Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

xendroov

Çiçek notu hk;

Önerilen İletiler

xendroov    22

ahaha yorumlar için teşekkür ederim mutlu etti beni :D

o mesajdan sonra engeli kaldırdım yine engelledim gerçi de şunu yazıp engelledim. 

Screenshot_2024-02-06-19-53-18-442_com.whatsapp-edit.jpg?ex=65d4d911&is=65c26411&hm=670df3bbfe137ce725ab793a5cef7ab1808f438f6595006ba1f658b2b882903f&=

neden engellediğim cevabını kendisi bulsun zaten biliyordur da :D

şey düşüncesindeyim: rastlantisal abimizin de dediği gibi kıza duygum olduğu için ve o gözle bakamayacağım için uzaklaştırmak en doğrusuydu.

hastanede birlikte gülmekten yerlere yatıp, kan verirken elimden tutmasından sonra bu kanka mesajı benim kafamdan aşağıya kaynar sular döktürdü.

en azından bir başka erkeğe de böyle davranırsa karşılığının bu olacağının bilincine varmıştır, başka erkeklerin başını yakmasın :D

hayırlısı buymuş diyelim önümüzdeki maçlara bakacağız artık :D

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

SPECTRE    802
xendroov, 3 dakika önce yazdı:

o mesajdan sonra engeli kaldırdım yine engelledim gerçi de şunu yazıp engelledim. 

şey düşüncesindeyim: rastlantisal abimizin de dediği gibi kıza duygum olduğu için ve o gözle bakamayacağım için uzaklaştırmak en doğrusuydu.

hastanede birlikte gülmekten yerlere yatıp, kan verirken elimden tutmasından sonra bu kanka mesajı benim kafamdan aşağıya kaynar sular döktürdü.

en azından bir başka erkeğe de böyle davranırsa karşılığının bu olacağının bilincine varmıştır, başka erkeklerin başını yakmasın :D

Kanka lafını duymanın sendromu bu kendince ders vermeler nerede görsem tanırım. Peki gerek var mıydı? Senin kendi psikolojini düzlüğe çıkarabilmen için evet diyelim. Ama inan bu gibi davranışlar hoş değil hiç iplememen lazımdı. Zaten seni isteyen kadın sana sinyal çakar sende o sinyali görecek tecrübedeysen karşılıklı sinyalleşir ateşi yeniden keşfedersiniz sonrasında :) 

Milyonlarca kadın var binlercesi sana evet diyecek rolde onlarla bir araya gelmeye çalış ve hiç bir kadına yatırım yapma dost tavsiyesi.

Çünkü sizin yere göğe sığdıramadığınız kişileri başkaları başka yerlere sığdırıyor haberiniz olsun o yüzden gül geç. :)

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.443
xendroov, Bir saat önce yazdı:

Hayır bu tavır yerine şöyle bir şey söyleyebilirsin:

XXX kişisi, sanıyorum ki sen bana arkadaşınmış gibi yaklaşıyorsun. Benim duygularım bu yönde değil ve şu noktadan sonra diyaloğumuzun sürmesi için sağlıklı değil. O yüzden seninle iletişimi kesmenin benim açımdan daha doğru olduğuna karar verdim. İyi günler dilerim.

De ve uzatmadan sonlandır. Engellemene de gerek yok. Net erkek iyidir...

• Minnettarım 1
  • Yıldız 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xendroov    22
gönderildi (düzenlendi)

abi yaştan(ergenlik - 22) mı bilmiyorum, benim sevgim bir süre sonra nefrete dönüşüyor ya.

kendi açımdan böylesi daha iyi olduğunu düşündüm. teşekkür ederim yine de abi.

tarihinde xendroov tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.443
xendroov, Bir saat önce yazdı:

abi yaştan(ergenlik - 22) mı bilmiyorum, benim sevgim bir süre sonra nefrete dönüşüyor ya.

kendi açımdan böylesi daha iyi olduğunu düşündüm. teşekkür ederim yine de abi.

Önce kendini sev. Hatta komple bırak insanları sevmeyi, çek kendini kenara kendinle yüzleş ve sev. Sonra bakmışsın gitmiş o nefret. Anlamaya başlamışsın. 

Teoman'ın, Kendisi Hakkındaki İntihal İddialarını Cevapladığı Blue Jean  Röportajı - Ekşi Şeyler

Teomanın bu fotoğrafı benim gözümde sanat eseridir. Özeleştirinin vücut bulmuş halidir.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    333

Engellemek bile onu umursamaktır.Bir kadını elde etmenin en kolay ve kalıcı yolu onu umursamamaktır.

Ben eşimle ilk buluşmamızda 4 dk geç geldi basıp eve pardon spor salonuna gitmiştim :D

• Beğen 1
  • +1 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
emiredrn22    4
SERKO, 1.02.2024 - 16:20 yazdı:

Rengarenk bir demet yaptır not kısmına da şöyle yaz

sen hangi renksin bilmiyorum ama hepsinden daha güze bir renksin :D

Abi arensis Medicoyu övdün diye trenini aldım inş iyidir :))

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    333
emiredrn22, 9 saat önce yazdı:

Abi arensis Medicoyu övdün diye trenini aldım inş iyidir :))

orjinal dolu ürün arenis a kalitedir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xendroov    22

Selamun aleyküüüm. :D
Ufak bi' gelişme paylaşmak istedim.
Ortak arkadaşlar vasıtasıyla ortak bi' akşam yemeğine çıktık ve gördüğüm de bahsi geçen kız da oradaydı.
Yanıma oturdu, konuşmak istese de hiç muhattap olmadım.
Yemekten sonra da sen hiç bir yere gidemezsin ifadeni alacağım senin dedi.
Bende vaktim yok diyip masadan ayrıldım.
1-2 gün sonra tekrardan buluşacağız hayırlısı :D

image.png.a082d9dcbdf016ecacb9f771281f27fd.png

kimse için neşemizi bozmaya gerek yok hak etselerdi beraber gülerdik hayırlı akşamlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crosfredy    261
xendroov, 24 dakika önce yazdı:

kimse için neşemizi bozmaya gerek yok hak etselerdi beraber gülerdik hayırlı akşamlar

Ağam sen korkuyormusun? Kaçman kendini kaçırman daha doğrusu biraz özgüven eksikliği hissettim gibi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xendroov    22
crosfredy, 1 dakika önce yazdı:

Ağam sen korkuyormusun? Kaçman kendini kaçırman daha doğrusu biraz özgüven eksikliği hissettim gibi 

Ne yazık ki öyle bir şey var evet.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    473

Aleyküm selam kaçan kovalanır 😁 @SERKOabi haklı çıktı bile umursamayınca o yaklaşmış sana. Çok fevri hareket ediyorsun biraz soğukkanlı olmalısın. Birde @rastlantisal abinin dediği gibi net ol. Ne istediğini ne istemediğini söylemelisin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crosfredy    261
xendroov, 1 dakika önce yazdı:

Ne yazık ki öyle bir şey var evet.

Kızın hatasını fark edip seninle konuşmak istemesi çok güzel birşey unutmamalısın ki her insan hata yapar fakat bu onun kötü birisi olduğu anlamına gelmez insan olduğu anlamına gelir git kızla buluş ve doğal olmaya çalış özgüvenini yenmediğin sürece hayatının sürekliliğinde herzaman karamsar duygularla başa çıkmak zorunda kalacaksın güzel bir kafeye gidin kahve için ve gerçekleri anlat kanka demesinden hoşlanmadığını gibi sonrasına akışına birak zaten konu alır başını gider şuan yazdıklarından çıkardığım kusura bakma fakat kız birşeyler için çabalarken senin özgüven probleminden kaynaklı kızı iktirmen ve kendince kötü biriymiş gibi algılatman bu hoş değil cesaretini topla ve buluş :)

• Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    802

kimse için neşemizi bozmaya gerek yok hak etselerdi beraber gülerdik hayırlı akşamlar.

Kız intikam almak için blöf yapıyor bence yeme :D 

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    333

Bir SERKO atasozü der ki kaçanı kovalamayin kovalayandan da kaçın ki kürkcü dükkanına geri dönsün :D

• Beğen 1
  • ahahaha 2
  • Cool 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fanzea34    26
SERKO, 33 dakika önce yazdı:

Bir SERKO atasozü der ki kaçanı kovalamayin kovalayandan da kaçın ki kürkcü dükkanına geri dönsün :D

😂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638
xendroov, 06.02.2024 - 18:11 yazdı:

Selamun aleyküm.
Friendzone yani arkadaş olarak görme durumu yaşandı ne yazık ki, oynadık ve mağlup olduk... 

Bunun üstüne bi' kür iyi gider... :DD 
Çiçek yerine çikolata ile gittim acaba ondan mı böyle oldu ya :D

Kral engeli basmış helall

xendroov, 07.02.2024 - 16:03 yazdı:

maçlara bakacağız artık :D

Aa bak bunu yazmana gerek yoktu işte, yazmasan daha iyi olurdu ama neyse, sal gitsin 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xendroov    22

Hayırlı akşamlar.

Okeye gittik(oynamayı bilmiyorum), eşli oynanayacakmışız. Bilmediğim için sana çok iyi bir eş lazım dedi ben olurum dedi. Bana da özgüven geldi, hangi anlamda eş olursun deyip güldüm.

Her anlamda deyip elimi tuttu.

Rabbim nelere kadirsin ya. :DBu olayda böylelikle kapanmış oldu, mutlu son.

• Beğen 2
  • Alkış 3
  • Tebrikler 2
  • Şerefe 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    802
xendroov, 5 saat önce yazdı:

Rabbim nelere kadirsin ya. :DBu olayda böylelikle kapanmış oldu, mutlu son.

Her şey peptidturkiye ile başladı diye beraber foto isteriz :D o kadar kişinin hakkı var bu ilişkide bak :D 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xendroov    22

Kurtlar vadisi operasyonu bitmiştir.

IMG_20240214_180008.jpg

• Beğen 1
  • Cool 1
  • Tebrikler 1
  • Şerefe 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    802
xendroov, 2 saat önce yazdı:

Kurtlar vadisi operasyonu bitmiştir.

onlar ermiş muradına biz çıkalım kerevetine. :x

• Jest 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.