Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

okan007

Definasyon kürüm için yardımınıza ihtiyacım var

Önerilen İletiler

okan007    0

Bir satıcıdan definasyon için ;

• Testosterone propionat 150mg/12ml
  • Tiger Star adında mix 150mg/12ml

(İçeriği::Boldenon  prop 25mg,bolde acetat 25mg,Testo prop100mg)

• Tiger Speed mix 250mg/12ml

(İçeriği::tren acetate 50mg,masteron acetate 50mg,testo acetate 50mg,testo prop 100mg& winstrol tablet 120x25mg)

Markaları three pharma ve tiger, satıcı parayı aldıktan sonra bir mesaja 3 gün sonra cevap verdiğinden dolayı sizlerin tecrübesinden azda olsa faydalanmak amacıyla buraya başlık açtım.

Bu arada fiziki özelliklerim:

• 190 boy
  • 106 kg
  • %20 Yağ oranı

Doz ve mct konusunda yardımcı olacak hocalarıma şimdiden teşekkürler. :)

@Bay-T @metinav @DeMoNhUnTeR @Emrahtkty @otopsicikedi @GHOST @hectordoyle @Askabar

B6D897D3-36BC-4C9A-930A-149DF79D7D2C.jpeg IMG_4537.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

SPECTRE    753
otopsicikedi, 9 dakika önce yazdı:

Benim tecrübem bu ilaçları kullanmadan iade etmen 

Katılıyorum marka çöp çünkü. Belli ki satıcının kalitesi de ilaçlar gibi iletişimi kestiğine göre.

Emeklerin çöp olur kullanma konusunda gayret gösterirsen. O zaman aklına biz gelelim :) 

• Beğen 1
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    753
gönderildi (düzenlendi)
okan007, 3 dakika önce yazdı:

O kadar harcama yaptıktan sonra denemek istiyorum hak verirsinizki

Haklısınız suç sizin değil genetik kodlarımızın. 

Para verdim kullanmalıyım :)

Kullanın ve deneyimlerinizi lütfen bizimle paylaşın. Böylece beraber tecrübe etmiş oluruz marka verimliliği ve emeklerinizin karşılığını. 

tarihinde SPECTRE tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
  • 100 Puan 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    851

Pazartesi çarşamba ve cuma günü bölerek alabilirsiniz güzel diyetle bakalım ne olacak paylaşırsınız.

Marka konusunda diğer arkadaşlara bende katılıyorum bu marka patladı 1,2 sene önce.

• Jest 1
  • Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
okan007    0
gönderildi (düzenlendi)

Dozajlamalar nasıl olmalı sizce

Winstrol son 5 hafta düşünüyorum 

tarihinde okan007 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    851
okan007, 26 dakika önce yazdı:

Dozajlamalar nasıl olmalı sizce

Winstrol son 5 hafta düşünüyorum 

winstrol günlük 40,50 mg yeterli olur.

Diğerlerinide haftaada toplam kaç mg vurmak istiyorsan onu 3 güne bölersin.

300 mg yeterli olur toplamda prop diğerinide öyle yaparsın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
okan007    0

300 mg yeterli olur demişsiniz hocam ama diğerlerinin içeriğindede prop var sorun yaratırmı doz artması

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.