Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

Tuna59baba    1

Bildiklerime gore rimobolan pct gerektirmiyor bolde de ayni sekil mi bilmiyorum bu konuda da aydinlatirsaniz sevinirim amacim testosuz dongumu kapatmadan sadece anaboligin vucudumdaki etkilerini gozlemlemek uzerine 16 haftalik bir kur olacak rimobolan olarak her hafta 200mg rimobolan olarak planladim dedigim gibi sadece anabolik etkiyi merak ediyorum boldenon alsam da onu da 200mg vururum haftada fakat rimobolan eczanede 6400 tl ye geliyor boldenon da bildigim bir hocamin optimum pharma urunleri o da 1.500 2000e falan gelir buyuk ihtimalle diyeceksiniz optimum bos bu adamin bir suru ogrencisi falan var ve kendine de yapiyor ustelik he ne kadar doludur orada hala soru işaretlerim var bu baglamda sizce hangi ilac secilmeli 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

TheExecutioner    131
Tuna59baba, 5 dakika önce yazdı:

Bildiklerime gore rimobolan pct gerektirmiyor bolde de ayni sekil mi bilmiyorum bu konuda da aydinlatirsaniz sevinirim amacim testosuz dongumu kapatmadan sadece anaboligin vucudumdaki etkilerini gozlemlemek uzerine 16 haftalik bir kur olacak rimobolan olarak her hafta 200mg rimobolan olarak planladim dedigim gibi sadece anabolik etkiyi merak ediyorum boldenon alsam da onu da 200mg vururum haftada fakat rimobolan eczanede 6400 tl ye geliyor boldenon da bildigim bir hocamin optimum pharma urunleri o da 1.500 2000e falan gelir buyuk ihtimalle diyeceksiniz optimum bos bu adamin bir suru ogrencisi falan var ve kendine de yapiyor ustelik he ne kadar doludur orada hala soru işaretlerim var bu baglamda sizce hangi ilac secilmeli 

İkisi de pct gerektirir. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulquiorra_z    196
Tuna59baba, 9 dakika önce yazdı:

doğal döngüne zarar vermeden bu işi yapman mümkün değil bu kadar endişelendiriyorsa bu seni uzak dur bence

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    338
Tuna59baba, 16 dakika önce yazdı:

rimonun döngü kapatmadığını düşünüyorsun dostum önce bir steroid nedir etkileri, yan etkileri, nediri kavra sonra o mu bu mu tartışmasına girersin 

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tuna59baba    1

ulquiorra_z, 22 saat önce yazdı:

doğal döngüne zarar vermeden bu işi yapman mümkün değil bu kadar endişelendiriyorsa bu seni uzak dur bence

Peki nasil bir pct izleniyor bende farkindayim donguye zararsiz olmayacaginin ama minimum zarari kast etmek istemistim primabolan icin bir kutu klomen bitirseniz yeter hatta onu bile yapmassaniz cok sorun degil demistiler o kadar kisa kestirip atmak yerine daha aciklayici cevaplar verirseniz sevinirim tesekkurler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.363
Tuna59baba, 6 saat önce yazdı:

Peki nasil bir pct izleniyor bende farkindayim donguye zararsiz olmayacaginin ama minimum zarari kast etmek istemistim primabolan icin bir kutu klomen bitirseniz yeter hatta onu bile yapmassaniz cok sorun degil demistiler o kadar kisa kestirip atmak yerine daha aciklayici cevaplar verirseniz sevinirim tesekkurler

birilerinden duyarak değil araştırarak doğruyu bulmanı öneririm 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tuna59baba    1
otopsicikedi, 9 dakika önce yazdı:

birilerinden duyarak değil araştırarak doğruyu bulmanı öneririm 

Size katiliyorum ama youtubda arastiriyorum herkes farkli bisey diyor burda arastiriyorum ogrendiklerimdeb yine farkli cikiyor bende boyle olunca direkt merak ettigim seyi deneyen birinin tecrubesini merak ediyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vezuchiy    96
Tuna59baba, 23 saat önce yazdı:

Only rimabolon bıraktığın gibi sönecek seni bir su topuna çevirip eski haline döndürecek bir ilaç 16 hafta zamanına verdiğin emeğe ve böbreklerine yazık ki rimobolan böbrek değerlerini özellikle oynatabilecek nadir steroidlerden. her birisini geç temini çok zor maliyetide fazla olacak senin için. pct konusuna gelirsek döngü bozulur toparlanır yaşında gençse sorun yaşamaman muhtemel. döngünü tam kapatmadan safe bi şekilde ilerlemek istiyorsan only testo 250mg girersin 5-7 günde bir çeyrek ovitrelle vurursun 1.5 ayda bir kez klomen cycle yaparsın sabah akşam devam edersin maaliyeti olur ama döngünü korumak pahalıya patlicaktır. ovitrelle zaten pahalı bir ilaç. ama rimoya o kadar para verip aynen kazancını kaybedeceğine en azından elinde kalıcı birşey kalmış olur.

• Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.363
Tuna59baba, 20 dakika önce yazdı:

Size katiliyorum ama youtubda arastiriyorum herkes farkli bisey diyor burda arastiriyorum ogrendiklerimdeb yine farkli cikiyor bende boyle olunca direkt merak ettigim seyi deneyen birinin tecrubesini merak ediyorum

yootubede dinlediğin o adamın tüm anlattıklarını unut

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
shX648    16
Tuna59baba, 03.02.2024 - 02:28 yazdı:

Araştırmaya başlamadan önce şu 4 şeyi kabullen ve o şekilde bu işleri araştır iyice bilgi sahibi ol ve kararını sen ver

1. olarak vücuduna aldığın her ilacın bir etkisi olduğu kadar yan etkisi de vardır (parol dahil)
  2. olarak vücuduna aldığın her aas(anabolik androjenik steroid) pct gerektirir
  3. olarak pct ezber bir protokol değildir kan testine göre şekillenen bir protokoldür
  4. bu ilaçları kullandığın sürece döngün kapanıcak ama öyle ama böyle o döngü kapanacak insan vücudu tembeldir dışardan aldığın hormonun hazırı geliyoken testislerin neden o hormonu üretsin ? sen testis olsan üretirmiydin :) şahsen ben üretmezdim 
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tuna59baba    1
otopsicikedi, 10 saat önce yazdı:

yootubede dinlediğin o adamın tüm anlattıklarını unut

Verdigi bilgiler gecersiz mi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.363
Tuna59baba, Bir saat önce yazdı:

Verdigi bilgiler gecersiz mi

Evet dostum o adamın anlattıklarını dinlersen bu işi çok sağlıklı yapabileceğini düşünmüyorum. Sana tavsiyem buradaki konuları tek tek açıp insanların yaşadığı sıkıntıları, bulduğu cözümleri, kan testlerini görebilirsin. Burada çok fazla veri var biraz kafanı ilaç kullanmaya değil öğrenmeye yorarsan 6 7 ayda kendi temel kürlerini min zararla ne şekilde yönetebilecegini ögreneceksindir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metropol    74
gönderildi (düzenlendi)

bence ikisini aynı anda kullan

tarihinde metropol tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
boss41    97

Only kullanacaksan primo kullan geç testo olacaksa kürde testo primo olabilir primo daha temiz büyütür . Ben boldenonu sadece deca yerine alternatif bir ilaç olarak görüyorum ve boldede 400 mg yetmez 400 mg rimo kullan daha iyi .. 500-600 mg 20 hafta kullanılır bulk küründe bolde ile  24 hafta gidersen çok sağlam beslenip sağlam antrenmanla birazda peptid ekleyerek küre hatrı sayılır gelişim kaydedebilirsin.

Rimo içinse  12-16 hafta 600 mg ile heykelini etten yontabilirsin yine peptid ekleyerek ve sağlam beslenme ve antrenmanla tabiki . Primo çok pahalı şuan paran yoksa hiç girme bu işlere yada only primo yap only peptid bile olabilir 😄  ama bu işi yapıcam sağlam kür yapıcam diyorsan 20 bin lira olucak cebinde bir boldenon gireyim desen zaten 5 flankon sağlam bir bolde en az 8 bin TL tutacak .

Ne yapacağını bilmiyorsan whatsapptan burak hocayı arayıp konuşabilirsin .. optimum pharma vs paranı çöpe atmak olur deneyebilirsin :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: bikiniathlete
      Merhaba peptidtürkiye.com ailesi,
      5 yıldır fitness yapıyorum 2 kez bikini kategorisinde yarıştım hiçbir androjen kullanmadım (diüretikler dahil) İlk kez en az zararla kütle koymak istiyorum Gh alamıyorum malum fiyatlar, 49 kiloyum.
      Primobolan kullanmak erken mi olur? Ağır mı gelir? Olumlu etkisini görür müyüm? @metinav @Askabar @otopsicikedi @rastlantisal @Diver @SantoR @SPECTRE
    • Yazan: Dmnzx0
      Merhabalar, daha önceden 1 kez 16 hafta testo - bolde bulk kürü yapmıştım aradan 1 yıl geçti şuanda 2. Kürüm olan definasyon kürüne başladım 15 hafta 300 testo propionat 13 hafta 200 rimobolan kullanıcam
      Şuan 6.haftadayım östrojenimi düşük tutmak istiyorum fakat masteron kullanmak istemiyorum. 10 günde veya haftada 1 arimidex kullansam östrojenimi baskılamaya yeterli olurmu. Genelde jino belirtisi olmadan arimidex kullanımı pek önerilmemiş kürün verimini düşereceğinden kafam çok karıştı kararsız kaldım sizin önerileriniz nedir ?
      Kür başlangıç ve şuanki formumun fotografları

• Yazan: Diver
      Selam arkadaşlar.
      @Loving hocamın desteğiyle büyümeye kaldığımız yerden devam edicez inşallah  Ramazanda istediğim diyeti yapamadım. İşte çok yoğun bir dönemdeyiz uzun süreli dalışlar hem yoruyor hemde sıfır karbonhidrat çekilmez kıldı gözümü açamıyordum 1-2 kere bayılma derecesinde şekerim düşünce iftara pilav ekledim. Antrenman konusunda kendimi iyi hissettiğimde yaptım genel olarak dinlendirdim vücudumu.İstediğim yağ oranına inemedim lakin hocamın tavsiyesiyle hem mental hemde fiziki olarak dinlendim. Ramazandan sonra karbonhidratı 200gr pirinç ile sınırladım hem işte hemde sporda kendime geldim. Neden bilmiyorum antrenmanda aşırı derecede pump oluyorum tabi şikayetçi değilim 😁 Kütlemde çok bir değişiklik olmadığını düşünüyorum. Şimdilik 104 kgda sabitim. Yeni kürde;
      500 Testo
      500 Bolde
      400 Deca olacak.
      @rastlantisal @Rdm @Askabar @otopsicikedi @Tr3n @GHOST @SPECTRE @SERKO @metinav @crosfredy @Semih Erarslan @Emrah
      3500 kalori ile başlayıp duruma göre yavaş yavaş artıracam.Bol yeşillik, bol balık, zeytinyağlı enginar yemeği vs cleanbulk mantığıyla ilerleyecez inşallah. 
      Yine sağlam stok yaptım😁. Sağolsun hocam hediye göndermiş çok hoşuma gitti teşekkür ederim.
      Sağlam amele yanığı olduk😄
      Tavsiyelerinizi uyarılarınızı bekliyorum saygılar.

• Yazan: supraxdt
      Merak ettiğim bir konu var anabolik Steroid eklenmeden yanına rimobolan ve insülin kullanımı hakkında bir bilgiye sahip olan var mı yada deneyen birini biliyorum insülin ve rimobolan kullanıyorum dedi ve sağlam kütle koymuş açıkçasi ama nasıl kombine etmiş ne gibi yol izlemiş soramadım acaba aranızda kullanan var ise yada bilen anlatırsa çok mutlu olurum...
    • Yazan: Testocu
      Merhaba!
      En son b12 enjektemi 17 martta yaptım şu an kürdeyim  ve boldenone eklemek istiyorum 17 sinde b12 yapmayıp boldenone eklesem olur mu veya ne kadar beklemem gerekli cevaplarsanız sevinirim.
      Teşekkürler.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.