Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Tr3n

Lezzeti iyi olan protein tozu markaları

Önerilen İletiler

Tr3n    230

Hardline kullanıyordum tuttuğum markaydı fiyat açısından tadı baydı beni kullanmıyorum artık. bu aralar west nutrition protein tozunun kurabiye aroması lezzetli geliyor bana tadı aşırı diğer aromaları da lezzetli ama için de protein varmıdır bilemiyorum güvenilirmidir kullanan varmı 

tarihinde Tr3n tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

5-HT    19

Şuan muscletech cookie kullanıyorum.

Bunu alırken supplementler.com' un hediye wheyide geldi o da cookie and cream aromalı.

Bi deneyeyim dedim tadı mükemmeldi. Denemenizi öneririm.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    385

Heromega almayın da😄 beş para etmez aroması üstüne  full şeker basmışlar gibi tadı var 😄

• Beğen 2
  • ahahaha 1
  • +1 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    993
Diver, 16 dakika önce yazdı:

Heromega almayın da😄 beş para etmez aroması üstüne  full şeker basmışlar gibi tadı var 😄

İçemedim çöpe gitti hediye gelmişti 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ruthless    74

Optimum, Torq, Bsn ve Hiq aromalarını çok beğeniyorum özellikle hiq aroma konusunda çok başarılı, protein tozu harici toz tatlandırıcılarını da protein tozuna katıp tadı ekstra arttırabilirsin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aç goril    48

Hiq hi pro+ kullanıyorum kesinlikle aroması mükemmel hammaddesinede güveniyorum deneyebilirsin.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crosfredy    261

fiyatı pahalı olsa da kesinlikle lezzet açısından hiq bazen alırken içim acıyor o parayı verdiğime ama değiyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536

Aromasız whey alıp hiq aromalarından (kampanya yaptıklarında fiyatları makul oluyor) alıp istediğin aromalı whey yapabilirsin. Ben henüz yapmadım ama evde sağlam aroma stoğum var, whey stoğum da bitince aromasız alıp yapmayı düşünüyorum.

• Beğen 1
  • Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    297

Multipower tat konusunda bence 1 numara özellikle çikolata aromalısı alternatif fp nutrade çikolatalı süper

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    297
crosfredy, 11 saat önce yazdı:

fiyatı pahalı olsa da kesinlikle lezzet açısından hiq bazen alırken içim acıyor o parayı verdiğime ama değiyor 

hiq nun sahipleri ara ara salona gelip idman atıyorlar konuştuk satışlardan memnunlar :Dalıp denemedım ama kullananlar memnun elimde ki whey bitsin bir ara alıp deneyeceğim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yigitpyz    9

link    

konu acılmısken sorayım bende 

bu protein tozu alınırmı yurtdışından getirecegim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
5-HT    19
yigitpyz, 12 dakika önce yazdı:

link    

olimp bilindik kaliteli bir marka.Bende avrupadan olimp'in daa ve ashwagandhasını aldım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yigitpyz    9
yigitpyz, 9 dakika önce yazdı:

link    

bu ikisinin servis fiyatı aynı fiyata denk geliyor sizce olimp mi optimummu 

optimum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    385

Scitec nasıl arkadaşlar memnun kalan var mı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crosfredy    261
SERKO, 2 saat önce yazdı:

hiq nun sahipleri ara ara salona gelip idman atıyorlar konuştuk satışlardan memnunlar :Dalıp denemedım ama kullananlar memnun elimde ki whey bitsin bir ara alıp deneyeceğim

Kesinlikle 1 kere de olsa dene kahveyi seviyorsan özellikle latte aroması tr de tektir 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    230
Diver, 3 dakika önce yazdı:

Scitec nasıl arkadaşlar memnun kalan var mı?

Ben çileklisini denedim güzel değil bir de topaklanma yapıyor 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    385
Tr3n, 29 dakika önce yazdı:

Ben çileklisini denedim güzel değil bir de topaklanma yapıyor 

Kardeşim çikolatalısını kullanıyor memnun. Olimp yada az daha verip Weider alıcam 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    297
crosfredy, 48 dakika önce yazdı:

Kesinlikle 1 kere de olsa dene kahveyi seviyorsan özellikle latte aroması tr de tektir 

Latte sevmem çikolatalısı nasıl peki ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    385
Vural2, 22 saat önce yazdı:

İçemedim çöpe gitti hediye gelmişti 

Abi dün açıklama yapmış sporcusu fason üretimden kendi hammedimizi üreteceğiz yeni marka çıkaracağız falan. Yorumlarda tadı tutturamadıklarını itiraf etmiş. Full fiyasko ya😄

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crosfredy    261
SERKO, 3 saat önce yazdı:

Latte sevmem çikolatalısı nasıl peki ?

Kanka tüm aromaları benim gözümde tr de en lezzetlisi kesinlikle baymıyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
egerdnc    43

Proteinocean lansmandaki cilekli aroması cok kıyak baya cilekli nesquit gibi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    230

Kanka biz West nutrition kullanıyoruz ucuz diye, millet uçuyor weider, optimum, muscletech abd ürünleri yazıyor tabi onlarin tadi kalitesi mükemmel olacak parası da iyi çünkü bunlar bilindik markalar 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yigitpyz    9
Tr3n, 2 saat önce yazdı:

Kanka biz West nutrition kullanıyoruz ucuz diye, millet uçuyor weider, optimum, muscletech abd ürünleri yazıyor tabi onlarin tadi kalitesi mükemmel olacak parası da iyi çünkü bunlar bilindik markalar 

hocam glacolzone ile getirtecegim yarı yarıya fiyat düsüyo optimumda 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.