 51 dakika önce yazdı:

...

Hocam içerik için çok teşekkür ederim zaten görmüştüm.

Ama sorum 1 ay sonra geri dönünce küre 0 dan mı başlamış olacağım yoksa 6. hafta diye sayabilecek miyim buydu?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    408

Sana diğer konuda da cevap verdim only testo 125 200 250 bu dozlar arasında kendine göre ayarla haftada bir vur 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ygtkrdmn35    1
Ironmann, 7 dakika önce yazdı:

Sana diğer konuda da cevap verdim only testo 125 200 250 bu dozlar arasında kendine göre ayarla haftada bir vur 

teşekkür ederim hocam peki su ana kadar kullandığım boldenon boşa mı gitmiş olucak 1 ay ara verdiğimde ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    408
ygtkrdmn35, 16 saat önce yazdı:

teşekkür ederim hocam peki su ana kadar kullandığım boldenon boşa mı gitmiş olucak 1 ay ara verdiğimde ? 

Hayır o ilaç daha 1 ay kanda etki gösterir ama bence Boldenon kullanma sonrasında da 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.385
ygtkrdmn35, 16 saat önce yazdı:

Ama sorum 1 ay sonra geri dönünce küre 0 dan mı başlamış olacağım yoksa 6. hafta diye sayabilecek miyim buydu?

boldenon zaten 6 haftada çalışmaz. Süreyi sıfırlamış olacaksın. Tabi natural halin gibi de değil. 

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kado    103
ygtkrdmn35, 23 saat önce yazdı:

Boldenona sıfırdan başlayabilirsin ramazandan sonra.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: samed
      abiler ablalar
      Şuan itiş anrenmanım incline dambell press 5 set
                                      incline bench press   4 set
                                      peck deck fly           3 set
                                      omuz press             4 set
                                      lateral raise            5 6 set
             nadiren              triceps skulcrush     4 set
      küre girdik diyelim antrenman programını değiştirmeli miyiz? değiştirilecek ise nasıl değiştirilmeli mesela. atıyorum set sayısı arttırma hareket ekleme falan
      bugün salon hocasına sordum dediki 5 6 hareket göğüs gireceksin. kasları falan şaşırtacaksın falan dedi. çok şaşırdım böyle düşünmesine. arkadaş pt sin hala şaşırtma falan diyor.
      dedimki hocam haftada iki itiş yapıyorum(ppl) dedim. adam tmm yınede yapacaksın. sizin fikirlerınızi bekliyorum. sizce nasıl olmalı. bence antrenman aynı kalmalı ağırlıklar dışında.
      bu arada 500 testo 500 bolde düşünüyorum 4 ile 6 ay arası. bu yüzden sordum. siz nasıl yapıyorsunuz naturel ve ilaçdayken farklar falan. yardımlarınızı bekliyorum. şimididen teşekkür ederim.
      formuda inceleyin size zahmet
         @L0ving @rastlantisal @Diver @Bay-T @metinav @SPECTRE @Askabar @otopsicikedi @SantoR

• Yazan: beko0715
      Merhabalar arkadaşlar,
      Konuyu uzatmayacağım daha öncesinde 3 kez küre girdim kür sonrası azospermi oluştu çocuğum olmuyor ve bu canımı sıkıyor.
      6 kutu klomen 3 kutu proviron  1 kutu ovitrelle Takviye vitamin olarakta proxeed plus alınması önerildi bana ama kullanmasını not etmiştim kaybettim bu fotoğraftaki ürünlerin kullanımını bilen veya ekstra önerisi olan bana yardımcı olabilir mi? @metinav @rastlantisal @Diver @Askabar @godofdark  @Oathbreaker @otopsicikedi @crosfredy @AREN

• Yazan: huseyinatas7
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      İlk kürüm olacak definasyon kürüm 4-8 hafta arasında kullanmak istiyorum spor geçmişim 2 yıl
      trenbolone testesteron Kullanmayı düşünüyorum ilk kürde 10 haftayı geçmeyeceği için çok fazla yan etki görür müyüm veya neler olacak veya bunun yanı sıra önerdiğiniz daha az yan etkili ve en az bu kadar güçlü ilaçlar var mı cutting dönemi için definasyon kürü olarak değerlendirmenizi rica edeceğim.
      Tüm yorumlar için teşekkürler.
    • Yazan: Meeter
      Herkese selamlar,
      Şu an 9. Haftamı tamamladım:
      testo enantate boldenon deca Olarak ilerliyorum, geçen hafta itibari ile insülin eklemeyi planlıyordum 1 hafta erteledim, sorunum şu ki; su tutamıyorum, şu ana kadar temiz 8 kg ekledim fakat su tutumu ile ilgili sorun var, gece sürekli wc'ye çıkıyorum ve gece boyunca su atıyorum, formum çok kuru, sebep ne olabilir ?
      Tüm cevaplar için teşekkürler.
    • Yazan: merakli
      Merhabalar bugün itibariyle 12-16 haftalık kürüme başlamış bulunmaktayım bu dönemde Ghrp6 cjc1295 Dac igf lr3 yanına testo propionate ve oxandrolone ekledim bu dönemde yüzde oluşan sivilceler için de dahil olmak üzere kür içinde ve sonrasında kullanmam gerekenler nelerdir kullanımları nasıl olacaktır bilgi verirseniz çok mutlu olurum. @Diver @crosfredy @rastlantisal
      dipnot:karaciğer ve böbrek koruyucu gibi ürünler özellikle merak ettiğim konular 

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.