Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

onur41_38

Kürde sivilcelenme hk.

Önerilen İletiler

onur41_38    44

Arkadaşlar Merhaba,

mayıs 2023 te başladığım testo enanhte + boldenon kürüme ekim 2023 ten beri sadece haftada 500 testo ile devam ediyorum. Ancak son 1 aydır acayip bir sivilcelenme oldu. özel bir hastanenin cildiye bölümüne giderek gösterdim. doktor ilk bir hafta krem verdi 1 hafta sonra tekrar gidince tetra 500 ismli bir antibiyotik verdi gönderdi. kür esnasında bu tür olayla karşılaşıp antibiyotik kullanan var mı?  Sivilce resimlerini de akşam ekleyeceğim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

SPECTRE    754

Alt ve ast baktır orada sorun olabilir veya yağ bezleri demişti @metinav abi geçmişte orasından dolayı olabilir.

Bunların hiç birinde sorun yoksa marka değiştir ilaç içinde ağır metaller olabilir.

Hangi marka ilaçlar? Rakamlar nasıl? Buradan belli eder kendini biraz.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kado    108

Kullanmadım da diğer türlü losyon krem vs tarzı şeyler denediğim oldu geçmişte geçmeyeceğini biliyordum ,  doktor hoşuma gittiği için gidiyordum en sonunda ilaçları kesmediğin sürece geçmez dedi biliyorum dedim 😁 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
onur41_38    44
SPECTRE, 2 dakika önce yazdı:

Alt ve ast baktır orada sorun olabilir veya yağ bezleri demişti @metinav abi geçmişte orasından dolayı olabilir.

Bunların hiç birinde sorun yoksa marka değiştir ilaç içinde ağır metaller olabilir.

Hangi marka ilaçlar? Rakamlar nasıl? Buradan belli eder kendini biraz.

500 MG İRAN TESTO

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emirkaan2955    36
Kado, 1 dakika önce yazdı:

Kullanmadım da diğer türlü losyon krem vs tarzı şeyler denediğim oldu geçmişte geçmeyeceğini biliyordum ,  doktor hoşuma gittiği için gidiyordum en sonunda ilaçları kesmediğin sürece geçmez dedi biliyorum dedim 😁 

Geçmiş olsun yıllardır çektiğim sorun alt ast tüm değerler yerindeyken sırtım hep sivilceydi(kıl kökü iltihabı) aknetrent 10mg kullanmaya başladım 20.gündeyim çok çok azaldı

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
onur41_38    44
Kado, 1 dakika önce yazdı:

test bile yaptırmadı. direk antibiyotik verdi. bugün 6. gün sivilceler soldu.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
`Tesron    6

Merhaba, Öncelikle şunu söylemeliyim ki bende uzun bi kür yapmıştım. Test e. , Bolde. , Turinabol ve Tren p. 

Hocanın verdiği planlamaya uyduğum için pişmanım çünkü kendısı tamamen baştan saldı. Resmen tek başıma tahlilsiz kontrolsüz ilaç kullandım ama gene cahillik yapmayıp araştıra araştıra bi şeyler yapmaya çalıştım ve başardım da. Söylemek istediğim şu ki İlaçları doğru kullanman gerekir. Örneğin ben ergenlik döneminde bile hiç sivilcelenmedim. Fakat gel gör ki ilacın 2.ayında çok deli bi sivilcelendim, bıraktıktan 1 ay sonra yavaş yavaş geçmeye başladı. Umarım senın de ciddi bişey olmayıp Direktmen geçer fakat çok ciddi bişey olduğu düşünmüyorum. Gene de doktora uğraman güzel olmuş. 

IMG-20240221-WA0008.jpg IMG-20240221-WA0009.jpg IMG-20240221-WA0010.jpg IMG-20240221-WA0011.jpg IMG-20240221-WA0007.jpg

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.399
onur41_38, 29 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar Merhaba,

mayıs 2023 te başladığım testo enanhte + boldenon kürüme ekim 2023 ten beri sadece haftada 500 testo ile devam ediyorum. Ancak son 1 aydır acayip bir sivilcelenme oldu. özel bir hastanenin cildiye bölümüne giderek gösterdim. doktor ilk bir hafta krem verdi 1 hafta sonra tekrar gidince tetra 500 ismli bir antibiyotik verdi gönderdi. kür esnasında bu tür olayla karşılaşıp antibiyotik kullanan var mı?  Sivilce resimlerini de akşam ekleyeceğim.

Ben kullandım 1 ay. 1 ay boyunca isal ve karın ağrısı ile gezdim. İlaç da bir işe yaramadı. Boldenon sivilcelerinden kurtulmanın tek etkili yolu boldenonu bırakmak.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
onur41_38    44
rastlantisal, 10 dakika önce yazdı:

Ben kullandım 1 ay. 1 ay boyunca isal ve karın ağrısı ile gezdim. İlaç da bir işe yaramadı. Boldenon sivilcelerinden kurtulmanın tek etkili yolu boldenonu bırakmak.

boldenon kullanırken olmadı. 

`Tesron , 11 dakika önce yazdı:

Merhaba, Öncelikle şunu söylemeliyim ki bende uzun bi kür yapmıştım. Test e. , Bolde. , Turinabol ve Tren p. 

Hocanın verdiği planlamaya uyduğum için pişmanım çünkü kendısı tamamen baştan saldı. Resmen tek başıma tahlilsiz kontrolsüz ilaç kullandım ama gene cahillik yapmayıp araştıra araştıra bi şeyler yapmaya çalıştım ve başardım da. Söylemek istediğim şu ki İlaçları doğru kullanman gerekir. Örneğin ben ergenlik döneminde bile hiç sivilcelenmedim. Fakat gel gör ki ilacın 2.ayında çok deli bi sivilcelendim, bıraktıktan 1 ay sonra yavaş yavaş geçmeye başladı. Umarım senın de ciddi bişey olmayıp Direktmen geçer fakat çok ciddi bişey olduğu düşünmüyorum. Gene de doktora uğraman güzel olmuş. 

benimkiler böyle değil büyük ortası beyaz irinli . patlattım mı cama yapışıyor tazyikli bir biçimde

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
`Tesron    6
onur41_38, 2 dakika önce yazdı:

benimkiler böyle değil büyük ortası beyaz irinli . patlattım mı cama yapışıyor tazyikli bir biçimde

• Ben direk kazıtınca kanıyordu direk.
  • Senin durum biraz daha ağır gibi.
  • Kan testi yapmakta fayda var.

Anca öyle çözülür bu iş.  Eğer korkuların artarsa da doktoruna ilaç kullandığını belirtmen gerekir. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
onur41_38    44
`Tesron, 8 dakika önce yazdı:
  • Ben direk kazıtınca kanıyordu direk.
  • Senin durum biraz daha ağır gibi.
  • Kan testi yapmakta fayda var.

Anca öyle çözülür bu iş.  Eğer korkuların artarsa da doktoruna ilaç kullandığını belirtmen gerekir. 

2 paket verdi geçmezse gel dedi.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheExecutioner    131
onur41_38, 5 saat önce yazdı:

2 paket verdi geçmezse gel dedi.

Sivex losyon alıp yatmadan önce sürebilirsin. 
Bir de bir yakınına beyaz sabun ile sırtını her gün yıkamasını rica et gözle görülür azalma olucaktır 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
onur41_38    44
TheExecutioner, 13 saat önce yazdı:

Sivex losyon alıp yatmadan önce sürebilirsin. 
Bir de bir yakınına beyaz sabun ile sırtını her gün yıkamasını rica et gözle görülür azalma olucaktır 

bunları denedim çare olmayınca doktora gittim.

onur41_38, 19 saat önce yazdı:

Arkadaşlar Merhaba,

9026e568-528f-4639-ae56-f4eb7dac622d.jfif

resim eklendi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
`Tesron    6
onur41_38, 5 saat önce yazdı:

bunları denedim çare olmayınca doktora gittim.

9026e568-528f-4639-ae56-f4eb7dac622d.jfif

resim eklendi.

senin ki baya ciddi duruyo, koruyucu takviyelerine devam edip doktor takibinde olmaya özen göster abicim.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
onur41_38    44
rastlantisal, 22 saat önce yazdı:

Hocam foto ekledim. bu sivilcelerin  içinde beyazlıklar vardı. antibiyotik tedavisi 6. günündeyim. onlar gitti. kırmızılıkta söndü. konuyla ilgili bir yorumun var mıdır?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.399
onur41_38, 54 dakika önce yazdı:

Hocam foto ekledim. bu sivilcelerin  içinde beyazlıklar vardı. antibiyotik tedavisi 6. günündeyim. onlar gitti. kırmızılıkta söndü. konuyla ilgili bir yorumun var mıdır?

Sende işe yaradı ise aynen devam et. Her bünye bir değil. Sivilceler bildiğin boldenon sivilcesi gibi duruyor. Karaciğerden ziyade kıl kökü iltihabı gibi yani.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
onur41_38    44
rastlantisal, 16 dakika önce yazdı:

Sende işe yaradı ise aynen devam et. Her bünye bir değil. Sivilceler bildiğin boldenon sivilcesi gibi duruyor. Karaciğerden ziyade kıl kökü iltihabı gibi yani.

Hocam, boldenon ne kadar sürede vücuttan gider. eylülde son ernjeksiyonu vurmuştum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.399
onur41_38, Bir saat önce yazdı:

Hocam, boldenon ne kadar sürede vücuttan gider. eylülde son ernjeksiyonu vurmuştum.

Çok enteresan bir ilaç o. 1 sene daha sivilce attım boldenondan sonra. Muhtemelen sende normalde kilo almakta zorlanan birisin. Zaman söylemek zor.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536

Vücuttaki tüm hormonal değişimler sivilcelenmeye sebep olabilir. Ergenliğe girerken oluşan sivilceler de bu yüzden oluyor bildiğiniz üzere. Hormon dengesizliği/fazlalığı veya eksikliği vücutta kıllanmaya neden olur. Yeni çıkan/çıkmaya çalışan kıl kökleri sebum (yağ dokusu) oluşturur ve bu sebumu vücuttan atamayınca sivilcelenme meydana gelir.

Sivilcenin neden oluştuğunu anladıysak, önlem almak bazen işe yarasa da genellikle zamanla vücudun bu duruma adapte olmasıyla azalarak biter. Boldenon kullanımındaki sivilcelenme ise kıl kökü iltihabı ile değil vücudun boldenona reaksiyon göstermesinden kaynaklanır genellikle. Bunun için yapılacak tek şey boldenon kullanmayı bırakmak maalesef.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.