Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

crosfredy

Noxy lab tren ent.

Önerilen İletiler

crosfredy    261

Son zamanlarda çok sık ismini duyduğum bir marka daha olumsuz hiçbir yorum da görmedim sanırsam Burak hoca temin ediyor tren enanth kullanan kişilerin yorumlarını merak ediyorum etki yan etki ilacın sertliği sağlam bir şekilde hissettiriyormu? Daha önce noxy tren e kullanıpta başka markayla kıyaslayabilecek varsa çok sevinirim Örnek şu markanın trenini kullandım buna nazaran noxy 5-0 önde gibi 8 hafta sonra tren e giricem noxy ile düşünüyorum aldığınız en son güncel fiyatı ne kadardı trenin enant esteri? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

crosfredy, 4 saat önce yazdı:

Son zamanlarda çok sık ismini duyduğum bir marka daha olumsuz hiçbir yorum da görmedim sanırsam Burak hoca temin ediyor tren enanth kullanan kişilerin yorumlarını merak ediyorum etki yan etki ilacın sertliği sağlam bir şekilde hissettiriyormu? Daha önce noxy tren e kullanıpta başka markayla kıyaslayabilecek varsa çok sevinirim Örnek şu markanın trenini kullandım buna nazaran noxy 5-0 önde gibi 8 hafta sonra tren e giricem noxy ile düşünüyorum aldığınız en son güncel fiyatı ne kadardı trenin enant esteri? 

Burak hocadan değil ancak farklı bir satıcıdan 120 dolara aldım tren enanth sertlik, adale doluluğu inanılmazdı terleme, gece uykusuzluğu, sinirlilik hepsini neredeyse yaşadım çok memnun kaldım. Karşılaştırma konusuna gelince 3 haftadır  magnus pharma tren ace kullanıyorum noxy deki gibi sertliği, terlemeyi yaşatıyor devasa bi fark olmadı farklı markalar da kıyaslanırsa noxy önde gidebilir bilemeyiz. Ama benim deneyimim bu şekilde

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.239
crosfredy, 7 saat önce yazdı:

Daha yeni bitti 1,2 hafta oluyor tren noxy deneyimim hiç düşünmeden alabilirsin biraz tuzlu ama hakkını veriyor aynada ve salonda.

@ulquiorra_z var kullanan @Yusufekinci2434 ve @DeMoNhUnTeR da sanırım deca veya trenini kullandı.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulquiorra_z    196

ilk tren deneyimim olduğu için kıyaslama yapamayacağım fakat şunu diyeyim fiyatı biraz pahalı olsada hakkını veriyo 10 kiloya yakın aldım yağ oranım nerdeyse aynı çok az arttı temiz büyümek isteyenler için tren e en iyi tercih bence ,benchte 140la 3 tane atarken cycledan önce 10-12 tekrarlı setler atıyorum suan ve inanılmaz bi damarlanma yaptı cutta görmediğim damarlar görüyorum bulkın zirvesinde ve omuzlarım özellikle aşırı patladı, başka marka kullanmamış olsamda tecrübelerimden ilacın kalitesini kestirirsiniz diye düşünüyorum aktarmak istedim tecrübelerimi olduğu kadar

• 100 Puan 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rambo32    28

ben kullandım beni mahvetti. enjeksiyon sonrası öküz oturması çok net şekilde vardı. tren itch problemi yaşadım. ilaç kesinlikle dolu fakat pahalı.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mobidik    5

bende ilk defa geçtiğimiz haftalarda tecrübe ettim , 3. haftadan sonra uykumda 1 saat içinde yastığı sırılsıklam edecek şekilde terledim , sinir olmadı çok fazla karbonhidrat aldığımda verdiği güç inanılmazdı sevdim ilacı.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheExecutioner    131
Bay-T, 7 saat önce yazdı:

Daha yeni bitti 1,2 hafta oluyor tren noxy deneyimim hiç düşünmeden alabilirsin biraz tuzlu ama hakkını veriyor aynada ve salonda.

@ulquiorra_z var kullanan @Yusufekinci2434 ve @DeMoNhUnTeR da sanırım deca veya trenini kullandı.

Hocam ödem sıkıntısı var mıydı noxy de @Bay-T

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.239
TheExecutioner, 28 dakika önce yazdı:

Bende ödem yapmadı.

• Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crosfredy    261
Bay-T, 4 dakika önce yazdı:

Bende ödem yapmadı.

Tayfun abi flakon fiyatı ne kadar en son aldığın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.239
gönderildi (düzenlendi)
crosfredy, 15 dakika önce yazdı:

Tayfun abi flakon fiyatı ne kadar en son aldığın

Burakla iletişim kurup bilgi alman en doğrusu olur rakam gibi detaylar forum geleceğini eetkileyebilir o riske girmek istemem kardeşim.

Ama ucuz değil onu söyleyebilirim. :)

tarihinde Bay-T tarafından düzenlendi
  • Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    387
TheExecutioner, 3 saat önce yazdı:

Bende de ödem yapmadı.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    299
Bay-T, 29.01.2024 - 11:23 yazdı:

tayfun abi kaç mg kullandın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.