Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Vezuchiy

Uzun soluklu trenbolone kullanımı sonuçları ne olur?

Önerilen İletiler

Vezuchiy    96

Selamlar arkadaşlar ben yüksek dozda ilaçlar alıp kısa süre kür yapmayı tercih etmeyenlerdenim. şuan 500 testo 400 bolde ilerliyorum ve ilaçlarım bitince ufak bir dinlenme ve ara pctden sonra 20 hafta şu şekilde gitmek istiyorum sizce mantıklı mı? 

Testestorone Enanthate 500mg

Trenbolone enanthate 250mg

haftalık olarak bu şekilde gidersem bu sürede tren zarar verir mi? @Askabar @otopsicikedi @rastlantisal

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rastlantisal    5.369

Boy, yaş, kilo, spor geçmişi, yağ oranı, kür geçmişi, sağlık geçmişi nedir?

Tren küründe yüksek testosteron sadece sorun getiriyor. Trenin kendisi aşırı anabolik zaten. Testosteronu amacına uygun olarak koruma dozuna çekmen daha doğru olur. 

Şuan ki küründe yakın tarihli bir kan testin varsa onu da paylaşır mısın? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gönderildi (düzenlendi)

Tren kullanırken daha etkili olur düşüncesiyle yanına 750 mg testosteron enanthate almıştım 2 hafta boyunca. 🤦🏻‍♂️Neredeyse ölüyordum. Trenin esteri parabolandı. 150 mgdı. 2 hafta dayanabildim trene tövbe ettirdi😁 @rastlantisal hocamın dediği gibi tren kullanırken testosteronu minimal tutmak gerek. Bu hatayı yapmayın.

tarihinde serhatkadir55 tarafından düzenlendi
  • Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vezuchiy    96
rastlantisal, 5 saat önce yazdı:

Boy, yaş, kilo, spor geçmişi, yağ oranı, kür geçmişi, sağlık geçmişi nedir?

Tren küründe yüksek testosteron sadece sorun getiriyor. Trenin kendisi aşırı anabolik zaten. Testosteronu amacına uygun olarak koruma dozuna çekmen daha doğru olur. 

Şuan ki küründe yakın tarihli bir kan testin varsa onu da paylaşır mısın? 

Boy 183, kilo çıplak halde 81.5, 3 yıldır spor yapıyorum kickbox ve vucut geliştirme, kür geçmişi suan 2. kürümdeyim ilk kür only testo 2. testo bolde şuan. sağlık problemim yok sadece libidom biraz ölü ereksiyon v.s problemsiz boşalana kadar canım cıkıyor ilişkide o sadece. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.369
Vezuchiy, 2 dakika önce yazdı:

Boy 183, kilo çıplak halde 81.5, 3 yıldır spor yapıyorum kickbox ve vucut geliştirme, kür geçmişi suan 2. kürümdeyim ilk kür only testo 2. testo bolde şuan. sağlık problemim yok sadece libidom biraz ölü ereksiyon v.s problemsiz boşalana kadar canım cıkıyor ilişkide o sadece. 

Bu büyük bir sorun aslında. E2 ve Prolaktin testi yaptırır mısın? Durumunu görelim.

Trenbolone kürlerinde testosteronu 200mg da tutman senin için yeterli. 250mg trende senin kütlen için iyi. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vezuchiy    96
rastlantisal, 10 dakika önce yazdı:

Bu büyük bir sorun aslında. E2 ve Prolaktin testi yaptırır mısın? Durumunu görelim.

Trenbolone kürlerinde testosteronu 200mg da tutman senin için yeterli. 250mg trende senin kütlen için iyi. 

hocam ben hayatım boyunca trt testo gidicem dinlenme dönemlerinde klomen kullanıp sonra yine küre devam ediyorum uyarıyorum, hatta genetik mi bilmiyorum kür içi kullansam bile direkt testislerim büyüyor klomen etkilerini alıyorum tamamen, merak ettiğimde şu Trenbolone karaciğer'de Igf1 salınımını arttırıyor, ve insanlar bıraktığında sadece testestoronunu pct ile açmakla değil birde o growthu açmakla uğraşiyorlar ereksiyon problemi yaşatma ihtimali var mı trenin? bıraktıktan sonra only testo devam etsem ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.369
Vezuchiy, 43 dakika önce yazdı:

hocam ben hayatım boyunca trt testo gidicem dinlenme dönemlerinde klomen kullanıp sonra yine küre devam ediyorum uyarıyorum, hatta genetik mi bilmiyorum kür içi kullansam bile direkt testislerim büyüyor klomen etkilerini alıyorum tamamen, merak ettiğimde şu Trenbolone karaciğer'de Igf1 salınımını arttırıyor, ve insanlar bıraktığında sadece testestoronunu pct ile açmakla değil birde o growthu açmakla uğraşiyorlar ereksiyon problemi yaşatma ihtimali var mı trenin? bıraktıktan sonra only testo devam etsem ?

Tabiki var. Prolaktin ve E2 kontrol altında tutma da bak gör ne oluyor :) zaten bir süre only testo gitmek zorundasın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
muzaffer    24
rastlantisal, 13 dakika önce yazdı:

Tabiki var. Prolaktin ve E2 kontrol altında tutma da bak gör ne oluyor :) zaten bir süre only testo gitmek zorundasın.

Üstadım bende deca küründen sonra, bolde tren kürü düşünüyordum. Tren'deki igf 1' açmak zor bir süreç mi? Bu biraz korkuttu açıkçası hiç başıma gelmediği için. Acaba sonraki kür tekrar deca testo girsem sıkıntı olur mu? Yoksa tren bolde girsem burak hoca ile sıkıntısız atlatır mıyız süreci?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vezuchiy    96
rastlantisal, 26 dakika önce yazdı:

kontrol altında tutsakta yine o riski taşır mı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.369
muzaffer, 5 dakika önce yazdı:

Üstadım bende deca küründen sonra, bolde tren kürü düşünüyordum. Tren'deki igf 1' açmak zor bir süreç mi? Bu biraz korkuttu açıkçası hiç başıma gelmediği için. Acaba sonraki kür tekrar deca testo girsem sıkıntı olur mu? Yoksa tren bolde girsem burak hoca ile sıkıntısız atlatır mıyız süreci?

Böyle bir sıkıntı yaşayanı hiç duymadım.

Vezuchiy, 4 dakika önce yazdı:

kontrol altında tutsakta yine o riski taşır mı?

Herhangi bir anaboliği sağladığın ilk iğneden itibaren o risk hep var.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vezuchiy    96
rastlantisal, Bir saat önce yazdı:

hocam bahsettiğim pct süreci değil dinlenme dozajında örnek; Prolaktini ve e2'yi güzelce kontrol ederek 20 hafta 250mg tren 250mg testo devam ettik diyelim ardından treni kesmemiz gerekti ve 250 testo only ile devam ettiğimiz süreçe böyle bir problem yaşama ihtimalimiz nedir? sonuçta yine 250mg testo kanımızda ve e2 ile prolaktin dengede olucak bu haldeyken bile o sorunu yaşatabilme imkanını soruyorum, 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.369
Vezuchiy, 25 dakika önce yazdı:

hocam bahsettiğim pct süreci değil dinlenme dozajında örnek; Prolaktini ve e2'yi güzelce kontrol ederek 20 hafta 250mg tren 250mg testo devam ettik diyelim ardından treni kesmemiz gerekti ve 250 testo only ile devam ettiğimiz süreçe böyle bir problem yaşama ihtimalimiz nedir? sonuçta yine 250mg testo kanımızda ve e2 ile prolaktin dengede olucak bu haldeyken bile o sorunu yaşatabilme imkanını soruyorum, 

İşte bunun cevabı yok. Kişiden kişiye değişiyor. Senin vücudunun hormon toleransı ile alakalı. Denemeden asla bir cevap bulamazsın.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536

Uzun soluklu trenbolone kullanımı uzun vadede nasıl etkiler bırakır kestirmek zor fakat kısa vadede ve kür sürecinde;

Prolaktin Kaynaklı

• Ciddi psikolojik sorunlar
  • Aşırı kıskançlık
  • Gereksiz agresiflik
  • Cinsel problemler (libido kaybı, libido varken ereksiyon olamamak, ereksiyonu sürdürememek)

gibi etkiler görmen kuvvetle muhtemel. Prolaktin kaynaklı sorunları dostinex veya casaber gibi ilaçlarla kontrol altına genellikle mümkün oluyor fakat, fakat bronşların daralması ile nefes kapasitenin azalması bir süre sonra çekilmez bir hal alıyor. 

• Beğen 1
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheExecutioner    131
rastlantisal, 5 saat önce yazdı:

Ben bir kişiye denk geldim hocam ama inanılmaz dozlar kullanıyordu 1500 mg testo ent. 1000 mg boldenone 800 mg deca 100 mg anapolon. Prolaktin öströjen her şey yerli yerinde ama decadickten kurtulamıyordu igf baskılaması yaşamış arkadaş. GH ile çözdüğünü söylemişti

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.369
Rdm, 14 saat önce yazdı:

Uzun soluklu trenbolone kullanımı uzun vadede nasıl etkiler bırakır kestirmek zor fakat kısa vadede ve kür sürecinde;

Prolaktin Kaynaklı

• Ciddi psikolojik sorunlar
  • Aşırı kıskançlık
  • Gereksiz agresiflik
  • Cinsel problemler (libido kaybı, libido varken ereksiyon olamamak, ereksiyonu sürdürememek)

gibi etkiler görmen kuvvetle muhtemel. Prolaktin kaynaklı sorunları dostinex veya casaber gibi ilaçlarla kontrol altına genellikle mümkün oluyor fakat, fakat bronşların daralması ile nefes kapasitenin azalması bir süre sonra çekilmez bir hal alıyor. 

Tüm o maddeleri yarım dostinex ile çözüyorum. En son dostinex içeli 10 gün oldu ve şuan hiç biri yok. Zaten bende ilk tetiklenen şey kıskançlık oluyor. Başladığı an yapıştırıyorum yarım dostinexi. Tabi kullanım uzadıkça vücut tölerans eşiği de genişliyor. O noktada olabilirim. Eskiden 7. günde kullanma ihtiyacı olurdu.

Bronşların daralması işine enteresan şekilde adapte oldum. Evet nefes almak çok daha zor ama bir şekilde vücut üstesinden geldi. Tabi çıkıp 10km koşsam ne olur bilmiyorum. :)

TheExecutioner, 12 saat önce yazdı:

Ben bir kişiye denk geldim hocam ama inanılmaz dozlar kullanıyordu 1500 mg testo ent. 1000 mg boldenone 800 mg deca 100 mg anapolon. Prolaktin öströjen her şey yerli yerinde ama decadickten kurtulamıyordu igf baskılaması yaşamış arkadaş. GH ile çözdüğünü söylemişti

Böyle dozlara gireceğine mantıklı doz + peptid bence çok daha akıllıca ve sağlam yöntem olur. 1500 testosteron + 1000 dht türevi anabolizanın yaratacağı reseptörleri nasıl besleyecek ki doğal hali ile. Bu düpe düz yarını düşünmemek. Doz yükseldikçe dönüş zorlaşıyor arkadaşlar. Zamana yayarak anabolizan almakta fayda var.

• Teşekkürler 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Şahinbey
      Merhaba dostlar,
      Tren acetat ilk enjeksiyonumu vurdum bugün:
      haftalık 150 mg ile başlayıp 150 mg ile bitireceğim süreci Arttırmayacağım fakat kendim her şeyi terazide tartsam da içimde korku var bu kürden en az zararla nasıl çıkabilirim 8-10 hafta düşünüyorum.
      Multi vitamin c vitamini OMEGA 3 magnezyum milk thistle saw Palmetto nac 600 Günlük kullanıyorum fakat yine de içimde bir kuşku var sizin tecrübelerinize dayanarak trende kesinlikle su olması lazım dediğiniz bir koruyucu yada kesinlikle bu olmaz dediğiniz bir uyarıcı vb var mı.?
      Teşekürler şimdiden
    • Yazan: ardarnold
      Merhaba,
      1.5 sene aralıksız kürdeydim şuanda 4 hafta kısa bi tren kürüne girdim 2 saat önce bi cinsel ilişki yaptım tam kalkıyor erekte oluyor diyorum iniyor kız bağırdı ama psikolojikmen geriliyorum öyle olunca bilmiyorum testislerde çok küçük ne yapmalıyım lütfen akıl verin?
    • Yazan: FatChicken
      Trenbolone kürü sonrası pct yapmadan only testo devam edilir mi?
    • Yazan: Waxorion
      Herkese merhaba arkadaşlar, 
      Tren testo kürümün 4. Haftasındayım şuan haftalık 500 testo 200 tren şeklinde ilerliyorum. Şuana kadar ağırlıklarım baya arttı ve antremanlar resmen mükemmel geçiyor bayram dışında diyeti hiç bozmadan ilerliyorum. Tren hakkında kullanmaya başlamadan önce baya bir araştırdım yan etkileri nelerdir vs ve baya bir yan etki gördüm intihara kadar giden konular bile açılmış. Benim bu konuyu açma sebebim ben gece terlemesi dışında hiç bir yan etki görmedim normalde nasılsam hala aynı şekilde devam psikolojik olarak ve fiziksel olarak öksürme vs hiç bişey yaşamadım. Ürün boş değil baştan söyleyeyim onu burak hocamla noxy markası ile devam ediyoruz. Kafama takıldı acaba sizde de hiç bir yan etki görmeyen var mı? Bu durum normal mıdır yani 
      Herkese iyi forumlar
    • Yazan: Darkdefender
      Merhaba arkadaşlar,
      Sık enjeksiyon yapmaktan sıkıldım!
      Tren kullanacağım tren acetat yerine tren enantat kullansam aynı şekilde yağ yaktırır mı?
      Su tutumu ve dick yapma durumu daha fazla dendi...
      Teşekkürler.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.