Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

anabolikadam

Test öncesi 5 günlük ereksiyon perhizi yeterli mi?

Önerilen İletiler

anabolikadam    73

Merhaba arkadaşlar.

Bu hafta yani 1 Mart tarihinde üroloji bölümünde randevum var ve kan tahlili verip hormonlarıma baktıracağım.

Önümde tam 5 gün var, 5 günlük süre cinsel perhiz için yeterli mi? Bilgili arkadaşlar var ise çok memnun olurum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Rdm    2.539

3 günlük cinsel perhiz yeterli, 5 gün de olabilir bir sakıncası yok.

• Beğen 2
  • Yıldız 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.247
anabolikadam, 15 saat önce yazdı:

Merhaba arkadaşlar.

Bu hafta yani 1 Mart tarihinde üroloji bölümünde randevum var ve kan tahlili verip hormonlarıma baktıracağım.

Önümde tam 5 gün var, 5 günlük süre cinsel perhiz için yeterli mi? Bilgili arkadaşlar var ise çok memnun olurum.

Yeterli.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aiserino    19
Rdm, 26.02.2024 - 00:26 yazdı:

3 günlük cinsel perhiz yeterli, 5 gün de olabilir bir sakıncası yok.

Ben hiç yapmıyordum testesteron seviyesinde çok bir sapma olur mu? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    330

3 gün ideal hem testosteron hemde semen analizinde 

• Beğen 1
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
EmreGundi    34

Sperm testi ve hormon testinde 3 gün perhiz önerilmişti doktorum tarafından

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: aiserino
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Endokrinoloji doktoru kan testlerine normal dedi testesteron için kilo ver olmadı klomen ovittelle veririz dedi 
      Yaş 21 boy 1.80 kilo 100 yağ %25 Testte ACTH referans üstü ama doktor sıkıntı yok dedi ve hipofiz MR çektir dedi. Ben de bir şeyden şüphelenip şüphelenmediğini sordum şüphelenmiyorum dediği için MR çektirmedim çünkü lh vs sıkıntısız büyük ihtimal testisle alakalı. 
      Bu ACTH vs ile ilgili bilgisi olan var mı? MR çektirmemekle hata mı ettim?
      @rastlantisal @otopsicikedi @Askabar @metinav

• Yazan: ahmettopaca
      Herkese iyi akşamlar arkadaşlar,
      Haftalık 250 mg testesteron enant küründeyim. Vurum yaptığım bölgede ödem sorunu yaşıyorum ama üstesinden gelebildiğim için çok sorun yaşamıyorum. Genel kür takibi kontrolü için kan verdiğimde crp değerinin yüksek olduğunu gördüm. Biraz araştırma yaptım enfeksiyon olduğu zaman crp yükselebiliyormuş. Yinede bilen hocalarıma danışmak istedim bu yükseklik için herhangi farklı bir protokol izlemeli miyim? @metinav @rastlantisal @Diver

• Yazan: Metmeto
      Merhaba Arkadaşlar,
      2 ay önce haftada 1 enjeksiyon 250 mg testo enantat(iran), 100 mg rimo kürüne başladım.İlk kürüm. her gün 1 tablet proviron da alıyorum. 12 yıllık vücut geliştirme geçmişimin de etkisiyle güzel gelişim kaydediyorum. libido, ereksiyon, motivasyon vb her şey yolunda. test sonuçlarından da gördüğüm testo güzel çalışmış. tek kötü giden ldl 180, ldl 27 geldi malesef.  20 hafta devam etme düşüncem var. Lh ve fsh tekrar açmak için klomen düşünüyorum yoksa biraz daha beklemeli miyim? arimidex çok sıcak bakmıyorum fakat gerek olan bir durum var mı sizce?
      Test sonuçlarıma bakarak bir bir düşünceniz varsa yardımınızı bekliyorum.
      @Diver @rastlantisal @Oathbreaker @godofdark
      Baktırdığım uzun bir liste var ama bunları yeterli olur sanırım yorumunuz için.

• Yazan: arcznn
      Merhaba;
      Yaklaşık 50-55 gündür 400mg olacak şekilde :
      ilk 30 günümü optimum bolde ile 2 haftada bir vuracak şekilde geçirdim. sonra magnus boldeye geçtim ondanda sadece 1 enjeksiyon yaptım  Dün sabah da kan tahlili verdim sağlık ocağında. Hemogram testi istemiştim ama yapmamışlar sanırım ya da henüz düşmedi kullandığım optimum bolde boş mu sizce ya da daha açılmadı mı? Tansiyonum falan çıkmadı henüz öyle aman aman bi açlığımda yok ama yemek yerken ya da yedikten hemen sonra açlık hissi bastırıyor.

• Yazan: Basayev
      Merhabalar,
      Total ve serbest testesteron düzeylerim normal mi düşük mü araştırdım fakat tam anlayamadım. 1.5 sene önce küre girmiştim evliyim fakat cinsel anlamda isteksizlik yaşıyorum. Eğer değerler normalse bu libido düşüklüğü neyden kaynaklanıyor olabilir. ?
      Testo Değerleri

Yeni Kan Değerleri

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.