Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

eragns

Sgk karşıladığı vitamin ve takviye ilaçlar?

Önerilen İletiler

eragns    2

Herkese Merhaba,

Kür sürecinde aile hekimine veya işyeri hekimine yazdırabileceğimiz ve SGK'nın karşıladığı en iyi takviyeler nelerdir bilgisi olan paylaşırsa çok sevinirim.

• C vitamini
  • Çinko
  • Magnezyum
  • B12 vitamini
  • D vitamini

Her takviye için bilgisi olanlar bilgilerini paylaşırsa çok sevinirim, şimdiden çok teşekkürler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

otopsicikedi    1.377

C vitamini karşılamıyor. Sen nac ile birlikte içinde c vitamini olan ürünü yazdırabilirsin. 

• Mucovit900/300-nac900/300 şeklinde 
  • Magnezinc magnezyum çinko birlikte 
  • Benexol 
  • D calefor 1000 iu/2000iu/5000iu/ 20000 iu.
  • Beğen 3
  • Teşekkürler 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    386

C vitaminini vermiyor. D vitaminini bilmiyorum.

Diğerlerini iş yeri hekimine yazdırıp alabiliyorum. Magnezyum hangi formunu istiyorsan belirtmelisin.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.377
Diver, 2 saat önce yazdı:

C vitaminini vermiyor. D vitaminini bilmiyorum.

Diğerlerini iş yeri hekimine yazdırıp alabiliyorum. Magnezyum hangi formunu istiyorsan belirtmelisin.

D karşılıyor fakat teşhisi kodunu hekimin girmeyi unutmaması gerek 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
eragns    2

Hocam hepsi için çok teşekkür ederim, hemen temin edeceğim. D vitamini ayrıntısı için ayrıca teşekkürler. Bunlar dışında omega3 kullanacağım ama sizin ilave olarak tavsiye ettiğiniz bir şey var mı? Ayrıca şunuda sormak isterim bunların yerine Kingsize Nutrition Monster Pak almak daha mı mantıklı yoksa bu şekilde mi kullanmalıyım. Teşekkürler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    386
eragns, 2 dakika önce yazdı:

Hocam hepsi için çok teşekkür ederim, hemen temin edeceğim. D vitamini ayrıntısı için ayrıca teşekkürler. Bunlar dışında omega3 kullanacağım ama sizin ilave olarak tavsiye ettiğiniz bir şey var mı? Ayrıca şunuda sormak isterim bunların yerine Kingsize Nutrition Monster Pak almak daha mı mantıklı yoksa bu şekilde mi kullanmalıyım. Teşekkürler.

Nutraxin Omega-3 Ultra 2500 Mg 30 Yumuşak Jelatin Kapsül ben bunu kullanıyorum. Diğer markalara göre uygun.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
eragns    2
Diver, Bir saat önce yazdı:

Nutraxin Omega-3 Ultra 2500 Mg 30 Yumuşak Jelatin Kapsül ben bunu kullanıyorum. Diğer markalara göre uygun.

Hocam; https://www.trendyol.com/alacati-degirmeni/omega-3-epa-240-dha-360-200-yumusak-kapsul-softgel-1300-mg-p-355645552 

Bu ürün günde 2 tablet alınırsa: 

• BALIK YAĞI 1340 MG
  • OMEGA 3 1300 MG
  • DHA 720 MG
  • VİTAMİN E 320 MG
  • EPA 480 MG

Denk geliyor. Böyle olunca günlük 2.5 tl ye denk geliyor. Siz ne düşünüyorsunuz hocam yeterli midir?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.377
eragns, 36 dakika önce yazdı:

Bunları bu şekilde yazdırdığın zaman aşırı uygun oluyor. Senin yerinde olsam bunları yazdırıp güzel bir OMEGA 3 ile multivitamin alırım. Ama yazdırma gibi bir durumun yoksa monster pak gibi bir kompleks bir ürünü alman daha mantıklı olur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    386

Bu markayı bilmiyorum. Nutraxini burda bir arkadaş önermişti araştırdım güzel yorumlar gördüm o şekilde aldım.

Bence bilinen sağlam bir marka daha iyi olur.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
eragns    2
otopsicikedi, 36 dakika önce yazdı:

Bunları bu şekilde yazdırdığın zaman aşırı uygun oluyor. Senin yerinde olsam bunları yazdırıp güzel bir OMEGA 3 ile multivitamin alırım.

Ama yazdırma gibi bir durumun yoksa monster pak gibi bir kompleks bir ürünü alman daha mantıklı olur.

Hocam, https://www.trendyol.com/alacati-degirmeni/omega-3-epa-240-dha-360-200-yumusak-kapsul-softgel-1300-mg-p-355645552 şu OMEGA3 fiyat olarak çok uyguna geliyor günde 2 defa kullanılınca değerler yeterli gibi. Sizin tavsiye edeceğiniz multivitamin ve omega3 varsa paylaşırsanız çok memnun olurum. Cevaplarınız içinde ayrıca teşekkür ederim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.377
eragns, 9 dakika önce yazdı:

Hocam, https://www.trendyol.com/alacati-degirmeni/omega-3-epa-240-dha-360-200-yumusak-kapsul-softgel-1300-mg-p-355645552 şu OMEGA3 fiyat olarak çok uyguna geliyor günde 2 defa kullanılınca değerler yeterli gibi. Sizin tavsiye edeceğiniz multivitamin ve omega3 varsa paylaşırsanız çok memnun olurum. Cevaplarınız içinde ayrıca teşekkür ederim.

Ben kendim natures supreme'in hem OMEGA 3 hemde multisini kullanıyorum memnunum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
eragns    2
otopsicikedi, 3 saat önce yazdı:

C vitamini karşılamıyor. Sen nac ile birlikte içinde c vitamini olan ürünü yazdırabilirsin. 

• Benexol 

Hocam peki nac900/300 den alınan 300 mg c vitamini yeterli mi sizce yoksa günlük 1000 mg daha mı mantıklı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.377
gönderildi (düzenlendi)
eragns, 2 dakika önce yazdı:

Hocam peki nac900/300 den alınan 300 mg c vitamini yeterli mi sizce yoksa günlük 1000 mg daha mı mantıklı?

eğer herhangi bir planlama içersinde değilsen normal bir insan için yeterli olucaktır. Kürdeysen bence ester c kullanman senin için daha iyi olucaktır. Kürde vücudumuzun bağışıklığı natural bireye göre baya düşüyor. 

tarihinde otopsicikedi tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
egerdnc    43
otopsicikedi, 4 saat önce yazdı:

• Benexol 

Ek olarak multivitamin olarak decavit’i karşılıyor.

eczacıların “Bu ilaçları hamilelere veriyoruz yalnız” laflarına aldırış etmeden kullanabilirsiniz 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.377
egerdnc, 27 dakika önce yazdı:

eczacıların “Bu ilaçları hamilelere veriyoruz yalnız” laflarına aldırış etmeden kullanabilirsiniz 

Decavitin içeriğinde çok yüksek miktarda demir var ciddi şekilde kan yoğunluğu oluşturuyo hemogramda o yüzden kullanımını önermiyorum.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
eragns    2
otopsicikedi, 5 saat önce yazdı:

• Benexol 

Hocam, calefor u 20.000 iu olarak yazmış doktor ama nasıl kullanmalıyım?

egerdnc, 31 dakika önce yazdı:

Çok teşekkür ederim hocam bilgilendirme için. Deneyeceğim. Bir problem yaşatmaz herhalde dimi :D  Birde hamilelikte kullanıldığından reçete edilen kişi erkek olması SGK karşılamama gibi bir sorun çıkarır mı acaba?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.377
eragns, 4 dakika önce yazdı:

Hocam, calefor u 20.000 iu olarak yazmış doktor ama nasıl kullanmalıyım?

Çok teşekkür ederim hocam bilgilendirme için. Deneyeceğim. Bir problem yaşatmaz herhalde dimi :D  Birde hamilelikte kullanıldığından reçete edilen kişi erkek olması SGK karşılamama gibi bir sorun çıkarır mı acaba?

SGK hamilelik teşhisi olmadan ilacı karşılamıyor. D caleforuda 1 ay haftada 2 pazartesi Perşembe. Ondan sonra haftada 1 olacak şekilde kullanabilirsin.

• Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KlasikFizik    232
otopsicikedi, 8 saat önce yazdı:

• Benexol 

Dip not geçeyim 1 yıldır düzenli her gün nac900 kullandım daha önce hiç balgam sorunum olmamıştı sigarada kullanmıyorum fakat balgam söktürücüyü uzun süre kullandıktan sonra ben de vücudum yoğun balgam üretmeye başladı. Tek sebebi bumu bilmiyorum, düzenli kullanıpta bu sorunu yaşayan-yaşamayan başka arkadaşlar varsa bu konuda bilgi verirse sevinirim.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.377
KlasikFizik, 31 dakika önce yazdı:

Dip not geçeyim 1 yıldır düzenli her gün nac900 kullandım daha önce hiç balgam sorunum olmamıştı sigarada kullanmıyorum fakat balgam söktürücüyü uzun süre kullandıktan sonra ben de vücudum yoğun balgam üretmeye başladı. Tek sebebi bumu bilmiyorum, düzenli kullanıpta bu sorunu yaşayan-yaşamayan başka arkadaşlar varsa bu konuda bilgi verirse sevinirim.

bende düzenli şekilde kullandığımda bu sorunu yaşıyorum maalesef kestikten sonra normale dönüyor

• Beğen 2
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
eragns    2

@otopsicikedi Hocam, çevremdeki hiç bir eczanede nac bulamadım onun yerine muadil olarak extal 600mg öneriyor eczacı içerik aynı diyor ancak yardımcı maddeler farklı içeriğe bakınca. Yinede kullanılabilir mi? Bir bilginiz var mı? Ayrıca benexol yerine tribeksol kullanılabilir herhalde oda muadil. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.377
eragns, 5 dakika önce yazdı:

@otopsicikedi Hocam, çevremdeki hiç bir eczanede nac bulamadım onun yerine muadil olarak extal 600mg öneriyor eczacı içerik aynı diyor ancak yardımcı maddeler farklı içeriğe bakınca. Yinede kullanılabilir mi? Bir bilginiz var mı? Ayrıca benexol yerine tribeksol kullanılabilir herhalde oda muadil. 

önemli olan içeriği nac yerine mucovitte olur hangisi daha uygunsa onu alabilirsin. muadili diye çekinmene gerek yok.

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: aç goril
      Kür içinde çinko kullanımı günlük ne kadar olmalı haftalık 500mg sustanon kullanıyorum pazartesi 250 perşembe 250 yardımcı olursanız sevinirim.
    • Yazan: burakconcetta
      Abilerim ve dostlarım herkese selam. Testo - Bolde - Dianabol kürü için araştırmalarım sonucu vitaminler aldım fakat hangi zamanlarda kullanacağım bunu tam olarak araştırsamda çözemedim. 
      Kür : Testo 500mg Bolde 400mg ve Danabol
      Testo ve bolde 12 hafta sürecek.
      Kür içerisinde kullanılacak vitaminler : Ester C 1000mg  - Magnezyum(250mg) 1 tablet - Çinko&Bakır (15mg çinko var 1 tablette) - Milk Thistle - Nac600  - Omega 3 (600mg 1 tablet) ve Taxomifen ( bunu kür içerisinde kullanayım mı kullanmayayım mı gerekli midir ? )
      Gün içerisinde ne kadar hangi zamanda ve ne sıklıkla kullanacağım bu konu hakkında yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkür ederim.
    • Yazan: Geleceğin Olympia'sı
      Hangisi ve neden ? Magnezinc almayı düşünüyorum marka önerisi var mı ?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.