Jump to content

• Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

supraxdt

Sert diyetime rağmen yağlarımdan kurtulamıyorum ne yapmalıyım?

Önerilen İletiler

supraxdt    20

Ne yaparsam yapayım kapaksız bir diyet uyguladım.

0 karb diyeti dalgalı karbonhidrat fakat yağlarım bir türlü gitmedi.

• Kilo düşüşü yaşadım fakat hala yağlarım duruyor sizce sebebi nedir?
  • Ne yapmam gerekir ?

@rastlantisal @Rdm @hectordoyle @crosfredy

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

SPECTRE    753

Kaç gün/hafta uyguladın bunu ve umduğunu bulamadın?

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
supraxdt    20
SPECTRE, 1 dakika önce yazdı:

Kaç gün/hafta uyguladın bunu ve umduğunu bulamadın?

2 hafta 0 karbonhidrat diyeti uyguladım ondan sonra 4 hafta dalgalı karbonhidrat diyeti uyguladım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    753
gönderildi (düzenlendi)

6/8 ideal bir süre aslında ilaç var mıydı? Doğal çok daha fazla süreye ihtiyacın var bana göre.

Fizikı foto eklemen mümkün mü 6 hafta öncesi ve sonrası gibi.

Yağ ve kg kaçtı başlarken şuan kaç?

tarihinde SPECTRE tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536
supraxdt, Bir saat önce yazdı:

Ne yaparsam yapayım kapaksız bir diyet uyguladım.

0 karb diyeti dalgalı karbonhidrat fakat yağlarım bir türlü gitmedi.

• Kilo düşüşü yaşadım fakat hala yağlarım duruyor sizce sebebi nedir?
  • Ne yapmam gerekir ?

@rastlantisal @Rdm @hectordoyle @crosfredy

Çünkü vücut yağ depolamak ve depolanan yağı korumak için elinden geleni yapar. Yıllar boyunca depolanan yağlar maalesef 6-8 haftada yakılamıyor. 6 ay sıkı diyet ile yine yağ kaybetmediğini düşünüyorsan bir genel cerrahi uzmanına danışabilirsin. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
supraxdt    20
SPECTRE, 2 saat önce yazdı:

6/8 ideal bir süre aslında ilaç var mıydı? Doğal çok daha fazla süreye ihtiyacın var bana göre.

Fizikı foto eklemen mümkün mü 6 hafta öncesi ve sonrası gibi.

Yağ ve kg kaçtı başlarken şuan kaç?

Hayır ilaç kullanmıyordum fiziki fotoğraf değil de şu şekil vereyim bilgileri

Başlangıç:

• Yağ: 28.9 
  • Kilo: 73 
  • Bitiş:
  • Yağ:27
  • Kilo:61 

Yani düşen kilo oranı ile kıyasla iğrenç bir durum kaybedilen kas da olabilir bir şey de yanlış gitti galiba ama.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
boss41    100

Ne gerekiyorsa onu yapacaksın madem zor gidiyor sende zorlamak zorundasın.. yine sert diyet yap ağırlık antrenmanı sonu kardiyolar ekleyerek ama 0 karb yapma 150-200 gr karb al enazından fragment , cardarine , yohimbine birde ant öncesi Bigjoy Thermonator l karnitin al  (bunun içinde kafeinde var .. ) her türlü yakarsın o yağları birton seçenek var steroid kullanıyorsan 8 hafatalık bi definasyon kürü yaparsın testo prop , rimobolan eklersin bu saydıklarımın yanına en fazla yani seçenekler ortada yağ yakımında kullanılan etkili ürünler belli fragment cardarine yohimbine bu üçlü ile yağ yakamayan başka hiç birşekilde yağ yakamaz ..

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.396

Hiç canını sıkma,

Spor salonunda benimle akran bir arkadaşım var. Aldığım kalorinin yarısında. Bana göre süre olarak 2X spor da yapıyor. Only test da girdi ama o kadar zorlanıyor ki yağ kaybında şaşırıyoruz. Senin yapacağın şey sabırlı olmak. Yağsız ağırlığın X4,5 katı oranında protein alacaksın. Metabolik kalorinin 500 altına düşeceksin daha fazla değil. Ağırlık günlerinin sonunda 20 dakika 110-130 nabız ile, off günlerinde 1 saat 110-130 nabız ile kardio yapacaksın ve zamana yayacaksın. 

Günlük aldığın kalori ve makrolar ne kadar?

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
supraxdt    20
rastlantisal, 3 saat önce yazdı:

Hiç canını sıkma,

Spor salonunda benimle akran bir arkadaşım var. Aldığım kalorinin yarısında. Bana göre süre olarak 2X spor da yapıyor. Only test da girdi ama o kadar zorlanıyor ki yağ kaybında şaşırıyoruz. Senin yapacağın şey sabırlı olmak. Yağsız ağırlığın X4,5 katı oranında protein alacaksın. Metabolik kalorinin 500 altına düşeceksin daha fazla değil. Ağırlık günlerinin sonunda 20 dakika 110-130 nabız ile, off günlerinde 1 saat 110-130 nabız ile kardio yapacaksın ve zamana yayacaksın. 

Günlük aldığın kalori ve makrolar ne kadar?

Teşekkür ederim günlük aldığım makrolar Tavukdan proteini alıyorum onun dışında dalgalı da ise yumurta yulaf vb besinlerden

Ayrıca tavsiyeniz için teşekkür ederim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.396
supraxdt, 1 dakika önce yazdı:

Teşekkür ederim günlük aldığım makrolar Tavukdan proteini alıyorum onun dışında dalgalı da ise yumurta yulaf vb besinlerden

Ayrıca tavsiyeniz için teşekkür ederim 

Hayır bundan bahsetmiyorum. Diyetkolik uygulaması / kalori takip kısmı. Buraya yediklerini miktar olarak girersen en üstte kalori, hemen altında da makroları verir. SS olarak burada paylaşırsan daha kolay olur bizim için.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
supraxdt    20
rastlantisal, 2 saat önce yazdı:

Hayır bundan bahsetmiyorum. Diyetkolik uygulaması / kalori takip kısmı. Buraya yediklerini miktar olarak girersen en üstte kalori, hemen altında da makroları verir. SS olarak burada paylaşırsan daha kolay olur bizim için.

2 hafta kadar bunu 

1.thumb.jpeg.53ebf42be4bf6b25988dc50013ff4003.jpeg

Ondan sonra bu diyete geçtim

2.thumb.jpeg.984d431b1e721e7f5f4f1d6cca548e8e.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.396

Bu diyetle kas kaybetmemen mümkün değil. Verdiğin kiloyu da kastan verirsin. 155 minyon sporcu kadınlara bile 1500 kalorinin altında kilo verdirmiyorum. Zaten sorun da tam bu gereksiz sertlikte diyetten kaynaklanıyor. Vücut "yokluk" moduna geçip gereksiz gördüğü masraf kalemi ne varsa onları yıkıp "kalori" olarak kullanıyor. Üstelik "daha da zor günler gelecek" kafasında olduğu için yağları son noktaya kadar koruyor. 

Sana bu diyeti kim verdi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
supraxdt    20
rastlantisal, 18 dakika önce yazdı:

Bu diyetle kas kaybetmemen mümkün değil. Verdiğin kiloyu da kastan verirsin. 155 minyon sporcu kadınlara bile 1500 kalorinin altında kilo verdirmiyorum. Zaten sorun da tam bu gereksiz sertlikte diyetten kaynaklanıyor. Vücut "yokluk" moduna geçip gereksiz gördüğü masraf kalemi ne varsa onları yıkıp "kalori" olarak kullanıyor. Üstelik "daha da zor günler gelecek" kafasında olduğu için yağları son noktaya kadar koruyor. 

Çalıştığım yerde bır sporcu abimiz var kendisi Önermisti hatta yağ kaybetmediğim için parçalanma yaşanmadi diye de biraz alay konusu olunmuştu vücudum için ama bende bu yüzden konu açmak istedim kendisi de 10 yılı aşkındır sporcu aslında

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.396
supraxdt, 14 dakika önce yazdı:

Çalıştığım yerde bır sporcu abimiz var kendisi Önermisti hatta yağ kaybetmediğim için parçalanma yaşanmadi diye de biraz alay konusu olunmuştu vücudum için ama bende bu yüzden konu açmak istedim kendisi de 10 yılı aşkındır sporcu aslında

Lütfen şu "abilerden" uzaklaşın. Sene 2024. Bilgiye ulaşmak o kadar kolay ki inanamazsın. O abilerin anaboliklerin dibine vurduğu için vücutları katabolik moda geçemediğinden minnacık kalorilerle yağ kaybedebiliyor. Senin referansın onlar değil. kilo koruma kalorin diyelimki 2500 olsun. Sen 2000 kalori ile devam edeceksin. Yağsız ağırlığın X4,5gr karşılığı protein tüketeceksin. IF diyeti ile insülin direncini diplerde tutacaksın. Vücudunu fazladan Growth üretmeye zorlayacaksın ve kilonu vereceksin. Bu işte sihirli değnek yok. Yıllar içinde aldığın kiloları bir kaç ayda veremezsin. 

Bak o kadar emek ve zaman verdin, çile çektin ve sonuç alamadın. Niye? abiler sayesinde. Lütfen iyice oku ve araştır sonra devam et. Emeğin heba olmasın.

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metropol    74

bu beslenmenin üstüne 100 150gr pirinç eklesen istediğine ulaşırsın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
supraxdt    20
rastlantisal, 30 dakika önce yazdı:

Lütfen şu "abilerden" uzaklaşın. Sene 2024. Bilgiye ulaşmak o kadar kolay ki inanamazsın. O abilerin anaboliklerin dibine vurduğu için vücutları katabolik moda geçemediğinden minnacık kalorilerle yağ kaybedebiliyor. Senin referansın onlar değil. kilo koruma kalorin diyelimki 2500 olsun. Sen 2000 kalori ile devam edeceksin. Yağsız ağırlığın X4,5gr karşılığı protein tüketeceksin. IF diyeti ile insülin direncini diplerde tutacaksın. Vücudunu fazladan Growth üretmeye zorlayacaksın ve kilonu vereceksin. Bu işte sihirli değnek yok. Yıllar içinde aldığın kiloları bir kaç ayda veremezsin. 

Bak o kadar emek ve zaman verdin, çile çektin ve sonuç alamadın. Niye? abiler sayesinde. Lütfen iyice oku ve araştır sonra devam et. Emeğin heba olmasın.

Aslında çok doğru diyorsunuz hocam ben bj işte yeniyim ve kitapta yeri Yok bu işin takviye haricî ne kullanılır bilmiyorum çoğu ilaçları da başka amaçla kullanılıyor aslında bu benim için daha ileri seviye de işte temelim de yok 😃

rastlantisal, Bir saat önce yazdı:

Aslında hocam çok doğru diyorsunuz bu diyet sonrası inanılmaz bir kilo düşüşu yaşadım antrenmanlarimda bunu sorduğumda ise karbonhidrat yemiyorsun güç kaybı normaldir dedi ve su an geri toplayabilirmiyim bilmiyorum yada nasıl bir yol izlemem lazım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.396
supraxdt, 19 dakika önce yazdı:

Aslında çok doğru diyorsunuz hocam ben bj işte yeniyim ve kitapta yeri Yok bu işin takviye haricî ne kullanılır bilmiyorum çoğu ilaçları da başka amaçla kullanılıyor aslında bu benim için daha ileri seviye de işte temelim de yok 😃

Aslında hocam çok doğru diyorsunuz bu diyet sonrası inanılmaz bir kilo düşüşu yaşadım antrenmanlarimda bunu sorduğumda ise karbonhidrat yemiyorsun güç kaybı normaldir dedi ve su an geri toplayabilirmiyim bilmiyorum yada nasıl bir yol izlemem lazım 

metabolik kalori al. Ağır çalış, kardionu da ihmal etme. Zaten kas kazanıp yağ yakacaksın. Kas kütlen arttıkça metabolik kalorinde artacak. Aynı şeyi yesen bile yağ yakımı hızlanacak.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
supraxdt    20
rastlantisal, 3 dakika önce yazdı:

metabolik kalori al. Ağır çalış, kardionu da ihmal etme. Zaten kas kazanıp yağ yakacaksın. Kas kütlen arttıkça metabolik kalorinde artacak. Aynı şeyi yesen bile yağ yakımı hızlanacak.

Peki hocam sarm eklemek mantıklı mi kullanılır mı sarms 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.396
supraxdt, 1 dakika önce yazdı:

Peki hocam sarm eklemek mantıklı mi kullanılır mı sarms 

Sol alt köşedeki WP butonuna tıkla. Doğru kullanım ve dolu samrs ile başla. Forumda da kullanıp değişim geçirenler var.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
supraxdt    20
rastlantisal, 1 dakika önce yazdı:

Sol alt köşedeki WP butonuna tıkla. Doğru kullanım ve dolu samrs ile başla. Forumda da kullanıp değişim geçirenler var.

Hocam adınızı fakültelerde yazmak lazım konularınızi falan inceledim de cidden bu işde farklısiniz😃

• Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.