Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Tr3n

13 mm enjektör ile kalçadan sustanon vurulur mu?

Önerilen İletiler

Tr3n    233
  • 13 mm enjektör ile kalçadan sustanon vurulur mu?
  • Yoksa daha büyük iğne ucu mu almalıyım?

250 mg 1 ampül vuracağım için soruyorum.

17088562831468860908253524032953.thumb.jpg.6844f3d0a37db8fab019fd85c66cca65.jpg 17088562831468860908253524032953.thumb.jpg.6844f3d0a37db8fab019fd85c66cca65.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Diver    430
Tr3n, 45 dakika önce yazdı:

13 mm enjektör ile kalçadan sustanon vurulur mu yoksa daha büyük iğne ucu mu almalıyım 250 mg 1 ampül vuracağım

Yağ oranına bağlı dostum kalçanda kas liflerin gözüküyorsa tabiri caizse tarak taraksa bu iğne kurtarır 😄

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    233
Diver, 1 dakika önce yazdı:

Yağ oranına bağlı dostum kalçanda kas liflerin gözüküyorsa tabiri caizse tarak taraksa bu iğne kurtarır 😄

Yağ oranım var kanka nerede tarak tarak kalça bende kendime yapicam enjeksiyon cesaret ettim bugün

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    430
Tr3n, Şimdi yazdı:

Yağ oranım var kanka nerede tarak tarak kalça bende kendime yapicam enjeksiyon cesaret ettim bugün

Başka iğne yoksa bununla bacaktan vur dostum. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    233

Arkadaşlar 0.5 sağdan 0.5 sol omuzdan vurdum 8'lik uygun mu sizce omuzdan

Soldan ilaç iyi itti de sağdan sanki biraz çıkarken aktı dışarı. Kan falan gelmedi çok iyi oldu enjeksiyon 

17155989559644094099682266172313.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    18
Tr3n, 16 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar 0.5 sağdan 0.5 sol omuzdan vurdum 8'lik uygun mu sizce omuzdan

Soldan ilaç iyi itti de sağdan sanki biraz çıkarken aktı dışarı. Kan falan gelmedi çok iyi oldu enjeksiyon 

iğneyi çıkarınca bastır üstüne 1dk akması normal. Boldenon zor akıyordu ondan siyahın kapağını kesip yapıyorum ben.

Tr3n, 25.02.2024 - 13:21 yazdı:
  • 13 mm enjektör ile kalçadan sustanon vurulur mu?
  • Yoksa daha büyük iğne ucu mu almalıyım?

250 mg 1 ampül vuracağım için soruyorum.

17088562831468860908253524032953.thumb.jpg.6844f3d0a37db8fab019fd85c66cca65.jpg 17088562831468860908253524032953.thumb.jpg.6844f3d0a37db8fab019fd85c66cca65.jpg

Kalçadan siyahla vuruyordum ben yağ oranın çok düşük değilse siyah kullan.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    233

Kalçadan vurmayacağım artık bir süre

Yağ oranım %15 lerde gibi bir daha vurdum biraz önce hiç akmadı bu sefer 1 ml vurdum tüm enjektör doldurdum en iyisi omuzdanmiş dışarıda hiç akmadı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.426

Neden kalçaya odaklanıyorsunuz ki. 

Bacak, arka kol, omuz gibi velinimet yerler dururken. Kalçaya kendi başına enjeksiyon da zor.

• Beğen 2
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
oisobb123    11
rastlantisal, 21 dakika önce yazdı:

Neden kalçaya odaklanıyorsunuz ki. 

Bacak, arka kol, omuz gibi velinimet yerler dururken. Kalçaya kendi başına enjeksiyon da zor.

Abi sen hiç uzun haftalarca sadece bacağa enjekte ettin mi benim bacak artık almıyor gibi 14 hafta oldu kusuyor ilacı bildiğin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.426
oisobb123, 1 dakika önce yazdı:

Abi sen hiç uzun haftalarca sadece bacağa enjekte ettin mi benim bacak artık almıyor gibi 14 hafta oldu kusuyor ilacı bildiğin

Şöyle diyeyim benim için kür = en az 40 hafta. Kısa esterle her gün enjeksiyon da yaptım. Şuan benim de bacağım almıyor. İğne yamuluyor yada köreliyor. Çünkü kaslar aşırı sertleşti. O noktada zaten kollara geçiyorum. Normal esterde koldan başka bir yere gerek kalmıyor ama kısa esterde isen kol, bacak, omuz sağ sol gezmeni öneririm.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    233
rastlantisal, 24 dakika önce yazdı:

Şöyle diyeyim benim için kür = en az 40 hafta. Kısa esterle her gün enjeksiyon da yaptım. Şuan benim de bacağım almıyor. İğne yamuluyor yada köreliyor. Çünkü kaslar aşırı sertleşti. O noktada zaten kollara geçiyorum. Normal esterde koldan başka bir yere gerek kalmıyor ama kısa esterde isen kol, bacak, omuz sağ sol gezmeni öneririm.

Hocam bu resimde attığım 8 mm lik iğne sizce ulaşır mı kasa

internette görüyorum omuzdan yeşil uçla yapan bile var soru işareti oldu bende sevinirim cvp gelirse

17156076584398077348686881444699.thumb.jpg.01b3b1a44342c99e5a43d2bd8a53740d.jpg17156076392634870772604646687772.thumb.jpg.cc6101fa7cc6e55c290f6975cb5ea7f6.jpg 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.426
Tr3n, 9 dakika önce yazdı:

internette görüyorum omuzdan yeşil uçla yapan bile var soru işareti oldu bende sevinirim cvp gelirse

Yağ oranına bağlı. Benim yağ karın bölgesinde birikir. 16MM olsa daha garanti olur. 8MM ile ben riske girmezdim. Zaten 16MM insülin iğnesi kullanıyorum.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metropol    79
Tr3n, 9 dakika önce yazdı:

bu uç tam bicepse vurmalık aslında 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    233
metropol, 2 dakika önce yazdı:

bu uç tam bicepse vurmalık aslında 

Degiştireyim eczanedekide olur dedi kendide bilmiyor heralde attı kafadan kuşkulandım vururkende 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    430
oisobb123, 1 saat önce yazdı:

2 yıldır tek vurduğum yer bacak. Bi sağ bi sol on numara gidiyor. Kısa esterde evigen ekliyorum sorun yaşamıyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
oisobb123    11
Diver, Bir saat önce yazdı:

2 yıldır tek vurduğum yer bacak. Bi sağ bi sol on numara gidiyor. Kısa esterde evigen ekliyorum sorun yaşamıyorum.

Hocam bende sorun yaşamıyordum normalde bu sabah uyandım sağ bacak davul gibi inşallah çözüm bulurum kalçaya enjekte imkansız gibi bir şey benim için

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    233
oisobb123, 4 dakika önce yazdı:

Hocam bende sorun yaşamıyordum normalde bu sabah uyandım sağ bacak davul gibi inşallah çözüm bulurum kalçaya enjekte imkansız gibi bir şey benim için

Tek başına Omuzdan dene yada sağlık kabininden yardım al kalçadan vuracaksan kankam

Bacak ödem toplamıştır uzun süre ayni yerden vurunca değiş bölgeyi

Benim kalça iptal oldu 7 aydır kalcadan yaptım ödem doldu sağlı sollu 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    430
oisobb123, 13 dakika önce yazdı:

Yeni ilaca mı geçtin? Kısa esterde mi sorun yaşıyorsun? İğne içerdeyken oynatıyor musun? Sterilizasyona dikkat ediyor musun?

@rastlantisal hocamın dediği gibi diğer bölgelerden de vurabilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
6arrows    29
Tr3n, 3 saat önce yazdı:

bu enjektörde iğne değiştirilmiyor sabit diye biliyorum. ilacı nasıl çekeceksin bununla

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
oisobb123    11
Diver, 26 dakika önce yazdı:

Yeni ilaca mı geçtin? Kısa esterde mi sorun yaşıyorsun? İğne içerdeyken oynatıyor musun? Sterilizasyona dikkat ediyor musun?

@rastlantisal hocamın dediği gibi diğer bölgelerden de vurabilirsin.

Hocam susta rimo var sustayi 3 e bölüyorum 1:1 evigen çekiyorum yeşil uçla vuruyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    233
6arrows, 26 dakika önce yazdı:

bu enjektörde iğne değiştirilmiyor sabit diye biliyorum. ilacı nasıl çekeceksin bununla

Ben bu turuncu enjektörle flakondan çektim geldi ilaç yavaş yavaş geliyor. kusmada yapmadı ilacı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
`Tesron    6

hocam merhaba, benım için kür 40 hafta demişsiniz. ben 21 yaşında bi gencim. 40 hafta kür yapmak benı mahvetmez mı ? Kafamda şuan düşünüoyurm siz en az bi 35 yaşında varsınız 40 hafta sizi sağlam tutuyosa benı nasıl tutmaz diye ama ister istemek aklım almıyo. Yani 40 hafta kür normaldir öyle mi ? Çünkü ben ayptığım zamanlar 8-10 hafta aralığında yapıyodum. @rastlantisal

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    430
oisobb123, 32 dakika önce yazdı:

Hocam susta rimo var sustayi 3 e bölüyorum 1:1 evigen çekiyorum yeşil uçla vuruyorum

Bacaktan turuncu ile vur girdiğini hissetmezsin bile. Hem ilaç ağır gidiyo hemde ince olduğu için rahat oluyor. Malesef iki ilaçta ağrı yapabiliyor bazı insanlarda. Sustanon yerine İran enant tavsiyem olur. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ufukbelli.06    84
`Tesron, 57 dakika önce yazdı:

hocam merhaba, benım için kür 40 hafta demişsiniz. ben 21 yaşında bi gencim. 40 hafta kür yapmak benı mahvetmez mı ? Kafamda şuan düşünüoyurm siz en az bi 35 yaşında varsınız 40 hafta sizi sağlam tutuyosa benı nasıl tutmaz diye ama ister istemek aklım almıyo. Yani 40 hafta kür normaldir öyle mi ? Çünkü ben ayptığım zamanlar 8-10 hafta aralığında yapıyodum. @rastlantisal

Kısa süreli kür yapıp sürekli pct yapmak yerine 8-10 ay kürde kalıp pct yapıp vücudu biraz dinlendirmek daha mantıklı. Buradaki bir çok insan bunu yapıyor. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Ozyyy
      Merhaba arkadaşlar,
      Daha önce 3 kür geçmişim var 10 gün önce only sustonon vurup 1 ay sonra boldenonona geçmeye düşünüyorum fakat 10 gün de 4 ampul sustanon vurmama rağmen hiç birşey hissetmiyorum daha önceli vurduğumda 2-3 gün sonra libido coşardı şuan hiç yokmuş gibi sizce poblem nedir ?
      Biliyorum kan tahlili isteyeceksiniz ama şuan biraz zor  
    • Yazan: ugurrgennc
      Herkese selamlar,
      Toplam 5. enjeksiyonumu yaptım ancak her enjeksiyondan sonra günlerce 3,4 gün boyunca o omuz nerdeyse kullanılamayacak seviyede ağrı yapıyor. Önerildiği gibi kas gevşetici ile vb. ovuyorum ancak bir işe yaramıyor pek.
      Bu durum zamanla geçer mi yoksa hep böyle mi kalacak ?
    • Yazan: ugurrgennc
      Herkese selamlar. Bu gün iğne yaptığım bölge iğneden sonra biraz kanlandı.
      İlk enjeksiyon larım olduğu için merak ettim. Bu durum neden oluştu, ters giden bir şey mi yaptım ? 

• Yazan: Tr3n
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      100 mg test propionat 100 mg deca Yarım ampul evigen Vurdum öksürttü ilaç her zaman gibi ağzıma geldi. Kalçadan vuruyorum hep sağlı sollu ben de böyle kür sonlarına doğru öksürük sürekli yapıyor. 2023 Ekim geçen yıldan beri kürdeyim, kesintisiz acaba reseptörler mi doldu çünkü toplam 200 mg vurdum yani çok düşük bir doz e vitamin saymıyorum enjektör içinde 100 mg propionat 100 mg deca öksürükten artık nefes darlığı başladı kesmelimiyim kürü birde her gün düzenli 100mcg levotiron alıyorum.
      Sebebi ne olabilir? Bu sorunu nasıl aşabilirim? Tüm cevaplar için teşekkürler
    • Yazan: lytharia
      merhaba ilk enjeksiyonlu kürüm olucak testosteron enanthate kullanıcam acaba eczaneye gitsem enjeksiyonu yaparlar mı eczane çalışanlarının bu konu hakkında bilgisi var mı? Bazı yerlerde eczanede yaptıranları gördüm.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.