Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

egemen5346

Hangi küre ve hangi marka ilaç'a girmem lazım

Önerilen İletiler

egemen5346    1

Uzun zamandır spor yapıyorum ve 2 kür girdim, 

• 24 yaşındayım
  • 187 boyunda
  • 100 kiloyum

testo, boldo, oxy, wins olarak şimdi güzel bir kütlem var ama yeterince iyi değil ama büyümek istemiyorum olduğum kalıpta parçalanıp öyle kalmak istiyorum. 

Aklımda;

• testo propionat
  • winstrol

Var ama yeterli olur mu gerekli hacım ve yağ yakmam için %20 yağ oranım var ve yıllardır hiçbir zaman veremedim.

SİZLERDEN GÜZEL BİR KÜR ÖNERİSİ HEM YAĞ YAKIP HEM DE KAS EKLEYEBİLECEĞİM,

BUNU BULURSAK GÜZEL BİR MARKANIN İLAÇLARINI DA ÖNERMENİZİ İSTİYORUM. :)

@Emrahtkty @rastlantisal @SPECTRE @SERKO @Rdm @Diver @TheExecutioner @KlasikFizik

3.thumb.jpg.e936dfaaeea79fb863ca33cb6137a20b.jpg 2.thumb.jpg.a2b4cf9012245f38e7108be505b4f1ef.jpg 1.thumb.jpg.6e0a4a126f31919616d564c284486975.jpg

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

SPECTRE    753
  • Testo en
  • Tren
  • Yohimbe

Kütle ve güzel yağ yakımını sağlar.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    387

Bu zamana kadar yağ oranını düşürememen büyük ihtimalle düzgün beslenme ve diyet yapamadığın için. Disiplinli bir şekilde diyet yapacaksan eğer; testo Propionat +Fragment +yohimbine ile yol alabilirsin. Her gün en az yarım saat Kardiyo haftada min 5 gün ağırlık antrenmanı. Günlük tüketmen gereken kalorinden %10-15 keserek başlarsın. Zamanla daha da düşürebilirsin. Birden çok katı diyetin sürdürebillirliği çok düşük ihtimal. Tabi ki temiz beslenmeli protein ağırlıklı beslenmelisin. Min vücut ağırlığı *2 protein almalısın. Diyetine uymazsan ne kullandığının bir önemi kalmaz dostum. 

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheExecutioner    131
SPECTRE, 3 saat önce yazdı:
  • Testo en
  • Tren
  • Yohimbe

Kütle ve güzel yağ yakımını sağlar.

Metni okurken aklıma direk tren geldi benim de ama yarışma yapmayacaksan alınacak risk değil :( 

• 100 Puan 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
wolkan_1905    19

eğer hedef sadece yağ yakımı ise testo-masteron-oxandrolon daha verimli olacaktır, yanına tren eklersen kütle de yanında gelecektir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.396

Beslenmeyi düzeltsen testo + masteron ile de güzel sonuç alırsın. 100Kg olabilirsin ancak yağ oranı yüksek. Hatta bir süre 500 testo + 400 masteron gidip yağ azalt. %12lere düştüğünde ise 200mg testo + 200mg tren enhantate ile sonuca varırsın.

Dediğim gibi, beslenmeyi düzeltmeden ne kullanırsan kullan sonuç değişmez.

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KlasikFizik    232

Tren için erken, trene kadar daha çok yolun var. Yarışmacıların bile korkarak kullandığı bir ilacı amatör sporcular bin kere düşünmeli. Testo,masteron ve kardiyo+ kalori açığı ile istediğin seviyeye gelirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
egemen5346    1
KlasikFizik, Bir saat önce yazdı:

Tren için erken, trene kadar daha çok yolun var. Yarışmacıların bile korkarak kullandığı bir ilacı amatör sporcular bin kere düşünmeli. Testo,masteron ve kardiyo+ kalori açığı ile istediğin seviyeye gelirsin.

500 mg testo ve 400 mg masteron u 

pazartesi 250mg perşembe 250mg vursam

masteronu da pazartesi 200 perşembe 200 verimli sonuç alırmıyım

rastlantisal, 3 saat önce yazdı:

Beslenmeyi düzeltsen testo + masteron ile de güzel sonuç alırsın. 100Kg olabilirsin ancak yağ oranı yüksek. Hatta bir süre 500 testo + 400 masteron gidip yağ azalt. %12lere düştüğünde ise 200mg testo + 200mg tren enhantate ile sonuca varırsın.

Dediğim gibi, beslenmeyi düzeltmeden ne kullanırsan kullan sonuç değişmez.

hocam bide hangi markayı ilaç alabilirim güzel boş olmayan alabileceğim bir yere de yönlendirebilirmisiniz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.396
egemen5346, 2 dakika önce yazdı:

hocam bide hangi markayı ilaç alabilirim güzel boş olmayan alabileceğim bir yere de yönlendirebilirmisiniz

Sol alt WP butonu. Boş markalarla kürünü riske atma.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
egemen5346    1
rastlantisal, 1 dakika önce yazdı:

Sol alt WP butonu. Boş markalarla kürünü riske atma.

500 mg testo ve 400 mg masteron ))) bu kür yerine 

Propionat +Fragment +yohimbine girsem nasıl olur

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.396
egemen5346, 1 dakika önce yazdı:

500 mg testo ve 400 mg masteron ))) bu kür yerine 

Propionat +Fragment +yohimbine girsem nasıl olur

Aslında birazda bunun için whatsapp butonuna basmanı istiyorum. Peptidlere bütçe varsa çok daha iyi yönlendirilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    299

propionate masteron winstrol yapabilirsin 12 13 yağ oranına ulaşıp @rastlantisal abiye katılıyorum 250 mg testo 200 mg tren olabilir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KlasikFizik    232
egemen5346, 3 saat önce yazdı:

Beslenmeye uyarsan alırsın dostum, ilaçlar sadece yan araç gibi düşün.

Forumda öneri yapmak yasak yarışmacı tanıdığı olan kişilere ulaş piyasa hakkında bilgi al.

Bütçe sorunun yoksa forum sahibine ulaş numarasını bildirim olarak yolladı bugün. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Betreyals    7
gönderildi (düzenlendi)
rastlantisal, 16.02.2024 - 11:03 yazdı:

Aslında birazda bunun için whatsapp butonuna basmanı istiyorum. Peptidlere bütçe varsa çok daha iyi yönlendirilirsin.

Hocam konudan bagimsiz zoretanin kullaniminin 20 inci gunundwyim only testo yapmistim pct yapmadim ama doktor degerlerin iyi dedi ve ilaca baslatti asiri depresif hissediyorum sizinde bu konuda yorumlarinizi gordum danismaj istedim zaten agir antidepresanlar kullanan biriyim yasim 19 yani kuculdum gibi filan geliyor zate. Intihara meyilli ve sinirlenen biriyim yani asiri agresiflik her zaman vardi sizce dusuk dozaj kur yapsam ne olur veya sarms gibi ilaclara basvursam ne olur bunu 2 ayimda test verince yapmayi dusunuyorym yani test iyi gelirse kure girmeyi planliyorum goruslwriniz nelerdir 

tarihinde Betreyals tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.396
Betreyals, 18.02.2024 - 05:22 yazdı:

Hocam konudan bagimsiz zoretanin kullaniminin 20 inci gunundwyim only testo yapmistim pct yapmadim ama doktor degerlerin iyi dedi ve ilaca baslatti asiri depresif hissediyorum sizinde bu konuda yorumlarinizi gordum danismaj istedim zaten agir antidepresanlar kullanan biriyim yasim 19 yani kuculdum gibi filan geliyor zate. Intihara meyilli ve sinirlenen biriyim yani asiri agresiflik her zaman vardi sizce dusuk dozaj kur yapsam ne olur veya sarms gibi ilaclara basvursam ne olur bunu 2 ayimda test verince yapmayi dusunuyorym yani test iyi gelirse kure girmeyi planliyorum goruslwriniz nelerdir 

Saydığın şeyler kullandığın ilacın prospektüsünde yazan yan etkileri. Bu süreç boyunca küre girmemen daha doğru olacaktır. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.